Koelventilator 8EW 009 144-461 Behr Hella

  • Koelventilator 8EW 009 144-461 Behr Hella
  • Koelventilator 8EW 009 144-461 Behr Hella, voorbeeld 2
  • Koelventilator 8EW 009 144-461 Behr Hella, voorbeeld 3

Productnummer: 0339050 Fabrikantcode: 8EW 009 144-461 EAN: 4082300143652

€ 179,44

€  162,85

Incl. BTW
-9%

Uitvoering: Voor voertuigen zonder airco. Uitvoering: Voor voertuigen zonder trekhaak. Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2: Zonder ventilatorraamwerk. Nominaal vermogen (W):… Lees meer

  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.4/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice via 0380 833 78 en WhatsApp

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Stel een productvraag
  • Specificaties


    *** Behr Hella Service PREMIUM LINE -
    Het ideale merk voor veeleisende klanten
    *** Behr Hella Service PREMIUM LINE - Het ideale merk voor veeleisende klanten
    UitvoeringVoor voertuigen zonder airco
    Voor voertuigen zonder trekhaak
    Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2Zonder ventilatorraamwerk
    Nominaal vermogen (W)100/60
    Diameter (mm)305
    KlimaatzonesNiet voor warme klimaatzones
    Nominale stroom [V]12

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AKS DASIS 048170N
    AUTOGAMMA GA201487
    AUTOMEGA 160066810
    BBR Automotive 002-60-00779
    BERU LE029
    DENSO DER32013 € 134,63
    DIEDERICHS DCL1223
    DOGA EVW032
    FEBI 06993 € 140,32
    FRIGAIR 0510.1487
    INTERNATIONAL RADIATORS 5880746 € 38,20
    INTERNATIONAL RADIATORS 5835746 € 100,25
    JP GROUP 1199100700
    KALE OTO RADYATÖR 416000
    KLOKKERHOLM 95222601
    LORO 053-014-0017
    MAGNETI MARELLI 069422218010
    MAXGEAR 71-0020
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MEYLE 100 236 0015
    NISSENS 85677 € 127,71
    NRF 47660
    NRF 47407
    NRF 47402
    SWAG 99 90 6993
    TOPRAN 102 546
    TYC 837-0009
    VALEO 698370 € 206,86
    VDO 5WK05240-V
    VEMO V15-01-1817
    WILMINK GROUP WG1720363
    WILMINK GROUP WG1720603
    WILMINK GROUP WG1734549
    WILMINK GROUP WG1775719
    WILMINK GROUP WG1793373
    WILMINK GROUP WG1796108
  • Toepasbaarheid

    VOLKSWAGEN
    CORRADO
    CORRADO (53I) | 1988.09-1995.12 1.8 16V KR
    CORRADO (53I) | 1988.09-1995.12 2.0 i 2E, ADY
    GOLF III
    GOLF III (1H1) | 1991.08-1997.09 1.4 ABD, AEX
    GOLF III (1H1) | 1991.08-1997.09 1.6 ABU, AEA, AEE
    GOLF III (1H1) | 1991.08-1997.09 1.6 AEK, AFT, AKS
    GOLF III (1H1) | 1991.08-1997.09 1.8 AAM
    GOLF III (1H1) | 1991.08-1997.09 1.8 ABS, ACC, ADZ
    GOLF III (1H1) | 1991.08-1997.09 1.8 Syncro (1HX1) ABS, ADZ
    GOLF III (1H1) | 1991.08-1997.09 1.9 SDI AEY
    GOLF III (1H1) | 1991.08-1997.09 1.9 TDI 1Z, AHU, ALE
    GOLF III (1H1) | 1991.08-1997.09 1.9 TDI AFN
    GOLF III (1H1) | 1991.08-1997.09 1.9 TDI Syncro (1HX1) 1Z, AHU, ALE
    GOLF III (1H1) | 1991.08-1997.09 2.0 2E, ABA, ADY, AGG, AKR
    GOLF III (1H1) | 1991.08-1997.09 2.0 GL AEP
    GOLF III (1H1) | 1991.08-1997.09 2.0 GTI 16V ABF
    GOLF III (1H1) | 1991.08-1997.09 2.0 Syncro (1HX1) AGG
    GOLF III Cabriolet
    GOLF III Cabriolet (1E7) | 1993.07-1998.05 1.6 AEK, AFT, AKS
    GOLF III Cabriolet (1E7) | 1993.07-1998.05 1.8 AAM
    GOLF III Cabriolet (1E7) | 1993.07-1998.05 1.8 ABS, ADZ
    GOLF III Cabriolet (1E7) | 1993.07-1998.05 1.9 TDI 1Z, AHU, ALE
    GOLF III Cabriolet (1E7) | 1993.07-1998.05 1.9 TDI AFN
    GOLF III Cabriolet (1E7) | 1993.07-1998.05 2.0 2E, ADY, AGG, AKR
    GOLF III Variant
    GOLF III Variant (1H5) | 1993.07-1999.04 1.4 ABD
    GOLF III Variant (1H5) | 1993.07-1999.04 1.4 ABD, AEX, APQ
    GOLF III Variant (1H5) | 1993.07-1999.04 1.6 AEK, AFT, AKS
    GOLF III Variant (1H5) | 1993.07-1999.04 1.8 AAM, ANN
    GOLF III Variant (1H5) | 1993.07-1999.04 1.8 ABS, ADZ, ANP
    GOLF III Variant (1H5) | 1993.07-1999.04 1.8 Syncro ADZ
    GOLF III Variant (1H5) | 1993.07-1999.04 1.9 SDI AEY
    GOLF III Variant (1H5) | 1993.07-1999.04 1.9 TDI 1Z, AHU, ALE
    GOLF III Variant (1H5) | 1993.07-1999.04 1.9 TDI AFN
    GOLF III Variant (1H5) | 1993.07-1999.04 1.9 TDI Syncro 1Z, AHU, ALE
    GOLF III Variant (1H5) | 1993.07-1999.04 2.0 2E, ADY, AGG, AKR
    GOLF III Variant (1H5) | 1993.07-1999.04 2.0 AEP
    GOLF III Variant (1H5) | 1993.07-1999.04 2.0 Syncro AGG
    PASSAT
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 1.6 AEK, AFT
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 1.8 AAM
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 1.8 ABS, ADZ, RP
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 1.8 16V KR
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 1.8 GL KR
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 1.9 TDI 1Z, AHU
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 1.9 TDI AFN
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 2.0 2E, ADY, AGG
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 2.0 AEP
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 2.0 16V 9A
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 2.0 16V ABF
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 2.0 Syncro 2E, ADY, AGG
    PASSAT Variant
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 1.6 AEK, AFT
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 1.8 AAM
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 1.8 ABS, ADZ, RP
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 1.8 KR
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 1.8 16V KR
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 1.9 TDI 1Z, AHU
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 1.9 TDI AFN
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 2.0 2E, ADY, AGG
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 2.0 AEP
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 2.0 16V 9A
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 2.0 16V ABF
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 2.0 Syncro 2E, ADY, AGG
    POLO
    POLO (86C, 80) | 1981.10-1994.09 1.4 D 1W
    POLO Bestelwagen
    POLO Bestelwagen (86CF) | 1992.08-1994.07 1.4 D 1W
    POLO CLASSIC
    POLO CLASSIC (86C, 80) | 1985.01-1994.09 1.4 D 1W
    POLO Coupé
    POLO Coupé (86C, 80) | 1981.10-1994.09 1.4 D 1W
    VENTO
    VENTO (1H2) | 1991.11-1998.09 1.4 ABD, AEX
    VENTO (1H2) | 1991.11-1998.09 1.6 ABU, AEA, AEE
    VENTO (1H2) | 1991.11-1998.09 1.6 AEK, AFT
    VENTO (1H2) | 1991.11-1998.09 1.8 AAM
    VENTO (1H2) | 1991.11-1998.09 1.8 ABS, ADZ
    VENTO (1H2) | 1991.11-1998.09 1.9 SDI AEY
    VENTO (1H2) | 1991.11-1998.09 1.9 TDI 1Z, AHU, ALE
    VENTO (1H2) | 1991.11-1998.09 2.0 2E, ADY, AGG, AKR
    VENTO (1H2) | 1991.11-1998.09 2.0 GL AEP
  • Origineel nummers

    191 959 455 TVW
    1H0 959 455VW
    1H0 959 455 AVW
    1H0 959 455 NVW
    1H0 959 455 PVW
    3A0 959 455 HVW
    3A0 959 455 JVW
  • Informatie over de fabrikant

    Behr Hella

    Behr Hella Service is een joint venture van de twee bedrijven Behr en Hella . Het werd opgericht in november 2005 met het doel gezamenlijk onafhankelijk te worden in de aftermarket voor auto airco en motorkoeling . Behr en Hella hebben elk een aandeel van 50 % in de joint venture .
    Behr Hella Service is daarom een ​​logische doorontwikkeling van de vorige samenwerking tussen de twee bedrijven op het gebied van klimaatbeheersing en front-end modules binnen de OE- business. De joint venture was aanvankelijk actief in de Europese onafhankelijke automotive aftermarket en heeft in de tussentijd zich succesvol gevestigd in de internationale aftermarket in vele markten zoals Zuid-Amerika , NAFTA en Azië - Pacific .

    Dankzij de goede marktposities van Behr en Hella ,  is het bedrijf een van de toonaangevende leveranciers op het gebied van thermisch beheer . Haar klanten zijn onder andere auto-onderdelen winkels , groothandel groepen , onafhankelijke dealers , evenals specialisten op het gebied van auto airco en motorkoeling . De internationale Hella verkooporganisatie is een distributie -partner en verbindt uitgebreide ondersteuning van haar klanten .

  • Informatie over de levertijd

    1 week

  • Stel een productvraag

    • 0339050. Koelventilator
    • =
Winparts gebruikt cookies en vergelijkbare technieken om uw ervaring in onze webshop zo makkelijk en prettig mogelijk te maken. Dankzij cookies kunnen wij en derde partijen uw internetgedrag op en buiten onze website volgen. Hierdoor kunnen wij onze website gebruiksvriendelijker maken en kunnen we advertenties tonen die aansluiten bij uw interesses. Door verder gebruik te maken van onze webshop gaan we ervan uit dat u hier mee akkoord gaat. Lees meer over onze cookies .
Sluiten X