Cilinderkopdichting

Productnummer: 0899294 Fabrikantcode: 19195 EAN: 4027816191957

€ 203,50

€  54,52

Incl. BTW
-73%

Gewicht (kg): 0,27. Garantie: 3 jaar… Lees meer

Op voorraad
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • 3 jaar garantie
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: 0380 833 78

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Gewicht (kg)0,27
    Garantie3 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AJUSA 10086100
    AJUSA 10133200
    DT SPARE PARTS 5.40072
    GLASER H50377-00
    MEYLE 14-34 001 0002
    PAYEN BW470
    STELLOX 81-10613-SX
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    VIKTOR REINZ 61-27205-10
    WILMINK GROUP WG1159285
    WILMINK GROUP WG1159798
    WILMINK GROUP WG1178616
    WILMINK GROUP WG1244296
    WILMINK GROUP WG1436688
    WILMINK GROUP WG1704797
  • Toepasbaarheid

    DAF
    85 CF
    85 CF | 1998.02-2000.12 - FA 85 CF 340 - 12580ccm, 340pk, 250KW - XF 250 M
    85 CF | 1998.02-2000.12 - FA 85 CF 380 - 12580ccm, 381pk, 280KW - XF 280 M
    85 CF | 1998.02-2000.12 - FA 85 CF 430 - 12580ccm, 428pk, 315KW - XF 315 M
    85 CF | 1998.02-2000.12 - FAC 85 CF 340 - 12580ccm, 340pk, 250KW - XF 250 M
    85 CF | 1998.02-2000.12 - FAC 85 CF 380 - 12580ccm, 381pk, 280KW - XF 280 M
    85 CF | 1998.02-2000.12 - FAC 85 CF 430 - 12580ccm, 428pk, 315KW - XF 315 M
    85 CF | 1998.02-2000.12 - FAD 85 CF 340 - 12580ccm, 340pk, 250KW - XF 250 M
    85 CF | 1998.02-2000.12 - FAD 85 CF 380 - 12580ccm, 381pk, 280KW - XF 280 M
    85 CF | 1998.02-2000.12 - FAD 85 CF 430 - 12580ccm, 428pk, 315KW - XF 315 M
    85 CF | 1998.02-2000.12 - FAG 85 CF 340,FAN 85 CF 340 - 12580ccm, 340pk, 250KW - XF 250 M
    85 CF | 1998.02-2000.12 - FAG 85 CF 380,FAN 85 CF 380 - 12580ccm, 381pk, 280KW - XF 280 M
    85 CF | 1998.02-2000.12 - FAG 85 CF 430,FAN 85 CF 430 - 12580ccm, 428pk, 315KW - XF 315 M
    85 CF | 1998.02-2000.12 - FAR 85 CF 340 - 12580ccm, 340pk, 250KW - XF 250 M
    85 CF | 1998.02-2000.12 - FAR 85 CF 380 - 12580ccm, 381pk, 280KW - XF 280 M
    85 CF | 1998.02-2000.12 - FAR 85 CF 430 - 12580ccm, 428pk, 315KW - XF 315 M
    85 CF | 1998.02-2000.12 - FAS 85 CF 340 - 12580ccm, 340pk, 250KW - XF 250 M
    85 CF | 1998.02-2000.12 - FAS 85 CF 380 - 12580ccm, 381pk, 280KW - XF 280 M
    85 CF | 1998.02-2000.12 - FAS 85 CF 430 - 12580ccm, 428pk, 315KW - XF 315 M
