Radiateur 735080 Valeo

Productnummer: 0406205 Fabrikantcode: 735080 EAN: 3276427350807

€ 160,30

€ 144,27

Incl. BTW
-10%

Materiaal: Aluminium. Dikte (in mm): 28. Gewicht (kg): 4,29. Hoogte (mm): 600. Breedte (mm): 370. Behuizing: Kunststofbehuizing. Ingang ø [mm]: 34. Uitgang ø [mm]: 34… Lees meer

  • 14 dagen retourgarantie
  • Klanten geven ons een 8.4/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice via 0380 833 78 en WhatsApp

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Stel een productvraag
  • Specificaties

    MateriaalAluminium
    Dikte (in mm)28
    Gewicht (kg)4,29
    Hoogte (mm)600
    Breedte (mm)370
    BehuizingKunststofbehuizing
    Ingang ø [mm]34
    Uitgang ø [mm]34

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AHE 121.129
    AKS DASIS 150066N
    AUTOGAMMA 103631
    AUTOMOTOR France PRD5080
    AUTOMOTOR France ARD5080
    AVA QUALITY COOLING OLA2383
    AVA QUALITY COOLING OL2383
    BEHR HELLA 8MK 376 745-791 € 190,83
    BSG BSG 65-520-024
    DELPHI TSP0524025
    DENSO DRM20100 € 149,74
    DIEDERICHS 8189101
    DIEDERICHS DCM2666
    HELLA 8MK 376 745-791
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    INTERNATIONAL RADIATORS 37002383 € 57,08
    JDEUS RA0200960
    JP GROUP 1214203100
    KLOKKERHOLM 5052302383
    KRAFT AUTOMOTIVE 1551538
    LORO 037-017-0078
    MAGNETI MARELLI 350213980000
    NISSENS 63112A € 101,64
    NISSENS 63029A € 100,01
    NPS DRM20100
    NRF 53447
    QUINTON HAZELL QER2468
    VEMO V40-60-2066
    WILMINK GROUP WG1722328
  • Toepasbaarheid

    OPEL
    ASTRA H
    ASTRA H (L48) | 2004.03-2014.05 1.3 CDTI Z 13 DTH
    ASTRA H (L48) | 2004.03-2014.05 1.7 CDTI A 17 DTJ, Z 17 DTJ
    ASTRA H (L48) | 2004.03-2014.05 1.7 CDTI A 17 DTR, Z 17 DTR
    ASTRA H (L48) | 2004.03-2014.05 1.9 CDTI Z 19 DTH
    ASTRA H (L48) | 2004.03-2014.05 1.9 CDTI 16V Z 19 DTJ
    ASTRA H (L48) | 2004.03-2014.05 2.0 Turbo Z 20 LEH
    ASTRA H (L48) | 2004.03-2014.05 2.0 Turbo Z 20 LER
    ASTRA H Bestelwagen
    ASTRA H Bestelwagen (L70) | 2004.02-2010.10 1.3 CDTI Z 13 DTH
    ASTRA H Bestelwagen (L70) | 2004.02-2010.10 1.7 CDTI A 17 DTJ, Z 17 DTJ
    ASTRA H Bestelwagen (L70) | 2004.02-2010.10 1.7 CDTI A 17 DTR, Z 17 DTR
    ASTRA H Bestelwagen (L70) | 2004.02-2010.10 1.7 CDTI Z 17 DTH
    ASTRA H GTC
    ASTRA H GTC (L08) | 2005.03-2010.10 1.3 CDTI Z 13 DTH
    ASTRA H GTC (L08) | 2005.03-2010.10 1.7 CDTI A 17 DTJ
    ASTRA H GTC (L08) | 2005.03-2010.10 1.7 CDTI A 17 DTR
    ASTRA H GTC (L08) | 2005.03-2010.10 1.9 CDTI Z 19 DTH
    ASTRA H GTC (L08) | 2005.03-2010.10 1.9 CDTI 16V Z 19 DTJ
    ASTRA H GTC (L08) | 2005.03-2010.10 2.0 Turbo Z 20 LEH
    ASTRA H GTC (L08) | 2005.03-2010.10 2.0 Turbo Z 20 LER
    ASTRA H Saloon
    ASTRA H Saloon (L69) | 2007.02-2014.05 1.3 CDTI Z 13 DTH
    ASTRA H Saloon (L69) | 2007.02-2014.05 1.7 CDTI A 17 DTR, Z 17 DTR
    ASTRA H Saloon (L69) | 2007.02-2014.05 1.7 CDTI Z 17 DTJ
    ASTRA H Stationwagen
    ASTRA H Stationwagen (L35) | 2004.08-2014.05 1.3 CDTI Z 13 DTH
    ASTRA H Stationwagen (L35) | 2004.08-2014.05 1.7 CDTI A 17 DTJ, Z 17 DTJ
    ASTRA H Stationwagen (L35) | 2004.08-2014.05 1.7 CDTI A 17 DTR, Z 17 DTR
    ASTRA H Stationwagen (L35) | 2004.08-2014.05 1.9 CDTI Z 19 DTH
    ASTRA H Stationwagen (L35) | 2004.08-2014.05 1.9 CDTI 16V Z 19 DTJ
    ASTRA H Stationwagen (L35) | 2004.08-2014.05 2.0 Turbo Z 20 LER
    ASTRA H TwinTop
    ASTRA H TwinTop (L67) | 2005.09-2010.10 1.9 CDTI Z 19 DTH
    ASTRA H TwinTop (L67) | 2005.09-2010.10 2.0 Turbo Z 20 LER
  • Origineel nummers

    1300271OPEL
    13152320VAUXHALL
  • Informatie over de fabrikant

    Valeo

    Valeo is een internationale leverancier van auto-onderdelen voor vrijwel alle merken wereldwijd. Als technologie bedrijf richten ze zich op innovatieve producten, systemen en oplossingen die de CO2 uitstoot van voertuigen verlagen. Valeo produceert een breed scala aan producten, van ruitenwisserbladen tot koppelingssets en dynamo’s.

    Als innovatief bedrijf levert Valeo de nieuwste technieken voor auto’s. Zo zijn koplamp ontwikkelingen als LED Matrix verlichting of BILED verlichting bijvoorbeeld afkomstig van Valeo.

    Dit soort producten worden de eerste jaren exclusief geleverd aan de auto fabrikanten, maar vinden meestal na een jaar of 3-4 hun weg naar de aftermarket en dus ook naar de webshop van Winparts.

    Deze producten komen dan als Valeo product op de site, echter verschillen deze producten niet van de originele producten. Je koopt dus feitelijk een origineel product met een Valeo stempel er op. Gegarandeerd topkwaliteit!

    Kort gezegd onderscheiden Valeo producten zich op de volgende punten:

    • Origineel product
    • Topkwaliteit
    • Zeer goede pasvorm
    • Geen visueel verschil met het origineel
    • 1 jaar volledige garantie

    Op dit moment hebben we de volgende Valeo producten in ons assortiment:

    • Ruitenwissers
    • Koppelingssets
    • Radiateurs & onderdelen airconditioning
    • Koplampen, achterlichten & overige verlichtingsdelen
    • Ruitmechanieken
    • Startmotoren & dynamos
    • Sensoren, schakelaars & overige elektrische delen

  • Informatie over de levertijd

    Op werkdagen voor 17:00 uur besteld is overmorgen in huis

  • Stel een productvraag

    • 0406205. Radiateur
    • =
Om je beter van dienst te kunnen zijn, maakt Winparts.be gebruik van cookies. Lees hier meer
Sluiten X