Interieurfilter M2097 Bosch

4.45 reviews

Productnummer: 0170116 Fabrikantcode: M2097 EAN: 4047023214850

€ 16,46

€  9,08

Incl. BTW
-45%

Filter type: Stoffilter. Lengte (mm): 210,8. Breedte (mm): 271,8. Hoogte (mm): 33,5… Lees meer

Op voorraad
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.6/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice via 0380 833 78 en WhatsApp

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • PDF
  • Reviews 5
  • Stel een productvraag
  • Specificaties

    Lengte (mm)210,8
    Hoogte (mm)33,5
    Breedte (mm)271,8
    Filter typeStoffilter
    Aantal1
    Garantie2 jaar

    Alternatief product

    Interieurfilter - 0331099

    Mann € 10,14

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    1A FIRST AUTOMOTIVE C30118
    1A FIRST AUTOMOTIVE K30118
    3F QUALITY 1611
    AUTOMOTOR France LATR15
    BBR Automotive 002-20-01338
    BLUE PRINT ADV182533
    BORG & BECK BFC1001
    BOSCH M 2097 (dit product)
    BOSCH 1 987 432 097 (dit product)
    BSG BSG 90-145-008
    CHAMPION CCF0303
    CLEAN FILTERS NC2132
    COMLINE EKF118
    CONTINENTAL 28.0002-1005.2
    CORTECO 21653024
    CoopersFiaam PC8348
    DELPHI TSP0325174
    DENCKERMANN M110376
    DJ PARTS FC1170
    FEBI 105790
    FIL FILTER HC 7124
    FILTRON K 1111
    FISPA 113
    FISPA BL613
    FISPA 613
    FISPA MBX113
    FISPA MBX613
    FRAM CF11486
    FRIGAIR 1310.5325
    HENGST FILTER E998LI
    HOFFER 17295C
    HOFFER 17295
    HOFFER 17295K
    JP GROUP 1128100200
    KAMOKA F401601
    KLAXCAR FRANCE FC009z
    KNECHT LA 181
    LUCAS FILTERS LFCP115
    LUCAS FILTERS LFCP115Z
    MAGNETI MARELLI 350203062070
    MAHLE LA 181
    MALÒ 1530701
    MANN CU 2939
    MANN FP 2939
    MAPCO 65801
    MASTER-SPORT 3023-2-IFB-SET-MS
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MASTER-SPORT 2939-IF-PCS-MS
    MASTER-SPORT 2939-IFB-PCS-MS
    MAXGEAR 26-0117
    MEAT & DORIA 17295
    MEAT & DORIA 17295K
    MEAT & DORIA 17295C
    MECAFILTER ELR7127
    MEYLE 112 319 0011
    MOTAQUIP VCF242
    MULLER FILTER FK118
    MULLER FILTER FC118
    OPEN PARTS CAF2013.01
    Omnicraft 2135427
    PURFLUX AH378
    QUINTON HAZELL QFC0049
    SCT Germany SA 1166
    SIDAT 113
    SIDAT 613
    SIDAT MBX113
    SIDAT MBX613
    SIDAT BL613
    SIVENTO G683
    SIVENTO P683
    SOFIMA S 3148 C
    STELLOX 71-10181-SX
    SWAG 30 10 5790
    TECNECO FILTERS CK9922
    TECNOCAR E672
    TOPRAN 110 091
    UFI 53.148.00
    VAICO V10-30-1003-1
    VALEO 698800
    VEMO V10-30-1003-1
    VEMO V10-30-1003
    WILMINK GROUP WG1227057
    WILMINK GROUP WG1747130
    WILMINK GROUP WG1793485
    WILMINK GROUP WG1747131
    WILMINK GROUP WG1937758
    WILMINK GROUP WG1966079
    WILMINK GROUP WG1215293
    WIX FILTERS WP9146
    ZAFFO Z473
    ZAFFO ZF473
    ZAFFO Z3A473
  • Toepasbaarheid

