Pakking, cilinderkop 473.040 Elring

Productnummer: 0770389 Fabrikantcode: 473.040 EAN: 4041248664872

€ 108,74

€  53,30

Incl. BTW
-51%

Bouwwijze afdichting: Metaallagen pakking. Garantie: 2 jaar. Dikte [mm]: 0,6… Lees meer

Op voorraad
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • PDF
  • Omschrijving

    Specificaties
    Bouwwijze afdichtingMetaallagen pakking
    Garantie2 jaar
    Dikte [mm]0,6

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    BGA CH7558
    CORTECO 83403098
    GLASER H84867-00
    GOETZE 30-030645-00
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1250586
    LYNXauto SH-0682
    PAYEN AH6320
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    VICTOR REINZ 61-10141-00
    WILMINK GROUP WG1177967
    WILMINK GROUP WG1497532
    WILMINK GROUP WG1754577
    WILMINK GROUP WG1705141
    WILMINK GROUP WG1791226
  • Toepasbaarheid

    HYUNDAI
    ix35
    ix35 (LM, EL, ELH) | 2010.01-heden - 2.0 - 1998ccm, 163pk, 120KW - G4KD
    ix35 (LM, EL, ELH) | 2010.01-heden - 2.0 4WD - 1998ccm, 163pk, 120KW - G4KD
    SONATA V
    SONATA V (NF) | 2008.07-2010.12 - 2.0 GLSI - 1998ccm, 162pk, 119KW - G4KD
    SONATA V (NF) | 2005.05-2010.12 - 2.0 VVTi GLS - 1998ccm, 144pk, 106KW - G4KA
    SONATA V (NF) | 2008.01-2010.12 - 2.0 VVTi GLS - 1998ccm, 165pk, 121KW - G4KD
    KIA
    CARENS III MPV
    CARENS III MPV (UN) | 2006.09-heden - 2.0 CVVT - 1998ccm, 144pk, 106KW - G4KA
    MAGENTIS
    MAGENTIS (MG) | 2005.11-heden - 2.0 - 1998ccm, 144pk, 106KW - G4KA
    MAGENTIS (MG) | 2009.09-heden - 2.0 - 1998ccm, 165pk, 121KW - G4KD
    OPTIMA
    OPTIMA (FSGDS6B) | 2012.03-heden - 2.0 - 1998ccm, 170pk, 125KW - G4KD
    OPTIMA (FSGDS6B) | 2012.03-heden - 2.0 CVVL - 1998ccm, 165pk, 121KW - G4KD
    SPORTAGE
    SPORTAGE (SL) | 2010.07-heden - 2.0 CVVT - 1998ccm, 166pk, 122KW - G4KD
    SPORTAGE (SL) | 2010.07-heden - 2.0 CVVT - 1998ccm, 163pk, 120KW - G4KD
    SPORTAGE (SL) | 2010.07-heden - 2.0 CVVT AWD - 1998ccm, 163pk, 120KW - G4KD
    SPORTAGE (SL) | 2010.07-heden - 2.0 CVVT AWD - 1998ccm, 166pk, 122KW - G4KD
  • Origineel nummers

    22311-25013HYUNDAI
    22311-2B013HYUNDAI
    22311-25013KIA
    22311-2B013KIA
  • Fabrikant

    Elring

    Elring levert als OE leverancier aan diverse fabrikanten. Audi, BMW, Mercedes, Ford, Opel, volkswagen en nog veel meer merken behoren tot de vaste afnemers. Het programma van Elring omvat: Koppakkingen, oliekeerringen, carterpakkingen, inlaat- en uitlaat-spruitstukpakkingen, kleprubbers, klepdekselpakkingen, nokkenaskeerringen, MLS (metalen) koppakkingen, kopbouten/ cilinderkoprekbouten, en oliekeerringen met schild. Deze worden los verkocht en in kop of cartersets.

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 17:00 uur besteld is overmorgen in huis

Pakking, cilinderkop 473.040 Elring

Pakking, cilinderkop 473.040 Elring

€  53,30

,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK