Radiateur 8MK 376 714-041 Behr Hella

  • Radiateur 8MK 376 714-041 Behr Hella
  • Radiateur 8MK 376 714-041 Behr Hella, voorbeeld 2

Productnummer: 0333749 Fabrikantcode: 8MK 376 714-041 EAN: 4045621265144

€ 158,51

€  124,23

Incl. BTW
-22%

Aandrijving: Automatische versnellingsbak, Handgeschakeld. Uitvoering: Voor voertuigen met airco. Netlengte [mm]: 628. Netbreedte [mm]: 375… Lees meer

  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.4/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice via 0380 833 78 en WhatsApp

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • PDF
  • Stel een productvraag
  • Specificaties


    *** Behr Hella Service PREMIUM LINE -
    Het ideale merk voor veeleisende klanten
    De blokmaten kunnen door verschil in productietechnologie
    van de diverse fabrikanten (aanbieders) van elkaar afwijken.

    Deze afmetingen zijn geen indicatie van de capaciteit of de
    pasvorm van het product zelf.
    *** Behr Hella Service PREMIUM LINE - Het ideale merk voor veeleisende klanten
    De blokmaten kunnen door verschil in productietechnologie van de diverse fabrikanten (aanbieders) van elkaar afwijken. Deze afmetingen zijn geen indicatie van de capaciteit of de pasvorm van het product zelf.
    AandrijvingAutomatische versnellingsbak
    Handgeschakeld
    UitvoeringVoor voertuigen met airco
    Netlengte [mm]628
    Netbreedte [mm]375
    VersieProduced by BEHR
    Radiateur uitvoeringKoelribben mechanisch gelast
    Netdiepte [mm]34

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AKS DASIS 041230N
    ALANKO 10534271
    AUTOGAMMA 101057
    AUTOMEGA 130050010
    AUTOMOTOR France ARD1033
    AUTOMOTOR France PRD1033
    AVA QUALITY COOLING VW2105
    AVA QUALITY COOLING VWA2105
    AVA QUALITY COOLING VN2105
    AVA QUALITY COOLING VNA2105 € 46,46
    BEHR HELLA 8MK 376 714-044 € 63,89
    DENSO DRM32009 € 95,78
    DIEDERICHS 8138129
    DIEDERICHS DCM3406
    FRIGAIR 0110.3023
    HELLA 8MK 376 714-044
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    INTERNATIONAL RADIATORS 58002105 € 40,75
    JDEUS RA0300451
    JP GROUP 1114203300
    KLOKKERHOLM 9522302105
    KRAFT AUTOMOTIVE 1550037
    LORO 053-017-0005
    MAGNETI MARELLI 350213809000
    MAXGEAR AC284093
    NPS DRM32009
    NRF 50455
    QUINTON HAZELL QER1541
    STELLOX 10-25071-SX
    TOPRAN 107 367
    TYC 737-0027
    WILMINK GROUP WG1721323
  • Toepasbaarheid

    VOLKSWAGEN
    GOLF III
    GOLF III (1H1) | 1991.08-1997.09 1.6 AEK, AFT, AKS
    GOLF III (1H1) | 1991.08-1997.09 1.8 AAM
    GOLF III (1H1) | 1991.08-1997.09 1.8 ABS, ACC, ADZ
    GOLF III (1H1) | 1991.08-1997.09 1.8 Syncro (1HX1) ABS, ADZ
    GOLF III (1H1) | 1991.08-1997.09 1.9 TDI 1Z, AHU, ALE
    GOLF III (1H1) | 1991.08-1997.09 1.9 TDI AFN
    GOLF III (1H1) | 1991.08-1997.09 1.9 TDI Syncro (1HX1) 1Z, AHU, ALE
    GOLF III (1H1) | 1991.08-1997.09 2.0 2E, ABA, ADY, AGG, AKR
    GOLF III (1H1) | 1991.08-1997.09 2.0 GTI 16V ABF
    GOLF III (1H1) | 1991.08-1997.09 2.0 Syncro (1HX1) AGG
    GOLF III Cabriolet
    GOLF III Cabriolet (1E7) | 1993.07-1998.05 1.6 AEK, AFT, AKS
    GOLF III Cabriolet (1E7) | 1993.07-1998.05 1.8 AAM
    GOLF III Cabriolet (1E7) | 1993.07-1998.05 1.8 ABS, ADZ
    GOLF III Cabriolet (1E7) | 1993.07-1998.05 1.9 TDI 1Z, AHU, ALE
    GOLF III Cabriolet (1E7) | 1993.07-1998.05 1.9 TDI AFN
    GOLF III Cabriolet (1E7) | 1993.07-1998.05 2.0 2E, ADY, AGG, AKR
    GOLF III Variant
    GOLF III Variant (1H5) | 1993.07-1999.04 1.6 AEK, AFT, AKS
    GOLF III Variant (1H5) | 1993.07-1999.04 1.8 AAM, ANN
    GOLF III Variant (1H5) | 1993.07-1999.04 1.8 ABS, ADZ, ANP
    GOLF III Variant (1H5) | 1993.07-1999.04 1.8 Syncro ADZ
    GOLF III Variant (1H5) | 1993.07-1999.04 1.9 TDI 1Z, AHU, ALE
    GOLF III Variant (1H5) | 1993.07-1999.04 1.9 TDI AFN
    GOLF III Variant (1H5) | 1993.07-1999.04 1.9 TDI Syncro 1Z, AHU, ALE
    GOLF III Variant (1H5) | 1993.07-1999.04 2.0 2E, ADY, AGG, AKR
    GOLF III Variant (1H5) | 1993.07-1999.04 2.0 Syncro AGG
    GOLF IV Cabriolet
    GOLF IV Cabriolet (1E7) | 1998.06-2002.06 1.6 AFT, AKS
    GOLF IV Cabriolet (1E7) | 1998.06-2002.06 1.9 TDI AHU, ALE
    GOLF IV Cabriolet (1E7) | 1998.06-2002.06 2.0 AGG, AKR, ATU, AWF, AWG
    VENTO
    VENTO (1H2) | 1991.11-1998.09 1.6 AEK, AFT
    VENTO (1H2) | 1991.11-1998.09 1.8 AAM
    VENTO (1H2) | 1991.11-1998.09 1.8 ABS, ADZ
    VENTO (1H2) | 1991.11-1998.09 1.9 TDI 1Z, AHU, ALE
    VENTO (1H2) | 1991.11-1998.09 1.9 TDI AFN
    VENTO (1H2) | 1991.11-1998.09 2.0 2E, ADY, AGG, AKR
  • Origineel nummers

    1H0 121 253 BMAUDI
    1H0 121 253 BAVW
    1H0 121 253 BDVW
    1H0 121 253 BKVW
    1H0 121 253 BMVW
  • Informatie over de fabrikant

    Behr Hella

    Behr Hella Service is een joint venture van de twee bedrijven Behr en Hella . Het werd opgericht in november 2005 met het doel gezamenlijk onafhankelijk te worden in de aftermarket voor auto airco en motorkoeling . Behr en Hella hebben elk een aandeel van 50 % in de joint venture .
    Behr Hella Service is daarom een ​​logische doorontwikkeling van de vorige samenwerking tussen de twee bedrijven op het gebied van klimaatbeheersing en front-end modules binnen de OE- business. De joint venture was aanvankelijk actief in de Europese onafhankelijke automotive aftermarket en heeft in de tussentijd zich succesvol gevestigd in de internationale aftermarket in vele markten zoals Zuid-Amerika , NAFTA en Azië - Pacific .

    Dankzij de goede marktposities van Behr en Hella ,  is het bedrijf een van de toonaangevende leveranciers op het gebied van thermisch beheer . Haar klanten zijn onder andere auto-onderdelen winkels , groothandel groepen , onafhankelijke dealers , evenals specialisten op het gebied van auto airco en motorkoeling . De internationale Hella verkooporganisatie is een distributie -partner en verbindt uitgebreide ondersteuning van haar klanten .

  • Informatie over de levertijd

    1 week

  • Stel een productvraag

    • 0333749. Radiateur
    • =

Ons nummer:

+31 6 29 15 12 60

Voeg ons nummer toe aan uw WhatsApp en stel ons uw vraag!

Winparts gebruikt cookies en vergelijkbare technieken om uw ervaring in onze webshop zo makkelijk en prettig mogelijk te maken. Dankzij cookies kunnen wij en derde partijen uw internetgedrag op en buiten onze website volgen. Hierdoor kunnen wij onze website gebruiksvriendelijker maken en kunnen we advertenties tonen die aansluiten bij uw interesses. Door verder gebruik te maken van onze webshop gaan we ervan uit dat u hier mee akkoord gaat. Lees meer over onze cookies .
Sluiten X