    AUDI
    A3
    A3 (8P1) | 2010.04-2012.08 - 1.2 TSI - 1197ccm, 105pk, 77KW - CBZB
    A3 (8P1) | 2007.09-2012.08 - 1.4 TFSI - 1390ccm, 125pk, 92KW - CAXC, CMSA
    A3 (8P1) | 2003.05-2012.08 - 1.6 - 1595ccm, 102pk, 75KW - BGU, BSE, BSF
    A3 (8P1) | 2003.08-2007.09 - 1.6 FSI - 1598ccm, 115pk, 85KW - BAG, BLF, BLP
    A3 (8P1) | 2009.05-2012.08 - 1.6 TDI - 1598ccm, 90pk, 66KW - CAYB
    A3 (8P1) | 2009.05-2012.08 - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    A3 (8P1) | 2006.11-2012.08 - 1.8 TFSI - 1798ccm, 160pk, 118KW - CDAA, BYT, BZB
    A3 (8P1) | 2008.07-2012.08 - 1.8 TFSI quattro - 1798ccm, 160pk, 118KW - CDAA
    A3 (8P1) | 2003.05-2010.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BXE, BKC
    A3 (8P1) | 2003.05-2008.06 - 2.0 FSI - 1984ccm, 150pk, 110KW - AXW, BLR, BLX, BLY, BMB, BVY, BVZ
    A3 (8P1) | 2003.05-2012.08 - 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100KW - CFFA, AZV, CBAA
    A3 (8P1) | 2005.06-2008.06 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - BMM
    A3 (8P1) | 2006.03-2012.08 - 2.0 TDI - 1968ccm, 170pk, 125KW - CFGB, CBBB, BMN
    A3 (8P1) | 2006.06-2008.06 - 2.0 TDI - 1968ccm, 163pk, 120KW - BUY
    A3 (8P1) | 2003.05-2012.08 - 2.0 TDI 16V - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFFB, CLJA, BKD, CBAB
    A3 (8P1) | 2004.08-2012.08 - 2.0 TDI 16V quattro - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFFB, BKD, CBAB
    A3 (8P1) | 2003.05-2008.06 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 136pk, 100KW - AZV
    A3 (8P1) | 2006.01-2008.06 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 140pk, 103KW - BMM
    A3 (8P1) | 2006.03-2012.08 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 170pk, 125KW - CFGB, CBBB, BMN
    A3 (8P1) | 2004.09-2012.08 - 2.0 TFSI - 1984ccm, 200pk, 147KW - CCZA, AXX, BWA, CAWB
    A3 (8P1) | 2004.09-2012.08 - 2.0 TFSI quattro - 1984ccm, 200pk, 147KW - CCZA, AXX, BWA
    A3 (8P1) | 2003.07-2009.05 - 3.2 V6 quattro - 3189ccm, 250pk, 184KW - BDB, BMJ, BUB
    A3 (8P1) | 2006.11-2012.08 - S3 quattro - 1984ccm, 265pk, 195KW - CDLA, BHZ
    A3 (8P1) | 2007.02-2012.08 - S3 quattro - 1984ccm, 256pk, 188KW - CDLC, BZC
    A3 Cabriolet
    A3 Cabriolet (8P7) | 2010.03-2013.05 - 1.2 TFSI - 1197ccm, 105pk, 77KW - CBZB
    A3 Cabriolet (8P7) | 2011.02-2013.05 - 1.4 TFSI - 1390ccm, 125pk, 92KW - CAXC
    A3 Cabriolet (8P7) | 2008.09-2010.05 - 1.6 - 1595ccm, 102pk, 75KW - BSE
    A3 Cabriolet (8P7) | 2009.05-2013.05 - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    A3 Cabriolet (8P7) | 2008.04-2013.05 - 1.8 TFSI - 1798ccm, 160pk, 118KW - CDAA, BZB
    A3 Cabriolet (8P7) | 2008.04-2009.10 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS
    A3 Cabriolet (8P7) | 2008.04-2013.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFFB, CBAB
    A3 Cabriolet (8P7) | 2008.04-2013.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100KW - CFFA, CBAA
    A3 Cabriolet (8P7) | 2008.04-2013.05 - 2.0 TFSI - 1984ccm, 200pk, 147KW - CCZA, CAWB
    A3 Sportback
    A3 Sportback (8PA) | 2010.04-2013.03 - 1.2 TSI - 1197ccm, 105pk, 77KW - CBZB
    A3 Sportback (8PA) | 2007.09-2013.03 - 1.4 TFSI - 1390ccm, 125pk, 92KW - CAXC, CMSA
    A3 Sportback (8PA) | 2004.09-2013.03 - 1.6 - 1595ccm, 102pk, 75KW - BGU, BSE, BSF
    A3 Sportback (8PA) | 2004.09-2007.09 - 1.6 FSI - 1598ccm, 115pk, 85KW - BLF, BLP
    A3 Sportback (8PA) | 2009.05-2013.03 - 1.6 TDI - 1598ccm, 90pk, 66KW - CAYB
    A3 Sportback (8PA) | 2009.05-2013.03 - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    A3 Sportback (8PA) | 2006.11-2013.03 - 1.8 TFSI - 1798ccm, 160pk, 118KW - CDAA, BYT, BZB
    A3 Sportback (8PA) | 2008.07-2013.03 - 1.8 TFSI quattro - 1798ccm, 160pk, 118KW - CDAA
    A3 Sportback (8PA) | 2004.09-2010.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BXE, BKC
    A3 Sportback (8PA) | 2004.09-2008.06 - 2.0 FSI - 1984ccm, 150pk, 110KW - AXW, BLR, BLX, BLY, BMB, BVY, BVZ
    A3 Sportback (8PA) | 2004.09-2013.03 - 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100KW - CFFA, AZV, CBAA
    A3 Sportback (8PA) | 2005.06-2008.06 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - BMM
    A3 Sportback (8PA) | 2006.03-2013.03 - 2.0 TDI - 1968ccm, 170pk, 125KW - CFGB, CBBB, BMN
    A3 Sportback (8PA) | 2006.06-2008.06 - 2.0 TDI - 1968ccm, 163pk, 120KW - BUY
    A3 Sportback (8PA) | 2004.09-2013.03 - 2.0 TDI 16V - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFFB, CLJA, BKD, CBAB
    A3 Sportback (8PA) | 2005.11-2013.03 - 2.0 TDI 16V quattro - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFFB, BKD, CBAB
    A3 Sportback (8PA) | 2006.01-2008.06 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 140pk, 103KW - BMM
    A3 Sportback (8PA) | 2006.03-2013.03 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 170pk, 125KW - CFGB, CBBB, BMN
    A3 Sportback (8PA) | 2004.09-2013.03 - 2.0 TFSI - 1984ccm, 200pk, 147KW - CCZA, CBFA, AXX, BWA, CAWB
    A3 Sportback (8PA) | 2004.09-2013.03 - 2.0 TFSI quattro - 1984ccm, 200pk, 147KW - CCZA, AXX, BWA, BPY
    A3 Sportback (8PA) | 2004.09-2009.05 - 3.2 V6 quattro - 3189ccm, 250pk, 184KW - BDB, BMJ, BUB
    A3 Sportback (8PA) | 2011.01-2012.12 - RS3 quattro - 2480ccm, 340pk, 250KW - CEPA
    A3 Sportback (8PA) | 2008.06-2013.03 - S3 quattro - 1984ccm, 265pk, 195KW - CDLA, BHZ
    A3 Sportback (8PA) | 2008.07-2013.03 - S3 quattro - 1984ccm, 256pk, 188KW - CDLC
    Q3
    Q3 (8UB, 8UG) | 2016.07-2018.10 - 1.4 TFSI - 1395ccm, 125pk, 92KW - CZDB
    Q3 (8UB, 8UG) | 2013.10-2018.10 - 1.4 TSI - 1395ccm, 150pk, 110KW - CHPB, CZDA, CZEA
    Q3 (8UB, 8UG) | 2011.06-2015.04 - 2.0 TDI - 1968ccm, 177pk, 130KW - CFGC
    Q3 (8UB, 8UG) | 2011.09-2018.10 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFFB, CLJA
    Q3 (8UB, 8UG) | 2011.09-2018.10 - 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100KW - CFFA, CUVB, DFTB
    Q3 (8UB, 8UG) | 2014.11-2018.10 - 2.0 TDI - 1968ccm, 150pk, 110KW - CUVC, DBBA, DFTA
    Q3 (8UB, 8UG) | 2015.03-2018.10 - 2.0 TDI - 1968ccm, 120pk, 88KW - CUVD, DFTC
    Q3 (8UB, 8UG) | 2015.05-2018.10 - 2.0 TDI - 1968ccm, 184pk, 135KW - CUWA, DFUA
    Q3 (8UB, 8UG) | 2011.06-2015.04 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 163pk, 120KW - CFGD
    Q3 (8UB, 8UG) | 2011.06-2018.10 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 177pk, 130KW - CFGC, CLLB
    Q3 (8UB, 8UG) | 2012.01-2018.10 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFFB
    Q3 (8UB, 8UG) | 2014.11-2018.10 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 150pk, 110KW - CUVC, DFTA
    Q3 (8UB, 8UG) | 2014.11-2018.10 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 184pk, 135KW - CUWA, CYLA, DFUA
    Q3 (8UB, 8UG) | 2015.05-2018.10 - 2.0 TFSI - 1984ccm, 180pk, 132KW - CULB
    Q3 (8UB, 8UG) | 2011.06-2015.04 - 2.0 TFSI quattro - 1984ccm, 211pk, 155KW - CPSA
    Q3 (8UB, 8UG) | 2011.06-2015.04 - 2.0 TFSI quattro - 1984ccm, 170pk, 125KW - CCZC
    Q3 (8UB, 8UG) | 2014.11-2018.10 - 2.0 TFSI quattro - 1984ccm, 220pk, 162KW - CULC
    Q3 (8UB, 8UG) | 2014.11-2018.10 - 2.0 TFSI quattro - 1984ccm, 180pk, 132KW - CULB
    Q3 (8UB, 8UG) | 2013.05-2018.10 - RS 2.5 quattro - 2480ccm, 340pk, 250KW - CZGA
    Q3 (8UB, 8UG) | 2013.10-2018.10 - RS 2.5 quattro - 2480ccm, 310pk, 228KW - CTSA
    Q3 (8UB, 8UG) | 2015.01-2018.10 - RS performance 2.5 quattro - 2480ccm, 367pk, 270KW - CZGB
    TT
    TT (8J3) | 2008.06-2014.06 - 1.8 TFSI - 1798ccm, 160pk, 118KW - CDAA
    TT (8J3) | 2008.06-2014.06 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 170pk, 125KW - CFGB, CBBB
    TT (8J3) | 2006.08-2010.06 - 2.0 TFSI - 1984ccm, 200pk, 147KW - BWA
    TT (8J3) | 2010.05-2014.06 - 2.0 TFSI - 1984ccm, 211pk, 155KW - CESA
    TT (8J3) | 2008.06-2010.06 - 2.0 TFSI quattro - 1984ccm, 200pk, 147KW - CCZA, BWA
    TT (8J3) | 2010.05-2014.06 - 2.0 TFSI quattro - 1984ccm, 211pk, 155KW - CESA, CETA
    TT (8J3) | 2008.05-2014.06 - 2.0 TTS quattro - 1984ccm, 265pk, 195KW - CDLA, CDMA
    TT (8J3) | 2008.05-2014.06 - 2.0 TTS quattro - 1984ccm, 272pk, 200KW - CDLB
    TT (8J3) | 2009.07-2014.06 - 2.5 RS quattro - 2480ccm, 340pk, 250KW - CEPA
    TT (8J3) | 2011.05-2014.06 - 2.5 RS quattro - 2480ccm, 360pk, 265KW - CEPB
    TT (8J3) | 2006.08-2010.06 - 3.2 V6 quattro - 3189ccm, 250pk, 184KW - BUB
    TT Roadster
    TT Roadster (8J9) | 2008.06-2014.06 - 1.8 TFSI - 1798ccm, 160pk, 118KW - CDAA
    TT Roadster (8J9) | 2008.06-2014.06 - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 170pk, 125KW - CFGB, CBBB
    TT Roadster (8J9) | 2007.03-2010.06 - 2.0 TFSI - 1984ccm, 200pk, 147KW - BWA
    TT Roadster (8J9) | 2010.05-2014.06 - 2.0 TFSI - 1984ccm, 211pk, 155KW - CESA
    TT Roadster (8J9) | 2008.06-2010.06 - 2.0 TFSI quattro - 1984ccm, 200pk, 147KW - CCZA
    TT Roadster (8J9) | 2010.05-2014.06 - 2.0 TFSI quattro - 1984ccm, 211pk, 155KW - CESA, CETA
    TT Roadster (8J9) | 2008.05-2014.06 - 2.0 TTS quattro - 1984ccm, 265pk, 195KW - CDLA, CDMA
    TT Roadster (8J9) | 2008.05-2014.06 - 2.0 TTS quattro - 1984ccm, 272pk, 200KW - CDLB
    TT Roadster (8J9) | 2009.07-2014.06 - 2.5 RS quattro - 2480ccm, 340pk, 250KW - CEPA
    TT Roadster (8J9) | 2012.03-2014.06 - 2.5 RS quattro - 2480ccm, 360pk, 265KW - CEPB
    TT Roadster (8J9) | 2007.03-2010.06 - 3.2 V6 quattro - 3189ccm, 250pk, 184KW - BUB
    SEAT
    ALHAMBRA
    ALHAMBRA (710, 711) | 2010.06-heden - 1.4 TSI - 1390ccm, 150pk, 110KW - CAVA, CNWB, CTHA
    ALHAMBRA (710, 711) | 2015.05-heden - 1.4 TSI - 1395ccm, 150pk, 110KW - CZDA, DJKA
    ALHAMBRA (710, 711) | 2012.11-heden - 1.8 TSI - 1798ccm, 160pk, 118KW - CDAA
    ALHAMBRA (710, 711) | 2010.06-heden - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFFB
    ALHAMBRA (710, 711) | 2010.06-heden - 2.0 TDI - 1968ccm, 170pk, 125KW - CFGB
    ALHAMBRA (710, 711) | 2010.06-2011.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100KW - CFFA
    ALHAMBRA (710, 711) | 2011.05-heden - 2.0 TDI - 1968ccm, 115pk, 85KW - CFFE, CUVA
    ALHAMBRA (710, 711) | 2012.11-heden - 2.0 TDI - 1968ccm, 177pk, 130KW - CFGC, DLUB
    ALHAMBRA (710, 711) | 2015.05-heden - 2.0 TDI - 1968ccm, 184pk, 135KW - CUWA, DFMA
    ALHAMBRA (710, 711) | 2015.05-heden - 2.0 TDI - 1968ccm, 150pk, 110KW - CUVC, DFLA, DLTA
    ALHAMBRA (710, 711) | 2011.05-heden - 2.0 TDI 4Drive - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFFB
    ALHAMBRA (710, 711) | 2015.05-heden - 2.0 TDI 4Drive - 1968ccm, 150pk, 110KW - CUVC, DFLA
    ALHAMBRA (710, 711) | 2016.05-heden - 2.0 TDI 4Drive - 1968ccm, 184pk, 135KW - DFMA
    ALHAMBRA (710, 711) | 2010.11-heden - 2.0 TSI - 1984ccm, 200pk, 147KW - CCZA
    ALHAMBRA (710, 711) | 2015.05-heden - 2.0 TSI - 1984ccm, 220pk, 162KW - DEDA
    ALTEA
    ALTEA (5P1) | 2010.04-heden - 1.2 TSI - 1197ccm, 105pk, 77KW - CBZB
    ALTEA (5P1) | 2006.05-heden - 1.4 16V - 1390ccm, 86pk, 63KW - BXW, CGGB
    ALTEA (5P1) | 2007.11-heden - 1.4 TSI - 1390ccm, 125pk, 92KW - CAXC
    ALTEA (5P1) | 2004.03-heden - 1.6 - 1595ccm, 102pk, 75KW - CCSA, CMXA, BGU, BSE, BSF
    ALTEA (5P1) | 2009.09-heden - 1.6 LPG - 1595ccm, 102pk, 75KW - CHGA
    ALTEA (5P1) | 2009.10-heden - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    ALTEA (5P1) | 2010.11-heden - 1.6 TDI - 1598ccm, 90pk, 66KW - CAYB
    ALTEA (5P1) | 2007.01-heden - 1.8 TFSI - 1798ccm, 160pk, 118KW - CDAA, BYT, BZB
    ALTEA (5P1) | 2004.04-heden - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BXE, BKC, BJB
    ALTEA (5P1) | 2004.05-2009.03 - 2.0 FSI - 1984ccm, 150pk, 110KW - BLR, BLY, BVY, BVZ
    ALTEA (5P1) | 2004.03-2009.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100KW - AZV
    ALTEA (5P1) | 2005.11-heden - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - BMM
    ALTEA (5P1) | 2006.03-heden - 2.0 TDI - 1968ccm, 170pk, 125KW - BMN, CEGA
    ALTEA (5P1) | 2004.03-heden - 2.0 TDI 16V - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFHC, BKD
    ALTEA (5P1) | 2006.04-2009.05 - 2.0 TFSI - 1984ccm, 200pk, 147KW - BWA
    ALTEA XL
    ALTEA XL (5P5, 5P8) | 2010.04-heden - 1.2 TSI - 1197ccm, 105pk, 77KW - CBZB
    ALTEA XL (5P5, 5P8) | 2006.10-heden - 1.4 16V - 1390ccm, 86pk, 63KW - BXW, CGGB
    ALTEA XL (5P5, 5P8) | 2007.11-heden - 1.4 TSI - 1390ccm, 125pk, 92KW - CAXC
    ALTEA XL (5P5, 5P8) | 2006.10-heden - 1.6 - 1595ccm, 102pk, 75KW - CCSA, CMXA, BSE, BSF
    ALTEA XL (5P5, 5P8) | 2009.09-heden - 1.6 LPG - 1595ccm, 102pk, 75KW - CHGA
    ALTEA XL (5P5, 5P8) | 2009.10-heden - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    ALTEA XL (5P5, 5P8) | 2010.11-heden - 1.6 TDI - 1598ccm, 90pk, 66KW - CAYB
    ALTEA XL (5P5, 5P8) | 2007.01-heden - 1.8 TFSI - 1798ccm, 160pk, 118KW - CDAA, BYT, BZB
    ALTEA XL (5P5, 5P8) | 2006.10-heden - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BXE, BKC
    ALTEA XL (5P5, 5P8) | 2009.08-heden - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - BXF
    ALTEA XL (5P5, 5P8) | 2006.10-2009.03 - 2.0 FSI - 1984ccm, 150pk, 110KW - BVY, BVZ
    ALTEA XL (5P5, 5P8) | 2006.10-heden - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - BMM
    ALTEA XL (5P5, 5P8) | 2006.11-2009.03 - 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100KW - AZV
    ALTEA XL (5P5, 5P8) | 2007.06-heden - 2.0 TDI - 1968ccm, 170pk, 125KW - BMN, CEGA
    ALTEA XL (5P5, 5P8) | 2006.10-heden - 2.0 TDI 16V - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFHC, BKD
    ALTEA XL (5P5, 5P8) | 2010.10-heden - 2.0 TDI 16V 4x4 - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFHC
    ALTEA XL (5P5, 5P8) | 2007.06-heden - 2.0 TDI 4x4 - 1968ccm, 170pk, 125KW - CFJA, BMN, CEGA
    ALTEA XL (5P5, 5P8) | 2007.06-heden - 2.0 TDI 4x4 - 1968ccm, 140pk, 103KW - BMM
    ALTEA XL (5P5, 5P8) | 2006.10-2009.05 - 2.0 TFSI - 1984ccm, 200pk, 147KW - BWA
    ALTEA XL (5P5, 5P8) | 2007.06-2009.05 - 2.0 TFSI 4x4 - 1984ccm, 200pk, 147KW - BWA
    ALTEA XL (5P5, 5P8) | 2009.05-heden - 2.0 TFSI 4x4 - 1984ccm, 211pk, 155KW - CCZB
    LEON
    LEON (1P1) | 2010.02-2012.12 - 1.2 TSI - 1197ccm, 105pk, 77KW - CBZB
    LEON (1P1) | 2006.06-2012.12 - 1.4 16V - 1390ccm, 86pk, 63KW - BXW, CGGB
    LEON (1P1) | 2007.11-2012.12 - 1.4 TSI - 1390ccm, 125pk, 92KW - CAXC
    LEON (1P1) | 2005.07-2012.12 - 1.6 - 1595ccm, 102pk, 75KW - CCSA, CMXA, BSE, BSF
    LEON (1P1) | 2009.12-2012.12 - 1.6 LPG - 1595ccm, 102pk, 75KW - CHGA
    LEON (1P1) | 2010.11-2012.12 - 1.6 MultiFuel - 1595ccm, 102pk, 75KW - CMXA, BSE
    LEON (1P1) | 2010.02-2012.12 - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    LEON (1P1) | 2010.11-2012.12 - 1.6 TDI - 1598ccm, 90pk, 66KW - CAYB
    LEON (1P1) | 2007.06-2012.12 - 1.8 TSI - 1798ccm, 160pk, 118KW - CDAA, BZB
    LEON (1P1) | 2005.07-2010.12 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BXE, BKC
    LEON (1P1) | 2007.06-2010.12 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - BXF
    LEON (1P1) | 2009.09-2012.12 - 2.0 Cupra R - 1984ccm, 265pk, 195KW - CDLA
    LEON (1P1) | 2005.07-2010.05 - 2.0 FSI - 1984ccm, 150pk, 110KW - BLR, BLY, BVY, BVZ
    LEON (1P1) | 2005.07-2010.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100KW - AZV
    LEON (1P1) | 2005.10-2010.10 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - BMM
    LEON (1P1) | 2006.05-2012.12 - 2.0 TDI - 1968ccm, 170pk, 125KW - CFJA, BMN, CEGA
    LEON (1P1) | 2005.07-2012.12 - 2.0 TDI 16V - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFHC, CLCB, BKD
    LEON (1P1) | 2005.05-2009.03 - 2.0 TFSI - 1984ccm, 200pk, 147KW - BWA
    LEON (1P1) | 2005.09-2006.05 - 2.0 TFSI - 1984ccm, 185pk, 136KW - BWA1
    LEON (1P1) | 2006.11-2011.05 - 2.0 TFSI - 1984ccm, 240pk, 177KW - BWJ, CDLD
    LEON (1P1) | 2009.06-2012.12 - 2.0 TFSI - 1984ccm, 211pk, 155KW - CCZB
    TOLEDO III
    TOLEDO III (5P2) | 2006.05-2009.05 - 1.4 16V - 1390ccm, 86pk, 63KW - BXW
    TOLEDO III (5P2) | 2007.11-2009.05 - 1.4 TSI - 1390ccm, 125pk, 92KW - CAXC
    TOLEDO III (5P2) | 2004.10-2009.05 - 1.6 - 1595ccm, 102pk, 75KW - CCSA, BGU, BSE, BSF
    TOLEDO III (5P2) | 2007.01-2009.05 - 1.8 TFSI - 1798ccm, 160pk, 118KW - CDAA, BYT, BZB
    TOLEDO III (5P2) | 2004.10-2009.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BXE, BKC, BJB
    TOLEDO III (5P2) | 2004.10-2009.05 - 2.0 FSI - 1984ccm, 150pk, 110KW - BLR, BLY, BVY, BVZ
    TOLEDO III (5P2) | 2004.09-2009.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100KW - AZV
    TOLEDO III (5P2) | 2005.11-2009.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - BMM
    TOLEDO III (5P2) | 2006.01-2009.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 170pk, 125KW - BMN, CEGA
    TOLEDO III (5P2) | 2004.04-2009.05 - 2.0 TDI 16V - 1968ccm, 140pk, 103KW - BKD
    TOLEDO III (5P2) | 2005.11-2009.05 - 2.0 TFSI - 1984ccm, 200pk, 147KW - BWA
    SKODA
    OCTAVIA II
    OCTAVIA II (1Z3) | 2010.02-2013.06 - 1.2 TSI - 1197ccm, 105pk, 77KW - CBZB
    OCTAVIA II (1Z3) | 2004.05-2006.05 - 1.4 - 1390ccm, 75pk, 55KW - BCA
    OCTAVIA II (1Z3) | 2004.06-2013.04 - 1.4 - 1390ccm, 80pk, 59KW - BUD, CGGA
    OCTAVIA II (1Z3) | 2008.11-2013.06 - 1.4 TSI - 1390ccm, 122pk, 90KW - CAXA
    OCTAVIA II (1Z3) | 2004.06-2013.06 - 1.6 - 1595ccm, 102pk, 75KW - CCSA, CMXA, BGU, BSE, BSF
    OCTAVIA II (1Z3) | 2004.02-2008.10 - 1.6 FSI - 1598ccm, 115pk, 85KW - BLF
    OCTAVIA II (1Z3) | 2009.08-2012.11 - 1.6 LPG - 1595ccm, 102pk, 75KW - CHGA
    OCTAVIA II (1Z3) | 2008.01-2013.06 - 1.6 MultiFuel - 1595ccm, 102pk, 75KW - CCSA, CMXA
    OCTAVIA II (1Z3) | 2009.06-2013.04 - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    OCTAVIA II (1Z3) | 2007.06-2013.04 - 1.8 TSI - 1798ccm, 160pk, 118KW - CDAA, BZB
    OCTAVIA II (1Z3) | 2004.06-2010.12 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BXE, BKC, BJB
    OCTAVIA II (1Z3) | 2004.11-2008.10 - 2.0 FSI - 1984ccm, 150pk, 110KW - BLR, BLY, BVY, BVZ
    OCTAVIA II (1Z3) | 2005.10-2013.02 - 2.0 RS - 1984ccm, 200pk, 147KW - CCZA, BWA
    OCTAVIA II (1Z3) | 2004.02-2010.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100KW - AZV
    OCTAVIA II (1Z3) | 2005.11-2010.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - BMM
    OCTAVIA II (1Z3) | 2010.03-2013.06 - 2.0 TDI - 1968ccm, 110pk, 81KW - CFHF, CLCA
    OCTAVIA II (1Z3) | 2004.02-2013.04 - 2.0 TDI 16V - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFHC, CLCB, BKD
    OCTAVIA II (1Z3) | 2006.04-2013.02 - 2.0 TDI RS - 1968ccm, 170pk, 125KW - BMN, CEGA
    OCTAVIA II Combi
    OCTAVIA II Combi (1Z5) | 2010.02-2013.04 - 1.2 TSI - 1197ccm, 105pk, 77KW - CBZB
    OCTAVIA II Combi (1Z5) | 2004.05-2006.05 - 1.4 - 1390ccm, 75pk, 55KW - BCA
    OCTAVIA II Combi (1Z5) | 2006.05-2013.06 - 1.4 - 1390ccm, 80pk, 59KW - BUD, CGGA
    OCTAVIA II Combi (1Z5) | 2008.11-2013.06 - 1.4 TSI - 1390ccm, 122pk, 90KW - CAXA
    OCTAVIA II Combi (1Z5) | 2004.09-2013.06 - 1.6 - 1595ccm, 102pk, 75KW - CCSA, CMXA, BGU, BSE, BSF
    OCTAVIA II Combi (1Z5) | 2004.02-2008.10 - 1.6 FSI - 1598ccm, 115pk, 85KW - BLF
    OCTAVIA II Combi (1Z5) | 2009.08-2012.11 - 1.6 LPG - 1595ccm, 102pk, 75KW - CHGA
    OCTAVIA II Combi (1Z5) | 2008.01-2013.06 - 1.6 MultiFuel - 1595ccm, 102pk, 75KW - CCSA, CMXA
    OCTAVIA II Combi (1Z5) | 2009.06-2013.04 - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    OCTAVIA II Combi (1Z5) | 2009.06-2013.02 - 1.6 TDI 4x4 - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    OCTAVIA II Combi (1Z5) | 2007.06-2013.04 - 1.8 TSI - 1798ccm, 160pk, 118KW - CDAA, BZB
    OCTAVIA II Combi (1Z5) | 2008.11-2013.02 - 1.8 TSI 4x4 - 1798ccm, 160pk, 118KW - CDAA
    OCTAVIA II Combi (1Z5) | 2009.03-2013.02 - 1.8 TSI 4x4 - 1798ccm, 152pk, 112KW - CDAB
    OCTAVIA II Combi (1Z5) | 2004.09-2010.12 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BXE, BKC, BJB
    OCTAVIA II Combi (1Z5) | 2004.11-2010.12 - 1.9 TDI 4x4 - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BXE, BKC
    OCTAVIA II Combi (1Z5) | 2004.11-2008.10 - 2.0 FSI - 1984ccm, 150pk, 110KW - BLR, BLY, BVY, BVZ
    OCTAVIA II Combi (1Z5) | 2004.11-2008.10 - 2.0 FSI 4x4 - 1984ccm, 150pk, 110KW - BLX, BVX
    OCTAVIA II Combi (1Z5) | 2005.10-2013.02 - 2.0 RS - 1984ccm, 200pk, 147KW - CCZA, BWA
    OCTAVIA II Combi (1Z5) | 2005.11-2010.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - BMM
    OCTAVIA II Combi (1Z5) | 2010.03-2013.06 - 2.0 TDI - 1968ccm, 110pk, 81KW - CFHF, CLCA
    OCTAVIA II Combi (1Z5) | 2004.02-2013.05 - 2.0 TDI 16V - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFHC, CLCB, BKD
    OCTAVIA II Combi (1Z5) | 2004.02-2010.05 - 2.0 TDI 16V - 1968ccm, 136pk, 100KW - AZV
    OCTAVIA II Combi (1Z5) | 2010.05-2013.02 - 2.0 TDI 16V 4x4 - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFHC
    OCTAVIA II Combi (1Z5) | 2006.07-2010.05 - 2.0 TDI 4x4 - 1968ccm, 140pk, 103KW - BMM
    OCTAVIA II Combi (1Z5) | 2011.05-2013.02 - 2.0 TDI 4x4 - 1968ccm, 110pk, 81KW - CFHF
    OCTAVIA II Combi (1Z5) | 2006.04-2013.02 - 2.0 TDI RS - 1968ccm, 170pk, 125KW - BMN, CEGA
    SUPERB II
    SUPERB II (3T4) | 2008.07-2015.05 - 1.4 TSI - 1390ccm, 125pk, 92KW - CAXC
    SUPERB II (3T4) | 2010.09-2015.05 - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    SUPERB II (3T4) | 2008.03-2015.05 - 1.8 TSI - 1798ccm, 160pk, 118KW - CDAA, BZB
    SUPERB II (3T4) | 2008.11-2015.05 - 1.8 TSI 4x4 - 1798ccm, 160pk, 118KW - CDAA
    SUPERB II (3T4) | 2008.03-2010.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BXE
    SUPERB II (3T4) | 2008.03-2010.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - BMP
    SUPERB II (3T4) | 2008.07-2015.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 170pk, 125KW - CFGB, CBBB
    SUPERB II (3T4) | 2009.01-2015.05 - 2.0 TDI 16V - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFFB, CLJA, BKD
    SUPERB II (3T4) | 2010.11-2015.05 - 2.0 TDI 16V 4x4 - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFFB
    SUPERB II (3T4) | 2008.09-2015.05 - 2.0 TDI 4x4 - 1968ccm, 170pk, 125KW - CFGB, CBBB
    SUPERB II (3T4) | 2010.05-2015.05 - 2.0 TSI - 1984ccm, 200pk, 147KW - CCZA
    SUPERB II (3T4) | 2008.11-2015.05 - 3.6 FSI 4x4 - 3597ccm, 260pk, 191KW - CDVA
    SUPERB II Stationwagen
    SUPERB II Stationwagen (3T5) | 2009.10-2015.05 - 1.4 TSI - 1390ccm, 125pk, 92KW - CAXC
    SUPERB II Stationwagen (3T5) | 2010.09-2015.05 - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    SUPERB II Stationwagen (3T5) | 2009.10-2015.05 - 1.8 TSI - 1798ccm, 160pk, 118KW - CDAA
    SUPERB II Stationwagen (3T5) | 2009.10-2015.05 - 1.8 TSI 4x4 - 1798ccm, 160pk, 118KW - CDAA
    SUPERB II Stationwagen (3T5) | 2009.10-2010.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BXE
    SUPERB II Stationwagen (3T5) | 2009.10-2015.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 170pk, 125KW - CFGB, CBBB
    SUPERB II Stationwagen (3T5) | 2009.10-2010.03 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - BMP
    SUPERB II Stationwagen (3T5) | 2009.10-2015.05 - 2.0 TDI 16V - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFFB, CLJA, BKD
    SUPERB II Stationwagen (3T5) | 2010.11-2015.05 - 2.0 TDI 16V 4x4 - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFFB
    SUPERB II Stationwagen (3T5) | 2009.10-2015.05 - 2.0 TDI 4x4 - 1968ccm, 170pk, 125KW - CFGB, CBBB
    SUPERB II Stationwagen (3T5) | 2010.05-2015.05 - 2.0 TSI - 1984ccm, 200pk, 147KW - CCZA
    SUPERB II Stationwagen (3T5) | 2009.10-2015.05 - 3.6 V6 4x4 - 3597ccm, 260pk, 191KW - CDVA
    YETI
    YETI (5L) | 2009.09-2015.05 - 1.2 TSI - 1197ccm, 105pk, 77KW - CBZB
    YETI (5L) | 2015.05-2017.12 - 1.2 TSI - 1197ccm, 110pk, 81KW - CYVB
    YETI (5L) | 2010.06-2015.05 - 1.4 TSI - 1390ccm, 122pk, 90KW - CAXA
    YETI (5L) | 2015.05-2017.12 - 1.4 TSI - 1395ccm, 125pk, 92KW - CZCA
    YETI (5L) | 2015.05-2017.12 - 1.4 TSI 4x4 - 1395ccm, 150pk, 110KW - CZDA
    YETI (5L) | 2014.04-2017.12 - 1.6 - 1598ccm, 110pk, 81KW - CWVA
    YETI (5L) | 2010.11-2015.05 - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    YETI (5L) | 2009.05-2017.12 - 1.8 TSI 4x4 - 1798ccm, 160pk, 118KW - CDAA
    YETI (5L) | 2009.11-2017.12 - 1.8 TSI 4x4 - 1798ccm, 152pk, 112KW - CDAB
    YETI (5L) | 2009.11-2017.12 - 2.0 TDI - 1968ccm, 110pk, 81KW - CLCA, CFHA, CUUA, DFSA
    YETI (5L) | 2011.11-2017.12 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFHC
    YETI (5L) | 2015.05-2017.12 - 2.0 TDI - 1968ccm, 150pk, 110KW - CUUB, DFSB
    YETI (5L) | 2009.05-2017.12 - 2.0 TDI 4x4 - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFHC, CLCB, CBDB
    YETI (5L) | 2009.11-2015.05 - 2.0 TDI 4x4 - 1968ccm, 170pk, 125KW - CFJA, CEGA
    YETI (5L) | 2009.11-2017.12 - 2.0 TDI 4x4 - 1968ccm, 110pk, 81KW - CFHF, CUUA, DFSA
    YETI (5L) | 2015.05-2017.12 - 2.0 TDI 4x4 - 1968ccm, 150pk, 110KW - CUUB, DFSB
    VOLKSWAGEN
    BEETLE
    BEETLE (5C1, 5C2) | 2011.07-2019.07 - 1.2 TSI - 1197ccm, 105pk, 77KW - CBZB
    BEETLE (5C1, 5C2) | 2014.12-2019.07 - 1.2 TSI 16V - 1197ccm, 105pk, 77KW - CYVD
    BEETLE (5C1, 5C2) | 2011.10-2016.07 - 1.4 TSI - 1390ccm, 160pk, 118KW - CAVD, CNWA, CTHD, CTKA
    BEETLE (5C1, 5C2) | 2014.12-2019.07 - 1.4 TSI - 1395ccm, 150pk, 110KW - CZDA
    BEETLE (5C1, 5C2) | 2011.10-2016.07 - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    BEETLE (5C1, 5C2) | 2011.04-2016.07 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFFB, CJAA
    BEETLE (5C1, 5C2) | 2014.06-2018.09 - 2.0 TDI - 1968ccm, 110pk, 81KW - CUUA
    BEETLE (5C1, 5C2) | 2014.07-2018.09 - 2.0 TDI - 1968ccm, 150pk, 110KW - CUUB, CVCA, DELA
    BEETLE (5C1, 5C2) | 2011.04-2016.07 - 2.0 TSI - 1984ccm, 200pk, 147KW - CCZA, CBFA, CCTA
    BEETLE (5C1, 5C2) | 2012.12-2019.07 - 2.0 TSI - 1984ccm, 211pk, 155KW - CPLA, CPPA
    BEETLE (5C1, 5C2) | 2014.12-2018.09 - 2.0 TSI - 1984ccm, 220pk, 162KW - CULC
    BEETLE Cabriolet
    BEETLE Cabriolet (5C7, 5C8) | 2011.12-2019.07 - 1.2 TSI - 1197ccm, 105pk, 77KW - CBZB
    BEETLE Cabriolet (5C7, 5C8) | 2014.12-2019.07 - 1.2 TSI 16V - 1197ccm, 105pk, 77KW - CYVD
    BEETLE Cabriolet (5C7, 5C8) | 2011.12-2016.07 - 1.4 TSI - 1390ccm, 160pk, 118KW - CAVD, CNWA, CTHD, CTKA
    BEETLE Cabriolet (5C7, 5C8) | 2014.12-2018.09 - 1.4 TSI - 1395ccm, 150pk, 110KW - CZDA
    BEETLE Cabriolet (5C7, 5C8) | 2011.12-2016.07 - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    BEETLE Cabriolet (5C7, 5C8) | 2012.04-2016.07 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFFB, CJAA
    BEETLE Cabriolet (5C7, 5C8) | 2014.06-2018.09 - 2.0 TDI - 1968ccm, 110pk, 81KW - CUUA
    BEETLE Cabriolet (5C7, 5C8) | 2014.09-2018.09 - 2.0 TDI - 1968ccm, 150pk, 110KW - CUUB, CVCA, DELA
    BEETLE Cabriolet (5C7, 5C8) | 2011.12-2016.07 - 2.0 TSI - 1984ccm, 200pk, 147KW - CCZA, CBFA, CCTA
    BEETLE Cabriolet (5C7, 5C8) | 2012.12-2019.07 - 2.0 TSI - 1984ccm, 210pk, 155KW - CPLA, CPPA
    BEETLE Cabriolet (5C7, 5C8) | 2014.12-2018.09 - 2.0 TSI - 1984ccm, 220pk, 162KW - CULC
    CADDY ALLTRACK Bestelwagen
    CADDY ALLTRACK Bestelwagen (SAA) | 2015.11-heden - 1.0 TSI - 999ccm, 102pk, 75KW - CHZG
    CADDY ALLTRACK Bestelwagen (SAA) | 2015.06-heden - 1.2 TSI - 1197ccm, 84pk, 62KW - CYVC
    CADDY ALLTRACK Bestelwagen (SAA) | 2015.06-heden - 1.4 TGI CNG - 1395ccm, 110pk, 81KW - CPWA
    CADDY ALLTRACK Bestelwagen (SAA) | 2015.05-heden - 1.4 TSI - 1395ccm, 125pk, 92KW - CZCB
    CADDY ALLTRACK Bestelwagen (SAA) | 2015.05-heden - 2.0 TDI - 1968ccm, 75pk, 55KW - CUUF, DFSF
    CADDY ALLTRACK Bestelwagen (SAA) | 2015.05-heden - 2.0 TDI - 1968ccm, 102pk, 75KW - CUUD, DFSD
    CADDY ALLTRACK Bestelwagen (SAA) | 2015.05-heden - 2.0 TDI - 1968ccm, 150pk, 110KW - CUUB, DFSB
    CADDY ALLTRACK Bestelwagen (SAA) | 2015.05-heden - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 122pk, 90KW - CUUE, DFSE
    CADDY ALLTRACK Bestelwagen (SAA) | 2015.11-heden - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 150pk, 110KW - DFSB
    CADDY ALLTRACK Stationwagen
    CADDY ALLTRACK Stationwagen (SAB) | 2015.11-heden - 1.0 TSI - 999ccm, 102pk, 75KW - CHZG
    CADDY ALLTRACK Stationwagen (SAB) | 2015.06-heden - 1.2 TSI - 1197ccm, 84pk, 62KW - CYVC
    CADDY ALLTRACK Stationwagen (SAB) | 2015.06-heden - 1.4 TGI CNG - 1395ccm, 110pk, 81KW - CPWA
    CADDY ALLTRACK Stationwagen (SAB) | 2015.05-heden - 1.4 TSI - 1395ccm, 125pk, 92KW - CZCB
    CADDY ALLTRACK Stationwagen (SAB) | 2015.05-heden - 2.0 TDI - 1968ccm, 75pk, 55KW - CUUF, DFSF
    CADDY ALLTRACK Stationwagen (SAB) | 2015.05-heden - 2.0 TDI - 1968ccm, 102pk, 75KW - CUUD, DFSD
    CADDY ALLTRACK Stationwagen (SAB) | 2015.05-heden - 2.0 TDI - 1968ccm, 150pk, 110KW - CUUB, DFSB
    CADDY ALLTRACK Stationwagen (SAB) | 2015.05-heden - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 122pk, 90KW - CUUE, DFSE
    CADDY ALLTRACK Stationwagen (SAB) | 2015.11-heden - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 150pk, 110KW - DFSB
    CADDY III Bestelwagen
    CADDY III Bestelwagen (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) | 2010.09-2015.05 - 1.2 TSI - 1197ccm, 86pk, 63KW - CBZA
    CADDY III Bestelwagen (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) | 2010.09-2015.05 - 1.2 TSI - 1197ccm, 105pk, 77KW - CBZB
    CADDY III Bestelwagen (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) | 2004.03-2006.05 - 1.4 - 1390ccm, 75pk, 55KW - BCA
    CADDY III Bestelwagen (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) | 2006.05-2010.08 - 1.4 - 1390ccm, 80pk, 59KW - BUD
    CADDY III Bestelwagen (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) | 2004.04-2015.05 - 1.6 - 1595ccm, 102pk, 75KW - BGU, BSE, BSF
    CADDY III Bestelwagen (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) | 2011.05-2015.05 - 1.6 BiFuel - 1595ccm, 102pk, 75KW - CHGA
    CADDY III Bestelwagen (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) | 2010.08-2015.05 - 1.6 TDI - 1598ccm, 75pk, 55KW - CAYE
    CADDY III Bestelwagen (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) | 2010.08-2015.05 - 1.6 TDI - 1598ccm, 102pk, 75KW - CAYD
    CADDY III Bestelwagen (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) | 2004.04-2010.08 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BJB
    CADDY III Bestelwagen (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) | 2005.09-2010.08 - 1.9 TDI - 1896ccm, 75pk, 55KW - BSU
    CADDY III Bestelwagen (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) | 2008.11-2010.08 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS
    CADDY III Bestelwagen (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) | 2006.04-2015.05 - 2.0 EcoFuel - 1984ccm, 109pk, 80KW - BSX
    CADDY III Bestelwagen (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) | 2004.03-2010.08 - 2.0 SDI - 1968ccm, 70pk, 51KW - BDJ, BST
    CADDY III Bestelwagen (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) | 2007.09-2010.08 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - BMM
    CADDY III Bestelwagen (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) | 2010.08-2015.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 110pk, 81KW - CLCA
    CADDY III Bestelwagen (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) | 2010.11-2015.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 85pk, 62KW - CFHE
    CADDY III Bestelwagen (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) | 2012.05-2015.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 170pk, 125KW - CFJA
    CADDY III Bestelwagen (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) | 2010.11-2015.05 - 2.0 TDI 16V - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFHC, CLCB
    CADDY III Bestelwagen (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) | 2010.11-2015.05 - 2.0 TDI 16V 4motion - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFHC
    CADDY III Bestelwagen (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) | 2010.08-2015.05 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 110pk, 81KW - CFHF
    CADDY III Bestelwagen (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) | 2010.12-2015.05 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 85pk, 62KW - CFHE
    CADDY III Stationwagen
    CADDY III Stationwagen (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) | 2010.09-2015.05 - 1.2 TSI - 1197ccm, 86pk, 63KW - CBZA
    CADDY III Stationwagen (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) | 2010.09-2015.05 - 1.2 TSI - 1197ccm, 105pk, 77KW - CBZB
    CADDY III Stationwagen (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) | 2004.03-2006.05 - 1.4 - 1390ccm, 75pk, 55KW - BCA
    CADDY III Stationwagen (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) | 2006.05-2010.08 - 1.4 - 1390ccm, 80pk, 59KW - BUD
    CADDY III Stationwagen (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) | 2004.04-2015.05 - 1.6 - 1595ccm, 102pk, 75KW - BGU, BSE, BSF
    CADDY III Stationwagen (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) | 2011.05-2015.05 - 1.6 BiFuel - 1595ccm, 102pk, 75KW - CHGA
    CADDY III Stationwagen (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) | 2010.08-2015.05 - 1.6 TDI - 1598ccm, 75pk, 55KW - CAYE
    CADDY III Stationwagen (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) | 2010.08-2015.05 - 1.6 TDI - 1598ccm, 102pk, 75KW - CAYD
    CADDY III Stationwagen (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) | 2004.04-2010.08 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BJB
    CADDY III Stationwagen (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) | 2005.09-2010.08 - 1.9 TDI - 1896ccm, 75pk, 55KW - BSU
    CADDY III Stationwagen (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) | 2008.05-2010.08 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS
    CADDY III Stationwagen (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) | 2006.04-2015.05 - 2.0 EcoFuel - 1984ccm, 109pk, 80KW - BSX
    CADDY III Stationwagen (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) | 2004.03-2010.08 - 2.0 SDI - 1968ccm, 70pk, 51KW - BDJ, BST
    CADDY III Stationwagen (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) | 2007.09-2010.08 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - BMM
    CADDY III Stationwagen (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) | 2010.08-2015.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 110pk, 81KW - CLCA
    CADDY III Stationwagen (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) | 2012.05-2015.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 170pk, 125KW - CFJA
    CADDY III Stationwagen (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) | 2010.11-2015.05 - 2.0 TDI 16V - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFHC, CLCB
    CADDY III Stationwagen (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) | 2010.11-2015.05 - 2.0 TDI 16V 4motion - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFHC
    CADDY III Stationwagen (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) | 2010.08-2015.05 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 110pk, 81KW - CFHF
    CADDY IV Bestelwagen
    CADDY IV Bestelwagen (SAA, SAH) | 2015.11-heden - 1.0 TSI - 999ccm, 102pk, 75KW - CHZG, DKRE
    CADDY IV Bestelwagen (SAA, SAH) | 2015.06-heden - 1.2 TSI - 1197ccm, 84pk, 62KW - CYVC
    CADDY IV Bestelwagen (SAA, SAH) | 2015.06-heden - 1.4 TGI CNG - 1395ccm, 110pk, 81KW - CPWA
    CADDY IV Bestelwagen (SAA, SAH) | 2015.05-heden - 1.4 TSI - 1395ccm, 125pk, 92KW - CZCB
    CADDY IV Bestelwagen (SAA, SAH) | 2015.11-heden - 1.6 - 1598ccm, 110pk, 81KW - CWVA
    CADDY IV Bestelwagen (SAA, SAH) | 2015.05-2017.11 - 1.6 TDI - 1598ccm, 75pk, 55KW - CAYE
    CADDY IV Bestelwagen (SAA, SAH) | 2015.05-heden - 1.6 TDI - 1598ccm, 102pk, 75KW - CAYD
    CADDY IV Bestelwagen (SAA, SAH) | 2015.05-heden - 2.0 TDI - 1968ccm, 75pk, 55KW - CUUF, DFSF, DFSC
    CADDY IV Bestelwagen (SAA, SAH) | 2015.05-heden - 2.0 TDI - 1968ccm, 102pk, 75KW - CUUD, DFSD
    CADDY IV Bestelwagen (SAA, SAH) | 2015.05-heden - 2.0 TDI - 1968ccm, 150pk, 110KW - CUUB, DFSB
    CADDY IV Bestelwagen (SAA, SAH) | 2015.05-heden - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFHC, CLCB
    CADDY IV Bestelwagen (SAA, SAH) | 2015.05-heden - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFHC
    CADDY IV Bestelwagen (SAA, SAH) | 2015.05-2016.05 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 110pk, 81KW - CFHF
    CADDY IV Bestelwagen (SAA, SAH) | 2015.05-heden - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 122pk, 90KW - CUUE, DFSE
    CADDY IV Bestelwagen (SAA, SAH) | 2015.11-heden - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 150pk, 110KW - DFSB
    CADDY IV Bestelwagen (SAA, SAH) | 2015.11-heden - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 75pk, 55KW - DFSC
    CADDY IV Stationwagen
    CADDY IV Stationwagen (SAB, SAJ) | 2015.11-heden - 1.0 TSI - 999ccm, 102pk, 75KW - CHZG
    CADDY IV Stationwagen (SAB, SAJ) | 2015.06-heden - 1.2 TSI - 1197ccm, 84pk, 62KW - CYVC
    CADDY IV Stationwagen (SAB, SAJ) | 2015.06-heden - 1.4 TGI CNG - 1395ccm, 110pk, 81KW - CPWA
    CADDY IV Stationwagen (SAB, SAJ) | 2015.05-heden - 1.4 TSI - 1395ccm, 125pk, 92KW - CZCB
    CADDY IV Stationwagen (SAB, SAJ) | 2015.11-heden - 1.6 - 1598ccm, 110pk, 81KW - CWVA
    CADDY IV Stationwagen (SAB, SAJ) | 2015.05-2017.11 - 1.6 TDI - 1598ccm, 75pk, 55KW - CAYE
    CADDY IV Stationwagen (SAB, SAJ) | 2015.05-heden - 1.6 TDI - 1598ccm, 102pk, 75KW - CAYD
    CADDY IV Stationwagen (SAB, SAJ) | 2015.05-heden - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFHC, CLCB
    CADDY IV Stationwagen (SAB, SAJ) | 2015.05-heden - 2.0 TDI - 1968ccm, 102pk, 75KW - CUUD, DFSD
    CADDY IV Stationwagen (SAB, SAJ) | 2015.05-heden - 2.0 TDI - 1968ccm, 75pk, 55KW - CUUF, DFSF
    CADDY IV Stationwagen (SAB, SAJ) | 2015.05-heden - 2.0 TDI - 1968ccm, 150pk, 110KW - CUUB, DFSB
    CADDY IV Stationwagen (SAB, SAJ) | 2015.05-heden - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 122pk, 90KW - CUUE, DFSE
    CADDY IV Stationwagen (SAB, SAJ) | 2015.05-2016.05 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 110pk, 81KW - CFHF
    CADDY IV Stationwagen (SAB, SAJ) | 2015.05-heden - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFHC
    CADDY IV Stationwagen (SAB, SAJ) | 2015.11-heden - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 150pk, 110KW - DFSB
    CC
    CC (358) | 2011.11-2016.12 - 1.4 TSI - 1390ccm, 160pk, 118KW - CTHD
    CC (358) | 2015.05-2016.12 - 1.4 TSI - 1395ccm, 150pk, 110KW - CZDA
    CC (358) | 2011.11-2016.12 - 1.4 TSI MultiFuel - 1390ccm, 160pk, 118KW - CKMA
    CC (358) | 2011.11-2016.12 - 1.8 TSI - 1798ccm, 160pk, 118KW - CDAA
    CC (358) | 2011.11-2016.12 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFFB
    CC (358) | 2011.11-2016.12 - 2.0 TDI - 1968ccm, 170pk, 125KW - CFGB, CLLA
    CC (358) | 2011.11-2016.12 - 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100KW - CFFA
    CC (358) | 2012.12-2016.12 - 2.0 TDI - 1968ccm, 177pk, 130KW - CFGC
    CC (358) | 2015.05-2016.12 - 2.0 TDI - 1968ccm, 150pk, 110KW - CUVC
    CC (358) | 2015.05-2016.12 - 2.0 TDI - 1968ccm, 184pk, 135KW - CUWA
    CC (358) | 2011.11-2016.12 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFFB
    CC (358) | 2011.11-2013.01 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 170pk, 125KW - CFGB
    CC (358) | 2012.12-2016.12 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 177pk, 130KW - CFGC
    CC (358) | 2011.11-2016.12 - 2.0 TSI - 1984ccm, 210pk, 155KW - CCZB
    CC (358) | 2011.11-2016.12 - 3.6 FSI 4motion - 3597ccm, 300pk, 220KW - BWS
    EOS
    EOS (1F7, 1F8) | 2007.11-2015.08 - 1.4 TSI - 1390ccm, 122pk, 90KW - CAXA
    EOS (1F7, 1F8) | 2008.05-2015.08 - 1.4 TSI - 1390ccm, 160pk, 118KW - CAVD, CTHD
    EOS (1F7, 1F8) | 2006.06-2008.05 - 1.6 FSI - 1598ccm, 115pk, 85KW - BLF
    EOS (1F7, 1F8) | 2006.03-2008.05 - 2.0 FSI - 1984ccm, 150pk, 110KW - BVY, BVZ
    EOS (1F7, 1F8) | 2006.06-2008.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - BMM
    EOS (1F7, 1F8) | 2010.11-2015.08 - 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100KW - CFFA
    EOS (1F7, 1F8) | 2008.05-2015.08 - 2.0 TDI 16V - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFFB, CBAB
    EOS (1F7, 1F8) | 2006.03-2015.08 - 2.0 TFSI - 1984ccm, 200pk, 147KW - CCZA, BWA, CAWB
    EOS (1F7, 1F8) | 2009.11-2015.08 - 2.0 TSI - 1984ccm, 210pk, 155KW - CCZB
    EOS (1F7, 1F8) | 2006.06-2009.05 - 3.2 V6 - 3189ccm, 250pk, 184KW - BUB, CBRA
    EOS (1F7, 1F8) | 2009.05-2010.11 - 3.6 V6 - 3597ccm, 260pk, 191KW - CDVA
    GOLF PLUS
    GOLF PLUS (5M1, 521) | 2009.11-2013.12 - 1.2 TSI - 1197ccm, 105pk, 77KW - CBZB
    GOLF PLUS (5M1, 521) | 2010.05-2013.12 - 1.2 TSI - 1197ccm, 86pk, 63KW - CBZA
    GOLF PLUS (5M1, 521) | 2005.01-2006.11 - 1.4 16V - 1390ccm, 75pk, 55KW - BCA
    GOLF PLUS (5M1, 521) | 2006.05-2013.12 - 1.4 16V - 1390ccm, 80pk, 59KW - BUD, CGGA
    GOLF PLUS (5M1, 521) | 2005.07-2006.11 - 1.4 FSI - 1390ccm, 90pk, 66KW - BLN
    GOLF PLUS (5M1, 521) | 2006.05-2008.06 - 1.4 TSI - 1390ccm, 140pk, 103KW - BMY
    GOLF PLUS (5M1, 521) | 2006.05-2008.06 - 1.4 TSI - 1390ccm, 170pk, 125KW - BLG
    GOLF PLUS (5M1, 521) | 2007.06-2013.12 - 1.4 TSI - 1390ccm, 122pk, 90KW - CAXA
    GOLF PLUS (5M1, 521) | 2008.06-2013.12 - 1.4 TSI - 1390ccm, 160pk, 118KW - CAVD, CNWA
    GOLF PLUS (5M1, 521) | 2005.05-2013.12 - 1.6 - 1595ccm, 102pk, 75KW - CCSA, CMXA, BSE, BSF
    GOLF PLUS (5M1, 521) | 2009.05-2013.12 - 1.6 BiFuel - 1595ccm, 102pk, 75KW - CHGA
    GOLF PLUS (5M1, 521) | 2004.12-2008.05 - 1.6 FSI - 1598ccm, 115pk, 85KW - BLF
    GOLF PLUS (5M1, 521) | 2007.11-2013.12 - 1.6 MultiFuel - 1595ccm, 102pk, 75KW - CCSA, CMXA
    GOLF PLUS (5M1, 521) | 2009.02-2013.12 - 1.6 TDI - 1598ccm, 90pk, 66KW - CAYB
    GOLF PLUS (5M1, 521) | 2009.03-2013.12 - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    GOLF PLUS (5M1, 521) | 2005.01-2009.01 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BXE, BKC
    GOLF PLUS (5M1, 521) | 2005.05-2008.12 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - BRU, BXF, BXJ
    GOLF PLUS (5M1, 521) | 2005.05-2008.06 - 2.0 FSI - 1984ccm, 150pk, 110KW - BLR, BLY, BVY, BVZ
    GOLF PLUS (5M1, 521) | 2005.05-2013.12 - 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100KW - CFHB, AZV, CBDA
    GOLF PLUS (5M1, 521) | 2005.05-2007.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 131pk, 96KW - BEE
    GOLF PLUS (5M1, 521) | 2005.12-2011.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - BMM
    GOLF PLUS (5M1, 521) | 2009.01-2013.12 - 2.0 TDI - 1968ccm, 110pk, 81KW - CLCA, CBDC
    GOLF PLUS (5M1, 521) | 2005.01-2013.12 - 2.0 TDI 16V - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFHC, BKD, CBDB
    GOLF PLUS Van
    GOLF PLUS Van (521) | 2009.01-2014.08 - 1.4 TSi - 1390ccm, 122pk, 90KW - CAXA
    GOLF V
    GOLF V (1K1) | 2003.10-2006.05 - 1.4 16V - 1390ccm, 75pk, 55KW - BCA
    GOLF V (1K1) | 2006.05-2008.11 - 1.4 16V - 1390ccm, 80pk, 59KW - BUD
    GOLF V (1K1) | 2003.10-2006.07 - 1.4 FSI - 1390ccm, 90pk, 66KW - BKG, BLN
    GOLF V (1K1) | 2005.11-2008.11 - 1.4 TSI - 1390ccm, 170pk, 125KW - BLG
    GOLF V (1K1) | 2006.05-2008.11 - 1.4 TSI - 1390ccm, 140pk, 103KW - BMY
    GOLF V (1K1) | 2007.05-2008.11 - 1.4 TSI - 1390ccm, 122pk, 90KW - CAXA
    GOLF V (1K1) | 2004.01-2008.11 - 1.6 - 1595ccm, 102pk, 75KW - CCSA, BGU, BSE, BSF
    GOLF V (1K1) | 2003.10-2008.07 - 1.6 FSI - 1598ccm, 115pk, 85KW - BAG, BLF, BLP
    GOLF V (1K1) | 2003.10-2008.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BXE, BKC
    GOLF V (1K1) | 2004.05-2008.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - BRU, BXF, BXJ
    GOLF V (1K1) | 2004.08-2008.11 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BXE, BKC
    GOLF V (1K1) | 2006.08-2008.11 - 2.0 - 1984ccm, 116pk, 85KW - CBPA, BHY
    GOLF V (1K1) | 2004.01-2008.11 - 2.0 FSI - 1984ccm, 150pk, 110KW - AXW, BLR, BLX, BLY, BVY, BVZ, BVX
    GOLF V (1K1) | 2004.08-2008.11 - 2.0 FSI 4motion - 1984ccm, 150pk, 110KW - BLX, BVX
    GOLF V (1K1) | 2004.10-2009.02 - 2.0 GTI - 1984ccm, 200pk, 147KW - AXX, BWA, CAWB
    GOLF V (1K1) | 2006.09-2008.12 - 2.0 GTI - 1984ccm, 230pk, 169KW - BYD
    GOLF V (1K1) | 2004.01-2008.11 - 2.0 SDI - 1968ccm, 75pk, 55KW - BDK
    GOLF V (1K1) | 2003.10-2008.11 - 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100KW - AZV
    GOLF V (1K1) | 2004.12-2008.11 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - BMM
    GOLF V (1K1) | 2005.11-2008.11 - 2.0 TDI - 1968ccm, 170pk, 125KW - BMN
    GOLF V (1K1) | 2003.10-2008.11 - 2.0 TDI 16V - 1968ccm, 140pk, 103KW - BKD
    GOLF V (1K1) | 2004.08-2008.11 - 2.0 TDI 16V 4motion - 1968ccm, 140pk, 103KW - BKD
    GOLF V (1K1) | 2004.08-2008.11 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 140pk, 103KW - BMM
    GOLF V (1K1) | 2005.11-2008.11 - 3.2 R32 4motion - 3189ccm, 250pk, 184KW - BUB, CBRA
    GOLF V Variant
    GOLF V Variant (1K5) | 2007.06-2009.07 - 1.4 - 1390ccm, 80pk, 59KW - BUD
    GOLF V Variant (1K5) | 2007.06-2009.07 - 1.4 TSI - 1390ccm, 122pk, 90KW - CAXA
    GOLF V Variant (1K5) | 2007.06-2009.07 - 1.4 TSI - 1390ccm, 170pk, 125KW - BLG
    GOLF V Variant (1K5) | 2007.06-2009.07 - 1.4 TSI - 1390ccm, 140pk, 103KW - BMY
    GOLF V Variant (1K5) | 2008.07-2009.07 - 1.4 TSI - 1390ccm, 160pk, 118KW - CAVD
    GOLF V Variant (1K5) | 2007.06-2009.07 - 1.6 - 1595ccm, 102pk, 75KW - CCSA, BGU, BSE, BSF
    GOLF V Variant (1K5) | 2007.06-2009.07 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BXE
    GOLF V Variant (1K5) | 2008.01-2009.07 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS
    GOLF V Variant (1K5) | 2007.06-2009.07 - 2.0 - 1984ccm, 200pk, 147KW - CCTA, BWA, CAWB
    GOLF V Variant (1K5) | 2007.06-2009.07 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - BMM
    GOLF V Variant (1K5) | 2007.06-2009.07 - 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100KW - AZV
    GOLF V Variant (1K5) | 2007.06-2009.07 - 2.0 TDI 16V - 1968ccm, 140pk, 103KW - BKD, CBDB
    GOLF VAN VI Variant
    GOLF VAN VI Variant (AJ5) | 2009.12-2012.10 - 1.6 TDi - 1598ccm, 90pk, 66KW - CAYB
    GOLF VAN VI Variant (AJ5) | 2009.07-2014.05 - 1.6 TDi BlueMotion - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    GOLF VI
    GOLF VI (5K1) | 2008.11-2012.11 - 1.2 TSI - 1197ccm, 105pk, 77KW - CBZB
    GOLF VI (5K1) | 2010.05-2012.11 - 1.2 TSI - 1197ccm, 86pk, 63KW - CBZA
    GOLF VI (5K1) | 2008.10-2012.11 - 1.4 - 1390ccm, 80pk, 59KW - CGGA
    GOLF VI (5K1) | 2008.10-2012.11 - 1.4 TSI - 1390ccm, 122pk, 90KW - CAXA
    GOLF VI (5K1) | 2008.10-2012.11 - 1.4 TSI - 1390ccm, 160pk, 118KW - CAVD, CNWA, CTHD, CTKA
    GOLF VI (5K1) | 2008.10-2012.11 - 1.6 - 1595ccm, 102pk, 75KW - CCSA, CMXA, BSE, BSF
    GOLF VI (5K1) | 2009.03-2012.11 - 1.6 BiFuel - 1595ccm, 102pk, 75KW - CHGA
    GOLF VI (5K1) | 2008.10-2012.11 - 1.6 MultiFuel - 1595ccm, 102pk, 75KW - CCSA, CMXA
    GOLF VI (5K1) | 2009.02-2012.11 - 1.6 TDI - 1598ccm, 90pk, 66KW - CAYB
    GOLF VI (5K1) | 2009.02-2012.11 - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    GOLF VI (5K1) | 2009.06-2011.01 - 1.8 TSI - 1798ccm, 160pk, 118KW - CDAA
    GOLF VI (5K1) | 2009.04-2012.11 - 2.0 GTi - 1984ccm, 210pk, 155KW - CCZB
    GOLF VI (5K1) | 2009.06-2013.11 - 2.0 GTi - 1984ccm, 200pk, 147KW - CBFA, CCTA
    GOLF VI (5K1) | 2011.05-2012.11 - 2.0 GTi - 1984ccm, 235pk, 173KW - CDLG
    GOLF VI (5K1) | 2009.11-2013.11 - 2.0 R 4motion - 1984ccm, 256pk, 188KW - CDLC, CRZA
    GOLF VI (5K1) | 2009.11-2011.05 - 2.0 R 4motion - 1984ccm, 265pk, 195KW - CDLA
    GOLF VI (5K1) | 2009.11-2012.11 - 2.0 R 4motion - 1984ccm, 270pk, 199KW - CDLF
    GOLF VI (5K1) | 2008.10-2012.11 - 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100KW - CFFA, CBAA
    GOLF VI (5K1) | 2008.10-2013.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFFB, CJAA, CBAB
    GOLF VI (5K1) | 2008.10-2012.11 - 2.0 TDI - 1968ccm, 110pk, 81KW - CLCA, CBDC
    GOLF VI (5K1) | 2009.04-2012.11 - 2.0 TDI - 1968ccm, 170pk, 125KW - CFGB, CBBB
    GOLF VI (5K1) | 2009.05-2012.11 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFFB, CBAB
    GOLF VI Cabriolet
    GOLF VI Cabriolet (517) | 2011.03-2016.05 - 1.2 TSI - 1197ccm, 105pk, 77KW - CBZB
    GOLF VI Cabriolet (517) | 2013.11-2016.05 - 1.2 TSI 16V - 1197ccm, 105pk, 77KW - CYVD, CJZA
    GOLF VI Cabriolet (517) | 2011.03-2016.05 - 1.4 TSI - 1390ccm, 160pk, 118KW - CAVD, CNWA, CTHD, CTKA
    GOLF VI Cabriolet (517) | 2011.11-2016.05 - 1.4 TSI - 1390ccm, 122pk, 90KW - CAXA
    GOLF VI Cabriolet (517) | 2013.11-2016.05 - 1.4 TSI - 1395ccm, 125pk, 92KW - CXSB, CZCA
    GOLF VI Cabriolet (517) | 2013.11-2016.05 - 1.4 TSI - 1395ccm, 150pk, 110KW - CHPB, CZDA
    GOLF VI Cabriolet (517) | 2011.03-2016.05 - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    GOLF VI Cabriolet (517) | 2012.05-2016.05 - 2.0 GTI - 1984ccm, 211pk, 155KW - CCZB
    GOLF VI Cabriolet (517) | 2013.01-2016.05 - 2.0 R - 1984ccm, 265pk, 195KW - CDLA
    GOLF VI Cabriolet (517) | 2011.11-2016.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFHC
    GOLF VI Cabriolet (517) | 2013.11-2016.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 150pk, 110KW - CUUB
    GOLF VI Cabriolet (517) | 2013.11-2016.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 110pk, 81KW - CUUA
    GOLF VI Cabriolet (517) | 2013.11-2016.05 - 2.0 TSI - 1984ccm, 220pk, 162KW - CULC
    GOLF VI Van
    GOLF VI Van (5K1_) | 2009.09-2012.11 - 2.0 TDi - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFFB, CJAA
    GOLF VI Variant
    GOLF VI Variant (AJ5) | 2009.07-2013.07 - 1.2 TSI - 1197ccm, 105pk, 77KW - CBZB
    GOLF VI Variant (AJ5) | 2010.07-2013.07 - 1.2 TSI - 1197ccm, 86pk, 63KW - CBZA
    GOLF VI Variant (AJ5) | 2009.07-2013.07 - 1.4 - 1390ccm, 80pk, 59KW - BUD, CGGA
    GOLF VI Variant (AJ5) | 2009.07-2013.07 - 1.4 TSI - 1390ccm, 122pk, 90KW - CAXA
    GOLF VI Variant (AJ5) | 2009.07-2013.07 - 1.4 TSI - 1390ccm, 160pk, 118KW - CAVD, CNWA, CTHD, CTKA
    GOLF VI Variant (AJ5) | 2009.07-2013.07 - 1.6 - 1595ccm, 102pk, 75KW - CCSA, CMXA, BSE, BSF
    GOLF VI Variant (AJ5) | 2009.07-2010.12 - 1.6 BiFuel - 1595ccm, 102pk, 75KW - BSF
    GOLF VI Variant (AJ5) | 2009.07-2013.07 - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    GOLF VI Variant (AJ5) | 2009.12-2013.07 - 1.6 TDI - 1598ccm, 90pk, 66KW - CAYB
    GOLF VI Variant (AJ5) | 2009.07-2013.07 - 1.6 TDI 4motion - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    GOLF VI Variant (AJ5) | 2009.07-2013.07 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFHC, CJAA, CLCB, CBDB
    GOLF VI Variant (AJ5) | 2010.01-2013.07 - 2.0 TDI - 1968ccm, 110pk, 81KW - CLCA
    GOLF VI Variant (AJ5) | 2009.07-2013.07 - 2.0 TSI - 1984ccm, 200pk, 147KW - CCZA
    JETTA III
    JETTA III (1K2) | 2006.07-2010.10 - 1.4 TSI - 1390ccm, 140pk, 103KW - BMY
    JETTA III (1K2) | 2006.07-2010.10 - 1.4 TSI - 1390ccm, 170pk, 125KW - BLG
    JETTA III (1K2) | 2007.05-2010.10 - 1.4 TSI - 1390ccm, 122pk, 90KW - CAXA
    JETTA III (1K2) | 2008.07-2010.10 - 1.4 TSI - 1390ccm, 160pk, 118KW - CAVD
    JETTA III (1K2) | 2005.10-2010.10 - 1.6 - 1595ccm, 102pk, 75KW - CCSA, BSE, BSF
    JETTA III (1K2) | 2005.09-2010.10 - 1.6 FSI - 1598ccm, 115pk, 85KW - BLF
    JETTA III (1K2) | 2009.06-2010.10 - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    JETTA III (1K2) | 2009.12-2010.10 - 1.6 TDI - 1598ccm, 90pk, 66KW - CAYB
    JETTA III (1K2) | 2005.08-2010.10 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BXE, BKC
    JETTA III (1K2) | 2005.08-2010.10 - 2.0 FSI - 1984ccm, 150pk, 110KW - BLR, BLY, BVY, BVZ
    JETTA III (1K2) | 2005.09-2010.10 - 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100KW - AZV, CBDA
    JETTA III (1K2) | 2005.10-2010.10 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - BMM
    JETTA III (1K2) | 2006.10-2010.10 - 2.0 TDI - 1968ccm, 170pk, 125KW - BMN, CEGA
    JETTA III (1K2) | 2005.08-2010.10 - 2.0 TDI 16V - 1968ccm, 140pk, 103KW - CJAA, BKD, CBDB
    JETTA III (1K2) | 2005.10-2010.10 - 2.0 TFSI - 1984ccm, 200pk, 147KW - CCZA, CBFA, CCTA, BWA, CAWB, BPY
    JETTA III (1K2) | 2006.01-2010.10 - 2.5 - 2480ccm, 150pk, 110KW - BTK
    JETTA III (1K2) | 2008.07-2010.10 - 2.5 - 2480ccm, 170pk, 125KW - CBUA
    JETTA IV
    JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) | 2010.10-heden - 1.2 TSI - 1197ccm, 105pk, 77KW - CBZB
    JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) | 2014.08-heden - 1.2 TSI 16V - 1197ccm, 105pk, 77KW - CYVD
    JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) | 2011.04-heden - 1.4 TSI - 1390ccm, 160pk, 118KW - CAVD, CTHD
    JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) | 2011.04-heden - 1.4 TSI - 1390ccm, 150pk, 110KW - CAVA, CTHA
    JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) | 2011.05-heden - 1.4 TSI - 1390ccm, 122pk, 90KW - CAXA, CMSB
    JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) | 2014.08-heden - 1.4 TSI - 1395ccm, 125pk, 92KW - CZCA
    JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) | 2014.08-heden - 1.4 TSI - 1395ccm, 150pk, 110KW - CZDA, CZTA
    JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) | 2011.04-heden - 1.4 TSI Hybrid - 1395ccm, 150pk, 110KW - CNLA, CRJA
    JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) | 2011.12-heden - 1.6 - 1598ccm, 105pk, 77KW - CFNA, CLRA
    JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) | 2010.04-2014.07 - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) | 2010.06-2017.12 - 2.0 - 1984ccm, 115pk, 85KW - CBPA, CKJA
    JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) | 2010.10-heden - 2.0 TDI - 1968ccm, 110pk, 81KW - CLCA, CUUA
    JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) | 2011.02-heden - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFFB, CFHC, CJAA, CLCB
    JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) | 2014.08-heden - 2.0 TDI - 1968ccm, 150pk, 110KW - CUUB, DELA, DGMA
    JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) | 2010.12-heden - 2.0 TSI - 1984ccm, 200pk, 147KW - CCZA, CBFA, CCTA
    JETTA IV (162, 163, AV3, AV2) | 2012.12-2017.12 - 2.0 TSI - 1984ccm, 211pk, 155KW - CPLA, CPPA
    PASSAT
    PASSAT (362) | 2010.08-2014.12 - 1.4 TSI - 1390ccm, 122pk, 90KW - CAXA
    PASSAT (362) | 2012.11-2014.12 - 1.4 TSI - 1390ccm, 160pk, 118KW - CTHD
    PASSAT (362) | 2010.08-2014.12 - 1.4 TSI EcoFuel - 1390ccm, 150pk, 110KW - CDGA
    PASSAT (362) | 2010.11-2014.12 - 1.4 TSI MultiFuel - 1390ccm, 160pk, 118KW - CKMA
    PASSAT (362) | 2010.08-2014.12 - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    PASSAT (362) | 2010.08-2014.12 - 1.8 TSI - 1798ccm, 160pk, 118KW - CDAA
    PASSAT (362) | 2011.02-2014.12 - 1.8 TSI - 1798ccm, 152pk, 112KW - CDAB
    PASSAT (362) | 2010.08-2014.12 - 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100KW - CFFA
    PASSAT (362) | 2010.08-2014.12 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFFB
    PASSAT (362) | 2010.08-2014.12 - 2.0 TDI - 1968ccm, 170pk, 125KW - CFGB, CLLA
    PASSAT (362) | 2012.12-2014.12 - 2.0 TDI - 1968ccm, 177pk, 130KW - CFGC
    PASSAT (362) | 2010.08-2013.01 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 170pk, 125KW - CFGB
    PASSAT (362) | 2010.08-2014.12 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFFB
    PASSAT (362) | 2013.01-2014.12 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 177pk, 130KW - CFGC
    PASSAT (362) | 2010.11-2014.12 - 2.0 TSI - 1984ccm, 210pk, 155KW - CCZB
    PASSAT (362) | 2011.01-2014.12 - 3.6 FSI 4motion - 3597ccm, 300pk, 220KW - BWS
    PASSAT (3C2) | 2007.05-2010.07 - 1.4 TSI - 1390ccm, 122pk, 90KW - CAXA
    PASSAT (3C2) | 2009.01-2010.07 - 1.4 TSI EcoFuel - 1390ccm, 150pk, 110KW - CDGA
    PASSAT (3C2) | 2005.05-2010.07 - 1.6 - 1595ccm, 102pk, 75KW - BSE, BSF
    PASSAT (3C2) | 2005.03-2008.06 - 1.6 FSI - 1598ccm, 115pk, 85KW - BLF
    PASSAT (3C2) | 2009.08-2010.07 - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    PASSAT (3C2) | 2007.05-2010.07 - 1.8 TSI - 1798ccm, 160pk, 118KW - CDAA, BZB
    PASSAT (3C2) | 2005.03-2010.07 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BXE, BKC
    PASSAT (3C2) | 2009.01-2010.11 - 2.0 BlueTDI - 1968ccm, 143pk, 105KW - CBAC
    PASSAT (3C2) | 2005.03-2010.07 - 2.0 FSI - 1984ccm, 150pk, 110KW - BLR, BLY, BVY, BVZ
    PASSAT (3C2) | 2005.07-2010.07 - 2.0 FSI - 1984ccm, 200pk, 147KW - CCZA, CBFA, CCTA, AXX, BWA, CAWB, BPY
    PASSAT (3C2) | 2005.09-2010.07 - 2.0 FSI 4motion - 1984ccm, 150pk, 110KW - BLX, BLY, BVX
    PASSAT (3C2) | 2005.03-2009.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - BMP
    PASSAT (3C2) | 2005.03-2010.11 - 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100KW - CBAA, BMA
    PASSAT (3C2) | 2005.08-2009.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 163pk, 120KW - BUZ
    PASSAT (3C2) | 2005.08-2010.07 - 2.0 TDI - 1968ccm, 170pk, 125KW - BMR, CBBB
    PASSAT (3C2) | 2005.11-2007.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 120pk, 88KW - BWV
    PASSAT (3C2) | 2008.11-2010.07 - 2.0 TDI - 1968ccm, 110pk, 81KW - CBDC
    PASSAT (3C2) | 2005.03-2010.07 - 2.0 TDI 16V - 1968ccm, 140pk, 103KW - CBAB, BKP
    PASSAT (3C2) | 2005.03-2010.08 - 2.0 TDI 16V 4motion - 1968ccm, 140pk, 103KW - CBAB, BKP
    PASSAT (3C2) | 2005.03-2009.05 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 140pk, 103KW - BMP
    PASSAT (3C2) | 2009.05-2010.07 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 170pk, 125KW - CBBB
    PASSAT (3C2) | 2005.11-2010.07 - 3.2 FSI 4motion - 3168ccm, 250pk, 184KW - AXZ
    PASSAT (3C2) | 2007.04-2010.07 - 3.6 R36 4motion - 3597ccm, 300pk, 220KW - BWS
    PASSAT ALLTRACK
    PASSAT ALLTRACK (365) | 2012.01-2014.12 - 1.8 TSI - 1798ccm, 152pk, 112KW - CDAB
    PASSAT ALLTRACK (365) | 2012.01-2014.12 - 1.8 TSI - 1798ccm, 160pk, 118KW - CDAA
    PASSAT ALLTRACK (365) | 2012.01-2014.12 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFFB
    PASSAT ALLTRACK (365) | 2012.01-2014.12 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 170pk, 125KW - CFGB
    PASSAT ALLTRACK (365) | 2012.01-2014.12 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFFB
    PASSAT ALLTRACK (365) | 2013.01-2014.12 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 177pk, 130KW - CFGC
    PASSAT ALLTRACK (365) | 2012.01-2014.12 - 2.0 TSI 4motion - 1984ccm, 210pk, 155KW - CCZB
    PASSAT Bestelwagen/Bus
    PASSAT Bestelwagen/Bus (365) | 2010.08-2014.12 - 2.0 TDi BlueMotion - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFFB
    PASSAT CC
    PASSAT CC (357) | 2011.01-2012.01 - 1.4 TSI MultiFuel - 1390ccm, 160pk, 118KW - CKMA
    PASSAT CC (357) | 2008.06-2012.01 - 1.8 TSI - 1798ccm, 160pk, 118KW - CDAA, BZB
    PASSAT CC (357) | 2009.05-2010.11 - 2.0 BlueTDI - 1968ccm, 143pk, 105KW - CBAC
    PASSAT CC (357) | 2008.06-2012.01 - 2.0 TDI - 1968ccm, 170pk, 125KW - CFGB, CLLA, CBBB
    PASSAT CC (357) | 2008.06-2011.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100KW - CFFA, CBAA
    PASSAT CC (357) | 2008.06-2012.01 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFFB, CBAB
    PASSAT CC (357) | 2009.08-2012.01 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFFB, CBAB
    PASSAT CC (357) | 2009.11-2012.01 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 170pk, 125KW - CFGB, CBBB
    PASSAT CC (357) | 2008.06-2012.01 - 2.0 TSI - 1984ccm, 200pk, 147KW - CCZA, CAWB
    PASSAT CC (357) | 2010.11-2012.01 - 2.0 TSI - 1984ccm, 211pk, 155KW - CCZB
    PASSAT CC (357) | 2008.02-2011.12 - 3.6 FSI 4motion - 3597ccm, 300pk, 220KW - BWS
    PASSAT CC (357) | 2008.06-2012.01 - 3.6 FSI 4motion - 3580ccm, 280pk, 206KW - BLV, CNNA
    PASSAT Variant
    PASSAT Variant (365) | 2010.08-2014.12 - 1.4 TSI - 1390ccm, 122pk, 90KW - CAXA
    PASSAT Variant (365) | 2012.11-2014.12 - 1.4 TSI - 1390ccm, 160pk, 118KW - CTHD
    PASSAT Variant (365) | 2010.08-2014.12 - 1.4 TSI EcoFuel - 1390ccm, 150pk, 110KW - CDGA
    PASSAT Variant (365) | 2010.11-2014.12 - 1.4 TSI MultiFuel - 1390ccm, 160pk, 118KW - CKMA
    PASSAT Variant (365) | 2010.08-2014.12 - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    PASSAT Variant (365) | 2010.08-2014.12 - 1.8 TSI - 1798ccm, 160pk, 118KW - CDAA
    PASSAT Variant (365) | 2010.08-2014.12 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFFB
    PASSAT Variant (365) | 2010.08-2014.12 - 2.0 TDI - 1968ccm, 170pk, 125KW - CFGB, CLLA
    PASSAT Variant (365) | 2010.08-2014.12 - 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100KW - CFFA
    PASSAT Variant (365) | 2012.12-2014.12 - 2.0 TDI - 1968ccm, 177pk, 130KW - CFGC
    PASSAT Variant (365) | 2010.08-2013.01 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 170pk, 125KW - CFGB
    PASSAT Variant (365) | 2010.08-2014.12 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFFB
    PASSAT Variant (365) | 2013.01-2014.12 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 177pk, 130KW - CFGC
    PASSAT Variant (365) | 2010.11-2015.12 - 2.0 TSI - 1984ccm, 210pk, 155KW - CCZB
    PASSAT Variant (365) | 2011.01-2014.12 - 3.6 FSI 4motion - 3597ccm, 300pk, 220KW - BWS
    PASSAT Variant (3C5) | 2007.05-2010.11 - 1.4 TSI - 1390ccm, 122pk, 90KW - CAXA
    PASSAT Variant (3C5) | 2009.01-2010.11 - 1.4 TSI EcoFuel - 1390ccm, 150pk, 110KW - CDGA
    PASSAT Variant (3C5) | 2005.08-2010.11 - 1.6 - 1595ccm, 102pk, 75KW - BSE, BSF
    PASSAT Variant (3C5) | 2005.08-2008.06 - 1.6 FSI - 1598ccm, 115pk, 85KW - BLF
    PASSAT Variant (3C5) | 2009.08-2010.11 - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    PASSAT Variant (3C5) | 2007.05-2011.10 - 1.8 TSI - 1798ccm, 160pk, 118KW - CDAA, BZB
    PASSAT Variant (3C5) | 2005.08-2010.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BXE, BKC
    PASSAT Variant (3C5) | 2009.01-2010.11 - 2.0 BlueTDI - 1968ccm, 143pk, 105KW - CBAC
    PASSAT Variant (3C5) | 2005.08-2010.11 - 2.0 FSI - 1984ccm, 150pk, 110KW - BLR, BLY, BVY, BVZ
    PASSAT Variant (3C5) | 2005.08-2010.11 - 2.0 FSI - 1984ccm, 200pk, 147KW - CCZA, CBFA, CCTA, AXX, BWA, CAWB, BPY
    PASSAT Variant (3C5) | 2005.09-2010.11 - 2.0 FSI 4motion - 1984ccm, 150pk, 110KW - BLX, BLY, BVX
    PASSAT Variant (3C5) | 2005.08-2009.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - BMP
    PASSAT Variant (3C5) | 2005.08-2010.11 - 2.0 TDI - 1968ccm, 170pk, 125KW - BMR, CBBB
    PASSAT Variant (3C5) | 2005.08-2006.02 - 2.0 TDI - 1968ccm, 122pk, 90KW - BVE
    PASSAT Variant (3C5) | 2005.08-2010.11 - 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100KW - CBAA, BMA
    PASSAT Variant (3C5) | 2005.08-2009.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 163pk, 120KW - BUZ
    PASSAT Variant (3C5) | 2005.11-2007.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 120pk, 88KW - BWV
    PASSAT Variant (3C5) | 2008.11-2010.11 - 2.0 TDI - 1968ccm, 110pk, 81KW - CBDC
    PASSAT Variant (3C5) | 2005.08-2010.11 - 2.0 TDI 16V - 1968ccm, 140pk, 103KW - CBAB, BKP
    PASSAT Variant (3C5) | 2005.08-2010.11 - 2.0 TDI 16V 4motion - 1968ccm, 140pk, 103KW - CBAB, BKP
    PASSAT Variant (3C5) | 2005.08-2009.05 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 140pk, 103KW - BMP
    PASSAT Variant (3C5) | 2009.05-2010.11 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 170pk, 125KW - CBBB
    PASSAT Variant (3C5) | 2005.11-2010.11 - 3.2 FSI 4motion - 3168ccm, 250pk, 184KW - AXZ
    PASSAT Variant (3C5) | 2007.04-2010.11 - 3.6 R36 4motion - 3597ccm, 300pk, 220KW - BWS
    SCIROCCO
    SCIROCCO (137, 138) | 2008.05-2017.11 - 1.4 TSI - 1390ccm, 160pk, 118KW - CAVD, CNWA, CTHD, CTKA
    SCIROCCO (137, 138) | 2008.08-2017.11 - 1.4 TSI - 1390ccm, 122pk, 90KW - CAXA, CMSB
    SCIROCCO (137, 138) | 2013.11-2017.11 - 1.4 TSI - 1395ccm, 125pk, 92KW - CXSB, CZCA
    SCIROCCO (137, 138) | 2015.07-2017.11 - 1.4 TSI - 1395ccm, 150pk, 110KW - CZDA
    SCIROCCO (137, 138) | 2009.11-2017.11 - 2.0 R - 1984ccm, 265pk, 195KW - CDLA
    SCIROCCO (137, 138) | 2009.11-2017.11 - 2.0 R - 1984ccm, 256pk, 188KW - CDLC
    SCIROCCO (137, 138) | 2014.05-2017.11 - 2.0 R - 1984ccm, 280pk, 206KW - CDLK
    SCIROCCO (137, 138) | 2008.08-2017.11 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFHC, CBDB
    SCIROCCO (137, 138) | 2009.05-2017.11 - 2.0 TDI - 1968ccm, 170pk, 125KW - CFGB, CBBB
    SCIROCCO (137, 138) | 2010.11-2017.11 - 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100KW - CFHB
    SCIROCCO (137, 138) | 2013.01-2017.11 - 2.0 TDI - 1968ccm, 177pk, 130KW - CFGC
    SCIROCCO (137, 138) | 2013.11-2017.11 - 2.0 TDI - 1968ccm, 150pk, 110KW - CUUB
    SCIROCCO (137, 138) | 2014.05-2017.11 - 2.0 TDI - 1968ccm, 184pk, 135KW - CUWA, CUXA
    SCIROCCO (137, 138) | 2008.05-2009.11 - 2.0 TSI - 1984ccm, 200pk, 147KW - CAWB
    SCIROCCO (137, 138) | 2009.11-2017.11 - 2.0 TSI - 1984ccm, 210pk, 155KW - CCZB
    SCIROCCO (137, 138) | 2013.11-2017.11 - 2.0 TSI - 1984ccm, 180pk, 132KW - CULA
    SCIROCCO (137, 138) | 2013.11-2017.11 - 2.0 TSI - 1984ccm, 220pk, 162KW - CULC
    SHARAN
    SHARAN (7N1, 7N2) | 2010.05-heden - 1.4 TSI - 1390ccm, 150pk, 110KW - CAVA, CNWB, CTHA
    SHARAN (7N1, 7N2) | 2015.05-heden - 1.4 TSI - 1395ccm, 150pk, 110KW - CZDA
    SHARAN (7N1, 7N2) | 2010.05-heden - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFFB
    SHARAN (7N1, 7N2) | 2010.05-heden - 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100KW - CFFA
    SHARAN (7N1, 7N2) | 2010.08-heden - 2.0 TDI - 1968ccm, 170pk, 125KW - CFGB
    SHARAN (7N1, 7N2) | 2011.05-heden - 2.0 TDI - 1968ccm, 115pk, 85KW - CFFE, CUVA, DFLD
    SHARAN (7N1, 7N2) | 2013.01-heden - 2.0 TDI - 1968ccm, 177pk, 130KW - CFGC, DLUB
    SHARAN (7N1, 7N2) | 2015.05-heden - 2.0 TDI - 1968ccm, 150pk, 110KW - CUVC, DFLA
    SHARAN (7N1, 7N2) | 2015.05-heden - 2.0 TDI - 1968ccm, 184pk, 135KW - CUWA, DFMA
    SHARAN (7N1, 7N2) | 2011.05-heden - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFFB
    SHARAN (7N1, 7N2) | 2015.05-heden - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 150pk, 110KW - CUVC, DFLA, DLTA
    SHARAN (7N1, 7N2) | 2016.05-heden - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 184pk, 135KW - DFMA
    SHARAN (7N1, 7N2) | 2010.12-heden - 2.0 TSI - 1984ccm, 200pk, 147KW - CCZA
    SHARAN (7N1, 7N2) | 2015.05-heden - 2.0 TSI - 1984ccm, 220pk, 162KW - DEDA
    TIGUAN
    TIGUAN (5N_) | 2008.05-2018.07 - 1.4 TSI - 1390ccm, 150pk, 110KW - CAVA, CTHA, BWK
    TIGUAN (5N_) | 2010.08-2018.07 - 1.4 TSI - 1390ccm, 122pk, 90KW - CAXA
    TIGUAN (5N_) | 2011.05-2018.07 - 1.4 TSI - 1390ccm, 160pk, 118KW - CAVD, CTHD
    TIGUAN (5N_) | 2015.05-2018.07 - 1.4 TSI - 1395ccm, 150pk, 110KW - CZDA
    TIGUAN (5N_) | 2015.05-2018.07 - 1.4 TSI - 1395ccm, 125pk, 92KW - CZDB
    TIGUAN (5N_) | 2007.09-2018.07 - 1.4 TSI 4motion - 1390ccm, 150pk, 110KW - CAVA, CTHA, BWK
    TIGUAN (5N_) | 2011.05-2018.07 - 1.4 TSI 4motion - 1390ccm, 160pk, 118KW - CAVD, CTHD
    TIGUAN (5N_) | 2008.03-2018.07 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFFB, CBAB
    TIGUAN (5N_) | 2010.05-2018.07 - 2.0 TDI - 1968ccm, 110pk, 81KW - CFFD, CUVE
    TIGUAN (5N_) | 2015.05-2018.07 - 2.0 TDI - 1968ccm, 150pk, 110KW - CUVC
    TIGUAN (5N_) | 2007.09-2018.07 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFFB, CLJA, CBAB
    TIGUAN (5N_) | 2007.09-2018.07 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 170pk, 125KW - CFGB, CBBB
    TIGUAN (5N_) | 2007.11-2018.07 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 136pk, 100KW - CFFA, CBAA
    TIGUAN (5N_) | 2008.02-2009.08 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 163pk, 120KW - CBBA
    TIGUAN (5N_) | 2012.11-2018.07 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 177pk, 130KW - CFGC
    TIGUAN (5N_) | 2015.05-2018.07 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 150pk, 110KW - CUVC
    TIGUAN (5N_) | 2015.05-2018.07 - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 184pk, 135KW - CUWA
    TIGUAN (5N_) | 2007.09-2018.07 - 2.0 TFSI 4motion - 1984ccm, 200pk, 147KW - CCZA, CCTA, CAWB
    TIGUAN (5N_) | 2007.09-2018.07 - 2.0 TFSI 4motion - 1984ccm, 170pk, 125KW - CCZC, CAWA
    TIGUAN (5N_) | 2011.05-2018.07 - 2.0 TSI 4motion - 1984ccm, 180pk, 132KW - CCZD
    TIGUAN (5N_) | 2011.05-2018.07 - 2.0 TSI 4motion - 1984ccm, 211pk, 155KW - CCZB
    TOURAN
    TOURAN (1T1, 1T2) | 2006.11-2010.05 - 1.4 FSI - 1390ccm, 170pk, 125KW - BLG, CAVB
    TOURAN (1T1, 1T2) | 2006.02-2010.05 - 1.4 TSI - 1390ccm, 140pk, 103KW - BMY, CAVC
    TOURAN (1T1, 1T2) | 2009.05-2010.05 - 1.4 TSI EcoFuel - 1390ccm, 150pk, 110KW - CDGA
    TOURAN (1T1, 1T2) | 2003.07-2010.05 - 1.6 - 1595ccm, 102pk, 75KW - BGU, BSE, BSF
    TOURAN (1T1, 1T2) | 2006.11-2010.05 - 1.6 BiFuel - 1595ccm, 102pk, 75KW - BSF
    TOURAN (1T1, 1T2) | 2003.02-2007.01 - 1.6 FSI - 1598ccm, 115pk, 85KW - BAG, BLF, BLP
    TOURAN (1T1, 1T2) | 2003.02-2004.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 100pk, 74KW - AVQ
    TOURAN (1T1, 1T2) | 2003.08-2010.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BLS, BXE, BKC
    TOURAN (1T1, 1T2) | 2004.11-2010.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - BRU, BXF, BXJ
    TOURAN (1T1, 1T2) | 2006.02-2009.05 - 2.0 EcoFuel - 1984ccm, 109pk, 80KW - BSX
    TOURAN (1T1, 1T2) | 2003.10-2007.01 - 2.0 FSI - 1984ccm, 150pk, 110KW - AXW, BLR, BLX, BLY, BVY, BVZ
    TOURAN (1T1, 1T2) | 2003.02-2010.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100KW - AZV
    TOURAN (1T1, 1T2) | 2005.12-2010.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 170pk, 125KW - BMN
    TOURAN (1T1, 1T2) | 2005.12-2010.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - BMM
    TOURAN (1T1, 1T2) | 2003.08-2010.05 - 2.0 TDI 16V - 1968ccm, 140pk, 103KW - BKD
    TOURAN (1T3) | 2010.05-2015.05 - 1.2 TSI - 1197ccm, 105pk, 77KW - CBZB
    TOURAN (1T3) | 2010.05-2015.05 - 1.4 TSI - 1390ccm, 140pk, 103KW - CAVC, CTHC
    TOURAN (1T3) | 2010.05-2015.05 - 1.4 TSI - 1390ccm, 170pk, 125KW - CAVB, CTHB
    TOURAN (1T3) | 2010.05-2015.05 - 1.4 TSI EcoFuel - 1390ccm, 150pk, 110KW - CDGA
    TOURAN (1T3) | 2010.05-2015.05 - 1.6 TDI - 1598ccm, 105pk, 77KW - CAYC
    TOURAN (1T3) | 2010.05-2015.05 - 1.6 TDI - 1598ccm, 90pk, 66KW - CAYB
    TOURAN (1T3) | 2010.05-2015.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - CFHC
    TOURAN (1T3) | 2010.05-2013.01 - 2.0 TDI - 1968ccm, 170pk, 125KW - CFJA
    TOURAN (1T3) | 2010.11-2015.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 110pk, 81KW - CFHF, CLCA
    TOURAN (1T3) | 2013.01-2015.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 177pk, 130KW - CFJB
  • Origineel nummers

    1K0 819 644VW
    1K0 819 644 AVW
    1K0 819 644 BVW
    1K0 819 644 BAUDI
    1K0 819 644 BSEAT
    1K0 819 644 ASKODA
    1K0 819 644 BSKODA
  • Fabrikant

    Bosch

    Bosch levert hoogwaardige auto onderdelen van originele kwaliteit. Talrijke voertuigfabrikanten vertrouwen bij de eerste montage op nieuwe voertuigen op producten van Bosch. Evenals werkplaatsen en servicepunten die hun klanten zeer hoogwaardig onderhoud en reparaties willen bieden.

    Bosch auto onderdelen kenmerken zich door de volgende zaken:

    • Hoge kwaliteit
    • Betrouwbaarheid en duurzaamheid
    • Innovatieve technologie

    Bosch auto onderdelen zijn ontworpen op duurzaamheid en daarom ideaal als u uw auto nog lang in topconditie wilt houden. Zo zijn de Ruitenwissers, Accu’s en Bougies verreweg het meest duurzaam in de markt.

    Bosch maakt de volgende service en onderhoudsproducten:

    • Ruitenwissers
    • Accu’s
    • Autolampen
    • Filters
    • Bougies
    • Remmen
    • Aandrijfriemen

    Verder staat Bosch bekend om de kwalitatief hoogwaardige elektrische componenten. Bosch maakt namelijk verschillende sensoren en elektrische toebehoren voor auto’s. Altijd van originele kwaliteit, waardoor u weer met een vertrouwd gevoel de weg op gaat.

    Veel Bosch producten leveren wij uit eigen voorraad, waardoor de producten doorgaans binnen één dag geleverd worden.

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 17:00 uur besteld is morgen in huis

  • Reviews 5

    • 5
      Door op .

      Aangename website
      Snelle levering
      Goede prijzen

    • 4
      Door op .

      - geen verdere toelichting gegeven -

    • 5
      Door op .

      - geen verdere toelichting gegeven -

    • 4
      Door op .

      - geen verdere toelichting gegeven -

    • 4
      Door op .

      Past prima en doet zijn werk goed.

  • Stel een productvraag

    • 0170116. Interieurfilter
    • Uw autogegevens

      selecteer handmatig

      Uw autogegevens

      selecteer handmatig

Klanten die dit kochten, kochten ook

Interieurfilter M2097 Bosch

Interieurfilter M2097 Bosch

€  9,08

Winparts gebruikt cookies en vergelijkbare technieken om uw ervaring in onze webshop zo makkelijk en prettig mogelijk te maken. Dankzij cookies kunnen wij en derde partijen uw internetgedrag op en buiten onze website volgen. Hierdoor kunnen wij onze website gebruiksvriendelijker maken en kunnen we advertenties tonen die aansluiten bij uw interesses. Door verder gebruik te maken van onze webshop gaan we ervan uit dat u hier mee akkoord gaat. Lees meer over onze cookies .
Sluiten X