Koeler, motorkoeling - Origineel 62027A Nissens

  • Koeler, motorkoeling - Origineel 62027A Nissens
  • Koeler, motorkoeling - Origineel 62027A Nissens, voorbeeld 2

Productnummer: 0043553 Fabrikantcode: 62027A EAN: 5707286199415

€ 113,24

€ 76,10

Incl. BTW
-33%

Aandrijving: Handgeschakeld. Uitvoering: Voor voertuigen met/zonder airco, Voor voertuigen met, zonder airco… Lees meer

  • 14 dagen retourgarantie
  • Klanten geven ons een 8.4/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice via 0380 833 78 en WhatsApp

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • PDF
  • Stel een productvraag
  • Specificaties


    FIRST FIT - Alle benodigde bouten, moeren en O-ringen worden
    bij de radiateur geleverd
    Meer Service-informatie beschikbaar in de Documenten menu
    FIRST FIT - Alle benodigde bouten, moeren en O-ringen worden bij de radiateur geleverd
    AandrijvingHandgeschakeld
    UitvoeringVoor voertuigen met/zonder airco
    Voor voertuigen met, zonder airco
    Afmetingen radiateur499 X 349 X 22 mm
    Radiateur uitvoeringKoelribben gesoldeerd
    KoelvinnenmateriaalAluminium
    Materiaal waterreservoir (radiateur)Kunststof

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AHE 110.120
    AHE 110.123/A
    AHE 110.123
    AKS DASIS 090017N
    ASHUKI M553-15
    AUTOGAMMA 103073
    AUTOMOTOR France ARD4272
    AUTOMOTOR France PRD4272
    AVA QUALITY COOLING FD2324
    AVA QUALITY COOLING FD2326
    AVA QUALITY COOLING FDA2324
    AVA QUALITY COOLING FDA2326
    BEHR HELLA 8MK 376 764-321 € 89,33
    BEHR HELLA 8MK 376 764-291 € 124,34
    BEHR HELLA 8MK 376 764-311 € 102,04
    BEHR HELLA SERVICE 8MK 376 764-301
    BEHR HELLA SERVICE 8MK 376 764-314
    BSG BSG 30-520-008
    BSG BSG 30-520-016
    DIEDERICHS 8140406
    DIEDERICHS DCM2069
    DIEDERICHS DCM2071
    FRIGAIR 0105.3077
    FRIGAIR 0105.9077
    HELLA 8MK 376 764-321
    HELLA 8MK 376 764-314
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    HELLA 8MK 376 764-311
    HELLA 8MK 376 764-291
    HELLA 8MK 376 764-301
    INTERNATIONAL RADIATORS 18002324 € 49,82
    INTERNATIONAL RADIATORS 18002326 € 45,28
    JDEUS RA0121080
    KALE OTO RADYATÖR 349500
    KLOKKERHOLM 2564302326
    KRAFT AUTOMOTIVE 1552430
    LORO 017-017-0017
    MAGNETI MARELLI 350213913000
    MAGNETI MARELLI 350213914000
    MAGNETI MARELLI 350213916000
    MAGNETI MARELLI 350213919000
    NRF 58276
    NRF 56134
    QUINTON HAZELL QER2177
    QUINTON HAZELL QER2186
    STELLOX 10-25781-SX
    THERMOTEC D7G014TT
    TYC 710-0029
    TYC 710-0030
    VALEO 734274 € 126,82
    VEMO V25-60-3014
    WILMINK GROUP WG1723077
    WILMINK GROUP WG1723246
  • Toepasbaarheid

    FORD
    FIESTA V
    FIESTA V (JH_, JD_) | 2001.11-2010.03 1.3 A9JA, A9JB
    FIESTA V (JH_, JD_) | 2001.11-2010.03 1.3 BAJA
    FIESTA V (JH_, JD_) | 2001.11-2010.03 1.4 TDCi F6JA, F6JB
    FIESTA V Van
    FIESTA V Van | 2003.10-2010.12 1.3 A9JA, A9JB
    FIESTA V Van | 2003.10-2010.12 1.4 TDCi F6JA, F6JB
    FUSION
    FUSION (JU_) | 2002.08-2012.12 1.4 TDCi F6JA, F6JB
    MAZDA
    2
    2 (DY) | 2002.08-2009.12 1.4 CD F6JA, F6JB
  • Origineel nummers

    1141491FORD
    1152149FORD
    1206550FORD
    1214085FORD
    1214784FORD
    1221705FORD
    1325830FORD
    1325832FORD
    1359798FORD
    2S6H8005ACFORD
    2S6H8005BBFORD
    2S6H8K161BBFORD
    1141491MAZDA
    1152149MAZDA
    1206550MAZDA
    1214085MAZDA
    1214784MAZDA
    1221705MAZDA
    1325830MAZDA
    1325832MAZDA
    1359798MAZDA
    2S6H8005ACMAZDA
    2S6H8005BBMAZDA
    2S6H8K161BBMAZDA
    2S6H 8005 CBFORD
    2S6H 8005 BAFORD
    2S6H 8005 AAFORD
    2S6H 8005 CAFORD
    2S6H 8005 ABFORD
    4S6H 8005 FAFORD
    2S6H 8005 ADFORD
    4S6H 8005 CAFORD
    Y402-15-200FORD
    Y401-15-200FORD
    1430653FORD
    4S6H8005CBFORD
    4S6H 8005 EAFORD
    2S6H 8005 CBMAZDA
    2S6H 8005 BAMAZDA
    2S6H 8005 AAMAZDA
    2S6H 8005 CAMAZDA
    2S6H 8005 ABMAZDA
    4S6H 8005 FAMAZDA
    2S6H 8005 ADMAZDA
    4S6H 8005 CAMAZDA
    Y402-15-200MAZDA
    Y401-15-200MAZDA
    1430653MAZDA
    4S6H8005CBMAZDA
    4S6H 8005 EAMAZDA
  • Informatie over de fabrikant

    Nissens

    Nissens A/S Europees de grootste producent van koelingsdelen. Door de eigen research en development af te stemmen op productie is de kwaliteit bij oem en aftersale divisie optimaal.
    - sinds 1921 - oem divisie- 100% controle- aftersale divisie- 67.000m2 vooraad in europa- 1 jaar volledige garantie

  • Informatie over de levertijd

    1 week

  • Stel een productvraag

    • 0043553. Koeler, motorkoeling - Origineel
    • =

Klanten die dit kochten, kochten ook

Om je beter van dienst te kunnen zijn, maakt Winparts.be gebruik van cookies. Lees hier meer
Sluiten X