Radiateur 8MK 376 713-741 Behr Hella

  • Radiateur 8MK 376 713-741 Behr Hella
  • Radiateur 8MK 376 713-741 Behr Hella, voorbeeld 2

Productnummer: 0333736 Fabrikantcode: 8MK 376 713-741 EAN: 4045621265854

€ 104,06

€  85,85

Incl. BTW
-17%

Aandrijving: Handgeschakeld. Uitvoering: Voor voertuigen zonder airco. Netlengte [mm]: 430. Netbreedte [mm]: 322… Lees meer

  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.4/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice via 0380 833 78 en WhatsApp

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • PDF
  • Stel een productvraag
  • Specificaties


    *** Behr Hella Service PREMIUM LINE -
    Het ideale merk voor veeleisende klanten
    De blokmaten kunnen door verschil in productietechnologie
    van de diverse fabrikanten (aanbieders) van elkaar afwijken.

    Deze afmetingen zijn geen indicatie van de capaciteit of de
    pasvorm van het product zelf.
    *** Behr Hella Service PREMIUM LINE - Het ideale merk voor veeleisende klanten
    De blokmaten kunnen door verschil in productietechnologie van de diverse fabrikanten (aanbieders) van elkaar afwijken. Deze afmetingen zijn geen indicatie van de capaciteit of de pasvorm van het product zelf.
    AandrijvingHandgeschakeld
    UitvoeringVoor voertuigen zonder airco
    Netlengte [mm]430
    Netbreedte [mm]322
    VersieProduced by BEHR
    Radiateur uitvoeringKoelribben mechanisch gelast
    Netdiepte [mm]34

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AKS DASIS 040870N
    ALANKO 10534227
    AUTOGAMMA 101055
    AUTOMEGA 130051110
    AUTOMOTOR France ARD2324
    AUTOMOTOR France PRD2324
    AVA QUALITY COOLING VW2028
    AVA QUALITY COOLING VN2028 € 32,91
    BEHR HELLA 8MK 376 713-744 € 44,92
    DENSO DRM32007 € 68,88
    DIEDERICHS DCM3370
    FRIGAIR 0110.3020
    HELLA 8MK 376 713-744
    INTERNATIONAL RADIATORS 58002028 € 26,77
    JDEUS RA0300380
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    JP GROUP 1114200700
    KLOKKERHOLM 9522302028
    KRAFT AUTOMOTIVE 1550033
    LORO 053-017-0035
    MAGNETI MARELLI 350213212000
    MAGNETI MARELLI 350213214000
    MAXGEAR AC241959
    NPS DRM32007
    NRF 58819
    QUINTON HAZELL QER1412
    TYC 737-0039
    VALEO 230503
    VALEO 730503 € 70,46
    VEMO V15-60-5020
    WILMINK GROUP WG1723533
  • Toepasbaarheid

    VOLKSWAGEN
    GOLF III
    GOLF III (1H1) | 1991.08-1997.09 1.4 ABD, AEX
    GOLF III (1H1) | 1991.08-1997.09 1.6 ABU, AEA, AEE
    GOLF III Variant
    GOLF III Variant (1H5) | 1993.07-1999.04 1.4 ABD
    GOLF III Variant (1H5) | 1993.07-1999.04 1.4 ABD, AEX, APQ
    VENTO
    VENTO (1H2) | 1991.11-1998.09 1.4 ABD, AEX
    VENTO (1H2) | 1991.11-1998.09 1.6 ABU, AEA, AEE
  • Origineel nummers

    6N0 121 253 AAUDI
    6N0 121 253 BAUDI
    357 121 253 GVW
    357 121 253 JVW
    6N0 121 253VW
    6N0 121 253 AVW
    6N0 121 253 BVW
    6N0 121 253 JAUDI
    6N0 121 253 JVW
  • Informatie over de fabrikant

    Behr Hella

    Behr Hella Service is een joint venture van de twee bedrijven Behr en Hella . Het werd opgericht in november 2005 met het doel gezamenlijk onafhankelijk te worden in de aftermarket voor auto airco en motorkoeling . Behr en Hella hebben elk een aandeel van 50 % in de joint venture .
    Behr Hella Service is daarom een ​​logische doorontwikkeling van de vorige samenwerking tussen de twee bedrijven op het gebied van klimaatbeheersing en front-end modules binnen de OE- business. De joint venture was aanvankelijk actief in de Europese onafhankelijke automotive aftermarket en heeft in de tussentijd zich succesvol gevestigd in de internationale aftermarket in vele markten zoals Zuid-Amerika , NAFTA en Azië - Pacific .

    Dankzij de goede marktposities van Behr en Hella ,  is het bedrijf een van de toonaangevende leveranciers op het gebied van thermisch beheer . Haar klanten zijn onder andere auto-onderdelen winkels , groothandel groepen , onafhankelijke dealers , evenals specialisten op het gebied van auto airco en motorkoeling . De internationale Hella verkooporganisatie is een distributie -partner en verbindt uitgebreide ondersteuning van haar klanten .

  • Informatie over de levertijd

    1 week

  • Stel een productvraag

    • 0333736. Radiateur
    • =
Winparts gebruikt cookies en vergelijkbare technieken om uw ervaring in onze webshop zo makkelijk en prettig mogelijk te maken. Dankzij cookies kunnen wij en derde partijen uw internetgedrag op en buiten onze website volgen. Hierdoor kunnen wij onze website gebruiksvriendelijker maken en kunnen we advertenties tonen die aansluiten bij uw interesses. Door verder gebruik te maken van onze webshop gaan we ervan uit dat u hier mee akkoord gaat. Lees meer over onze cookies .
Sluiten X