Interieurfilter M2189 Bosch

4.33 reviews

Productnummer: 0172475 Fabrikantcode: M2189 EAN: 4047024164482

€ 21,66

€  12,34

Incl. BTW
-43%

Filter type: Stoffilter. Lengte (mm): 224,2. Breedte (mm): 163. Hoogte (mm): 43,8… Lees meer

Op voorraad
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.6/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice via 0380 833 78 en WhatsApp

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • PDF
  • Reviews 3
  • Stel een productvraag
  • Specificaties

    Lengte (mm)224,2
    Hoogte (mm)43,8
    Breedte (mm)163
    Filter typeStoffilter
    Aantal1
    Garantie2 jaar

    Alternatief product

    Interieurfilter - 0330978

    Mann € 12,90

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    1A FIRST AUTOMOTIVE C30186
    3F QUALITY 1623
    AMC FILTER TC-1017
    ASAM 70857
    ASHIKA 21-TY-TY10
    ASHUKI T109-50
    AUTOMOTOR France LATR83
    BBR Automotive 027-20-03263
    BLUE PRINT ADP152531
    BORG & BECK BFC1098
    BOSCH M 2189 (dit product)
    BOSCH 1 987 432 189 (dit product)
    CHAMPION CCF0427
    CLEAN FILTERS NC2198
    COMLINE EKF199
    CONTINENTAL 28.0002-1078.2
    CORTECO 80000662
    CoopersFiaam PC8224
    DENCKERMANN M110474
    DENSO DCF562P
    DJ PARTS FC1166
    FEBI 104784
    FI.BA CF-140/C
    FIL FILTER HC 7233
    FILTRON K 1207
    FISPA 207
    FISPA MBX207
    FRAM CF10080
    HENGST FILTER E2906LI
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1342025
    HOFFER 17406F
    JAPANPARTS FAA-TY10
    JAPKO 21TY10
    KAVO PARTS TC-1017
    KLAXCAR FRANCE FC046z
    KNECHT LA 304
    KOLBENSCHMIDT 50013773
    KRAFT AUTOMOTIVE 1735502
    LUCAS FILTERS LFCP183
    MAGNETI MARELLI 350203062040
    MAHLE LA 304
    MALÒ 1531271
    MANN CU 2317
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MAPCO 65416
    MASTER-SPORT W422317000
    MASTER-SPORT 2317-IF-PCS-MS
    MAXGEAR 26-0504
    MAXGEAR 26-1651
    MEAT & DORIA 17406F
    MECAFILTER ELR7213
    MEYLE 11-12 319 0009
    MFILTER K 9013
    MISFAT HB178
    MOTAQUIP VCF233
    MOTAQUIP VCF392
    MULLER FILTER FC186
    NPS T135A07
    OPEN PARTS CAF2006.01
    Omnicraft 2135488
    PURFLUX AH223
    SCT Germany SA 1253
    SIDAT 207
    SIDAT MBX207
    SIVENTO G717
    SIVENTO P717
    SOFIMA S 3132 C
    STELLOX 71-10214-SX
    SWAG 81 10 4784
    TECNECO FILTERS CK207
    TECNOCAR E440
    UFI 53.132.00
    VALEO 715515
    VEMO V22-31-1012
    VEMO V22-32-0004
    VEMO V22-30-1009
    WILMINK GROUP WG1018668
    WILMINK GROUP WG1233599
    WILMINK GROUP WG1793613
    WILMINK GROUP WG1215343
    WILMINK GROUP WG1747209
    WILMINK GROUP WG1917039
    WIX FILTERS WP9276
    ZAFFO Z516
    ZAFFO ZF516
    ZAFFO Z3A516
  • Toepasbaarheid

    CITROEN
    C1
    C1 (PM_, PN_) | 2005.06-2014.09 - 1.0 - 998ccm, 68pk, 50KW - CFB (1KR)
    C1 (PM_, PN_) | 2005.06-2014.09 - 1.4 HDi - 1398ccm, 54pk, 40KW - 8HT (DV4TD)
    PEUGEOT
    107
    107 (PM_, PN_) | 2005.06-2014.05 - 1.0 - 998ccm, 68pk, 50KW - CFA (384F), CFB (1KR)
    107 (PM_, PN_) | 2005.06-2014.05 - 1.4 HDi - 1398ccm, 54pk, 40KW - 8HT (DV4TD)
    TOYOTA
    AYGO
    AYGO (_B1_) | 2005.07-2014.05 - 1.0 (KGB10_) - 998ccm, 68pk, 50KW - 1KR-FE
    AYGO (_B1_) | 2005.07-2014.05 - 1.0 GPL (KGB10_) - 998ccm, 68pk, 50KW - 1KR-FE
    AYGO (_B1_) | 2005.07-2010.08 - 1.4 HDi (WNB10_) - 1398ccm, 54pk, 40KW - 2WZ-TV
  • Origineel nummers

    6447 TTPEUGEOT
    88508 0H010TOYOTA
    6447 TVCITROËN
    6479 A5CITROËN
    6479 A5PEUGEOT
  • Fabrikant

    Bosch

    Bosch levert hoogwaardige auto onderdelen van originele kwaliteit. Talrijke voertuigfabrikanten vertrouwen bij de eerste montage op nieuwe voertuigen op producten van Bosch. Evenals werkplaatsen en servicepunten die hun klanten zeer hoogwaardig onderhoud en reparaties willen bieden.

    Bosch auto onderdelen kenmerken zich door de volgende zaken:

    • Hoge kwaliteit
    • Betrouwbaarheid en duurzaamheid
    • Innovatieve technologie

    Bosch auto onderdelen zijn ontworpen op duurzaamheid en daarom ideaal als u uw auto nog lang in topconditie wilt houden. Zo zijn de Ruitenwissers, Accu’s en Bougies verreweg het meest duurzaam in de markt.

    Bosch maakt de volgende service en onderhoudsproducten:

    • Ruitenwissers
    • Accu’s
    • Autolampen
    • Filters
    • Bougies
    • Remmen
    • Aandrijfriemen

    Verder staat Bosch bekend om de kwalitatief hoogwaardige elektrische componenten. Bosch maakt namelijk verschillende sensoren en elektrische toebehoren voor auto’s. Altijd van originele kwaliteit, waardoor u weer met een vertrouwd gevoel de weg op gaat.

    Veel Bosch producten leveren wij uit eigen voorraad, waardoor de producten doorgaans binnen één dag geleverd worden.

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 17:00 uur besteld is morgen in huis

  • Reviews 3

    • 4
      Door op .

      - geen verdere toelichting gegeven -

    • 5
      Door op .

      Pas perfect voor een C1 2012

    • 4
      Door op .

      - geen verdere toelichting gegeven -

  • Stel een productvraag

    • 0172475. Interieurfilter
    • Uw autogegevens

      selecteer handmatig

      Uw autogegevens

      selecteer handmatig

Interieurfilter M2189 Bosch

Interieurfilter M2189 Bosch

€  12,34

Winparts gebruikt cookies en vergelijkbare technieken om uw ervaring in onze webshop zo makkelijk en prettig mogelijk te maken. Dankzij cookies kunnen wij en derde partijen uw internetgedrag op en buiten onze website volgen. Hierdoor kunnen wij onze website gebruiksvriendelijker maken en kunnen we advertenties tonen die aansluiten bij uw interesses. Door verder gebruik te maken van onze webshop gaan we ervan uit dat u hier mee akkoord gaat. Lees meer over onze cookies .
Sluiten X