Complete pakkingsset, motor 356.362 Elring

Productnummer: 0437553 Fabrikantcode: 356.362 EAN: 4041248023327

€ 442,85

€  238,50

Incl. BTW
-46%

Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met asdichtring krukas. Garantie: 2 jaar… Lees meer

  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice via 0380 833 78 en WhatsApp

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Stel een productvraag
  • Specificaties

    Aanvullend artikel/aanvullende informatieMet asdichtring krukas
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AJUSA 50114800
    CORTECO 438602P
    GLASER S31503-00
    PAYEN GM690
    TRISCAN 599-8542
    VIKTOR REINZ 01-25315-02
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    WILMINK GROUP WG1005420
    WILMINK GROUP WG1085177
    WILMINK GROUP WG1231337
    WILMINK GROUP WG1238686
    WILMINK GROUP WG1180650
    WILMINK GROUP WG1164446
  • Toepasbaarheid

    VOLKSWAGEN
    TRANSPORTER III Bestelwagen
    TRANSPORTER III Bestelwagen | 1982.10-1992.07 - 1.9 - 1913ccm, 60pk, 44KW - DF
    TRANSPORTER III Bestelwagen | 1982.10-1992.07 - 1.9 - 1913ccm, 78pk, 57KW - DG
    TRANSPORTER III Bestelwagen | 1983.08-1989.02 - 1.9 - 1913ccm, 90pk, 66KW - GW
    TRANSPORTER III Bestelwagen | 1984.10-1989.02 - 1.9 - 1913ccm, 83pk, 61KW - DH
    TRANSPORTER III Bestelwagen | 1984.11-1992.07 - 1.9 Syncro - 1913ccm, 78pk, 57KW - DG
    TRANSPORTER III Bestelwagen | 1985.08-1992.07 - 2.1 - 2110ccm, 95pk, 70KW - MV
    TRANSPORTER III Bestelwagen | 1986.03-1992.07 - 2.1 - 2110ccm, 112pk, 82KW - DJ
    TRANSPORTER III Bestelwagen | 1989.07-1992.07 - 2.1 i - 2110ccm, 92pk, 68KW - SS
    TRANSPORTER III Bestelwagen | 1985.08-1992.07 - 2.1 Syncro - 2110ccm, 95pk, 70KW - MV
    TRANSPORTER III Bestelwagen | 1986.03-1992.07 - 2.1 Syncro - 2110ccm, 112pk, 82KW - DJ
    TRANSPORTER III Bus
    TRANSPORTER III Bus | 1982.08-1992.07 - 1.9 - 1913ccm, 60pk, 44KW - DF
    TRANSPORTER III Bus | 1982.08-1992.07 - 1.9 - 1913ccm, 78pk, 57KW - DG
    TRANSPORTER III Bus | 1983.01-1985.07 - 1.9 - 1913ccm, 83pk, 61KW - DH
    TRANSPORTER III Bus | 1983.08-1985.07 - 1.9 - 1913ccm, 90pk, 66KW - GW
    TRANSPORTER III Bus | 1985.02-1992.07 - 1.9 Syncro - 1913ccm, 78pk, 57KW - DG
    TRANSPORTER III Bus | 1984.08-1992.07 - 2.1 - 2110ccm, 112pk, 82KW - DJ
    TRANSPORTER III Bus | 1985.08-1992.07 - 2.1 - 2110ccm, 95pk, 70KW - MV
    TRANSPORTER III Bus | 1986.10-1992.07 - 2.1 - 2109ccm, 87pk, 64KW - SR
    TRANSPORTER III Bus | 1987.04-1992.07 - 2.1 Cat - 2110ccm, 95pk, 70KW - MV
    TRANSPORTER III Bus | 1989.07-1992.07 - 2.1 i - 2110ccm, 92pk, 68KW - SS
    TRANSPORTER III Bus | 1985.08-1992.07 - 2.1 Syncro - 2110ccm, 95pk, 70KW - MV
    TRANSPORTER III Bus | 1986.01-1992.07 - 2.1 Syncro - 2110ccm, 112pk, 82KW - DJ
    TRANSPORTER III Bus | 1986.10-1992.07 - 2.1 Syncro - 2109ccm, 87pk, 64KW - SR
    TRANSPORTER III Open laadbak/ Chassis
    TRANSPORTER III Open laadbak/ Chassis | 1982.08-1992.07 - 1.9 - 1913ccm, 78pk, 57KW - DG
    TRANSPORTER III Open laadbak/ Chassis | 1982.09-1992.07 - 1.9 - 1913ccm, 60pk, 44KW - DF
    TRANSPORTER III Open laadbak/ Chassis | 1984.10-1989.02 - 1.9 - 1913ccm, 83pk, 61KW - DH
    TRANSPORTER III Open laadbak/ Chassis | 1984.12-1992.07 - 1.9 Syncro - 1913ccm, 78pk, 57KW - DG
    TRANSPORTER III Open laadbak/ Chassis | 1985.08-1992.07 - 2.1 - 2110ccm, 95pk, 70KW - MV
    TRANSPORTER III Open laadbak/ Chassis | 1986.03-1992.07 - 2.1 - 2110ccm, 112pk, 82KW - DJ
    TRANSPORTER III Open laadbak/ Chassis | 1989.07-1992.07 - 2.1 i - 2110ccm, 92pk, 68KW - SS
    TRANSPORTER III Open laadbak/ Chassis | 1985.08-1992.07 - 2.1 Syncro - 2110ccm, 95pk, 70KW - MV
    TRANSPORTER III Open laadbak/ Chassis | 1986.03-1992.07 - 2.1 Syncro - 2110ccm, 112pk, 82KW - DJ
  • Origineel nummers

    025 198 009 BAUDI
    025 198 009 BSEAT
    025 198 009 BSKODA
    025 198 009 BVW
  • Fabrikant

    Elring

    Elring levert als OE leverancier aan diverse fabrikanten. Audi, BMW, Mercedes, Ford, Opel, volkswagen en nog veel meer merken behoren tot de vaste afnemers. Het programma van Elring omvat: Koppakkingen, oliekeerringen, carterpakkingen, inlaat- en uitlaat-spruitstukpakkingen, kleprubbers, klepdekselpakkingen, nokkenaskeerringen, MLS (metalen) koppakkingen, kopbouten/ cilinderkoprekbouten, en oliekeerringen met schild. Deze worden los verkocht en in kop of cartersets.

  • Levertijd

    1 tot 3 werkdagen

  • Stel een productvraag

    • 0437553. Complete pakkingsset, motor
    • Uw autogegevens

      selecteer handmatig

      Uw autogegevens

      selecteer handmatig

Complete pakkingsset, motor 356.362 Elring

Complete pakkingsset, motor 356.362 Elring

€  238,50

Winparts gebruikt cookies en vergelijkbare technieken om uw ervaring in onze webshop zo makkelijk en prettig mogelijk te maken. Dankzij cookies kunnen wij en derde partijen uw internetgedrag op en buiten onze website volgen. Hierdoor kunnen wij onze website gebruiksvriendelijker maken en kunnen we advertenties tonen die aansluiten bij uw interesses. Door verder gebruik te maken van onze webshop gaan we ervan uit dat u hier mee akkoord gaat. Lees meer over onze cookies .
Sluiten X