Pakking, cilinderkop 462.202 Elring

Productnummer: 0770379 Fabrikantcode: 462.202 EAN: 4041248477328

€ 107,00

€  78,76

Incl. BTW
-26%

Diameter (mm): 142,7. Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer): ZKS: 258.610. Bouwwijze afdichting: Metaal-elastomer pakking. Garantie: 2 jaar… Lees meer

Niet leverbaar
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • PDF
  • Omschrijving

    Specificaties
    Diameter (mm)142,7
    Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer)ZKS: 258.610
    Bouwwijze afdichtingMetaal-elastomer pakking
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AJUSA 10208500
    DT SPARE PARTS 4.20596
    FEBI TRUCK DIVISION 39917
    GLASER H40539-00
    GOETZE 30-030424-00
    MEYLE 034 001 0060
    PAYEN AH6720
    TRUCKTEC AUTOMOTIVE 01.10.157
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    VIKTOR REINZ 61-37770-00
    WILMINK GROUP WG1160225
    WILMINK GROUP WG1177996
    WILMINK GROUP WG1189374
    WILMINK GROUP WG1245158
    WILMINK GROUP WG1441579
    WILMINK GROUP WG1704408
  • Toepasbaarheid

    MERCEDES-BENZ
    AXOR
    AXOR | 2002.01-2004.10 - 1835 LS - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.937
    AXOR | 2002.01-2004.10 - 1840 LS - 11967ccm, 401pk, 295KW - OM 457.937
    AXOR | 2002.01-2004.10 - 1843 LS - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.937
    AXOR | 2002.01-2004.10 - 2535 LS - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.937, OM 457.948
    AXOR | 2002.01-2004.10 - 2540 LS - 11967ccm, 401pk, 295KW - OM 457.937, OM 457.948
    AXOR | 2002.01-2004.10 - 2543 LS - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.937, OM 457.948
    AXOR 2
    AXOR 2 | 2011.01-heden - 1835 LS - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.937
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 1836 LS, LLS - 11967ccm, 360pk, 265KW - OM 457.937, OM 457.948, OM 457.980
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 1840 LS, LLS - 11967ccm, 401pk, 295KW - OM 457.937, OM 457.948, OM 457.980, OM 457.955
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 1843 LS, LLS - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.937, OM 457.948, OM 457.980
    AXOR 2 | 2011.01-heden - 2035 S, 2036 S, LS - 11967ccm, 360pk, 265KW - OM 457.910, OM 457.917, OM 457.918
    AXOR 2 | 2011.01-heden - 2040 S, 2041 S, 2041 S, 2041 LS - 11967ccm, 401pk, 295KW - OM 457.910, OM 457.917, OM 457.918
    AXOR 2 | 2011.01-heden - 2044 S - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.910, OM 457.917, OM 457.918
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 2436 LS, 2536 LS - 11967ccm, 360pk, 265KW - OM 457.948, OM 457.980
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 2440 LS, 2540 LS - 11967ccm, 401pk, 295KW - OM 457.948, OM 457.981
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 2443 LS, 2543 LS - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.948, OM 457.980
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 2535 L, 2536 L, 2536 LL - 11967ccm, 360pk, 265KW - OM 457.937, OM 457.948, OM 457.980
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 2535 S, 2535 LS - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.918, OM 457.981
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 2540 L, LL - 11967ccm, 401pk, 295KW - OM 457.937, OM 457.948, OM 457.980
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 2540 S, 2541 S, LS - 11967ccm, 401pk, 295KW - OM 457.918, OM 457.980
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 2543 L, LL - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.937, OM 457.948, OM 457.980
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 2543 S, 2543 LS - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.980
    AXOR 2 | 2005.10-heden - 2635 B - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.956, OM 457.957, OM 457.980, OM 457.981
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 2636 - 11967ccm, 360pk, 265KW - OM 457.937
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 2636 B - 11967ccm, 360pk, 265KW - OM 457.937, OM 457.948
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 2636 K - 11967ccm, 360pk, 265KW - OM 457.956, OM 457.957, OM 457.937, OM 457.948, OM 457.980, OM 457.981
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 2640 - 11967ccm, 401pk, 295KW - OM 457.937
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 2640 B - 11967ccm, 401pk, 295KW - OM 457.956, OM 457.957, OM 457.980, OM 457.981
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 2640 K - 11967ccm, 401pk, 295KW - OM 457.956, OM 457.957, OM 457.980, OM 457.981
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 2640 S, 2641 S, LS - 11967ccm, 401pk, 295KW - OM 457.918
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 2643 - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.937
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 2643 B - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.956, OM 457.957, OM 457.980, OM 457.981
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 2643 K - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.956, OM 457.957, OM 457.980, OM 457.981
    AXOR 2 | 2011.01-heden - 2644 S, LS - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.937, OM 457.918, OM 457.948
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 3235 - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.937, OM 457.948
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 3236 B - 11967ccm, 360pk, 265KW - OM 457.956, OM 457.957, OM 457.980, OM 457.981
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 3236 K - 11967ccm, 360pk, 265KW - OM 457.956, OM 457.957, OM 457.980, OM 457.981
    AXOR 2 | 2005.03-heden - 3240 - 11967ccm, 401pk, 295KW - OM 457.937, OM 457.948
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 3240 B - 11967ccm, 401pk, 295KW - OM 457.956, OM 457.957, OM 457.980, OM 457.981
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 3240 K - 11967ccm, 401pk, 295KW - OM 457.956, OM 457.957
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 3243 - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.937, OM 457.948
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 3243 B - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.956, OM 457.957, OM 457.980, OM 457.981
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 3243 K - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.956, OM 457.957, OM 457.980, OM 457.981
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 3335 - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.937
    AXOR 2 | 2004.10-2005.10 - 3335 B - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.956, OM 457.957
    AXOR 2 | 2009.06-heden - 3335 K - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.956, OM 457.957
    AXOR 2 | 2008.09-heden - 3335 S - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.962
    AXOR 2 | 2004.10-2005.10 - 3340 B - 11967ccm, 401pk, 295KW - OM 457.956, OM 457.957
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 3340 K, 3341 K - 11967ccm, 401pk, 295KW - OM 457.956, OM 457.957, OM 457.937, OM 457.910, OM 457.917, OM 457.918
    AXOR 2 | 2009.06-heden - 3340 S, 3341 S - 11967ccm, 400pk, 295KW - OM 457.910, OM 457.917, OM 457.918, OM 457.962
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 3340, 3341 - 11967ccm, 401pk, 295KW - OM 457.937, OM 457.910, OM 457.917, OM 457.918
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 3343 - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.937
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 3343 B - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.956, OM 457.957
    AXOR 2 | 2011.01-heden - 3343 K - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.910, OM 457.917, OM 457.918
    AXOR 2 | 2011.01-heden - 3343 S - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.910, OM 457.917, OM 457.918
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 3344 - 11967ccm, 442pk, 325KW - OM 457.910, OM 457.961
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 3344 K - 11967ccm, 442pk, 325KW - OM 457.910, OM 457.961
    AXOR 2 | 2011.01-heden - 3344 K - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.956, OM 457.957, OM 457.910, OM 457.917, OM 457.918
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 3344 S - 11967ccm, 442pk, 325KW - OM 457.910, OM 457.961
    AXOR 2 | 2009.06-heden - 3535 K - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.937
    AXOR 2 | 2005.10-heden - 4135 B - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.956, OM 457.957
    AXOR 2 | 2009.06-heden - 4135 K - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.956, OM 457.957
    AXOR 2 | 2011.01-heden - 4140 - 11967ccm, 401pk, 295KW - OM 457.910, OM 457.917, OM 457.918
    AXOR 2 | 2011.01-heden - 4140 B - 11967ccm, 401pk, 295KW - OM 457.956, OM 457.957
    AXOR 2 | 2009.06-heden - 4140 K - 11967ccm, 401pk, 295KW - OM 457.956, OM 457.957
    AXOR 2 | 2011.01-heden - 4143 B - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.956, OM 457.957
    AXOR 2 | 2009.06-heden - 4143 K - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.956, OM 457.957
    AXOR 2 | 2011.01-heden - 4143 K - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.956, OM 457.957
    AXOR 2 | 2011.01-heden - 4144 - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.910, OM 457.917, OM 457.918
    AXOR 2 | 2004.10-heden - 4144 K - 11967ccm, 442pk, 325KW - OM 457.961
    CAPACITY
    CAPACITY | 2007.04-heden - CapaCity - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.950, OM 457.973, OM 457.959
    CITARO
    CITARO (O 530) | 1998.01-heden - Citaro G, Citaro GN3, Citaro LÜ - 11967ccm, 299pk, 220KW - OM 457.950, OM 457.973, OM 457.943, OM 457.959
    CITARO (O 530) | 1998.01-heden - Citaro G, Citaro LÜ - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.950, OM 457.973, OM 457.959
    CITARO (O 530) | 1998.01-heden - Citaro N - 11967ccm, 252pk, 185KW - OM 457.942
    CITARO (O 530) | 1998.01-heden - Citaro N, Citaro MUE - 11967ccm, 299pk, 220KW - OM 457.942, OM 457.950, OM 457.973, OM 457.959, OM 457.934, OM 457.949
    CITARO (O 530) | 1998.01-heden - Citaro N, Citaro MUE - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.957, OM 457.942, OM 457.950, OM 457.973, OM 457.951, OM 457.959
    CONECTO
    CONECTO (O 345) | 2001.11-heden - CONECTO 12M - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.951
    CONECTO (O 345) | 2001.11-heden - CONECTO 12M - 11967ccm, 299pk, 220KW - OM 457.967
    CONECTO (O 345) | 2001.11-heden - CONECTO 18M - 11967ccm, 252pk, 185KW - OM 457.943
    CONECTO (O 345) | 2001.11-heden - CONECTO 18M - 11967ccm, 299pk, 220KW - OM 457.943, OM 447.947, OM 447.948
    CONECTO (O 345) | 2001.11-heden - CONECTO 18M - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.951, OM 457.975
    CONECTO (O 345) | 2001.11-heden - CONECTO C, H, M, UE - 11967ccm, 252pk, 185KW - OM 457.942
    CONECTO (O 345) | 2001.11-heden - CONECTO C, H, M, UE - 11967ccm, 299pk, 220KW - OM 457.942
    CONECTO (O 345) | 2001.11-heden - CONECTO C, H, M, UE - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.942
    CONECTO (O 345) | 2001.11-heden - CONECTO C, H, M, UE - 11967ccm, 252pk, 185KW - OM 457.942
    CONECTO (O 345) | 2001.11-heden - CONECTO C, H, M, UE - 11967ccm, 299pk, 220KW - OM 457.942
    CONECTO (O 345) | 2001.11-heden - CONECTO C, H, M, UE - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.942
    INTEGRO
    INTEGRO (O 550) | 2006.01-heden - Integro L - 11967ccm, 300pk, 220KW - OM 457.952, OM 457.965
    INTEGRO (O 550) | 2006.01-heden - Integro L - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.952
    INTEGRO (O 550) | 2006.01-heden - Integro L - 11967ccm, 408pk, 300KW - OM 457.952
    INTEGRO (O 550) | 2006.01-heden - Integro, Integro M - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.952, OM 457.965
    INTEGRO (O 550) | 2006.01-heden - Integro, Integro M - 11967ccm, 299pk, 220KW - OM 457.952, OM 457.964
    INTOURO
    INTOURO | 2005.01-heden - Intouro, Intouro E, Intouro M, Intouro ME - 11967ccm, 299pk, 220KW - OM 457.965
    INTOURO | 2005.01-heden - Intouro, Intouro E, Intouro M, Intouro ME - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.965
    INTOURO | 2005.01-heden - Intouro, Intouro E, Intouro M, Intouro ME - 11967ccm, 408pk, 300KW - OM 457.965
    O 403
    O 403 | 2003.09-heden - O 403 SHD - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.944
    O 403 | 2003.09-heden - O 403 SHD - 11967ccm, 422pk, 310KW - OM 457.944
    TOURISMO
    TOURISMO (O 350) | 2003.01-heden - Tourismo 15 RHD - 11967ccm, 299pk, 220KW - OM 457.952, OM 457.965, OM 457.941
    TOURISMO (O 350) | 2003.01-heden - Tourismo 15 RHD - 11967ccm, 252pk, 185KW - OM 457.941
    TOURISMO (O 350) | 2003.01-heden - Tourismo 15 RHD - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.965, OM 457.953, OM 457.961, OM 457.941
    TOURISMO (O 350) | 2003.01-heden - Tourismo 15 RHD - 11967ccm, 408pk, 300KW - OM 457.952, OM 457.965
    TOURISMO (O 350) | 2003.01-heden - Tourismo 15 RHD - 11967ccm, 456pk, 335KW - OM 457.961
    TOURISMO (O 350) | 2003.01-heden - Tourismo 15 SHD - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.944, OM 457.953
    TOURISMO (O 350) | 2003.01-heden - Tourismo 15 SHD - 11967ccm, 422pk, 310KW - OM 457.944
    TOURISMO (O 350) | 2003.01-heden - Tourismo 16 RHD - 11967ccm, 422pk, 310KW - OM 457.944, OM 457.953
    TOURISMO (O 350) | 2003.01-heden - Tourismo 16 RHD - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.944, OM 457.953, OM 457.961
    TOURISMO (O 350) | 2003.01-heden - Tourismo 16 RHD - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.953, OM 457.961
    TOURISMO (O 350) | 2003.01-heden - Tourismo 16 RHD - 11967ccm, 456pk, 335KW - OM 457.961
    TOURISMO (O 350) | 2003.01-heden - Tourismo 16 RHD - 11967ccm, 299pk, 220KW - OM 457.952, OM 457.965
    TOURISMO (O 350) | 2003.01-heden - Tourismo 16 RHD - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.952, OM 457.965, OM 457.944, OM 457.961
    TOURISMO (O 350) | 2003.01-heden - Tourismo 17 RHD - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.944, OM 457.953, OM 457.961
    TOURISMO (O 350) | 2003.01-heden - Tourismo 17 RHD - 11967ccm, 422pk, 310KW - OM 457.944
    TOURISMO (O 350) | 2003.01-heden - Tourismo 17 RHD - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.953, OM 457.961
    TOURISMO (O 350) | 2003.01-heden - Tourismo 17 RHD - 11967ccm, 456pk, 335KW - OM 457.961
    TOURISMO (O 350) | 2003.09-heden - Tourismo RHD, SHD - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.944
    TOURISMO (O 350) | 2003.09-heden - Tourismo RHD, SHD - 11967ccm, 422pk, 310KW - OM 457.944
    TOURO
    TOURO (O 500) | 2001.01-heden - O 500 GL, GLE - 11967ccm, 360pk, 265KW - OM 457.915
    TOURO (O 500) | 2001.01-heden - O 500 RSD - 11967ccm, 401pk, 295KW - OM 457.927
    TOURO (O 500) | 2001.01-heden - O 500 RSD - 11967ccm, 360pk, 265KW - OM 457.916, OM 457.932
    TRAVEGO
    TRAVEGO (O 580) | 1999.10-heden - O 580-15 RH - 11967ccm, 252pk, 185KW - OM 457.941
    TRAVEGO (O 580) | 1999.10-heden - O 580-15 RH/RHD - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.944, OM 457.953, OM 457.961, OM 457.940
    TRAVEGO (O 580) | 1999.10-heden - O 580-15 RHD - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.944, OM 457.953
    TRAVEGO (O 580) | 1999.10-heden - O 580-15 RHD - 11967ccm, 456pk, 335KW - OM 457.961
    TRAVEGO (O 580) | 1999.10-heden - O 580-15 SHD - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.944, OM 457.953, OM 457.961
    TRAVEGO (O 580) | 1999.10-heden - O 580-16 RHD - 11967ccm, 456pk, 335KW - OM 457.961
    TRAVEGO (O 580) | 2003.01-heden - O 580-16 RHD - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.944, OM 457.953, OM 457.961
    TRAVEGO (O 580) | 1999.10-heden - O 580-16 RHD, O 580-17 RHD - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.944
    TRAVEGO (O 580) | 1999.10-heden - O 580-17 RHD - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.944, OM 457.953, OM 457.961
    SETRA
    Series 400
    Series 400 | 2003.10-heden - ComfortClass S 415 GT - 11967ccm, 299pk, 220KW - OM 457.952, OM 457.965, OM 457.974, OM 457.941
    Series 400 | 2003.10-heden - ComfortClass S 415 GT - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.952, OM 457.965, OM 457.944, OM 457.953, OM 457.974, OM 457.941
    Series 400 | 2003.10-heden - ComfortClass S 415 GT - 11967ccm, 408pk, 300KW - OM 457.952, OM 457.965, OM 457.974, OM 457.941
    Series 400 | 2003.10-heden - ComfortClass S 415 GT - 11967ccm, 408pk, 300KW - OM 457.974, OM 457.941
    Series 400 | 2003.10-heden - ComfortClass S 415 GT-HD - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.944, OM 457.953, OM 457.961, OM 457.976, OM 457.941
    Series 400 | 2003.10-heden - ComfortClass S 415 GT-HD - 11967ccm, 421pk, 310KW - OM 457.944
    Series 400 | 2003.10-heden - ComfortClass S 415 GT-HD - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.953, OM 457.961, OM 457.976
    Series 400 | 2003.10-heden - ComfortClass S 415 GT-HD - 11967ccm, 456pk, 335KW - OM 457.961, OM 457.976
    Series 400 | 2003.10-heden - ComfortClass S 416 GT - 11967ccm, 299pk, 220KW - OM 457.952, OM 457.965, OM 457.974
    Series 400 | 2003.10-heden - ComfortClass S 416 GT - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.952, OM 457.965, OM 457.974
    Series 400 | 2003.10-heden - ComfortClass S 416 GT - 11967ccm, 408pk, 300KW - OM 457.952, OM 457.965, OM 457.974
    Series 400 | 2003.10-heden - ComfortClass S 416 GT-HD - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.944, OM 457.953, OM 457.961, OM 457.976
    Series 400 | 2003.10-heden - ComfortClass S 416 GT-HD - 11967ccm, 421pk, 310KW - OM 457.944
    Series 400 | 2003.10-heden - ComfortClass S 416 GT-HD - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.953, OM 457.961, OM 457.976
    Series 400 | 2003.10-heden - ComfortClass S 416 GT-HD - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.953, OM 457.961, OM 457.976
    Series 400 | 2003.10-heden - ComfortClass S 416 GT-HD - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.953, OM 457.961, OM 457.976
    Series 400 | 2003.10-heden - ComfortClass S 416 GT-HD - 11967ccm, 456pk, 335KW - OM 457.961, OM 457.976
    Series 400 | 2003.10-heden - ComfortClass S 416 GT-HD - 11967ccm, 456pk, 335KW - OM 457.961, OM 457.976
    Series 400 | 2003.10-heden - ComfortClass S 417 GT-HD - 11967ccm, 456pk, 335KW - OM 457.961, OM 457.976
    Series 400 | 2003.10-heden - ComfortClass S 417 GT-HD - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.965, OM 457.944, OM 457.953, OM 457.961, OM 457.976
    Series 400 | 2003.10-heden - ComfortClass S 417 GT-HD - 11967ccm, 422pk, 315KW - OM 457.953, OM 457.961, OM 457.976
    Series 400 | 2003.10-heden - ComfortClass S 417 GT-HD - 11967ccm, 421pk, 310KW - OM 457.944
    Series 400 | 2005.01-heden - MultiClass S 412 UL - 11967ccm, 299pk, 220KW - OM 457.952, OM 457.965, OM 457.964, OM 457.974
    Series 400 | 2005.01-heden - MultiClass S 412 UL - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.952, OM 457.965, OM 457.964, OM 457.974
    Series 400 | 2005.01-heden - MultiClass S 412 UL - 11967ccm, 408pk, 300KW - OM 457.952, OM 457.965, OM 457.974
    Series 400 | 2005.01-heden - MultiClass S 415 H - 11967ccm, 299pk, 220KW - OM 457.965, OM 457.964, OM 457.974
    Series 400 | 2005.01-heden - MultiClass S 415 H - 11967ccm, 408pk, 300KW - OM 457.965, OM 457.974
    Series 400 | 2005.01-heden - MultiClass S 415 H - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.965, OM 457.964, OM 457.974
    Series 400 | 2005.01-heden - MultiClass S 415 NF - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.950, OM 457.973, OM 457.959
    Series 400 | 2005.01-heden - MultiClass S 415 NF - 11967ccm, 299pk, 220KW - OM 457.950, OM 457.973, OM 457.959
    Series 400 | 2005.01-heden - MultiClass S 415 UL - 11967ccm, 299pk, 220KW - OM 457.952, OM 457.965, OM 457.964, OM 457.974, OM 457.950
    Series 400 | 2005.01-heden - MultiClass S 415 UL - 11967ccm, 408pk, 300KW - OM 457.952, OM 457.965, OM 457.974
    Series 400 | 2005.01-heden - MultiClass S 415 UL - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.952, OM 457.965, OM 457.961, OM 457.964, OM 457.974, OM 457.950
    Series 400 | 2005.01-heden - MultiClass S 416 H - 11967ccm, 299pk, 220KW - OM 457.965, OM 457.964, OM 457.974
    Series 400 | 2005.01-heden - MultiClass S 416 H - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.965, OM 457.964, OM 457.974
    Series 400 | 2005.01-heden - MultiClass S 416 H - 11967ccm, 408pk, 300KW - OM 457.965, OM 457.974
    Series 400 | 2005.01-heden - MultiClass S 416 NF - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.950, OM 457.973, OM 457.959
    Series 400 | 2005.01-heden - MultiClass S 416 NF - 11967ccm, 299pk, 220KW - OM 457.950, OM 457.973, OM 457.959
    Series 400 | 2005.01-heden - MultiClass S 416 UL - 11967ccm, 299pk, 220KW - OM 457.952, OM 457.965, OM 457.964, OM 457.974
    Series 400 | 2005.01-heden - MultiClass S 416 UL - 11967ccm, 408pk, 300KW - OM 457.952, OM 457.965, OM 457.974
    Series 400 | 2005.01-heden - MultiClass S 416 UL - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.952, OM 457.965, OM 457.964, OM 457.974
    Series 400 | 2005.01-heden - MultiClass S 417 UL - 11967ccm, 299pk, 220KW - OM 457.952, OM 457.965, OM 457.964, OM 457.974
    Series 400 | 2005.01-heden - MultiClass S 417 UL - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.952, OM 457.965, OM 457.964, OM 457.974
    Series 400 | 2005.01-heden - MultiClass S 417 UL - 11967ccm, 408pk, 300KW - OM 457.952, OM 457.965, OM 457.974
    Series 400 | 2005.01-heden - MultiClass S 419 UL - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.952, OM 457.965, OM 457.964, OM 457.974
    Series 400 | 2005.01-heden - MultiClass S 419 UL - 11967ccm, 408pk, 300KW - OM 457.952, OM 457.965, OM 457.974
    Series 400 | 2005.01-heden - MultiClass S 419 UL - 11967ccm, 299pk, 220KW - OM 457.952, OM 457.965, OM 457.964, OM 457.974
    Series 400 | 2010.01-heden - S 415 H - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.965, OM 457.974
    Series 400 | 2001.10-heden - TopClass S 415 HD - 11967ccm, 422pk, 310KW - OM 457.944, OM 457.953, OM 457.961
    Series 400 | 2001.10-heden - TopClass S 415 HD - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.944, OM 457.953, OM 457.961
    Series 400 | 2003.10-heden - TopClass S 415 HD - 11967ccm, 455pk, 335KW - OM 457.961, OM 457.976
    Series 400 | 2008.01-heden - TopClass S 415 HD - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.944, OM 457.953, OM 457.961, OM 457.976
    Series 400 | 2001.10-heden - TopClass S 415 HDH - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.953, OM 457.961
    Series 400 | 2001.10-heden - TopClass S 415 HDH - 11967ccm, 422pk, 310KW - OM 457.944, OM 457.953, OM 457.961
    Series 400 | 2001.10-heden - TopClass S 415 HDH - 11967ccm, 456pk, 335KW - OM 457.961
    Series 400 | 2008.01-heden - TopClass S 415 HDH - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.953, OM 457.961, OM 457.976
    Series 400 | 2002.10-heden - TopClass S 416 HDH - 11967ccm, 422pk, 310KW - OM 457.944, OM 457.953, OM 457.961
    Series 400 | 2003.01-heden - TopClass S 416 HDH - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.953, OM 457.961
    Series 400 | 2003.01-heden - TopClass S 416 HDH - 11967ccm, 455pk, 335KW - OM 457.961
    Series 400 | 2008.01-heden - TopClass S 416 HDH - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.953, OM 457.961, OM 457.976
    Series 400 | 2003.10-heden - TopClass S 417 HDH - 11967ccm, 421pk, 310KW - OM 457.944, OM 457.953, OM 457.961
    Series 400 | 2003.10-heden - TopClass S 417 HDH - 11967ccm, 354pk, 260KW - OM 457.953, OM 457.961
    Series 400 | 2003.10-heden - TopClass S 417 HDH - 11967ccm, 455pk, 335KW - OM 457.961
    Series 400 | 2008.01-heden - TopClass S 417 HDH - 11967ccm, 428pk, 315KW - OM 457.953, OM 457.961
  • Origineel nummers

    460 016 04 20MERCEDES-BENZ
  • Fabrikant

    Elring

    Elring levert als OE leverancier aan diverse fabrikanten. Audi, BMW, Mercedes, Ford, Opel, volkswagen en nog veel meer merken behoren tot de vaste afnemers. Het programma van Elring omvat: Koppakkingen, oliekeerringen, carterpakkingen, inlaat- en uitlaat-spruitstukpakkingen, kleprubbers, klepdekselpakkingen, nokkenaskeerringen, MLS (metalen) koppakkingen, kopbouten/ cilinderkoprekbouten, en oliekeerringen met schild. Deze worden los verkocht en in kop of cartersets.

  • Levertijd

    1-4 weken

Eerder door u bekeken

Elring
Pakking, cilinderkop

Pakking, cilinderkop 462.202 Elring


-26% 107,00

78,76

Tijdelijk uitverkocht

Niet leverbaar

Pakking, cilinderkop 462.202 Elring

Pakking, cilinderkop 462.202 Elring

€  78,76

,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK