Pakking, cilinderkop 386.330 Elring

Productnummer: 0681372 Fabrikantcode: 386.330 EAN: 4041248646335

€ 75,27

€  42,84

Incl. BTW
-43%

Diameter (mm): 72. Montagedikte [mm]: 0,5. Bouwwijze afdichting: Metaallagen pakking. Garantie: 2 jaar… Lees meer

Op voorraad
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • PDF
  • Omschrijving

    Specificaties
    Diameter (mm)72
    Montagedikte [mm]0,5
    Bouwwijze afdichtingMetaallagen pakking
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AJUSA 10201600
    BGA CH6757
    FAI AutoParts HG2272
    GLASER H84851-00
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J12505004
    PAYEN AH7870
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    VIKTOR REINZ 61-10139-00
    WILMINK GROUP WG1754423
    WILMINK GROUP WG1379565
    WILMINK GROUP WG1705121
    WILMINK GROUP WG2046441
    WILMINK GROUP WG1449844
  • Toepasbaarheid

    HYUNDAI
    i10
    i10 (BA, IA) | 2013.12-heden - 1.2 - 1248ccm, 87pk, 64KW - G4LA
    i10 (PA) | 2008.11-2011.12 - 1.2 - 1248ccm, 78pk, 57KW - G4LA
    i10 (PA) | 2011.04-2013.12 - 1.2 - 1248ccm, 86pk, 63KW - G4LA
    i10 (PA) | 2010.01-2013.12 - 1.2 LPG - 1248ccm, 78pk, 57KW - G4LA
    i20
    i20 (GB, IB) | 2014.11-heden - 1.2 - 1248ccm, 75pk, 55KW - G4LA
    i20 (GB, IB) | 2014.11-heden - 1.2 - 1248ccm, 84pk, 62KW - G4LA
    i20 (GB, IB) | 2019.01-heden - 1.2 LPG - 1248ccm, 75pk, 55KW - G4LA
    i20 (GB, IB) | 2014.11-heden - 1.2 LPGI - 1248ccm, 83pk, 61KW - G4LA
    i20 (PB, PBT) | 2008.09-2012.12 - 1.2 - 1248ccm, 78pk, 57KW - G4LA
    i20 (PB, PBT) | 2012.03-2015.12 - 1.2 - 1248ccm, 86pk, 63KW - G4LA
    i20 Coupé
    i20 Coupé (GB) | 2015.05-heden - 1.2 - 1248ccm, 84pk, 62KW - G4LA
    KIA
    PICANTO
    PICANTO (JA) | 2017.03-heden - 1.2 - 1248ccm, 84pk, 62KW - G4LA
    PICANTO (TA) | 2011.09-heden - 1.2 - 1248ccm, 85pk, 63KW - G4LA
    RIO III
    RIO III (UB) | 2014.11-2017.12 - 1.2 CVVT - 1248ccm, 84pk, 62KW - G4LA
    RIO III (UB) | 2011.09-2017.12 - 1.25 CVVT - 1248ccm, 86pk, 63KW - G4LA
    RIO III (UB) | 2011.09-heden - 1.25 LPG - 1248ccm, 86pk, 63KW - G4LA
    RIO III Sedan
    RIO III Sedan (UB) | 2014.11-2017.12 - 1.2 CVVT - 1248ccm, 87pk, 64KW - G4LA
    RIO III Sedan (UB) | 2011.10-2017.12 - 1.25 CVVT - 1248ccm, 86pk, 63KW - G4LA
    RIO IV
    RIO IV (YB, SC, FB) | 2017.01-heden - 1.25 - 1248ccm, 84pk, 62KW - G4LA
    RIO IV (YB, SC, FB) | 2020.07-heden - 1.25 LPG - 1248ccm, 82pk, 60KW - G4LA
    STONIC
    STONIC (YB) | 2017.07-heden - 1.2 CVVT - 1248ccm, 84pk, 62KW - G4LA
  • Origineel nummers

    22311-03210HYUNDAI
    22311-03211HYUNDAI
    22311-03220HYUNDAI
    22311-03211KIA
  • Fabrikant

    Elring

    Elring levert als OE leverancier aan diverse fabrikanten. Audi, BMW, Mercedes, Ford, Opel, volkswagen en nog veel meer merken behoren tot de vaste afnemers. Het programma van Elring omvat: Koppakkingen, oliekeerringen, carterpakkingen, inlaat- en uitlaat-spruitstukpakkingen, kleprubbers, klepdekselpakkingen, nokkenaskeerringen, MLS (metalen) koppakkingen, kopbouten/ cilinderkoprekbouten, en oliekeerringen met schild. Deze worden los verkocht en in kop of cartersets.

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 17:00 uur besteld is overmorgen in huis

Pakking, cilinderkop 386.330 Elring

Pakking, cilinderkop 386.330 Elring

€  42,84

,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK