Pakking, cilinderkop 718.321 Elring

Productnummer: 0770583 Fabrikantcode: 718.321 EAN: 4041248650431

€ 60,73

€  35,33

Incl. BTW
-42%

Diameter (mm): 76,3. Aantal inkepingen/gaten: 3. Montagedikte [mm]: 1,30. Bouwwijze afdichting: Metaallagen pakking. Garantie: 2 jaar… Lees meer

Op voorraad
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • PDF
  • Omschrijving

    Specificaties
    Diameter (mm)76,3
    Aantal inkepingen/gaten3
    Montagedikte [mm]1,30
    Bouwwijze afdichtingMetaallagen pakking
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AJUSA 10194510
    BGA CH2301A
    CORTECO 49366745
    FAI AutoParts HG1632A
    GLASER H40595-10
    GLASER H84837-10
    GOETZE 30-030433-00
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1253084
    PAYEN AH7250
    TRISCAN 501-55106
    VIKTOR REINZ 61-37940-10
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    VIKTOR REINZ 61-10039-10
    WILMINK GROUP WG1103635
    WILMINK GROUP WG1178033
    WILMINK GROUP WG1321174
    WILMINK GROUP WG1497516
    WILMINK GROUP WG1701231
    WILMINK GROUP WG1704487
    WILMINK GROUP WG1449734
    WILMINK GROUP WG1321169
    WILMINK GROUP WG1321184
  • Toepasbaarheid

    CITROEN
    BERLINGO Hatchback/limousine
    BERLINGO Hatchback/limousine (B9) | 2014.12-heden - 1.6 BlueHDi 100 - 1560ccm, 99pk, 73KW - BHY (DV6FD)
    BERLINGO Hatchback/limousine (B9) | 2014.12-heden - 1.6 BlueHDi 100 4x4 - 1560ccm, 99pk, 73KW - BHY (DV6FD)
    BERLINGO Hatchback/limousine (B9) | 2014.12-heden - 1.6 BlueHDi 120 - 1560ccm, 120pk, 88KW - BHZ (DV6FC)
    BERLINGO Hatchback/limousine (B9) | 2010.07-heden - 1.6 HDi / BlueHDi 75 - 1560ccm, 75pk, 55KW - BHW (DV6FE), 9HN (DV6ETED)
    BERLINGO Hatchback/limousine (B9) | 2010.07-heden - 1.6 HDi 110 - 1560ccm, 112pk, 82KW - 9HR (DV6C), 9HL (DV6C)
    BERLINGO Hatchback/limousine (B9) | 2010.07-heden - 1.6 HDi 115 - 1560ccm, 114pk, 84KW - 9HL (DV6C)
    BERLINGO Hatchback/limousine (B9) | 2012.02-heden - 1.6 HDi 75 4x4 - 1560ccm, 75pk, 55KW - 9HN (DV6ETED)
    BERLINGO Hatchback/limousine (B9) | 2010.07-heden - 1.6 HDi 90 - 1560ccm, 90pk, 66KW - 9HF (DV6DTED)
    BERLINGO Hatchback/limousine (B9) | 2010.07-heden - 1.6 HDi 90 - 1560ccm, 92pk, 68KW - 9HP (DV6DTED), 9HJ (DV6DTEDM)
    BERLINGO Hatchback/limousine (B9) | 2012.02-heden - 1.6 HDi 90 4x4 - 1560ccm, 90pk, 66KW - 9HF (DV6DTED)
    BERLINGO Hatchback/limousine (K9) | 2018.06-heden - 1.6 BlueHDi 100 - 1560ccm, 99pk, 73KW - BHY (DV6FD)
    BERLINGO Hatchback/limousine (K9) | 2018.06-heden - 1.6 BlueHDi 75 - 1560ccm, 75pk, 55KW - BHW (DV6FE)
    BERLINGO MULTISPACE
    BERLINGO MULTISPACE (B9) | 2014.12-heden - 1.6 BlueHDi 100 - 1560ccm, 99pk, 73KW - BHY (DV6FD)
    BERLINGO MULTISPACE (B9) | 2014.12-heden - 1.6 BlueHDi 120 - 1560ccm, 120pk, 88KW - BHZ (DV6FC)
    BERLINGO MULTISPACE (B9) | 2010.07-heden - 1.6 HDi 110 - 1560ccm, 112pk, 82KW - 9HR (DV6C), 9HL (DV6C)
    BERLINGO MULTISPACE (B9) | 2010.07-heden - 1.6 HDi 115 - 1560ccm, 114pk, 84KW - 9HR (DV6C)
    BERLINGO MULTISPACE (B9) | 2012.02-heden - 1.6 HDi 115 4x4 - 1560ccm, 114pk, 84KW - 9HR (DV6C)
    BERLINGO MULTISPACE (B9) | 2008.04-heden - 1.6 HDi 75 / BlueHDi 75 - 1560ccm, 75pk, 55KW - BHW (DV6FE), 9HN (DV6ETED)
    BERLINGO MULTISPACE (B9) | 2010.07-heden - 1.6 HDi 90 - 1560ccm, 92pk, 68KW - 9HP (DV6DTED), 9HJ (DV6DTEDM)
    BERLINGO MULTISPACE (B9) | 2012.02-2014.12 - 1.6 HDi 90 4x4 - 1560ccm, 90pk, 66KW - 9HF (DV6DTED)
    BERLINGO Open laadbak/ Chassis
    BERLINGO Open laadbak/ Chassis (B9) | 2014.12-heden - 1.6 BlueHDi 100 - 1560ccm, 99pk, 73KW - BHY (DV6FD)
    BERLINGO Open laadbak/ Chassis (B9) | 2010.07-heden - 1.6 HDi 90 - 1560ccm, 90pk, 66KW - 9HF (DV6DTED)
    BERLINGO Open laadbak/ Chassis (B9) | 2010.07-heden - 1.6 HDi 92 - 1560ccm, 92pk, 68KW - 9HJ (DV6DTEDM)
    C3 AIRCROSS II
    C3 AIRCROSS II (2R_, 2C_) | 2017.07-heden - 1.6 BlueHDi 100 (2CBHYB) - 1560ccm, 99pk, 73KW - BHY (DV6FD)
    C3 AIRCROSS II (2R_, 2C_) | 2017.06-heden - 1.6 BlueHDi 115 (2CBHXH) - 1560ccm, 115pk, 85KW - BHX (DV6FC)
    C3 AIRCROSS II (2R_, 2C_) | 2017.07-heden - 1.6 BlueHDi 120 (2CBHZH) - 1560ccm, 120pk, 88KW - BHZ (DV6FC)
    C3 AIRCROSS II Van
    C3 AIRCROSS II Van (2C_, 2R_) | 2019.05-heden - 1.6 BlueHDI 100 - 1560ccm, 99pk, 73KW - BHY (DV6FD)
    C3 II
    C3 II (SC_) | 2014.07-heden - 1.6 BlueHDi 100 - 1560ccm, 99pk, 73KW - BHY (DV6FD)
    C3 II (SC_) | 2015.04-heden - 1.6 BlueHDi 75 - 1560ccm, 75pk, 55KW - 9HK (DV6ETEDM), BHW (DV6FE)
    C3 II (SC_) | 2009.11-2016.09 - 1.6 HDi - 1560ccm, 92pk, 68KW - 9HP (DV6DTED), 9HJ (DV6DTEDM)
    C3 II (SC_) | 2009.11-heden - 1.6 HDi 110 - 1560ccm, 112pk, 82KW - 9HR (DV6C)
    C3 II (SC_) | 2012.09-heden - 1.6 HDi 115 - 1560ccm, 114pk, 84KW - 9HD (DV6C)
    C3 III
    C3 III (SX) | 2016.07-heden - 1.6 BlueHDi 100 - 1560ccm, 99pk, 73KW - BHY (DV6FD)
    C3 III (SX) | 2016.07-heden - 1.6 BlueHDi 75 - 1560ccm, 75pk, 55KW - BHW (DV6FE)
    C3 III Van
    C3 III Van (SX_, SY_) | 2019.03-heden - BlueHDi 100 - 1560ccm, 99pk, 73KW - BHY (DV6FD)
    C3 III Van (SX_, SY_) | 2019.03-heden - BlueHDi 75 - 1560ccm, 75pk, 55KW - BHW (DV6FE)
    C3 PICASSO
    C3 PICASSO (SH_) | 2015.01-heden - 1.6 BlueHDi 100 - 1560ccm, 99pk, 73KW - BHY (DV6FD)
    C3 PICASSO (SH_) | 2010.05-heden - 1.6 HDi 110 - 1560ccm, 112pk, 82KW - 9HR (DV6C)
    C3 PICASSO (SH_) | 2013.01-heden - 1.6 HDi 115 - 1560ccm, 114pk, 84KW - 9HD (DV6C)
    C3 PICASSO (SH_) | 2010.07-heden - 1.6 HDI 90 - 1560ccm, 92pk, 68KW - 9HP (DV6DTED)
    C4 AIRCROSS
    C4 AIRCROSS | 2012.04-heden - 1.6 HDi 115 - 1560ccm, 114pk, 84KW - 9HD (DV6C)
    C4 AIRCROSS | 2012.05-heden - 1.6 HDi 115 AWC - 1560ccm, 114pk, 84KW - 9HL (DV6C)
    C4 CACTUS
    C4 CACTUS | 2014.09-heden - 1.6 BlueHDi 100 - 1560ccm, 99pk, 73KW - BHY (DV6FD)
    C4 CACTUS | 2014.09-heden - 1.6 HDi 90 - 1560ccm, 92pk, 68KW - 9HP (DV6DTED), 9HJ (DV6DTEDM), 9HP (DV6D)
    C4 CACTUS Van
    C4 CACTUS Van (0B_, 0P_) | 2019.05-heden - BlueHDi 100 - 1560ccm, 99pk, 73KW - BHY (DV6FD)
    C4 GRAND PICASSO I
    C4 GRAND PICASSO I (UA_) | 2010.09-2013.08 - 1.6 HDi 110 - 1560ccm, 112pk, 82KW - 9HR (DV6C)
    C4 GRAND PICASSO II
    C4 GRAND PICASSO II (DA_, DE_) | 2015.01-heden - 1.6 BlueHDi 100 - 1560ccm, 99pk, 73KW - BHY (DV6FD)
    C4 GRAND PICASSO II (DA_, DE_) | 2014.07-heden - 1.6 BlueHDi 120 - 1560ccm, 120pk, 88KW - BHZ (DV6FC)
    C4 GRAND PICASSO II (DA_, DE_) | 2013.09-heden - 1.6 HDi / BlueHDi 115 - 1560ccm, 115pk, 85KW - 9HC (DV6C), BHX (DV6FC)
    C4 GRAND PICASSO II (DA_, DE_) | 2013.09-heden - 1.6 HDi 90 - 1560ccm, 92pk, 68KW - 9HP (DV6DTED)
    C4 II
    C4 II (B7) | 2014.07-heden - 1.6 BlueHDi 100 - 1560ccm, 99pk, 73KW - BHY (DV6FD)
    C4 II (B7) | 2014.08-heden - 1.6 BlueHDi 115 - 1560ccm, 115pk, 85KW - BHX (DV6FC)
    C4 II (B7) | 2015.02-heden - 1.6 BlueHDi 120 - 1560ccm, 120pk, 88KW - BHZ (DV6FC)
    C4 II (B7) | 2009.11-heden - 1.6 HDi 110 - 1560ccm, 112pk, 82KW - 9HR (DV6C)
    C4 II (B7) | 2012.07-heden - 1.6 HDi 115 - 1560ccm, 114pk, 84KW - 9HD (DV6C)
    C4 II (B7) | 2009.11-heden - 1.6 HDi 90 - 1560ccm, 92pk, 68KW - 9HP (DV6DTED), 9HJ (DV6DTEDM)
    C4 PICASSO I MPV
    C4 PICASSO I MPV (UD_) | 2010.09-2013.08 - 1.6 HDi 110 - 1560ccm, 112pk, 82KW - 9HR (DV6C)
    C4 PICASSO II
    C4 PICASSO II | 2014.12-heden - 1.6 BlueHDi 100 - 1560ccm, 99pk, 73KW - BHY (DV6FD)
    C4 PICASSO II | 2014.07-heden - 1.6 BlueHDi 120 - 1560ccm, 120pk, 88KW - BHZ (DV6FC)
    C4 PICASSO II | 2013.02-heden - 1.6 HDi / BlueHDi 115 - 1560ccm, 115pk, 85KW - 9HC (DV6C), BHX (DV6FC)
    C4 PICASSO II | 2013.02-heden - 1.6 HDi 90 - 1560ccm, 92pk, 68KW - 9HP (DV6DTED)
    C4 SPACETOURER
    C4 SPACETOURER (3D_) | 2018.04-heden - 1.6 BlueHDi 100 - 1560ccm, 99pk, 73KW - BHY (DV6FD)
    C4 SPACETOURER (3D_) | 2018.04-heden - 1.6 BlueHDi 120 - 1560ccm, 120pk, 88KW - BHZ (DV6FC)
    C4 SPACETOURER Van
    C4 SPACETOURER Van (3D_) | 2019.05-heden - BlueHDi 120 - 1560ccm, 120pk, 88KW - BHZ (DV6FC)
    C5 III
    C5 III (RD_) | 2010.07-heden - 1.6 HDi 110 - 1560ccm, 112pk, 82KW - 9HR (DV6C), 9HL (DV6C)
    C5 III (RD_) | 2012.01-heden - 1.6 HDi 115 - 1560ccm, 114pk, 84KW - 9HR (DV6C), 9HL (DV6C)
    C5 III Break
    C5 III Break (RW_) | 2010.07-heden - 1.6 HDi 110 - 1560ccm, 112pk, 82KW - 9HR (DV6C), 9HL (DV6C)
    C5 III Break (RW_) | 2012.01-heden - 1.6 HDi 115 - 1560ccm, 114pk, 84KW - 9HR (DV6C), 9HL (DV6C)
    C-ELYSEE
    C-ELYSEE (DD_) | 2012.11-heden - 1.6 HDI 92 - 1560ccm, 92pk, 68KW - 9HP (DV6DTED), 9HJ (DV6DTEDM)
    DS3
    DS3 | 2014.07-2015.07 - 1.6 BlueHDi 100 - 1560ccm, 99pk, 73KW - BHY (DV6FD)
    DS3 | 2013.10-2015.07 - 1.6 BlueHDi 120 - 1560ccm, 120pk, 88KW - BHZ (DV6FC)
    DS3 | 2015.03-2015.07 - 1.6 BlueHDi 75 - 1560ccm, 75pk, 55KW - BHW (DV6FE)
    DS3 | 2009.11-2015.07 - 1.6 HDi 110 - 1560ccm, 112pk, 82KW - 9HR (DV6C)
    DS3 | 2012.08-2015.07 - 1.6 HDi 115 - 1560ccm, 114pk, 84KW - 9HD (DV6C)
    DS3 | 2013.10-2015.07 - 1.6 HDi 115 - 1560ccm, 115pk, 85KW - BHX (DV6FC)
    DS3 | 2009.11-2015.07 - 1.6 HDi 90 - 1560ccm, 92pk, 68KW - 9HP (DV6DTED)
    DS3 Cabriolet
    DS3 Cabriolet | 2014.07-2015.07 - 1.6 BlueHDi 100 - 1560ccm, 99pk, 73KW - BHY (DV6FD)
    DS3 Cabriolet | 2014.07-2015.07 - 1.6 BlueHDi 100 - 1560ccm, 102pk, 75KW - BHY (DV6FD)
    DS3 Cabriolet | 2013.10-2015.07 - 1.6 BlueHDi 115 - 1560ccm, 115pk, 85KW - BHX (DV6FC)
    DS3 Cabriolet | 2014.07-2015.07 - 1.6 BlueHDi 120 - 1560ccm, 120pk, 88KW - BHZ (DV6FC)
    DS3 Cabriolet | 2013.01-2015.07 - 1.6 HDi 90 - 1560ccm, 92pk, 68KW - 9HP (DV6DTED)
    DS4
    DS4 (NX_) | 2014.07-2015.07 - 1.6 BlueHDi 115 - 1560ccm, 115pk, 85KW - BHX (DV6FC)
    DS4 (NX_) | 2014.07-2015.07 - 1.6 BlueHDi 120 - 1560ccm, 120pk, 88KW - BHZ (DV6FC)
    DS4 (NX_) | 2011.04-2015.07 - 1.6 HDi 110 - 1560ccm, 112pk, 82KW - 9HR (DV6C)
    DS4 (NX_) | 2012.08-2015.07 - 1.6 HDi 115 - 1560ccm, 114pk, 84KW - 9HD (DV6C)
    DS4 (NX_) | 2011.05-2015.07 - 1.6 HDi 90 - 1560ccm, 92pk, 68KW - 9HP (DV6DTED)
    DS5
    DS5 | 2014.07-2015.07 - 1.6 BlueHDi 120 - 1560ccm, 120pk, 88KW - BHZ (DV6FC)
    DS5 | 2013.11-2015.07 - 1.6 HDi - 1560ccm, 115pk, 85KW - BHX (DV6FC)
    DS5 | 2011.11-2015.07 - 1.6 HDi 110 - 1560ccm, 112pk, 82KW - 9HR (DV6C)
    DS5 | 2012.06-2015.07 - 1.6 HDi 115 - 1560ccm, 114pk, 84KW - 9HD (DV6C)
    GRAND C4 SPACETOURER
    GRAND C4 SPACETOURER (3A_, 3E_) | 2018.04-heden - 1.6 BlueHDi 100 - 1560ccm, 99pk, 73KW - BHY (DV6FD)
    GRAND C4 SPACETOURER (3A_, 3E_) | 2018.04-heden - 1.6 BlueHDi 120 - 1560ccm, 120pk, 88KW - BHZ (DV6FC)
    GRAND C4 SPACETOURER (3A_, 3E_) | 2018.04-heden - 1.6 HDi 115 - 1560ccm, 116pk, 85KW - 9HC (DV6C)
    JUMPY
    JUMPY (VF7) | 2007.01-heden - 1.6 HDi 90 8V - 1560ccm, 90pk, 66KW - 9HH (DV6DUM), 9HM (DV6UC)
    JUMPY Bestelwagen
    JUMPY Bestelwagen | 2007.01-heden - 1.6 HDi 90 8V - 1560ccm, 90pk, 66KW - 9HH (DV6DUM), 9HM (DV6UC)
    JUMPY Bestelwagen
    JUMPY Bestelwagen (V_) | 2016.04-heden - 1.6 BlueHDi 115 - 1560ccm, 115pk, 85KW - BHX (DV6FCU)
    JUMPY Bestelwagen (V_) | 2018.09-heden - 1.6 BlueHDi 90 - 1560ccm, 90pk, 66KW - 9HF (DV6DU)
    JUMPY Bestelwagen (V_) | 2016.04-heden - 1.6 BlueHDi 95 - 1560ccm, 95pk, 70KW - BHV (DV6FDU), BHS (DV6FDU)
    JUMPY Bus
    JUMPY Bus (V_) | 2016.04-heden - 1.6 BlueHDi 115 - 1560ccm, 115pk, 85KW - BHX (DV6FCU)
    JUMPY Bus (V_) | 2016.04-heden - 1.6 BlueHDi 95 - 1560ccm, 95pk, 70KW - BHS (DV6FDU)
    JUMPY Open laadbak/ Chassis
    JUMPY Open laadbak/ Chassis | 2007.06-2016.03 - 1.6 HDi 90 8V - 1560ccm, 90pk, 66KW - 9HH (DV6DUM)
    JUMPY Open laadbak/ Chassis
    JUMPY Open laadbak/ Chassis (V_) | 2016.09-heden - 1.6 BlueHDi 95 - 1560ccm, 95pk, 70KW - BHV (DV6FDU), BHS (DV6FDU)
    SPACETOURER Bus
    SPACETOURER Bus (V_) | 2016.04-heden - 1.6 BlueHDi 115 - 1560ccm, 115pk, 85KW - BHX (DV6FCU)
    SPACETOURER Bus (V_) | 2016.04-heden - 1.6 BlueHDi 95 - 1560ccm, 95pk, 70KW - BHV (DV6FDU), BHS (DV6FDU)
    DS
    DS 3
    DS 3 (SA_) | 2015.04-2019.07 - 1.6 BlueHDi 100 - 1560ccm, 99pk, 73KW - BHY (DV6FD)
    DS 3 (SA_) | 2015.07-2019.07 - 1.6 BlueHDi 120 - 1560ccm, 120pk, 88KW - BHZ (DV6FC)
    DS 3 (SA_) | 2015.07-2019.07 - 1.6 BlueHDi 75 - 1560ccm, 75pk, 55KW - BHW (DV6FE)
    DS 3 Cabriolet
    DS 3 Cabriolet (SB_) | 2015.07-2019.07 - 1.6 BlueHDi 100 - 1560ccm, 99pk, 73KW - BHY (DV6FD)
    DS 3 Cabriolet (SB_) | 2015.07-2019.07 - 1.6 BlueHDi 120 - 1560ccm, 120pk, 88KW - BHZ (DV6FC)
    DS 4 / DS 4 CROSSBACK
    DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) | 2016.04-2018.12 - 1.6 BlueHDi 100 - 1560ccm, 99pk, 73KW - BHY (DV6FD)
    DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) | 2015.07-2018.12 - 1.6 BlueHDi 115 - 1560ccm, 116pk, 85KW - BHX (DV6FC)
    DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) | 2015.07-2018.12 - 1.6 BlueHDi 120 - 1560ccm, 120pk, 88KW - BHZ (DV6FC)
    DS 5
    DS 5 (KF_) | 2015.06-2018.12 - 1.6 BlueHDi 120 - 1560ccm, 120pk, 88KW - BHZ (DV6FC)
    FIAT
    SCUDO Bestelwagen
    SCUDO Bestelwagen (270_, 272_) | 2011.02-heden - 1.6 D Multijet - 1560ccm, 90pk, 66KW - 9HM (DV6UC), 9H07 (DV6UC)
    SCUDO Bus
    SCUDO Bus (270_, 272_) | 2011.02-heden - 1.6 D Multijet - 1560ccm, 90pk, 66KW - 9HM (DV6UC), 9H07 (DV6UC)
    FORD
    B-MAX
    B-MAX (JK) | 2012.10-heden - 1.6 TDCi - 1560ccm, 95pk, 70KW - T3JB
    C-MAX II
    C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 2010.12-heden - 1.6 TDCi - 1560ccm, 95pk, 70KW - T3DA, T3DB
    C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 2010.12-heden - 1.6 TDCi - 1560ccm, 115pk, 85KW - T1DA, T1DB
    FIESTA VI
    FIESTA VI (CB1, CCN) | 2010.02-heden - 1.6 TDCi - 1560ccm, 95pk, 70KW - T3JA, TZJA, TZJB
    FIESTA VI Van
    FIESTA VI Van | 2010.02-heden - 1.6 TDCi - 1560ccm, 95pk, 70KW - T3JA, TZJA, TZJB
    FOCUS III
    FOCUS III | 2010.07-heden - 1.6 TDCi - 1560ccm, 95pk, 70KW - T3DA, T3DB
    FOCUS III | 2010.07-heden - 1.6 TDCi - 1560ccm, 115pk, 85KW - T1DA, T1DB
    FOCUS III | 2012.05-heden - 1.6 TDCi ECOnetic - 1560ccm, 105pk, 77KW - NGDA, NGDB
    FOCUS III Sedan
    FOCUS III Sedan | 2010.07-heden - 1.6 TDCi - 1560ccm, 95pk, 70KW - T3DA, T3DB
    FOCUS III Sedan | 2010.07-heden - 1.6 TDCi - 1560ccm, 115pk, 85KW - T1DA, T1DB
    FOCUS III Turnier
    FOCUS III Turnier | 2010.07-heden - 1.6 TDCi - 1560ccm, 95pk, 70KW - T3DA, T3DB
    FOCUS III Turnier | 2010.07-heden - 1.6 TDCi - 1560ccm, 115pk, 85KW - T1DA, T1DB
    FOCUS III Turnier | 2012.05-heden - 1.6 TDCi ECOnetic - 1560ccm, 105pk, 77KW - NGDA, NGDB
    GALAXY
    GALAXY (WA6) | 2011.02-2015.06 - 1.6 TDCi - 1560ccm, 115pk, 85KW - T1WA, T1WB
    GRAND C-MAX
    GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) | 2010.12-heden - 1.6 TDCi - 1560ccm, 95pk, 70KW - T3DA, T3DB
    GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) | 2010.12-heden - 1.6 TDCi - 1560ccm, 115pk, 85KW - T1DA, T1DB
    MONDEO IV
    MONDEO IV (BA7) | 2011.02-2015.01 - 1.6 TDCi - 1560ccm, 115pk, 85KW - T1BA, T1BB, T1BC
    MONDEO IV Sedan
    MONDEO IV Sedan (BA7) | 2010.12-2015.01 - 1.6 TDCi - 1560ccm, 115pk, 85KW - T1BA, T1BB, T1BC
    MONDEO IV Turnier
    MONDEO IV Turnier (BA7) | 2011.02-2015.01 - 1.6 TDCi - 1560ccm, 115pk, 85KW - T1BA, T1BB, T1BC
    MONDEO V Hatchback
    MONDEO V Hatchback (CE) | 2014.09-heden - 1.6 TDCi - 1560ccm, 115pk, 85KW - NGCA, U3CA
    MONDEO V Turnier
    MONDEO V Turnier (CF) | 2014.09-heden - 1.6 TDCi - 1560ccm, 115pk, 85KW - NGCA, U3CA
    S-MAX
    S-MAX (WA6) | 2011.02-2014.12 - 1.6 TDCi - 1560ccm, 115pk, 85KW - T1WA, T1WB
    TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 MPV
    TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 MPV | 2013.09-heden - 1.6 TDCi - 1560ccm, 75pk, 55KW - UBGA
    TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 MPV | 2013.09-heden - 1.6 TDCi - 1560ccm, 95pk, 70KW - TZGA, TZGB
    TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 MPV | 2013.09-heden - 1.6 TDCi - 1560ccm, 115pk, 85KW - T1GA
    TOURNEO COURIER B460 MPV
    TOURNEO COURIER B460 MPV | 2014.02-heden - 1.6 TDCi - 1560ccm, 95pk, 70KW - T3CA, T3CB, T3CC
    TRANSIT CONNECT MPV
    TRANSIT CONNECT MPV | 2013.02-heden - 1.6 TDCi - 1560ccm, 75pk, 55KW - UBGA
    TRANSIT CONNECT MPV | 2013.02-heden - 1.6 TDCi - 1560ccm, 95pk, 70KW - TZGA, TZGB
    TRANSIT CONNECT MPV | 2013.02-heden - 1.6 TDCi - 1560ccm, 115pk, 85KW - T1GA
    TRANSIT CONNECT V408 Hatchback/limousine
    TRANSIT CONNECT V408 Hatchback/limousine | 2013.02-heden - 1.6 TDCi - 1560ccm, 115pk, 85KW - T1GA
    TRANSIT CONNECT V408 Hatchback/limousine | 2013.02-heden - 1.6 TDCi - 1560ccm, 95pk, 70KW - TZGA, TZGB
    TRANSIT CONNECT V408 Hatchback/limousine | 2013.02-heden - 1.6 TDCi - 1560ccm, 75pk, 55KW - UBGA
    TRANSIT COURIER B460 Hatchback/limousine
    TRANSIT COURIER B460 Hatchback/limousine | 2014.02-heden - 1.6 TDCi - 1560ccm, 95pk, 70KW - T3CA, T3CB, T3CC
    TRANSIT COURIER B460 MPV
    TRANSIT COURIER B460 MPV | 2014.02-heden - 1.6 TDCi - 1560ccm, 95pk, 70KW - T3CA, T3CB, T3CC
    MAZDA
    2
    2 (DE_, DH_) | 2011.06-2015.06 - 1.6 MZ-CD - 1560ccm, 95pk, 70KW - Y655, Y661
    3
    3 (BL) | 2010.09-2013.05 - 1.6 MZR CD - 1560ccm, 116pk, 85KW - Y650, Y655
    3 Sedan
    3 Sedan (BL) | 2010.09-2013.05 - 1.6 MZR CD - 1560ccm, 116pk, 85KW - Y650, Y655
    5
    5 (CW) | 2010.07-heden - 1.6 CD - 1560ccm, 116pk, 85KW - Y650, Y655, Y6Y1
    MITSUBISHI
    ASX
    ASX (GA_W_) | 2015.07-heden - 1.6 DI-D - 1560ccm, 114pk, 84KW - 9HD
    ASX (GA_W_) | 2015.07-heden - 1.6 DI-D 4WD - 1560ccm, 114pk, 84KW - 9HD
    OPEL
    COMBO Hatchback/limousine
    COMBO Hatchback/limousine (X19) | 2018.06-heden - 1.6 D - 1560ccm, 75pk, 55KW - B 16 DTL (DV6FE)
    COMBO Hatchback/limousine (X19) | 2018.06-heden - 1.6 D - 1560ccm, 99pk, 73KW - B 16 DT (DV6FD)
    CROSSLAND X / CROSSLAND
    CROSSLAND X / CROSSLAND (P17, P2QO) | 2017.03-heden - 1.6 Turbo D (75) - 1560ccm, 99pk, 73KW - B 16 DT (DV6FD)
    CROSSLAND X / CROSSLAND (P17, P2QO) | 2017.03-heden - 1.6 Turbo D (75) - 1560ccm, 120pk, 88KW - B 16 DTH (DV6FC)
    CROSSLAND X / CROSSLAND (P17, P2QO) | 2017.08-heden - 1.6 Turbo D (75) - 1560ccm, 116pk, 85KW - B 16 DTH (DV6FC)
    GRANDLAND X
    GRANDLAND X (A18) | 2017.06-heden - 1.6 Turbo D (75) - 1560ccm, 120pk, 88KW - B 16 DTH (DV6FC)
    PEUGEOT
    2008 I
    2008 I (CU_) | 2014.07-heden - 1.6 BlueHDi - 1560ccm, 116pk, 85KW - BHX (DV6FC)
    2008 I (CU_) | 2015.01-heden - 1.6 BlueHDi 100 - 1560ccm, 100pk, 73KW - BHY (DV6FD)
    2008 I (CU_) | 2014.07-heden - 1.6 BlueHDi 120 - 1560ccm, 120pk, 88KW - BHZ (DV6FC)
    2008 I (CU_) | 2015.01-heden - 1.6 BlueHDi 75 - 1560ccm, 75pk, 55KW - BHW (DV6FE)
    2008 I (CU_) | 2013.03-heden - 1.6 HDi - 1560ccm, 92pk, 68KW - 9HP (DV6DTED)
    2008 I (CU_) | 2013.03-heden - 1.6 HDi - 1560ccm, 114pk, 84KW - 9HD (DV6C)
    207
    207 (WA_, WC_) | 2009.11-2012.12 - 1.6 HDi - 1560ccm, 92pk, 68KW - 9HP (DV6DTED)
    207 (WA_, WC_) | 2009.08-2012.12 - 1.6 HDi 110 - 1560ccm, 112pk, 82KW - 9HR (DV6C)
    207 CC
    207 CC (WD_) | 2009.08-2013.10 - 1.6 HDi - 1560ccm, 112pk, 82KW - 9HR (DV6C)
    207 SW
    207 SW (WK_) | 2009.08-2013.10 - 1.6 HDi - 1560ccm, 112pk, 82KW - 9HR (DV6C)
    207 SW (WK_) | 2009.11-2012.12 - 1.6 HDi - 1560ccm, 92pk, 68KW - 9HP (DV6DTED)
    208 I
    208 I (CA_, CC_) | 2015.01-heden - 1.6 BlueHDi 100 - 1560ccm, 100pk, 73KW - BHY (DV6FD)
    208 I (CA_, CC_) | 2013.11-heden - 1.6 BlueHDi 120 - 1560ccm, 120pk, 88KW - BHZ (DV6FC)
    208 I (CA_, CC_) | 2012.03-heden - 1.6 HDi - 1560ccm, 92pk, 68KW - 9HP (DV6DTED), 9HJ (DV6DTEDM)
    208 I (CA_, CC_) | 2012.03-heden - 1.6 HDi - 1560ccm, 114pk, 84KW - 9HD (DV6C)
    208 I (CA_, CC_) | 2014.04-heden - 1.6 HDi - 1560ccm, 116pk, 85KW - BHX (DV6FC)
    208 I (CA_, CC_) | 2013.01-heden - 1.6 HDi / BlueHDi 75 - 1560ccm, 75pk, 55KW - 9HK (DV6ETEDM), BHW (DV6FE)
    3008 MPV
    3008 MPV (0U_) | 2014.05-2016.08 - 1.6 BlueHDi 120 - 1560ccm, 120pk, 88KW - BHZ (DV6FC)
    3008 MPV (0U_) | 2009.12-2016.08 - 1.6 HDi - 1560ccm, 112pk, 82KW - 9HR (DV6C)
    3008 MPV (0U_) | 2013.03-2016.08 - 1.6 HDi - 1560ccm, 114pk, 84KW - 9HD (DV6CTED)
    3008 MPV (0U_) | 2013.02-2016.08 - 1.6 HDi 115 / BlueHDi 115 - 1560ccm, 116pk, 85KW - 9HC (DV6C), BHX (DV6FC)
    3008 SUV
    3008 SUV (MC_, MR_, MJ_, M4_) | 2016.11-heden - 1.6 BlueHDi 100 - 1560ccm, 100pk, 73KW - BHY (DV6FD)
    3008 SUV (MC_, MR_, MJ_, M4_) | 2016.05-heden - 1.6 BlueHDi 120 - 1560ccm, 120pk, 88KW - BHZ (DV6FC)
    301
    301 | 2014.04-heden - 1.6 BlueHDi 100 - 1560ccm, 99pk, 73KW - BHY (DV6FD)
    301 | 2012.11-heden - 1.6 HDI 90 - 1560ccm, 92pk, 68KW - 9HJ (DV6DTEDM), 9HF (DV6DTED)
    308 CC
    308 CC (4B_) | 2009.06-2014.12 - 1.6 HDi - 1560ccm, 112pk, 82KW - 9HR (DV6C)
    308 CC (4B_) | 2013.03-2014.12 - 1.6 HDi - 1560ccm, 114pk, 84KW - 9HD (DV6C)
    308 I
    308 I (4A_, 4C_) | 2009.11-2014.10 - 1.6 HDi - 1560ccm, 92pk, 68KW - 9HP (DV6DTED), 9HJ (DV6DTEDM)
    308 I (4A_, 4C_) | 2009.12-2014.10 - 1.6 HDi - 1560ccm, 112pk, 82KW - 9HR (DV6C)
    308 I (4A_, 4C_) | 2013.03-2014.10 - 1.6 HDi - 1560ccm, 114pk, 84KW - 9HD (DV6C), 9HG (DV6C M)
    308 II
    308 II (LB_, LP_, LW_, LH_, L3_) | 2013.11-heden - 1.6 BlueHDi 120 - 1560ccm, 120pk, 88KW - BHZ (DV6FC)
    308 II (LB_, LP_, LW_, LH_, L3_) | 2013.09-heden - 1.6 HDi - 1560ccm, 92pk, 68KW - 9HP (DV6DTED)
