Radiateur 730994 Valeo

Productnummer: 0405227 Fabrikantcode: 730994 EAN: 3276427309942

€ 287,06

€  258,35

Incl. BTW
-10%

Hoogte (mm): 540. Breedte (mm): 377,5… Lees meer

  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.4/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice via 0380 833 78 en WhatsApp

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Stel een productvraag
  • Specificaties

    gewicht (kg): 5,36
    Hoogte (mm)540
    Breedte (mm)377,5
    MateriaalAluminium
    Dikte (in mm)34
    Gewicht (kg)4,485
    Ingang ø [mm]34
    Uitgang ø [mm]34

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AKS DASIS 151460N
    AUTOGAMMA 100667
    AUTOMOTOR France ARD1518
    AUTOMOTOR France PRD1518
    AVA QUALITY COOLING OL2029
    BEHR HELLA 8MK 376 771-051 € 85,76
    BEHR HELLA 8MK 376 771-061 € 81,37
    BEHR HELLA SERVICE 8MK 376 715-791
    DENSO DRM20012 € 136,76
    DENSO DRM20011 € 109,06
    DIEDERICHS 8125183
    DIEDERICHS DCM2557
    DIEDERICHS DCM2600
    HELLA 8MK 376 715-791
    HELLA 8MK 376 771-051
    HELLA 8MK 376 771-061
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    INTERNATIONAL RADIATORS 37002029 € 54,36
    INTERNATIONAL RADIATORS 37002191 € 52,54
    JDEUS RA0200450
    JDEUS RA0200460
    KLOKKERHOLM 5050302029
    LORO 037-017-0039
    MAGNETI MARELLI 350213585000
    MAGNETI MARELLI 350213586000
    NISSENS 63061
    NPS DRM20011
    NRF 514647
    QUINTON HAZELL QER1681
    STELLOX 10-26067-SX
    VALEO 230994 € 126,82
    VALEO TH143 (dit product)
    WILMINK GROUP WG1721634
  • Toepasbaarheid

    OPEL
    ASTRA F
    ASTRA F (56_, 57_) | 1991.09-1998.09 1.4 i 16V (F19, M19) X 14 XE
    ASTRA F (56_, 57_) | 1991.09-1998.09 1.6 i 16V (F19, M19) X 16 XEL
    ASTRA F (56_, 57_) | 1991.09-1998.09 1.8 i (F19, M19) C 18 NZ
    ASTRA F (56_, 57_) | 1991.09-1998.09 1.8 i 16V (F19, M19) C 18 XE
    ASTRA F (56_, 57_) | 1991.09-1998.09 1.8 i 16V (F19, M19) C 18 XEL, X 18 XE
    ASTRA F (56_, 57_) | 1991.09-1998.09 2.0 i (F19, M19) C 20 NE
    ASTRA F (56_, 57_) | 1991.09-1998.09 2.0 i 16V (F19, M19) X 20 XEV
    ASTRA F Cabriolet
    ASTRA F Cabriolet (53_B) | 1993.03-2001.03 1.4 i 16V X 14 XE
    ASTRA F Cabriolet (53_B) | 1993.03-2001.03 1.8 i 16V C 18 XEL, X 18 XE
    ASTRA F Cabriolet (53_B) | 1993.03-2001.03 2.0 i C 20 NE
    ASTRA F CLASSIC Hatchback
    ASTRA F CLASSIC Hatchback | 1998.01-2002.08 1.6 i 16V X 16 XEL
    ASTRA F CLASSIC Saloon
    ASTRA F CLASSIC Saloon | 1998.01-2002.08 1.6 i 16V X 16 XEL
    ASTRA F CLASSIC Stationwagen
    ASTRA F CLASSIC Stationwagen | 1998.01-2005.01 1.6 i 16V X 16 XEL
    ASTRA F Hatchback
    ASTRA F Hatchback (53_, 54_, 58_, 59_) | 1991.09-1998.01 1.4 i 16V (F08, M08, F68, M68) X 14 XE
    ASTRA F Hatchback (53_, 54_, 58_, 59_) | 1991.09-1998.01 1.6 16 LZ2, 16 NZR
    ASTRA F Hatchback (53_, 54_, 58_, 59_) | 1991.09-1998.01 1.6 i 16V (F08, M08, F68, M68) X 16 XEL
    ASTRA F Hatchback (53_, 54_, 58_, 59_) | 1991.09-1998.01 1.8 i (F08, M08, F68, M68) C 18 NZ
    ASTRA F Hatchback (53_, 54_, 58_, 59_) | 1991.09-1998.01 1.8 i 16V (F08, M08, F68, M68) C 18 XE
    ASTRA F Hatchback (53_, 54_, 58_, 59_) | 1991.09-1998.01 1.8 i 16V (F08, M08, F68, M68) C 18 XEL, X 18 XE
    ASTRA F Hatchback (53_, 54_, 58_, 59_) | 1991.09-1998.01 2.0 GSI 16V (F08, M08, F68, M68) C 20 XE
    ASTRA F Hatchback (53_, 54_, 58_, 59_) | 1991.09-1998.01 2.0 i (F08, M08, F68, M68) C 20 NE
    ASTRA F Hatchback (53_, 54_, 58_, 59_) | 1991.09-1998.01 2.0 i 16V (F08, M08, F68, M68) X 20 XEV
    ASTRA F Stationwagen
    ASTRA F Stationwagen (51_, 52_) | 1991.09-1998.01 1.4 i 16V (F08, C05) X 14 XE
    ASTRA F Stationwagen (51_, 52_) | 1991.09-1998.01 1.6 16 LZ2, 16 NZR
    ASTRA F Stationwagen (51_, 52_) | 1991.09-1998.01 1.6 i 16V (F08, C05) X 16 XEL
    ASTRA F Stationwagen (51_, 52_) | 1991.09-1998.01 1.8 i (F08, C05) C 18 NZ
    ASTRA F Stationwagen (51_, 52_) | 1991.09-1998.01 1.8 i 16V (F08, C05) C 18 XE
    ASTRA F Stationwagen (51_, 52_) | 1991.09-1998.01 1.8 i 16V (F08, C05) C 18 XEL, X 18 XE
    ASTRA F Stationwagen (51_, 52_) | 1991.09-1998.01 2.0 i (F08, C05) C 20 NE
    ASTRA F Stationwagen (51_, 52_) | 1991.09-1998.01 2.0 i 16V (F08, C05) C 20 XE
    ASTRA F Stationwagen (51_, 52_) | 1991.09-1998.01 2.0 i 16V (F08, C05) X 20 XEV
  • Origineel nummers

    1300111OPEL
    1300132OPEL
    90443392VAUXHALL
    52456309VAUXHALL
  • Informatie over de fabrikant

    Valeo

    Valeo is een internationale leverancier van auto-onderdelen voor vrijwel alle merken wereldwijd. Als technologie bedrijf richten ze zich op innovatieve producten, systemen en oplossingen die de CO2 uitstoot van voertuigen verlagen. Valeo produceert een breed scala aan producten, van ruitenwisserbladen tot koppelingssets en dynamo’s.

    Als innovatief bedrijf levert Valeo de nieuwste technieken voor auto’s. Zo zijn koplamp ontwikkelingen als LED Matrix verlichting of BILED verlichting bijvoorbeeld afkomstig van Valeo.

    Dit soort producten worden de eerste jaren exclusief geleverd aan de auto fabrikanten, maar vinden meestal na een jaar of 3-4 hun weg naar de aftermarket en dus ook naar de webshop van Winparts.

    Deze producten komen dan als Valeo product op de site, echter verschillen deze producten niet van de originele producten. Je koopt dus feitelijk een origineel product met een Valeo stempel er op. Gegarandeerd topkwaliteit!

    Kort gezegd onderscheiden Valeo producten zich op de volgende punten:

    • Origineel product
    • Topkwaliteit
    • Zeer goede pasvorm
    • Geen visueel verschil met het origineel
    • 1 jaar volledige garantie

    Op dit moment hebben we de volgende Valeo producten in ons assortiment:

    • Ruitenwissers
    • Koppelingssets
    • Radiateurs & onderdelen airconditioning
    • Koplampen, achterlichten & overige verlichtingsdelen
    • Ruitmechanieken
    • Startmotoren & dynamos
    • Sensoren, schakelaars & overige elektrische delen

  • Informatie over de levertijd

    1 week

  • Stel een productvraag

    • 0405227. Radiateur
    • =
Winparts gebruikt cookies en vergelijkbare technieken om uw ervaring in onze webshop zo makkelijk en prettig mogelijk te maken. Dankzij cookies kunnen wij en derde partijen uw internetgedrag op en buiten onze website volgen. Hierdoor kunnen wij onze website gebruiksvriendelijker maken en kunnen we advertenties tonen die aansluiten bij uw interesses. Door verder gebruik te maken van onze webshop gaan we ervan uit dat u hier mee akkoord gaat. Lees meer over onze cookies .
Sluiten X