    85 CF | 1998.02-2000.12 - FAT 85 CF 340 - 12580ccm, 340pk, 250KW - XF 250 M
    85 CF | 1998.02-2000.12 - FAT 85 CF 380 - 12580ccm, 381pk, 280KW - XF 280 M
    85 CF | 1998.02-2000.12 - FAT 85 CF 430 - 12580ccm, 428pk, 315KW - XF 315 M
    85 CF | 1998.02-2000.12 - FT 85 CF 340 - 12580ccm, 340pk, 250KW - XF 250 M
    85 CF | 1998.02-2000.12 - FT 85 CF 380 - 12580ccm, 381pk, 280KW - XF 280 M
    85 CF | 1998.02-2000.12 - FT 85 CF 430 - 12580ccm, 428pk, 315KW - XF 315 M
    85 CF | 1998.02-2000.12 - FTG 85 CF 340 - 12580ccm, 340pk, 250KW - XF 250 M
    85 CF | 1998.02-2000.12 - FTG 85 CF 380 - 12580ccm, 381pk, 280KW - XF 280 M
    85 CF | 1998.02-2000.12 - FTG 85 CF 430 - 12580ccm, 428pk, 315KW - XF 315 M
    85 CF | 1998.02-2000.12 - FTT 85 CF 340 - 12580ccm, 340pk, 250KW - XF 250 M
    85 CF | 1998.02-2000.12 - FTT 85 CF 380 - 12580ccm, 381pk, 280KW - XE 280 C, XF 280 M, XE 280 C1
    85 CF | 1998.02-2000.12 - FTT 85 CF 430 - 12580ccm, 428pk, 315KW - XF 315 M
    95 XF
    95 XF | 1997.01-2002.09 - FA 95 XF 380 - 12580ccm, 381pk, 280KW - XE 280 C, XF 280 M
    95 XF | 1997.01-2002.09 - FA 95 XF 430 - 12580ccm, 428pk, 315KW - XE 315 C, XF 315 M
    95 XF | 1997.01-2002.09 - FA 95 XF 480 - 12580ccm, 483pk, 355KW - XE 355 C, XF 355 M
    95 XF | 1997.01-2002.09 - FA 95 XF 530 - 14000ccm, 530pk, 390KW - VF 390 M
    95 XF | 1997.01-2002.09 - FA 95 XF 530 - 12580ccm, 530pk, 390KW - XE 390 C
    95 XF | 1997.01-2002.09 - FAC 95 XF 380 - 12580ccm, 381pk, 280KW - XE 280 C, XF 280 M
    95 XF | 1997.01-2002.09 - FAC 95 XF 430 - 12580ccm, 428pk, 315KW - XE 315 C, XF 315 M
    95 XF | 1997.01-2002.09 - FAC 95 XF 480 - 12580ccm, 483pk, 355KW - XE 355 C, XF 355 M
    95 XF | 1997.01-2002.09 - FAC 95 XF 530 - 12580ccm, 530pk, 390KW - XE 390 C
    95 XF | 1997.01-2002.09 - FAD 95 XF 380 - 12580ccm, 381pk, 280KW - XF 280 M
    95 XF | 1997.01-2002.09 - FAD 95 XF 430 - 12580ccm, 428pk, 315KW - XF 315 M
    95 XF | 1997.01-2002.09 - FAD 95 XF 480 - 12580ccm, 483pk, 355KW - XE 355 C, XF 355 M
    95 XF | 1997.01-2002.09 - FAD 95 XF 530 - 12580ccm, 530pk, 390KW - XE 390 C
    95 XF | 1997.01-2002.09 - FAR 95 XF 380 - 12580ccm, 381pk, 280KW - XE 280 C, XF 280 M
    95 XF | 1997.01-2002.09 - FAR 95 XF 430 - 12580ccm, 428pk, 315KW - XE 315 C, XF 315 M
    95 XF | 1997.01-2002.09 - FAR 95 XF 480 - 12580ccm, 483pk, 355KW - XE 355 C, XF 355 M
    95 XF | 1997.01-2002.09 - FAR 95 XF 530 - 14000ccm, 530pk, 390KW - VF 390 M
    95 XF | 1997.01-2002.09 - FAR 95 XF 530 - 12580ccm, 530pk, 390KW - XE 390 C
    95 XF | 1997.01-2002.09 - FAS 95 XF 380 - 12580ccm, 381pk, 280KW - XE 280 C, XF 280 M
    95 XF | 1997.01-2002.09 - FAS 95 XF 430 - 12580ccm, 428pk, 315KW - XE 315 C, XF 315 M
    95 XF | 1997.01-2002.09 - FAS 95 XF 480 - 12580ccm, 483pk, 355KW - XE 355 C, XF 355 M
    95 XF | 1997.01-2002.09 - FAS 95 XF 530 - 14000ccm, 530pk, 390KW - VF 390 M
    95 XF | 1997.01-2002.09 - FAS 95 XF 530 - 12580ccm, 530pk, 390KW - XE 390 C
    95 XF | 1997.01-2002.09 - FAT 95 XF 380 - 12580ccm, 381pk, 280KW - XE 280 C, XF 280 M
    95 XF | 1997.01-2002.09 - FAT 95 XF 430 - 12580ccm, 428pk, 315KW - XE 315 C, XF 315 M
    95 XF | 1997.01-2002.09 - FAT 95 XF 480 - 12580ccm, 483pk, 355KW - XE 355 C, XF 355 M
    95 XF | 1997.01-2002.09 - FAT 95 XF 530 - 12580ccm, 530pk, 390KW - XE 390 C
    95 XF | 1997.01-2002.09 - FT 95 XF 380 - 12580ccm, 381pk, 280KW - XE 280 C, XF 280 M
    95 XF | 1997.01-2002.09 - FT 95 XF 430 - 12580ccm, 428pk, 315KW - XE 315 C, XF 315 M
    95 XF | 1997.01-2002.09 - FT 95 XF 480 - 12580ccm, 483pk, 355KW - XE 355 C, XF 355 M
    95 XF | 1997.01-2002.09 - FT 95 XF 530 - 14000ccm, 530pk, 390KW - VF 390 M
    95 XF | 2001.02-2002.09 - FT 95 XF 530 - 12580ccm, 530pk, 390KW - XE 390 C
    95 XF | 1997.01-2002.09 - FTD 95 XF 430 - 12580ccm, 428pk, 315KW - XE 315 C, XF 315 M
    95 XF | 1997.01-2002.09 - FTD 95 XF 480 - 12580ccm, 483pk, 355KW - XE 355 C, XF 355 M
    95 XF | 1997.01-2002.09 - FTD 95 XF 530 - 12580ccm, 530pk, 390KW - XE 390 C
    95 XF | 1997.01-2002.09 - FTG 95 XF 380 - 12580ccm, 381pk, 280KW - XE 280 C, XF 280 M
    95 XF | 1997.01-2002.09 - FTG 95 XF 430 - 12580ccm, 428pk, 315KW - XE 315 C, XF 315 M
    95 XF | 1997.01-2002.09 - FTG 95 XF 480 - 12580ccm, 483pk, 355KW - XE 355 C, XF 355 M
    95 XF | 1997.01-2002.09 - FTG 95 XF 530 - 12580ccm, 530pk, 390KW - XE 390 C
    95 XF | 1997.01-2002.09 - FTP 95 XF 430 - 12580ccm, 428pk, 315KW - XE 315 C, XF 315 M
    95 XF | 1997.01-2002.09 - FTR 95 XF 380 - 12580ccm, 381pk, 280KW - XE 280 C, XF 280 M
    95 XF | 1997.01-2002.09 - FTR 95 XF 430 - 12580ccm, 428pk, 315KW - XE 315 C, XF 315 M
    95 XF | 1997.01-2002.09 - FTR 95 XF 480 - 12580ccm, 483pk, 355KW - XE 355 C, XF 355 M
    95 XF | 1997.01-2002.09 - FTR 95 XF 530 - 12580ccm, 530pk, 390KW - XE 390 C
    95 XF | 1997.01-2002.09 - FTS 95 XF 380 - 12580ccm, 381pk, 280KW - XE 280 C, XF 280 M
    95 XF | 1997.01-2002.09 - FTS 95 XF 430 - 12580ccm, 428pk, 315KW - XE 315 C, XF 315 M
    95 XF | 1997.01-2002.09 - FTS 95 XF 480 - 12580ccm, 483pk, 355KW - XE 355 C, XF 355 M
    95 XF | 1997.01-2002.09 - FTS 95 XF 530 - 12580ccm, 530pk, 390KW - XE 390 C
    95 XF | 1997.01-2002.09 - FTT 95 XF 380 - 12580ccm, 381pk, 280KW - XE 280 C, XF 280 M
    95 XF | 1997.01-2002.09 - FTT 95 XF 430 - 12580ccm, 428pk, 315KW - XE 315 C, XF 315 M
    95 XF | 1997.01-2002.09 - FTT 95 XF 480 - 12580ccm, 483pk, 355KW - XE 355 C, XF 355 M
    95 XF | 1997.01-2002.09 - FTT 95 XF 530 - 14000ccm, 530pk, 390KW - VF 390 M
    95 XF | 1997.01-2002.09 - FTT 95 XF 530 - 12580ccm, 530pk, 390KW - XE 390 C
    CF 85
    CF 85 | 2001.01-2013.05 - FA 85.340 - 12580ccm, 340pk, 250KW - XE 250 C
    CF 85 | 2001.01-2013.05 - FA 85.380 - 12580ccm, 381pk, 280KW - XE 280 C
    CF 85 | 2001.01-2013.05 - FA 85.430 - 12580ccm, 428pk, 315KW - XE 315 C
    CF 85 | 2001.01-2013.05 - FA 85.480 - 12580ccm, 483pk, 355KW - XE 355 C
    CF 85 | 2005.12-2013.05 - FAC 85.340 - 12580ccm, 340pk, 250KW - XE 250 C
    CF 85 | 2005.12-2013.05 - FAC 85.380 - 12580ccm, 380pk, 280KW - XE 280 C
    CF 85 | 2005.12-2013.05 - FAC 85.430 - 12580ccm, 428pk, 315KW - XE 315 C
    CF 85 | 2005.12-2013.05 - FAC 85.480 - 12580ccm, 483pk, 355KW - XE 355 C
    CF 85 | 2001.01-2013.05 - FAD 85.340 - 12580ccm, 340pk, 250KW - XE 250 C
    CF 85 | 2001.01-2013.05 - FAD 85.380 - 12580ccm, 381pk, 280KW - XE 280 C
    CF 85 | 2001.01-2013.05 - FAD 85.430 - 12580ccm, 428pk, 315KW - XE 315 C
    CF 85 | 2001.01-2013.05 - FAD 85.480 - 12580ccm, 483pk, 355KW - XE 355 C
    CF 85 | 2001.01-2013.05 - FAG 85.340, FAN 85.340 - 12580ccm, 340pk, 250KW - XE 250 C
    CF 85 | 2001.01-2013.05 - FAG 85.380, FAN 85.380 - 12580ccm, 381pk, 280KW - XE 280 C
    CF 85 | 2001.01-2013.05 - FAG 85.430, FAN 85.430 - 12580ccm, 428pk, 315KW - XE 315 C
    CF 85 | 2001.01-2013.05 - FAG 85.480, FAN 85.480 - 12580ccm, 483pk, 355KW - XE 355 C
    CF 85 | 2001.01-2013.05 - FAR 85.340, FAS 85.340 - 12580ccm, 340pk, 250KW - XE 250 C
    CF 85 | 2001.01-2013.05 - FAR 85.380, FAS 85.380 - 12580ccm, 381pk, 280KW - XE 280 C
    CF 85 | 2001.01-2013.05 - FAR 85.430, FAS 85.430 - 12580ccm, 428pk, 315KW - XE 315 C
    CF 85 | 2001.01-2013.05 - FAR 85.480, FAS 85.480 - 12580ccm, 483pk, 355KW - XE 355 C
    CF 85 | 2001.01-2013.05 - FAT 85.340 - 12580ccm, 340pk, 250KW - XE 250 C
    CF 85 | 2001.01-2013.05 - FAT 85.380 - 12580ccm, 381pk, 280KW - XE 280 C
    CF 85 | 2001.01-2013.05 - FAT 85.430 - 12580ccm, 428pk, 315KW - XE 315 C
    CF 85 | 2001.01-2013.05 - FAT 85.480 - 12580ccm, 483pk, 355KW - XE 355 C
    CF 85 | 2001.01-2013.05 - FAX 85.340 - 12580ccm, 340pk, 250KW - XE 250 C
    CF 85 | 2001.01-2013.05 - FAX 85.380 - 12580ccm, 381pk, 280KW - XE 280 C
    CF 85 | 2001.01-2013.05 - FAX 85.430 - 12580ccm, 430pk, 315KW - XE 315 C
    CF 85 | 2001.01-2013.05 - FAX 85.480 - 12580ccm, 483pk, 355KW - XE 355 C
    CF 85 | 2001.01-2013.05 - FT 85.340 - 12580ccm, 340pk, 250KW - XE 250 C
    CF 85 | 2001.01-2013.05 - FT 85.380 - 12580ccm, 381pk, 280KW - XE 280 C
    CF 85 | 2001.01-2013.05 - FT 85.430 - 12580ccm, 428pk, 315KW - XE 315 C
    CF 85 | 2001.01-2013.05 - FT 85.480 - 12580ccm, 483pk, 355KW - XE 355 C
    CF 85 | 2001.01-2013.05 - FTG 85.340 - 12580ccm, 340pk, 250KW - XE 250 C
    CF 85 | 2001.01-2013.05 - FTG 85.380 - 12580ccm, 381pk, 280KW - XE 280 C
    CF 85 | 2001.01-2013.05 - FTG 85.430 - 12580ccm, 428pk, 315KW - XE 315 C
    CF 85 | 2001.01-2013.05 - FTG 85.480 - 12580ccm, 483pk, 355KW - XE 355 C
    CF 85 | 2001.01-2013.05 - FTP 85.340 - 12580ccm, 340pk, 250KW - XE 250 C
    CF 85 | 2001.01-2013.05 - FTP 85.380 - 12580ccm, 380pk, 280KW - XE 280 C
    CF 85 | 2001.01-2013.05 - FTP 85.430 - 12580ccm, 430pk, 315KW - XE 315 C
    CF 85 | 2001.01-2013.05 - FTP 85.480 - 12580ccm, 480pk, 355KW - XF 355 M
    CF 85 | 2001.01-2013.05 - FTS 85.340 - 12580ccm, 340pk, 250KW - XE 250 C
    CF 85 | 2001.01-2013.05 - FTS 85.380 - 12580ccm, 381pk, 280KW - XE 280 C
    CF 85 | 2001.01-2013.05 - FTS 85.430 - 12580ccm, 428pk, 315KW - XE 315 C
    CF 85 | 2001.01-2013.05 - FTS 85.480 - 12580ccm, 480pk, 355KW - XE 355 C
    CF 85 | 2001.01-2013.05 - FTT 85.340 - 12580ccm, 340pk, 250KW - XE 250 C
    CF 85 | 2001.01-2013.05 - FTT 85.380 - 12580ccm, 381pk, 280KW - XE 280 C
    CF 85 | 2001.01-2013.05 - FTT 85.430 - 12580ccm, 430pk, 315KW - XE 315 C
    CF 85 | 2001.01-2013.05 - FTT 85.480 - 12580ccm, 483pk, 355KW - XE 355 C
    XF 95
    XF 95 | 2002.09-2006.12 - FA 95.380 - 12580ccm, 381pk, 280KW - XE 280 C
    XF 95 | 2002.09-2006.12 - FA 95.430 - 12580ccm, 428pk, 315KW - XE 315 C
    XF 95 | 2002.09-2006.12 - FA 95.480 - 12580ccm, 483pk, 355KW - XE 355 C
    XF 95 | 2002.09-2006.12 - FA 95.530 - 12580ccm, 530pk, 390KW - XE 390 C
    XF 95 | 2002.01-2006.12 - FAD 95.380 - 12580ccm, 381pk, 280KW - XE 280 C
    XF 95 | 2002.01-2006.12 - FAD 95.430 - 12580ccm, 428pk, 315KW - XE 315 C
    XF 95 | 2002.01-2006.12 - FAD 95.480 - 12580ccm, 483pk, 355KW - XE 355 C
    XF 95 | 2002.09-2006.03 - FAD 95.530 - 12580ccm, 530pk, 390KW - XE 390 C
    XF 95 | 2002.01-2006.12 - FAK 95.380 - 12580ccm, 381pk, 280KW - XE 280 C, XF 280 M
    XF 95 | 2002.01-2006.12 - FAK 95.430 - 12580ccm, 430pk, 315KW - XE 315 C, XF 315 M
    XF 95 | 2002.01-2006.12 - FAK 95.480 - 12580ccm, 480pk, 355KW - XE 355 C, XF 355 M
    XF 95 | 2002.09-2006.03 - FAK 95.530 - 12580ccm, 530pk, 390KW - XE 390 C
    XF 95 | 2002.01-2006.12 - FAN 95.380 - 12580ccm, 381pk, 280KW - XE 280 C
    XF 95 | 2002.01-2006.12 - FAN 95.430 - 12580ccm, 430pk, 315KW - XE 315 C
    XF 95 | 2002.01-2006.12 - FAN 95.480 - 12580ccm, 480pk, 355KW - XE 355 C
    XF 95 | 2002.09-2006.03 - FAN 95.530 - 12580ccm, 530pk, 390KW - XE 390 C
    XF 95 | 2002.09-2006.12 - FAR 95.380 - 12580ccm, 381pk, 280KW - XE 280 C
    XF 95 | 2002.09-2006.12 - FAR 95.430 - 12580ccm, 428pk, 315KW - XE 315 C
    XF 95 | 2002.09-2006.12 - FAR 95.480 - 12580ccm, 483pk, 355KW - XE 355 C
    XF 95 | 2002.09-2006.12 - FAR 95.530 - 12580ccm, 530pk, 390KW - XE 390 C
    XF 95 | 2002.01-2006.12 - FAS 95.380 - 12580ccm, 381pk, 280KW - XE 280 C
    XF 95 | 2002.01-2006.12 - FAS 95.430 - 12580ccm, 430pk, 315KW - XE 315 C
    XF 95 | 2002.01-2006.12 - FAS 95.480 - 12580ccm, 484pk, 356KW - XE 355 C
    XF 95 | 2002.09-2006.03 - FAS 95.530 - 12580ccm, 530pk, 390KW - XE 390 C
    XF 95 | 2002.01-2006.12 - FAT 95.380 - 12580ccm, 381pk, 280KW - XE 280 C
    XF 95 | 2002.01-2006.12 - FAT 95.430 - 12580ccm, 428pk, 315KW - XE 315 C
    XF 95 | 2002.01-2006.12 - FAT 95.480 - 12580ccm, 480pk, 355KW - XE 355 C
    XF 95 | 2002.09-2006.03 - FAT 95.530 - 12580ccm, 530pk, 390KW - XE 390 C
    XF 95 | 2002.09-2006.12 - FT 95.380 - 12580ccm, 381pk, 280KW - XE 280 C
    XF 95 | 2002.09-2006.12 - FT 95.430 - 12580ccm, 428pk, 315KW - XE 315 C
    XF 95 | 2002.09-2006.12 - FT 95.480 - 12580ccm, 483pk, 355KW - XE 355 C
    XF 95 | 2002.09-2006.12 - FT 95.530 - 12580ccm, 530pk, 390KW - XE 390 C
    XF 95 | 2002.09-2006.12 - FTG 95.380 - 12580ccm, 381pk, 280KW - XE 280 C
    XF 95 | 2005.12-2006.12 - FTG 95.430 - 12580ccm, 428pk, 315KW - XE 315 C
    XF 95 | 2005.12-2006.12 - FTG 95.480 - 12580ccm, 483pk, 355KW - XE 355 C
    XF 95 | 2002.09-2006.12 - FTG 95.530 - 12580ccm, 530pk, 390KW - XE 390 C
    XF 95 | 2005.12-2006.12 - FTM 95.380 - 12580ccm, 381pk, 280KW - XE 280 C
    XF 95 | 2005.12-2006.12 - FTM 95.430 - 12580ccm, 430pk, 315KW - XE 315 C
    XF 95 | 2005.12-2006.12 - FTM 95.480 - 12580ccm, 483pk, 355KW - XE 355 C
    XF 95 | 2002.09-2006.12 - FTM 95.530 - 12580ccm, 530pk, 390KW - XE 390 C
    XF 95 | 2002.01-2006.12 - FTP 95.380 - 12580ccm, 381pk, 280KW - XE 280 C, XF 280 M
    XF 95 | 2002.01-2006.12 - FTP 95.430 - 12580ccm, 430pk, 315KW - XE 315 C, XF 315 M
    XF 95 | 2002.01-2006.12 - FTP 95.480 - 12580ccm, 480pk, 355KW - XE 355 C, XF 355 M
    XF 95 | 2002.09-2006.03 - FTP 95.530 - 12580ccm, 530pk, 390KW - XE 390 C
    XF 95 | 2002.01-2006.12 - FTR 95.380 - 12580ccm, 381pk, 280KW - XE 280 C
    XF 95 | 2002.01-2006.12 - FTR 95.430 - 12580ccm, 430pk, 315KW - XE 315 C
    XF 95 | 2002.01-2006.12 - FTR 95.480 - 12580ccm, 480pk, 355KW - XE 355 C
    XF 95 | 2002.09-2006.03 - FTR 95.530 - 12580ccm, 530pk, 390KW - XE 390 C
    XF 95 | 2002.01-2006.12 - FTS 95.380 - 12580ccm, 381pk, 280KW - XE 280 C
    XF 95 | 2002.01-2006.12 - FTS 95.430 - 12580ccm, 430pk, 315KW - XE 315 C
    XF 95 | 2002.01-2006.12 - FTS 95.480 - 12580ccm, 480pk, 355KW - XE 355 C
    XF 95 | 2002.09-2006.03 - FTS 95.530 - 12580ccm, 530pk, 390KW - XE 390 C
    XF 95 | 2002.01-2006.03 - FTT 95.380 - 12580ccm, 381pk, 280KW - XE 280 C
    XF 95 | 2002.01-2006.03 - FTT 95.430 - 12580ccm, 430pk, 315KW - XE 315 C
    XF 95 | 2002.01-2006.03 - FTT 95.480 - 12580ccm, 483pk, 355KW - XE 355 C
    XF 95 | 2002.09-2006.03 - FTT 95.530 - 12580ccm, 530pk, 390KW - XE 390 C
  • Origineel nummers

    0376 729DAF
    1283 752DAF
    1298 923DAF
    1320 372DAF
    1366 063DAF
    376 729DAF
  • Fabrikant

    Febi Truck Division

  • Levertijd

    2 dagen

Cilinderkopdichting

Cilinderkopdichting

€  54,52

,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK