Interieurfilter M2120 Bosch

4.52 reviews

Productnummer: 0171289 Fabrikantcode: M2120 EAN: 4047023215420

€ 21,66

€  11,83

Incl. BTW
-45%

Filter type: Stoffilter. Lengte (mm): 225,5. Breedte (mm): 188,6. Hoogte (mm): 43… Lees meer

Op voorraad
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.6/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice via 0380 833 78 en WhatsApp

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • PDF
  • Reviews 2
  • Stel een productvraag
  • Specificaties

    Lengte (mm)225,5
    Hoogte (mm)43
    Breedte (mm)188,6
    Filter typeStoffilter
    Aantal1
    Garantie2 jaar

    Alternatief product

    Interieurfilter - 0330897

    Mann € 12,83

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    1A FIRST AUTOMOTIVE C30292
    3F QUALITY 1561
    ACKOJAP A38-30-0005
    AMC FILTER NC-2008
    ASAM 75313
    ASHIKA 21-NS-NS6
    AUTOMOTOR France LATR22
    BBR Automotive 026-20-03265
    BLUE PRINT ADN12506
    BORG & BECK BFC1019
    BOSCH M 2120 (dit product)
    BOSCH 1 987 432 120 (dit product)
    CHAMPION CCF0310
    CLEAN FILTERS NC2195
    COMLINE EKF183
    CONTINENTAL 28.0002-1008.2
    CORTECO 80000074
    CoopersFiaam PC8128
    DELPHI TSP0325178
    DENCKERMANN M110222
    DENSO DCF057P
    DIEDERICHS DCI0123-1
    DJ PARTS FC1029
    FEBI 23795
    FI.BA CF-104
    FIL FILTER HC 7163
    FILTRON K 1152
    FISPA BL679
    FISPA MBX179
    FISPA MBX679
    FISPA 179
    FRAM CF9691
    FRIGAIR 1309.5383
    HENGST FILTER E2905LI
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1341015
    HOFFER 17327F
    JAPANPARTS FAA-NS6
    JAPKO 21NS6
    JC PREMIUM B41012PR
    JC PREMIUM B41012CPR
    KAMOKA F401901
    KAVO PARTS NC-2008
    KLAXCAR FRANCE FC038z
    KNECHT LA 230
    KNECHT LAK 230
    KOLBENSCHMIDT 50013786
    LUCAS FILTERS LFCP122
    MAGNETI MARELLI 350203062090
    MAHLE LA 230
    MAHLE LAK 230
    MALÒ 1530971
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MALÒ 1530972
    MANN FP 1829
    MANN CU 1829
    MASTER-SPORT 1829-IFB-PCS-MS
    MASTER-SPORT 1829-IF-PCS-MS
    MAXGEAR 26-0462
    MAXGEAR 26-0837
    MEAT & DORIA 17327F
    MECAFILTER ELR7157
    MEYLE 16-12 319 0003
    MEYLE 36-12 319 0002
    MISFAT HB170
    MOTAQUIP VCF222
    MULLER FILTER FC292
    NIPPARTS J1341015
    NPS DCF057P
    OPEN PARTS CAF2070.01
    Omnicraft 2135460
    PURFLUX AH207
    QUINTON HAZELL QFC0108
    SCT Germany SA 1185
    SIDAT 179
    SIDAT BL679
    SIDAT MBX179
    SIDAT MBX679
    SIVENTO G668
    SIVENTO P668
    SOFIMA S 3104 C
    STELLOX 71-10220-SX
    SWAG 60 92 3795
    TECNECO FILTERS CK9691
    TECNOCAR E411
    TOPRAN 700 462
    UFI 53.104.00
    VALEO 698753
    VEMO V46-30-1068
    VEMO V46-32-0002
    VEMO V46-30-1068-1
    VEMO V46-31-1068-1
    WILMINK GROUP WG1215609
    WILMINK GROUP WG1215314
    WILMINK GROUP WG1793460
    WILMINK GROUP WG1747149
    WILMINK GROUP WG1430799
    WILMINK GROUP WG1233285
    WILMINK GROUP WG1018680
    WILMINK GROUP WG1735331
    WIX FILTERS WP6990
    ZAFFO Z480
    ZAFFO ZF480
    ZAFFO Z3A480
  • Toepasbaarheid

    DACIA
    DUSTER
    DUSTER (HS_) | 2013.10-2018.01 - 1.2 TCe 125 - 1197ccm, 125pk, 92KW - H5F 404, H5F 408
    DUSTER (HS_) | 2015.06-2018.01 - 1.2 TCe 125 4x4 - 1197ccm, 125pk, 92KW - H5F 410
    DUSTER (HS_) | 2010.04-2018.01 - 1.5 dCi - 1461ccm, 86pk, 63KW - K9K 830, K9K 796
    DUSTER (HS_) | 2010.06-2018.01 - 1.5 dCi - 1461ccm, 107pk, 79KW - K9K 896
    DUSTER (HS_) | 2010.10-2018.01 - 1.5 dCi - 1461ccm, 90pk, 66KW - K9K 884, K9K 892, K9K 612
    DUSTER (HS_) | 2013.08-2018.01 - 1.5 dCi - 1461ccm, 110pk, 81KW - K9K 898, K9K 658, K9K 856, K9K 858
    DUSTER (HS_) | 2013.08-2018.01 - 1.5 dCi - 1461ccm, 109pk, 80KW - K9K 856, K9K 858, K9K 666, K9K 667
    DUSTER (HS_) | 2010.10-2018.01 - 1.5 dCi 4x4 - 1461ccm, 90pk, 66KW - K9K 884, K9K 894
    DUSTER (HS_) | 2010.10-2018.01 - 1.5 dCi 4x4 - 1461ccm, 110pk, 81KW - K9K 898, K9K 856, K9K 858
    DUSTER (HS_) | 2013.08-2018.01 - 1.5 dCi 4x4 - 1461ccm, 109pk, 80KW - K9K 898, K9K 658, K9K 856, K9K 858
    DUSTER (HS_) | 2010.04-2018.01 - 1.6 16V - 1598ccm, 105pk, 77KW - K4M 690, K4M 696
    DUSTER (HS_) | 2010.06-2018.01 - 1.6 16V 4x4 - 1598ccm, 105pk, 77KW - K4M 606
    DUSTER (HS_) | 2010.08-2018.01 - 1.6 16V Hi-Flex - 1598ccm, 105pk, 77KW - K4M 696
    DUSTER (HS_) | 2011.04-2018.01 - 1.6 16V LPG - 1598ccm, 105pk, 77KW - K4M 616, K4M 642
    DUSTER (HS_) | 2015.06-2018.01 - 1.6 SCe 115 - 1598ccm, 115pk, 84KW - H4M 438, H4M 738
    DUSTER (HS_) | 2015.06-2018.01 - 1.6 SCe 115 4x4 - 1598ccm, 115pk, 84KW - H4M 738, H4M 430, H4M 730
    DUSTER (HS_) | 2015.06-2018.01 - 1.6 SCe 115 LPG - 1598ccm, 115pk, 84KW - H4M 740
    DUSTER Bestelwagen
    DUSTER Bestelwagen | 2013.10-heden - 1.2 TCe 125 4x4 - 1197ccm, 125pk, 92KW - H5F 404
    DUSTER Bestelwagen | 2011.04-heden - 1.5 dCi - 1461ccm, 90pk, 66KW - K9K 884, K9K 892
    DUSTER Bestelwagen | 2013.04-heden - 1.5 dCi - 1461ccm, 109pk, 80KW - K9K 856, K9K 666
    DUSTER Bestelwagen | 2011.04-heden - 1.5 dCi 4x4 - 1461ccm, 90pk, 66KW - K9K 884, K9K 892
    DUSTER Bestelwagen | 2013.04-heden - 1.5 dCi 4x4 - 1461ccm, 109pk, 80KW - K9K 658, K9K 858
    DUSTER Bestelwagen | 2011.04-heden - 1.6 16V 4x4 - 1598ccm, 105pk, 77KW - K4M 606
    DUSTER Bestelwagen | 2011.04-heden - 1.6 16V Hi-Flex - 1598ccm, 105pk, 77KW - K4M 696
    DUSTER Bestelwagen | 2015.06-heden - 1.6 SCe 115 - 1598ccm, 115pk, 84KW -
    DUSTER Bestelwagen | 2015.06-heden - 1.6 SCe 115 4x4 - 1598ccm, 115pk, 84KW -
    LOGAN
    LOGAN (LS_) | 2006.02-heden - 1.2 16V - 1149ccm, 75pk, 55KW - D4F 732
    LOGAN (LS_) | 2006.02-heden - 1.2 16V LPG - 1149ccm, 75pk, 55KW - D4F 734
    LOGAN (LS_) | 2004.09-heden - 1.4 (LSOA, LSOC, LSOE, LSOG) - 1390ccm, 75pk, 55KW - K7J 710
    LOGAN (LS_) | 2006.02-heden - 1.4 MPI LPG (LS0C) - 1390ccm, 75pk, 55KW - K7J 710, K7J 714
    LOGAN (LS_) | 2010.05-heden - 1.5 dCi (LS04) - 1461ccm, 88pk, 65KW - K9K 892
    LOGAN (LS_) | 2010.05-heden - 1.5 dCi (LS04) - 1461ccm, 75pk, 55KW - K9K 892
    LOGAN (LS_) | 2005.09-heden - 1.5 dCi (LS0J, LS0Y) - 1461ccm, 65pk, 48KW - K9K 790
    LOGAN (LS_) | 2006.01-heden - 1.5 dCi (LS0K) - 1461ccm, 68pk, 50KW - K9K 792
    LOGAN (LS_) | 2007.09-heden - 1.5 dCi (LS0W) - 1461ccm, 86pk, 63KW - K9K 796
    LOGAN (LS_) | 2004.09-heden - 1.6 (LSOB, LSOD, LSOF, LSOH) - 1598ccm, 87pk, 64KW - K7M 710
    LOGAN (LS_) | 2006.02-heden - 1.6 16V (LS09, LS0L, LS0M, LS0P, LS0V, LS18, LS1S, LS1V,... - 1598ccm, 105pk, 77KW - K4M 690, K4M 696, K4M 697, K4M 694, K4M 698
    LOGAN (LS_) | 2010.07-heden - 1.6 16V Flexifuel - 1598ccm, 105pk, 77KW - K4M 696
    LOGAN (LS_) | 2010.05-heden - 1.6 Bifuel - 1598ccm, 84pk, 62KW - K7M 718
    LOGAN (LS_) | 2004.08-2011.03 - 1.6 LPG - 1598ccm, 87pk, 64KW - K7M 718
    LOGAN (LS_) | 2010.05-heden - 1.6 MPI 85 - 1598ccm, 84pk, 62KW - K7M 800
    LOGAN EXPRESS
    LOGAN EXPRESS (FS_) | 2009.03-heden - 1.4 - 1390ccm, 75pk, 55KW - K7J 710
    LOGAN EXPRESS (FS_) | 2010.05-heden - 1.5 dCi - 1461ccm, 75pk, 55KW - K9K 892
    LOGAN EXPRESS (FS_) | 2010.05-heden - 1.5 dCi - 1461ccm, 88pk, 65KW - K9K 892
    LOGAN EXPRESS (FS_) | 2009.03-heden - 1.5 dCi (FS0K) - 1461ccm, 68pk, 50KW - K9K 792
    LOGAN EXPRESS (FS_) | 2009.03-heden - 1.5 dCi (FS0W) - 1461ccm, 86pk, 63KW - K9K 796
    LOGAN EXPRESS (FS_) | 2009.03-heden - 1.6 - 1598ccm, 87pk, 64KW - K7M 710
    LOGAN EXPRESS (FS_) | 2010.05-heden - 1.6 MPI 85 - 1598ccm, 84pk, 62KW - K7M 800
    LOGAN MCV
    LOGAN MCV (KS_) | 2007.02-heden - 1.4 - 1390ccm, 75pk, 55KW - K7J 710
    LOGAN MCV (KS_) | 2010.05-heden - 1.5 dCi (KS04) - 1461ccm, 75pk, 55KW - K9K 892
    LOGAN MCV (KS_) | 2010.05-heden - 1.5 dCi (KS04) - 1461ccm, 88pk, 65KW - K9K 892
    LOGAN MCV (KS_) | 2007.02-heden - 1.5 dCi (KS0K) - 1461ccm, 68pk, 50KW - K9K 792
    LOGAN MCV (KS_) | 2007.09-heden - 1.5 dCi (KS0W) - 1461ccm, 86pk, 63KW - K9K 796
    LOGAN MCV (KS_) | 2007.02-heden - 1.6 - 1598ccm, 87pk, 64KW - K7M 710
    LOGAN MCV (KS_) | 2007.02-heden - 1.6 16V (KS0L, KS0M, KS0P, KS1S) - 1598ccm, 105pk, 77KW - K4M 690, K4M 696, K4M 697
    LOGAN MCV (KS_) | 2009.11-heden - 1.6 16V Hi-Flex - 1598ccm, 105pk, 77KW - K4M 690
    LOGAN MCV (KS_) | 2008.11-heden - 1.6 Bifuel - 1598ccm, 87pk, 64KW - K7M 710
    LOGAN MCV (KS_) | 2010.05-heden - 1.6 Bifuel - 1598ccm, 84pk, 62KW - K7M 718
    LOGAN MCV (KS_) | 2010.05-heden - 1.6 MPI 85 - 1598ccm, 84pk, 62KW - K7M 800
    LOGAN Pick-up
    LOGAN Pick-up (US_) | 2010.05-heden - 1.5 dCi - 1461ccm, 75pk, 55KW - K9K 892
    LOGAN Pick-up (US_) | 2010.05-heden - 1.5 dCi - 1461ccm, 88pk, 65KW - K9K 892
    LOGAN Pick-up (US_) | 2008.03-heden - 1.5 dCi (US0K) - 1461ccm, 68pk, 50KW - K9K 792
    LOGAN Pick-up (US_) | 2008.03-heden - 1.5 dCi (US0W) - 1461ccm, 86pk, 63KW - K9K 796
    LOGAN Pick-up (US_) | 2008.03-heden - 1.6 - 1598ccm, 87pk, 64KW - K7M 710
    LOGAN Pick-up (US_) | 2010.05-heden - 1.6 Bifuel - 1598ccm, 84pk, 62KW - K7M 800
    LOGAN Pick-up (US_) | 2010.05-heden - 1.6 MPI 85 - 1598ccm, 84pk, 62KW - K7M 800
    SANDERO
    SANDERO | 2008.11-heden - 1.2 16V - 1149ccm, 75pk, 55KW - D4F 732
    SANDERO | 2008.11-heden - 1.2 16V LPG - 1149ccm, 75pk, 55KW - D4F 732
    SANDERO | 2008.06-heden - 1.4 - 1390ccm, 75pk, 55KW - K7J 710
    SANDERO | 2009.01-heden - 1.4 MPI LPG - 1390ccm, 72pk, 53KW - K7J 714
    SANDERO | 2008.11-heden - 1.5 dCi - 1461ccm, 68pk, 50KW - K9K 792
    SANDERO | 2008.11-heden - 1.5 dCi - 1461ccm, 86pk, 63KW - K9K 796
    SANDERO | 2010.05-heden - 1.5 dCi - 1461ccm, 88pk, 65KW - K9K 892
    SANDERO | 2010.05-heden - 1.5 dCi - 1461ccm, 75pk, 55KW - K9K 892
    SANDERO | 2008.06-heden - 1.6 - 1598ccm, 87pk, 64KW - K7M 710
    SANDERO | 2011.07-heden - 1.6 16V - 1598ccm, 105pk, 77KW - K4M 690, K4M 694
    SANDERO | 2008.06-2012.12 - 1.6 LPG - 1598ccm, 87pk, 64KW - K7M 718
    SANDERO | 2010.05-2012.10 - 1.6 LPG - 1598ccm, 84pk, 62KW - K7M 818
    SANDERO | 2011.01-2012.12 - 1.6 LPG (BS03) - 1598ccm, 82pk, 60KW - K7M 818
    SANDERO | 2010.05-heden - 1.6 MPI 85 - 1598ccm, 84pk, 62KW - K7M 800
    NISSAN
    MICRA C+C III
    MICRA C+C III (K12) | 2005.08-heden - 1.4 16V - 1386ccm, 88pk, 65KW - CR14DE
    MICRA C+C III (K12) | 2005.08-heden - 1.6 160 SR - 1598ccm, 110pk, 81KW - HR16DE
    MICRA III
    MICRA III (K12) | 2003.01-2010.06 - 1.0 16V - 998ccm, 65pk, 48KW - CG10DE
    MICRA III (K12) | 2003.01-2010.06 - 1.2 16V - 1240ccm, 80pk, 59KW - CG12DE, CR12DE
    MICRA III (K12) | 2003.01-2010.06 - 1.2 16V - 1240ccm, 65pk, 48KW - CG12DE, CR12DE
    MICRA III (K12) | 2003.01-2010.06 - 1.4 16V - 1386ccm, 88pk, 65KW - CR14DE
    MICRA III (K12) | 2003.01-2010.06 - 1.5 dCi - 1461ccm, 65pk, 48KW - K9K 704
    MICRA III (K12) | 2003.09-2010.06 - 1.5 dCi - 1461ccm, 82pk, 60KW - K9K 722
    MICRA III (K12) | 2005.06-2010.06 - 1.5 dCi - 1461ccm, 68pk, 50KW - K9K 708
    MICRA III (K12) | 2005.06-2010.06 - 1.5 dCi - 1461ccm, 86pk, 63KW - K9K 276
    MICRA III (K12) | 2005.05-2010.06 - 160 SR - 1598ccm, 110pk, 81KW - HR16DE
    NOTE
    NOTE (E11, NE11) | 2006.03-2012.06 - 1.4 - 1386ccm, 88pk, 65KW - CR14DE
    NOTE (E11, NE11) | 2006.01-2013.08 - 1.4 LPG - 1386ccm, 88pk, 65KW - CR14DE
    NOTE (E11, NE11) | 2006.03-2012.06 - 1.5 dCi - 1461ccm, 68pk, 50KW - K9K 700
    NOTE (E11, NE11) | 2006.03-2012.06 - 1.5 dCi - 1461ccm, 86pk, 63KW - K9K 276
    NOTE (E11, NE11) | 2008.07-2012.06 - 1.5 dCi - 1461ccm, 103pk, 76KW - K9K 292
    NOTE (E11, NE11) | 2010.09-2012.06 - 1.5 dCi - 1461ccm, 90pk, 66KW - K9K 276
    NOTE (E11, NE11) | 2006.03-2012.06 - 1.6 - 1598ccm, 110pk, 81KW - HR16DE
    NV200 / EVALIA Bus
    NV200 / EVALIA Bus | 2011.04-heden - 1.5 dci (M20, M20M) - 1461ccm, 90pk, 66KW - K9K 892
    NV200 / EVALIA Bus | 2011.04-heden - 1.5 dci (M20, M20M) - 1461ccm, 110pk, 81KW - K9K 636, K9K 646
    NV200 / EVALIA Bus | 2010.07-heden - 1.5 dci (M20, M20M, M20K, M20KK) - 1461ccm, 86pk, 63KW - K9K 608, K9K 400, K9K 628
    NV200 / EVALIA Bus | 2010.07-heden - 1.6 16V (M20, M20M) - 1598ccm, 110pk, 81KW - HR16DE
    NV200 Bestelwagen/Bus
    NV200 Bestelwagen/Bus | 2010.02-heden - 1.5 dci (M20, M20M) - 1461ccm, 86pk, 63KW - K9K 608, K9K 400, K9K 628
    NV200 Bestelwagen/Bus | 2011.04-heden - 1.5 dci (M20, M20M) - 1461ccm, 110pk, 81KW - K9K 636, K9K 646
    NV200 Bestelwagen/Bus | 2011.04-heden - 1.5 dci (M20, M20M) - 1461ccm, 90pk, 66KW - K9K 892
    NV200 Bestelwagen/Bus | 2010.02-heden - 1.6 16V (M20, M20M) - 1598ccm, 110pk, 81KW - HR16DE
    RENAULT
    CLIO Grandtour
    CLIO Grandtour (KR0/1_) | 2010.03-heden - 1.2 16V - 1149ccm, 103pk, 76KW - D4F 786
    CLIO Grandtour (KR0/1_) | 2008.02-heden - 1.2 16V (KR02, KR0J) - 1149ccm, 75pk, 55KW - D4F 740
    CLIO Grandtour (KR0/1_) | 2008.02-heden - 1.2 16V (KR0E) - 1149ccm, 78pk, 58KW - D4F 764
    CLIO Grandtour (KR0/1_) | 2008.02-heden - 1.2 16V (KR0P) - 1149ccm, 101pk, 74KW - D4F 784
    CLIO Grandtour (KR0/1_) | 2008.07-heden - 1.2 16V Hi-Flex (KR0S) - 1149ccm, 75pk, 55KW - D4F 740
    CLIO Grandtour (KR0/1_) | 2010.02-heden - 1.4 16V - 1390ccm, 98pk, 72KW - K4J 780
    CLIO Grandtour (KR0/1_) | 2010.02-heden - 1.5 dCi - 1461ccm, 65pk, 48KW - K9K 752
    CLIO Grandtour (KR0/1_) | 2010.08-heden - 1.5 dCi - 1461ccm, 88pk, 65KW - K9K 770, K9K 772
    CLIO Grandtour (KR0/1_) | 2010.08-heden - 1.5 dCi - 1461ccm, 75pk, 55KW - K9K 770
    CLIO Grandtour (KR0/1_) | 2008.02-heden - 1.5 dCi (KR0F) - 1461ccm, 86pk, 63KW - K9K 766
    CLIO Grandtour (KR0/1_) | 2008.02-heden - 1.5 dCi (KR0G) - 1461ccm, 68pk, 50KW - K9K 714, K9K 768
    CLIO Grandtour (KR0/1_) | 2008.02-2012.12 - 1.5 dCi (KR0H, KR1S) - 1461ccm, 106pk, 78KW - K9K 764, K9K 774
    CLIO Grandtour (KR0/1_) | 2008.02-heden - 1.5 dCi (KR1C, KR1N) - 1461ccm, 103pk, 76KW - K9K 772
    CLIO Grandtour (KR0/1_) | 2008.02-heden - 1.6 16V (KR0B) - 1598ccm, 112pk, 82KW - K4M 800, K4M 801
    CLIO Grandtour (KR0/1_) | 2008.11-heden - 1.6 16V (KR10) - 1598ccm, 128pk, 94KW - K4M 862
    CLIO III
    CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 2005.06-heden - 1.2 16V - 1149ccm, 78pk, 58KW - D4F 764
    CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 2010.09-heden - 1.2 16V - 1149ccm, 103pk, 76KW - D4F 786
    CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 2005.06-heden - 1.2 16V (BR02, BR0J, BR11, CR02, CR0J, CR11) - 1149ccm, 75pk, 55KW - D4F 706, D4F 740, D4F 764
    CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 2007.05-heden - 1.2 16V (BR0P, CR0P) - 1149ccm, 101pk, 74KW - D4F 784
    CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 2005.06-heden - 1.2 16V (BR0R, BR1D, BR1L, CR0R) - 1149ccm, 65pk, 48KW - D4F 740
    CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 2008.07-heden - 1.2 16V Hi-Flex (BR1U, CR1U) - 1149ccm, 75pk, 55KW - D4F 740
    CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 2008.07-heden - 1.2 Ethanol (CR1U, BR1U) - 1149ccm, 75pk, 55KW - D4F 742
    CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 2005.06-heden - 1.4 16V - 1390ccm, 98pk, 72KW - K4J 780
    CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 2005.05-heden - 1.5 dCi - 1461ccm, 65pk, 48KW - K9K 752
    CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 2005.06-heden - 1.5 dCi - 1461ccm, 64pk, 47KW - K9K 752
    CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 2007.11-heden - 1.5 dCi - 1461ccm, 82pk, 60KW - K9K 750
    CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 2010.08-heden - 1.5 dCi - 1461ccm, 88pk, 65KW - K9K 770, K9K 766
    CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 2010.08-heden - 1.5 dCi - 1461ccm, 75pk, 55KW - K9K 770
    CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 2005.06-heden - 1.5 dCi (BR0H, CR0H, CR1S, BR1S) - 1461ccm, 106pk, 78KW - K9K 764, K9K 774
    CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 2005.06-heden - 1.5 dCi (BR17, CR17) - 1461ccm, 86pk, 63KW - K9K 766
    CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 2005.06-heden - 1.5 dCi (BR1C, CR1C) - 1461ccm, 103pk, 76KW - K9K 772
    CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 2005.06-heden - 1.5 dCi (C/BR0G, C/BR1G) - 1461ccm, 68pk, 50KW - K9K 714, K9K 768
    CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 2005.06-heden - 1.6 16V (BR05, BR0B, BR0Y, BR15, BR1J, BR1M, BR1Y, CR0B,... - 1598ccm, 112pk, 82KW - K4M 800, K4M 801
    CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 2005.06-heden - 1.6 16V (BR09, BR0T, CR09, CR0T) - 1598ccm, 88pk, 65KW - K4M 804
    CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 2009.06-heden - 1.6 16V GT (BR10, CR10) - 1598ccm, 128pk, 94KW - K4M 862
    CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 2006.09-heden - 2.0 16V (BR0C, BR0K, CR0C, CR0K) - 1997ccm, 139pk, 102KW - M4R 700, M4R 701
    CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 2008.09-heden - 2.0 16V Sport - 1998ccm, 200pk, 148KW - F4R 832
    CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 2006.02-heden - 2.0 16V Sport (CR0N, CR1P) - 1998ccm, 197pk, 145KW - F4R 830, F4R 832
    LOGAN I
    LOGAN I (LS_) | 2004.09-heden - 1.4 - 1390ccm, 75pk, 55KW - K7J 710
    LOGAN I (LS_) | 2007.04-heden - 1.5 dCi - 1461ccm, 68pk, 50KW - K9K 792
    LOGAN I (LS_) | 2008.02-2015.06 - 1.5 dCi - 1461ccm, 86pk, 63KW - K9K 796
    LOGAN I (LS_) | 2011.06-heden - 1.5 dCi - 1461ccm, 65pk, 48KW - K9K 700, K9K 790, K9K 794
    LOGAN I (LS_) | 2004.09-heden - 1.6 - 1598ccm, 87pk, 64KW - K7M 710
    LOGAN I (LS_) | 2007.04-heden - 1.6 (LS0L, LS09, LS0V, LS0P, LS18, LS1S, LS1V, LS1Y,... - 1598ccm, 105pk, 77KW - K4M 690, K4M 696, K4M 697, K4M 694, K4M 698
    LOGAN I Stationwagen
    LOGAN I Stationwagen (KS_) | 2007.10-heden - 1.4 - 1390ccm, 75pk, 55KW - K7J 710
    LOGAN I Stationwagen (KS_) | 2007.04-heden - 1.5 dCi - 1461ccm, 68pk, 50KW - K9K 792
    LOGAN I Stationwagen (KS_) | 2008.02-2015.06 - 1.5 dCi - 1461ccm, 86pk, 63KW - K9K 796
    LOGAN I Stationwagen (KS_) | 2011.06-heden - 1.5 dCi - 1461ccm, 90pk, 66KW -
    LOGAN I Stationwagen (KS_) | 2007.04-heden - 1.6 - 1598ccm, 87pk, 64KW - K7M 710
    LOGAN I Stationwagen (KS_) | 2007.04-heden - 1.6 (KS0L, KS0M, KS0P, KS1S) - 1598ccm, 105pk, 77KW - K4M 690, K4M 696, K4M 697
    LOGAN/STEPWAY II
    LOGAN/STEPWAY II (L8_) | 2013.11-heden - 1.2 - 1149ccm, 75pk, 55KW - D4F 732
    MODUS / GRAND MODUS
    MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 2011.04-heden - 1.2 - 1149ccm, 103pk, 76KW - D4F 786
    MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 2005.05-heden - 1.2 (FP0C, FP0K, FP0P) - 1149ccm, 65pk, 48KW - D4F 740
    MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 2004.12-heden - 1.2 (JP0C, JP0K, FP0C, FP0K, FP0P, JP0P, JP0T) - 1149ccm, 75pk, 55KW - D4F 740
    MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 2004.12-heden - 1.2 (JP0S) - 1149ccm, 78pk, 58KW - D4F 764
    MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 2007.05-heden - 1.2 16V (JP0W) - 1149ccm, 101pk, 74KW - D4F 784
    MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 2008.10-heden - 1.2 16V Hi-Flex - 1149ccm, 75pk, 55KW - D4F 740
    MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 2004.12-heden - 1.4 (JP01, JP0J) - 1390ccm, 98pk, 72KW - K4J 770, K4J 780
    MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 2004.09-heden - 1.5 dCi (FP0D, JP0D) - 1461ccm, 82pk, 60KW - K9K 750
    MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 2004.12-heden - 1.5 dCi (FP0E, JP0E) - 1461ccm, 65pk, 48KW - K9K 768, K9K 752
    MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 2004.12-heden - 1.5 dCi (FP0F, JP0F) - 1461ccm, 86pk, 63KW - K9K 760, K9K 766
    MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 2004.12-heden - 1.5 dCi (FP0G, JP0G) - 1461ccm, 68pk, 50KW - K9K 768
    MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 2007.05-heden - 1.5 dCi (JP02) - 1461ccm, 103pk, 76KW - K9K 772
    MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 2005.05-heden - 1.5 dCi (JP0G, JP0H) - 1461ccm, 106pk, 78KW - K9K 764
    MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 2010.10-heden - 1.5 dCi 75 - 1461ccm, 75pk, 55KW - K9K 770
    MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 2010.10-heden - 1.5 dCi 90 - 1461ccm, 88pk, 65KW - K9K 770, K9K 750
    MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 2004.12-heden - 1.6 (JP03, JP0B, JP0U, JP0Y, JP1G) - 1598ccm, 112pk, 82KW - K4M 790, K4M 791, K4M 800, K4M 801
    MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 2004.12-heden - 1.6 (JP0L, JP0V) - 1598ccm, 88pk, 65KW - K4M 794
    TWINGO II
    TWINGO II (CN0_) | 2007.03-heden - 1.2 (CN0D) - 1149ccm, 58pk, 43KW - D7F 800
    TWINGO II (CN0_) | 2008.03-heden - 1.2 16V - 1149ccm, 75pk, 55KW - D4F 764
    TWINGO II (CN0_) | 2007.03-heden - 1.2 16V (CN04, CN0A, CN0B) - 1149ccm, 75pk, 55KW - D4F 764, D4F 772, D4F 770
    TWINGO II (CN0_) | 2007.03-heden - 1.2 16V (CN0K, CN0V) - 1149ccm, 76pk, 56KW - D4F 772
    TWINGO II (CN0_) | 2011.02-heden - 1.2 TCe 100 (CN0P) - 1149ccm, 102pk, 75KW - D4F 780, D4F 782
    TWINGO II (CN0_) | 2007.03-heden - 1.2 Turbo (CN0C, CN0F) - 1149ccm, 100pk, 74KW - D4F 780, D4F 782
    TWINGO II (CN0_) | 2007.03-heden - 1.5 dCi (CN0E) - 1461ccm, 64pk, 47KW - K9K 740
    TWINGO II (CN0_) | 2008.04-heden - 1.5 dCi (CN0U) - 1461ccm, 84pk, 62KW - K9K 718
    TWINGO II (CN0_) | 2010.10-heden - 1.5 dCi 75 - 1461ccm, 75pk, 55KW - K9K 820
    TWINGO II (CN0_) | 2010.10-heden - 1.5 dCi 90 - 1461ccm, 86pk, 63KW - K9K 820
    TWINGO II (CN0_) | 2008.05-heden - 1.6 RS (CN0N, CN0R, CN0S) - 1598ccm, 133pk, 98KW - K4M 854
  • Origineel nummers

    27 27 728 35RDACIA
    27891 AX01ANISSAN
    27891 AX010NISSAN
    27 27 753 74RRENAULT
    77 01 059 997RENAULT
    77 01 062 227RENAULT
    82 01 153 808RENAULT
    82 01 153 808DACIA
    8671018403DACIA
    82 01 370 532RENAULT
    27 27 728 35RRENAULT
    82 01 370 532DACIA
    2727700QAANISSAN
  • Fabrikant

    Bosch

    Bosch levert hoogwaardige auto onderdelen van originele kwaliteit. Talrijke voertuigfabrikanten vertrouwen bij de eerste montage op nieuwe voertuigen op producten van Bosch. Evenals werkplaatsen en servicepunten die hun klanten zeer hoogwaardig onderhoud en reparaties willen bieden.

    Bosch auto onderdelen kenmerken zich door de volgende zaken:

    • Hoge kwaliteit
    • Betrouwbaarheid en duurzaamheid
    • Innovatieve technologie

    Bosch auto onderdelen zijn ontworpen op duurzaamheid en daarom ideaal als u uw auto nog lang in topconditie wilt houden. Zo zijn de Ruitenwissers, Accu’s en Bougies verreweg het meest duurzaam in de markt.

    Bosch maakt de volgende service en onderhoudsproducten:

    • Ruitenwissers
    • Accu’s
    • Autolampen
    • Filters
    • Bougies
    • Remmen
    • Aandrijfriemen

    Verder staat Bosch bekend om de kwalitatief hoogwaardige elektrische componenten. Bosch maakt namelijk verschillende sensoren en elektrische toebehoren voor auto’s. Altijd van originele kwaliteit, waardoor u weer met een vertrouwd gevoel de weg op gaat.

    Veel Bosch producten leveren wij uit eigen voorraad, waardoor de producten doorgaans binnen één dag geleverd worden.

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 17:00 uur besteld is morgen in huis

  • Reviews 2

    • 4
      Door op .

      snelle levering en sneller geplaatst :). Ideaal om zo zelf je interieurfilter te vervangen.

    • 5
      Door op .

      - geen verdere toelichting gegeven -

  • Stel een productvraag

    • 0171289. Interieurfilter
    • Uw autogegevens

      selecteer handmatig

      Uw autogegevens

      selecteer handmatig

Interieurfilter M2120 Bosch

Interieurfilter M2120 Bosch

€  11,83

Winparts gebruikt cookies en vergelijkbare technieken om uw ervaring in onze webshop zo makkelijk en prettig mogelijk te maken. Dankzij cookies kunnen wij en derde partijen uw internetgedrag op en buiten onze website volgen. Hierdoor kunnen wij onze website gebruiksvriendelijker maken en kunnen we advertenties tonen die aansluiten bij uw interesses. Door verder gebruik te maken van onze webshop gaan we ervan uit dat u hier mee akkoord gaat. Lees meer over onze cookies .
Sluiten X