    308 II (LB_, LP_, LW_, LH_, L3_) | 2013.09-heden - 1.6 HDi / BlueHDi 115 - 1560ccm, 115pk, 85KW - 9HC (DV6C), BHZ (DV6FC)
    308 II (LB_, LP_, LW_, LH_, L3_) | 2014.04-heden - 1.6 HDi 100 - 1560ccm, 99pk, 73KW - BHY (DV6FD)
    308 SW I
    308 SW I (4E_, 4H_) | 2009.11-2014.10 - 1.6 HDi - 1560ccm, 92pk, 68KW - 9HP (DV6DTED)
    308 SW I (4E_, 4H_) | 2009.12-2014.10 - 1.6 HDi - 1560ccm, 112pk, 82KW - 9HR (DV6C)
    308 SW I (4E_, 4H_) | 2013.03-2014.10 - 1.6 HDi - 1560ccm, 114pk, 84KW - 9HD (DV6C)
    308 SW II
    308 SW II (LC_, LJ_, LR_, LX_, L4_) | 2014.04-heden - 1.6 BlueHDi 100 - 1560ccm, 99pk, 73KW - BHY (DV6FD)
    308 SW II (LC_, LJ_, LR_, LX_, L4_) | 2014.03-heden - 1.6 BlueHDi 120 - 1560ccm, 120pk, 88KW - BHZ (DV6FC)
    308 SW II (LC_, LJ_, LR_, LX_, L4_) | 2014.03-heden - 1.6 HDi / BlueHDi 115 - 1560ccm, 115pk, 85KW - 9HC (DV6C), BHZ (DV6FC)
    308 SW II (LC_, LJ_, LR_, LX_, L4_) | 2014.03-heden - 1.6 HDi 92 - 1560ccm, 92pk, 68KW - 9HP (DV6DTED)
    4008
    4008 | 2012.05-heden - 1.6 HDi - 1560ccm, 114pk, 84KW - 9HD (DV6C)
    4008 | 2012.05-heden - 1.6 HDi AWC - 1560ccm, 114pk, 84KW - 9HD (DV6C)
    5008
    5008 (0U_, 0E_) | 2014.05-2017.03 - 1.6 BlueHDi 120 - 1560ccm, 120pk, 88KW - BHZ (DV6FC)
    5008 (0U_, 0E_) | 2010.08-2017.03 - 1.6 HDi - 1560ccm, 112pk, 82KW - 9HR (DV6C)
    5008 (0U_, 0E_) | 2013.03-2017.03 - 1.6 HDi - 1560ccm, 114pk, 84KW - 9HD (DV6C)
    5008 II
    5008 II (MC_, MJ_, MR_, M4_) | 2016.12-heden - 1.6 BlueHDi 100 - 1560ccm, 99pk, 73KW - BHY (DV6FD)
    5008 II (MC_, MJ_, MR_, M4_) | 2016.12-heden - 1.6 BlueHDi 115 - 1560ccm, 116pk, 85KW - BHX (DV6FC)
    5008 II (MC_, MJ_, MR_, M4_) | 2016.12-heden - 1.6 BlueHDi 120 - 1560ccm, 120pk, 88KW - BHZ (DV6FC)
    508 I
    508 I (8D_) | 2014.03-2018.12 - 1.6 BlueHDi 120 - 1560ccm, 120pk, 88KW - BHZ (DV6FC)
    508 I (8D_) | 2010.11-2018.12 - 1.6 HDi - 1560ccm, 112pk, 82KW - 9HR (DV6C), 9HL (DV6C)
    508 I (8D_) | 2012.02-2018.12 - 1.6 HDi - 1560ccm, 115pk, 84KW - 9HD (DV6CTED)
    508 I (8D_) | 2014.09-2018.12 - 1.6 HDi - 1560ccm, 116pk, 85KW - BHX (DV6FC)
    508 SW I
    508 SW I (8E_) | 2014.03-2018.12 - 1.6 BlueHDi 120 - 1560ccm, 120pk, 88KW - BHZ (DV6FC)
    508 SW I (8E_) | 2010.11-2018.12 - 1.6 HDi - 1560ccm, 112pk, 82KW - 9HR (DV6C), 9HL (DV6C)
    508 SW I (8E_) | 2012.02-2018.12 - 1.6 HDi - 1560ccm, 115pk, 84KW - 9HR (DV6C), 9HL (DV6C)
    508 SW I (8E_) | 2014.09-2018.12 - 1.6 HDi - 1560ccm, 116pk, 85KW - BHX (DV6FC)
    EXPERT Bestelwagen
    EXPERT Bestelwagen (V_) | 2016.04-heden - 1.6 BlueHDi 115 - 1560ccm, 115pk, 85KW - BHX (DV6FC)
    EXPERT Bestelwagen (V_) | 2016.04-heden - 1.6 BlueHDi 95 - 1560ccm, 95pk, 70KW - BHV (DV6FDU)
    EXPERT Bestelwagen (VF3A_, VF3U_, VF3X_) | 2007.01-heden - 1.6 HDi 90 8V - 1560ccm, 90pk, 66KW - 9HH (DV6DUM), 9HM (DV6UC)
    EXPERT Open laadbak/ Chassis
    EXPERT Open laadbak/ Chassis | 2007.01-heden - 1.6 HDi 90 8V - 1560ccm, 90pk, 66KW - 9HH (DV6DUM), 9HM (DV6UC)
    EXPERT Open laadbak/ Chassis
    EXPERT Open laadbak/ Chassis (V_) | 2016.09-heden - 1.6 BlueHDi 95 - 1560ccm, 95pk, 70KW - BHV (DV6FDU)
    EXPERT TEPEE
    EXPERT TEPEE (VF3X_) | 2007.01-2016.03 - 1.6 HDi 90 8V - 1560ccm, 90pk, 66KW - 9HH (DV6DUM), 9HM (DV6UC)
    PARTNER Hatchback/limousine
    PARTNER Hatchback/limousine | 2015.04-heden - 1.6 BlueHDi 100 - 1560ccm, 100pk, 73KW - BHY (DV6FD)
    PARTNER Hatchback/limousine | 2015.04-heden - 1.6 BlueHDi 120 - 1560ccm, 120pk, 88KW - BHZ (DV6FC)
    PARTNER Hatchback/limousine | 2010.08-heden - 1.6 HDi - 1560ccm, 111pk, 82KW - 9HL (DV6C)
    PARTNER Hatchback/limousine | 2011.12-heden - 1.6 HDi - 1560ccm, 90pk, 66KW - 9HF (DV6DTED)
    PARTNER Hatchback/limousine | 2013.03-heden - 1.6 HDi - 1560ccm, 114pk, 84KW - 9HL (DV6C)
    PARTNER Hatchback/limousine | 2011.07-heden - 1.6 HDi / BlueHDi 75 - 1560ccm, 75pk, 55KW - 9HK (DV6ETEDM), BHW (DV6FE), 9HN (DV6ETED)
    PARTNER Hatchback/limousine | 2010.04-heden - 1.6 HDi 90 - 1560ccm, 92pk, 68KW - 9HP (DV6DTED), 9HJ (DV6DTEDM)
    PARTNER Hatchback/limousine
    PARTNER Hatchback/limousine (K9) | 2018.09-heden - 1.6 BlueHDI 100 - 1560ccm, 99pk, 73KW - BHY (DV6FD)
    PARTNER Hatchback/limousine (K9) | 2018.09-heden - 1.6 BlueHDI 75 - 1560ccm, 75pk, 55KW - BHW (DV6FE)
    PARTNER Open laadbak/ Chassis
    PARTNER Open laadbak/ Chassis | 2015.04-heden - 1.6 BlueHDi 100 - 1560ccm, 100pk, 73KW - BHY (DV6FD)
    PARTNER Open laadbak/ Chassis | 2013.03-heden - 1.6 HDi - 1560ccm, 90pk, 66KW - 9HF (DV6DTED)
    PARTNER TEPEE
    PARTNER TEPEE | 2014.12-heden - 1.6 BlueHDi 100 - 1560ccm, 100pk, 73KW - BHY (DV6FD)
    PARTNER TEPEE | 2014.12-heden - 1.6 BlueHDi 120 - 1560ccm, 120pk, 88KW - BHZ (DV6FC)
    PARTNER TEPEE | 2010.08-heden - 1.6 HDi - 1560ccm, 112pk, 82KW - 9HL (DV6C)
    PARTNER TEPEE | 2013.03-heden - 1.6 HDi - 1560ccm, 90pk, 66KW - 9HF (DV6DTED)
    PARTNER TEPEE | 2013.03-heden - 1.6 HDi - 1560ccm, 114pk, 84KW - 9HL (DV6C)
    PARTNER TEPEE | 2008.06-2018.12 - 1.6 HDi / BlueHDi 75 - 1560ccm, 75pk, 55KW - 9HK (DV6ETEDM), BHW (DV6FE), 9HN (DV6ETED)
    PARTNER TEPEE | 2010.04-heden - 1.6 HDi 90 - 1560ccm, 92pk, 68KW - 9HP (DV6DTED), 9HJ (DV6DTEDM)
    RIFTER
    RIFTER | 2018.09-heden - 1.6 BlueHDi 100 - 1560ccm, 99pk, 73KW - BHY (DV6FD)
    RIFTER | 2018.09-heden - 1.6 HDi 75 / BlueHDi 75 - 1560ccm, 75pk, 55KW - BHW (DV6FE), 9HN (DV6ETED)
    TRAVELLER Bus
    TRAVELLER Bus (V_) | 2016.04-heden - 1.6 BlueHDi 115 - 1560ccm, 115pk, 85KW - BHX (DV6FCU)
    TRAVELLER Bus (V_) | 2016.04-heden - 1.6 BlueHDi 95 - 1560ccm, 95pk, 70KW - BHV (DV6FDU), BHS (DV6FDU)
    TOYOTA
    PROACE Bestelwagen
    PROACE Bestelwagen (MDX_) | 2013.06-2016.03 - 1.6 D (MDX9) - 1560ccm, 90pk, 66KW - 3WZ-TV
    PROACE Bestelwagen (MDZ_) | 2016.02-heden - 1.6 D4d (MDZ2) - 1560ccm, 116pk, 85KW - 3WZ-HV
    PROACE Bestelwagen (MDZ_) | 2016.02-heden - 1.6 D4d (MDZ9) - 1560ccm, 95pk, 70KW - 3WZ-TV
    PROACE Bus
    PROACE Bus (MDZ_) | 2016.02-heden - 1.6 D4d (MDZ2) - 1560ccm, 116pk, 85KW - 3WZ-HV
    PROACE Bus (MDZ_) | 2016.02-heden - 1.6 D4d (MDZ9) - 1560ccm, 95pk, 70KW - 3WZ-TV
    PROACE Open laadbak/ Chassis
    PROACE Open laadbak/ Chassis (MDZ_) | 2016.02-heden - 1.6 D4d (MDZ9) - 1560ccm, 95pk, 70KW - 3WZ-TV
    PROACE VERSO Bus
    PROACE VERSO Bus (MPY_) | 2016.02-heden - 1.6 D4d (MPY2) - 1560ccm, 116pk, 85KW - 3WZ-HV
    PROACE VERSO Bus (MPY_) | 2016.02-heden - 1.6 D4d (MPY9) - 1560ccm, 95pk, 70KW - 3WZ-TV
    VOLVO
    C30
    C30 (533) | 2010.10-2012.12 - 1.6 D2 - 1560ccm, 115pk, 84KW - D 4162 T
    S60 II
    S60 II (134) | 2011.01-2015.12 - DRIVe / D2 - 1560ccm, 114pk, 84KW - D 4162 T
    S80 II
    S80 II (124) | 2011.06-2014.01 - 1.6 DRIVe - 1560ccm, 114pk, 84KW - D 4162 T
    V40 Hatchback
    V40 Hatchback (525, 526) | 2012.03-heden - D2 - 1560ccm, 114pk, 84KW - D 4162 T
    V50
    V50 (545) | 2010.01-2012.12 - 1.6 D2 - 1560ccm, 114pk, 84KW - D 4162 T
    V60 I
    V60 I (155, 157) | 2011.02-2015.12 - 1.6 DRIVe - 1560ccm, 114pk, 84KW - D 4162 T
    V70 III
    V70 III (135) | 2011.04-2015.12 - 1.6 DRIVe / D2 - 1560ccm, 114pk, 84KW - D 4162 T
  • Origineel nummers

    9676157980FIAT
    1 698 965FORD
    1 866 562FORD
    AV6Q-6051-BCFORD
    AV6Q-6051-BDFORD
    MN982458MITSUBISHI
    3 646 405OPEL
    0209.JGPEUGEOT
    0209.JPPEUGEOT
    9676157980PEUGEOT
    31 430 471VOLVO
    31330925VOLVO
    0209.JGCITROËN
    0209.JPCITROËN
    9676157980CITROËN
  • Fabrikant

    Elring

    Elring levert als OE leverancier aan diverse fabrikanten. Audi, BMW, Mercedes, Ford, Opel, volkswagen en nog veel meer merken behoren tot de vaste afnemers. Het programma van Elring omvat: Koppakkingen, oliekeerringen, carterpakkingen, inlaat- en uitlaat-spruitstukpakkingen, kleprubbers, klepdekselpakkingen, nokkenaskeerringen, MLS (metalen) koppakkingen, kopbouten/ cilinderkoprekbouten, en oliekeerringen met schild. Deze worden los verkocht en in kop of cartersets.

  • Levertijd

    2 dagen

Pakking, cilinderkop 718.321 Elring

Pakking, cilinderkop 718.321 Elring

€  35,33

,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK