Koeler, motorkoeling 61985 Nissens

Productnummer: 0137987 Fabrikantcode: 61985 EAN: 5707286199262

€ 139,60

€  106,09

Incl. BTW
-24%

Aandrijving: Handgeschakeld. Uitvoering: Voor voertuigen met/zonder airco. Afmetingen radiateur: 650 x 440 x 34 mm… Lees meer

  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.4/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice via 0380 833 78 en WhatsApp

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Stel een productvraag
  • Specificaties

    Afmetingen radiateur650 x 440 x 34 mm
    AandrijvingHandgeschakeld
    UitvoeringVoor voertuigen met/zonder airco
    Radiateur uitvoeringKoelribben mechanisch gelast
    KoelvinnenmateriaalAluminium
    Materiaal waterreservoir (radiateur)Kunststof

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AHE 114.033
    AHE 114.053
    AHE 114.066HP
    AHE 114.033HP
    AKS DASIS 400830N
    AKS DASIS 400850N
    AUTOGAMMA 403346
    AUTOMOTOR France ARD1190
    AUTOMOTOR France ARD1192
    AUTOMOTOR France ARD1193
    AUTOMOTOR France PRD1190
    AUTOMOTOR France PRD1192
    AUTOMOTOR France PRD1193
    AVA QUALITY COOLING IV2041 € 97,48
    BEHR HELLA 8MK 376 754-401 € 216,62
    BEHR HELLA 8MK 376 724-561 € 118,97
    BEHR HELLA SERVICE 8MK 376 726-781
    BEHR HELLA SERVICE 8MK 376 900-234
    DIEDERICHS 8349206
    DIEDERICHS 8349207
    DIEDERICHS 8349209
    DIEDERICHS DCM2292
    DIEDERICHS DCM2293
    DIEDERICHS DCM2294
    DIEDERICHS DCM2295
    FAST FT55188
    FRIGAIR 0204.2019
    HELLA 8MK 376 900-234
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    HELLA 8MK 376 726-781
    HELLA 8MK 376 754-401
    HELLA 8MK 376 724-561
    INTERNATIONAL RADIATORS 28002042 € 125,70
    INTERNATIONAL RADIATORS 28002041 € 77,95
    INTERNATIONAL RADIATORS PLUS 28002049 € 70,69
    INTERNATIONAL RADIATORS PLUS 28002043 € 63,43
    JDEUS RA0140010
    JDEUS RA0140011
    JDEUS RA0140020
    JDEUS RA0140021
    KLOKKERHOLM 3080302042
    KRAFT AUTOMOTIVE 1559250
    LORO 022-017-0001
    NRF 53652
    NRF 53623A
    NRF 53623
    NRF 53613
    NRF 53612
    QUINTON HAZELL QER2205
    STELLOX 81-03336-SX
    TYC 715-0001-R
    VALEO 734230 € 223,68
    WILMINK GROUP WG1722451
    WILMINK GROUP WG1722452
    WILMINK GROUP WG1722461
    WILMINK GROUP WG1722462
    WILMINK GROUP WG1722486
  • Toepasbaarheid

    IVECO
    DAILY III Bestelwagen/Bus
    DAILY III Bestelwagen/Bus | 1997.11-2007.07 29 L 11 V 8140.43C
    DAILY III Bestelwagen/Bus | 1997.11-2007.07 29 L 13 8140.43S
    DAILY III Bestelwagen/Bus | 1997.11-2007.07 29 L 9 V 8140.43R
    DAILY III Bestelwagen/Bus | 1997.11-2007.07 29 L 9 V 8140.63
    DAILY III Bestelwagen/Bus | 1997.11-2007.07 35 C 14 F1CE0481A
    DAILY III Bestelwagen/Bus | 1997.11-2007.07 35 C 17, 35 S 17 F1CE0481B
    DAILY III Bestelwagen/Bus | 1997.11-2007.07 35 S 11 V,35 C 11 V 8140.43C
    DAILY III Bestelwagen/Bus | 1997.11-2007.07 35 S 13 V,35 C 13 V 8140.43S
    DAILY III Bestelwagen/Bus | 1997.11-2007.07 35 S 15 V, 35 C 15 V (A6HCV3B2, A6HBV4B2, A6HC41B2,... 8140.43N
    DAILY III Bestelwagen/Bus | 1997.11-2007.07 35 S 9 V 8140.43R
    DAILY III Bestelwagen/Bus | 1997.11-2007.07 35 S 9 V,35 C 9 V 8140.63
    DAILY III Bestelwagen/Bus | 1997.11-2007.07 40 C 13 8140.43S
    DAILY III Bestelwagen/Bus | 1997.11-2007.07 40 C 14 F1CE0481A
    DAILY III Bestelwagen/Bus | 1997.11-2007.07 40 C 15 8140.43N
    DAILY III Bestelwagen/Bus | 1997.11-2007.07 40 C 17, 40 S 17 F1CE0481B
    DAILY III Bestelwagen/Bus | 1997.11-2007.07 45 C 14 F1CE0481A
    DAILY III Bestelwagen/Bus | 1997.11-2007.07 50 C 11 8140.43C
    DAILY III Bestelwagen/Bus | 1997.11-2007.07 50 C 13 8140.43S
    DAILY III Bestelwagen/Bus | 1997.11-2007.07 50 C 14 F1CE0481A
    DAILY III Bestelwagen/Bus | 1997.11-2007.07 50 C 15 8140.43N
    DAILY III Bestelwagen/Bus | 1997.11-2007.07 50 C 17 F1CE0481B
    DAILY III Bestelwagen/Bus | 1997.11-2007.07 65 C 14 F1CE0481A
    DAILY III Bestelwagen/Bus | 1997.11-2007.07 65 C 15 8140.43N
    DAILY III Bestelwagen/Bus | 1997.11-2007.07 65 C 17 F1CE0481B
    DAILY III Bus
    DAILY III Bus | 1999.05-2006.05 35 S 13, 40 C 13, 50 C 13 8140.43S
    DAILY III Bus | 1999.05-2006.05 35 S 14, 50 C 14 (ATPA9FH2) F1CE0481A
    DAILY III Bus | 1999.05-2006.05 40 C 11, 50 C 11 8140.43B, 8140.43C
    DAILY III Bus | 1999.05-2006.05 40 C 15, 50 C 15 8140.43N
    DAILY III Bus | 1999.05-2006.05 40 C 17, 50 C 17 F1CE0481B
    DAILY III Open laadbak/ Chassis
    DAILY III Open laadbak/ Chassis | 1999.05-2006.04 29 L 11 8140.43B, 8140.43C
    DAILY III Open laadbak/ Chassis | 1999.05-2006.04 29 L 13 8140.43S
    DAILY III Open laadbak/ Chassis | 1999.05-2006.04 29 L 9 8140.43R
    DAILY III Open laadbak/ Chassis | 1999.05-2006.04 29 L 9 8140.63
    DAILY III Open laadbak/ Chassis | 1999.05-2006.04 35 C 14 F1CE0481A
    DAILY III Open laadbak/ Chassis | 1999.05-2006.04 35 C 15 8140.43N
    DAILY III Open laadbak/ Chassis | 1999.05-2006.04 35 C 17, 35 S 17 F1CE0481B
    DAILY III Open laadbak/ Chassis | 1999.05-2006.04 35 C 9, 35 S 9 8140.43R
    DAILY III Open laadbak/ Chassis | 1999.05-2006.04 35 S 11,35 C 11 (A2FC13AA, A6FBU4AB, A2NB14A1, A2ND13A1,... 8140.43C
    DAILY III Open laadbak/ Chassis | 1999.05-2006.04 35 S 13,35 C 13 8140.43S
    DAILY III Open laadbak/ Chassis | 1999.05-2006.04 35 S 9,35 C 9 8140.63
    DAILY III Open laadbak/ Chassis | 1999.05-2006.04 40 C 13 8140.43S
    DAILY III Open laadbak/ Chassis | 1999.05-2006.04 40 C 14 F1CE0481A
    DAILY III Open laadbak/ Chassis | 1999.05-2006.04 40 C 15 8140.43N
    DAILY III Open laadbak/ Chassis | 1999.05-2006.04 40 C 17, 40 S 17 F1CE0481B
    DAILY III Open laadbak/ Chassis | 1999.05-2006.04 50 C 11 8140.43C
    DAILY III Open laadbak/ Chassis | 1999.05-2006.04 50 C 13 8140.43S
    DAILY III Open laadbak/ Chassis | 1999.05-2006.04 50 C 14 F1CE0481A
    DAILY III Open laadbak/ Chassis | 1999.05-2006.04 50 C 15 8140.43N
    DAILY III Open laadbak/ Chassis | 1999.05-2006.04 50 C 17 F1CE0481B
    DAILY III Open laadbak/ Chassis | 1999.05-2006.04 65 C 14 F1CE0481A
    DAILY III Open laadbak/ Chassis | 1999.05-2006.04 65 C 15 8140.43N
    DAILY III Open laadbak/ Chassis | 1999.05-2006.04 65 C 17 F1CE0481B
  • Origineel nummers

    500303392ASTRA
    500396428ASTRA
    500396429ASTRA
    99487905IVECO
    99488591IVECO
    500303392IVECO
    500396428IVECO
    500396429IVECO
    504008108IVECO
    504008108ASTRA
    99487905ASTRA
    99488591ASTRA
  • Informatie over de fabrikant

    Nissens

    Nissens A/S Europees de grootste producent van koelingsdelen. Door de eigen research en development af te stemmen op productie is de kwaliteit bij oem en aftersale divisie optimaal.
    - sinds 1921 - oem divisie- 100% controle- aftersale divisie- 67.000m2 vooraad in europa- 1 jaar volledige garantie

  • Informatie over de levertijd

    Op werkdagen voor 16:00 uur besteld is overmorgen in huis

  • Stel een productvraag

    • 0137987. Koeler, motorkoeling
    • =

Klanten die dit kochten, kochten ook

Winparts gebruikt cookies en vergelijkbare technieken om uw ervaring in onze webshop zo makkelijk en prettig mogelijk te maken. Dankzij cookies kunnen wij en derde partijen uw internetgedrag op en buiten onze website volgen. Hierdoor kunnen wij onze website gebruiksvriendelijker maken en kunnen we advertenties tonen die aansluiten bij uw interesses. Door verder gebruik te maken van onze webshop gaan we ervan uit dat u hier mee akkoord gaat. Lees meer over onze cookies .
Sluiten X