Interieurfilter M2012 Bosch

4.52 reviews

Productnummer: 0169787 Fabrikantcode: M2012 EAN: 4047023209009

€ 18,03

€  10,00

Incl. BTW
-45%

Filter type: Stoffilter. Lengte (mm): 279,5. Breedte (mm): 205. Hoogte (mm): 25… Lees meer

Op voorraad
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.6/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice via 0380 833 78 en WhatsApp

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • PDF
  • Reviews 2
  • Stel een productvraag
  • Specificaties

    Lengte (mm)279,5
    Hoogte (mm)25
    Breedte (mm)205
    Filter typeStoffilter
    Aantal1
    Garantie2 jaar

    Alternatief product

    Interieurfilter - 0331090

    Mann € 10,13

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    1A FIRST AUTOMOTIVE C30111
    1A FIRST AUTOMOTIVE K30111
    3F QUALITY 1411/1
    ACR 321327
    ACR 321411/1
    AUTOMOTOR France LATR02
    BBR Automotive 002-20-01494
    BLUE PRINT ADV182521
    BORG & BECK BFC1002
    BOSCH M 2012 (dit product)
    BOSCH 1 987 432 012 (dit product)
    BSG BSG 90-145-001
    CLEAN FILTERS NC2012
    COMLINE EKF112
    COMLINE EAF199
    COMLINE EKF285
    CONTINENTAL 28.0002-1001.2
    CORTECO 21651912
    CORTECO 80000817
    CoopersFiaam PC8005
    DELPHI TSP0325004
    DENCKERMANN M110001
    DENSO DCF001P
    DENSO DCF461P
    DIEDERICHS DCI0053
    DIEDERICHS DCI0005
    DJ PARTS FC1195
    FEBI 09446
    FI.BA CF-16
    FIL FILTER HC 7010
    FILTRON K 1006
    FISPA MBX044
    FISPA BL544
    FISPA 044
    FISPA 544
    FRAM CF5663
    FRIGAIR 1310.5329
    HENGST FILTER E900LI
    HOFFER 17082
    HOFFER 17082K
    JP GROUP 1128100100
    KAMOKA F400101
    KLAXCAR FRANCE FC012z
    KNECHT LA 31
    LUCAS FILTERS LFCP102
    MAGNETI MARELLI 350203061220
    MAHLE LA 31
    MALÒ 1530051
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MANN CU 2882
    MANN FP 2882
    MASTER-SPORT 2882-IF-PCS-MS
    MAXGEAR 26-0122
    MEAT & DORIA 17082K
    MEAT & DORIA 17082
    MECAFILTER ELR7004
    MEYLE 112 319 0001
    MISFAT HB104
    MOTAQUIP VCF116
    MULLER FILTER FK111
    MULLER FILTER FC111
    OPEN PARTS CAF2157.01
    OPTIMAL FC-01530
    Omnicraft 2130513
    PURFLUX AH104
    QUINTON HAZELL QFC0293
    SCT Germany SA 1106
    SIDAT 044
    SIDAT BL544
    SIDAT MBX044
    SIDAT 544
    SIVENTO G208
    SIVENTO P208
    SOFIMA S 3006 C
    SWAG 30 90 9446
    TECNECO FILTERS CK5663
    TECNOCAR E311
    TOPRAN 103 091
    TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.59.019
    UFI 53.006.00
    VAICO V10-30-1013
    VALEO 698159
    VEMO V10-30-1013
    VEMO V10-30-1013-1
    WILMINK GROUP WG1746942
    WILMINK GROUP WG1215346
    WILMINK GROUP WG1793328
    WILMINK GROUP WG1735591
    WILMINK GROUP WG1735281
    WILMINK GROUP WG1428389
    WILMINK GROUP WG1233713
    WILMINK GROUP WG1226726
    WILMINK GROUP WG1746941
    WIX FILTERS WP6812
    ZAFFO Z329
    ZAFFO ZF329
    ZAFFO Z3A329
  • Toepasbaarheid

    AUDI
    A3
    A3 (8L1) | 1996.09-2003.05 - 1.6 - 1595ccm, 101pk, 74KW - AEH, AKL, APF
    A3 (8L1) | 1996.09-2003.05 - 1.8 - 1781ccm, 125pk, 92KW - AGN, APG
    A3 (8L1) | 1996.12-2003.05 - 1.8 T - 1781ccm, 150pk, 110KW - AGU, AQA, ARZ, AUM
    A3 (8L1) | 1998.12-2003.05 - 1.8 T - 1781ccm, 180pk, 132KW - AJQ, APP, AUQ, ARY
    A3 (8L1) | 1996.09-2001.07 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - AGR, ALH
    TT
    TT (8N3) | 1998.10-2006.06 - 1.8 T - 1781ccm, 180pk, 132KW - AJQ, APP, ATC, AUQ
    TT (8N3) | 1998.10-2006.06 - 1.8 T quattro - 1781ccm, 180pk, 132KW - AJQ, AUQ, ARY
    TT (8N3) | 1998.10-2006.06 - 1.8 T quattro - 1781ccm, 224pk, 165KW - APX, BAM
    TT Roadster
    TT Roadster (8N9) | 1999.10-2006.06 - 1.8 T - 1781ccm, 180pk, 132KW - AJQ, APP, ATC, AUQ
    TT Roadster (8N9) | 1999.10-2006.06 - 1.8 T quattro - 1781ccm, 224pk, 165KW - APX, BAM
    TT Roadster (8N9) | 2000.02-2006.06 - 1.8 T quattro - 1781ccm, 180pk, 132KW - AJQ, AUQ, ARY
    SEAT
    AROSA
    AROSA (6H) | 1997.05-2004.06 - 1.0 - 999ccm, 50pk, 37KW - AER, ALL, ALD, ANV, AUC
    AROSA (6H) | 1998.10-2001.01 - 1.0 - 997ccm, 50pk, 37KW - AHT
    AROSA (6H) | 1997.05-2004.06 - 1.4 - 1390ccm, 60pk, 44KW - AEX, APQ, AKV, AKK, ANW, AUD
    AROSA (6H) | 2000.01-2004.06 - 1.4 16V - 1390ccm, 100pk, 74KW - AFK, AQQ, AUB
    AROSA (6H) | 2000.01-2004.06 - 1.4 TDI - 1422ccm, 75pk, 55KW - AMF
    AROSA (6H) | 1997.08-2004.06 - 1.7 SDI - 1716ccm, 60pk, 44KW - AKU
    CORDOBA
    CORDOBA (6K1, 6K2) | 1996.09-2002.10 - 1.0 i - 999ccm, 50pk, 37KW - AER, ALD, ANV, AUC
    CORDOBA (6K1, 6K2) | 1997.12-1999.04 - 1.4 - 1390ccm, 54pk, 40KW - ANX
    CORDOBA (6K1, 6K2) | 2000.05-2002.10 - 1.4 16V - 1390ccm, 75pk, 55KW - APE, AUA
    CORDOBA (6K1, 6K2) | 1994.06-2002.10 - 1.4 i - 1390ccm, 60pk, 44KW - ABD, AEX, APQ, AKV, AKK, ANW, AUD
    CORDOBA (6K1, 6K2) | 1996.09-2002.10 - 1.4 i 16V - 1390ccm, 101pk, 74KW - AFH, AQQ, AUB
    CORDOBA (6K1, 6K2) | 1993.02-2002.10 - 1.6 i - 1598ccm, 75pk, 55KW - ABU, AEE, ALM
    CORDOBA (6K1, 6K2) | 1994.05-1999.06 - 1.6 i - 1595ccm, 75pk, 55KW - 1F
    CORDOBA (6K1, 6K2) | 1996.07-2002.10 - 1.6 i - 1595ccm, 101pk, 74KW - AFT, AEH, APF, AUR
    CORDOBA (6K1, 6K2) | 1993.02-2002.09 - 1.8 i - 1781ccm, 90pk, 66KW - ABS, ADZ, ACC
    CORDOBA (6K1, 6K2) | 1993.10-1996.08 - 1.8 i 16V - 1781ccm, 129pk, 95KW - ADL
    CORDOBA (6K1, 6K2) | 2000.07-2002.10 - 1.8 T 20V Cupra - 1781ccm, 156pk, 115KW - AQX, AYP
    CORDOBA (6K1, 6K2) | 1993.02-1996.08 - 1.9 D - 1896ccm, 68pk, 50KW - 1Y
    CORDOBA (6K1, 6K2) | 1996.01-1996.08 - 1.9 D - 1896ccm, 64pk, 47KW - 1Y
    CORDOBA (6K1, 6K2) | 1996.08-1999.06 - 1.9 SDI - 1896ccm, 64pk, 47KW - AEY
    CORDOBA (6K1, 6K2) | 1999.06-2002.10 - 1.9 SDI - 1896ccm, 68pk, 50KW - AGP, AQM
    CORDOBA (6K1, 6K2) | 1993.02-1996.08 - 1.9 TD - 1896ccm, 75pk, 55KW - AAZ
    CORDOBA (6K1, 6K2) | 1996.08-2002.10 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, AGR, ALH
    CORDOBA (6K1, 6K2) | 1997.03-2002.10 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN, ASV, ASK
    CORDOBA (6K1, 6K2) | 1993.02-1999.06 - 2.0 i - 1984ccm, 115pk, 85KW - 2E, AGG
    CORDOBA (6K1, 6K2) | 1996.08-1999.06 - 2.0 i 16V - 1984ccm, 150pk, 110KW - ABF
    CORDOBA Vario
    CORDOBA Vario (6K5) | 1999.06-2002.12 - 1.4 16V - 1390ccm, 75pk, 55KW - APE, AUA
    CORDOBA Vario (6K5) | 1996.09-2002.12 - 1.4 i - 1390ccm, 60pk, 44KW - AEX, APQ, AKV, AKK, ANW, AUD
    CORDOBA Vario (6K5) | 1996.09-2002.12 - 1.6 i - 1595ccm, 101pk, 74KW - AFT, AEH, AKL, APF, AUR
    CORDOBA Vario (6K5) | 1996.09-2002.12 - 1.6 i - 1598ccm, 75pk, 55KW - ABU, AEE, ALM
    CORDOBA Vario (6K5) | 1997.05-1999.06 - 1.6 i - 1595ccm, 75pk, 55KW - 1F
    CORDOBA Vario (6K5) | 1996.09-1999.06 - 1.9 SDI - 1896ccm, 64pk, 47KW - AEY
    CORDOBA Vario (6K5) | 1999.06-2002.12 - 1.9 SDI - 1896ccm, 68pk, 50KW - AGP, AQM
    CORDOBA Vario (6K5) | 1996.08-2002.12 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, AGR, ALH
    CORDOBA Vario (6K5) | 1997.07-2002.12 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN, ASV, ASK
    CORDOBA VARIO Bestelwagen/Bus
    CORDOBA VARIO Bestelwagen/Bus (6K5) | 2000.08-2002.12 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW -
    IBIZA II
    IBIZA II (6K1) | 1993.03-1996.09 - 1.0 - 1043ccm, 45pk, 33KW - AAU
    IBIZA II (6K1) | 1996.09-2002.02 - 1.0 i - 999ccm, 50pk, 37KW - AER, ALD, ANV, AUC
    IBIZA II (6K1) | 1993.03-1999.08 - 1.3 i - 1272ccm, 54pk, 40KW - 2G, AAV
    IBIZA II (6K1) | 2000.05-2002.02 - 1.4 16V - 1390ccm, 75pk, 55KW - APE, AUA
    IBIZA II (6K1) | 1993.09-2002.02 - 1.4 i - 1390ccm, 60pk, 44KW - ABD, AEX, APQ, AKV, AKK, ANW, AUD
    IBIZA II (6K1) | 1997.06-2002.02 - 1.4 i 16V - 1390ccm, 101pk, 74KW - AFH, AQQ, AUB
    IBIZA II (6K1) | 1993.03-2002.02 - 1.6 i - 1598ccm, 75pk, 55KW - ABU, AEE, ALM
    IBIZA II (6K1) | 1994.09-1999.06 - 1.6 i - 1595ccm, 75pk, 55KW - 1F
    IBIZA II (6K1) | 1996.04-2002.02 - 1.6 i - 1595ccm, 101pk, 74KW - AFT, AEH, AKL, APF, AUR
    IBIZA II (6K1) | 1993.03-1999.08 - 1.8 i - 1781ccm, 90pk, 66KW - ABS, ADZ
    IBIZA II (6K1) | 1993.11-1996.08 - 1.8 i 16V - 1781ccm, 129pk, 95KW - ADL
    IBIZA II (6K1) | 2000.07-2002.02 - 1.8 T 20V Cupra - 1781ccm, 156pk, 115KW - AQX, AYP
    IBIZA II (6K1) | 1993.04-1996.08 - 1.9 D - 1896ccm, 64pk, 47KW - 1Y
    IBIZA II (6K1) | 1994.10-1996.08 - 1.9 D - 1896ccm, 68pk, 50KW - 1Y
    IBIZA II (6K1) | 1996.08-1999.08 - 1.9 SDI - 1896ccm, 64pk, 47KW - AEY
    IBIZA II (6K1) | 1999.08-2002.02 - 1.9 SDI - 1896ccm, 68pk, 50KW - AGP, AQM
    IBIZA II (6K1) | 1993.03-1996.08 - 1.9 TD - 1896ccm, 75pk, 55KW - AAZ
    IBIZA II (6K1) | 1996.08-2002.02 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, AGR, ALH
    IBIZA II (6K1) | 1997.02-2002.02 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN, ASV, ASK
    IBIZA II (6K1) | 1993.03-1999.08 - 2.0 i - 1984ccm, 115pk, 85KW - 2E, AGG
    IBIZA II (6K1) | 1996.08-1999.08 - 2.0 i 16V - 1984ccm, 150pk, 110KW - ABF
    INCA
    INCA (6K9) | 2000.04-2003.06 - 1.4 16V - 1390ccm, 75pk, 55KW - AUA
    INCA (6K9) | 1995.11-2003.06 - 1.4 i - 1390ccm, 60pk, 44KW - AEX, APQ, AKV, AUD
    INCA (6K9) | 1995.11-1998.05 - 1.6 i - 1595ccm, 75pk, 55KW - 1F
    INCA (6K9) | 1997.06-2000.09 - 1.6 i - 1598ccm, 75pk, 55KW - AEE, ALM
    INCA (6K9) | 1996.09-2003.06 - 1.7 D - 1716ccm, 57pk, 42KW - AHB
    INCA (6K9) | 1995.11-2003.06 - 1.9 D - 1896ccm, 64pk, 47KW - 1Y
    INCA (6K9) | 1995.11-2003.06 - 1.9 SDI - 1896ccm, 64pk, 47KW - AEY, AYQ
    LEON
    LEON (1M1) | 1999.11-2006.06 - 1.4 16V - 1390ccm, 75pk, 55KW - BCA, AHW, APE, AXP, AUA
    LEON (1M1) | 1999.11-2006.06 - 1.6 - 1595ccm, 100pk, 74KW - AEH, AKL, APF
    LEON (1M1) | 2005.10-2006.06 - 1.6 - 1595ccm, 102pk, 75KW - BFQ, BGU
    LEON (1M1) | 2000.09-2006.06 - 1.6 16 V - 1598ccm, 105pk, 77KW - ATN, AUS, AZD, BCB
    LEON (1M1) | 1999.11-2006.06 - 1.8 20V - 1781ccm, 125pk, 92KW - AGN, APG
    LEON (1M1) | 1999.11-2006.06 - 1.8 20V T - 1781ccm, 180pk, 132KW - APP, AUQ
    LEON (1M1) | 1999.11-2006.06 - 1.8 20V T 4 - 1781ccm, 180pk, 132KW - AJQ, ARY
    LEON (1M1) | 2002.02-2006.06 - 1.8 T Cupra R - 1781ccm, 209pk, 154KW - AMK
    LEON (1M1) | 2003.07-2006.06 - 1.8 T Cupra R - 1781ccm, 225pk, 165KW - BAM
    LEON (1M1) | 1999.11-2006.06 - 1.9 SDI - 1896ccm, 68pk, 50KW - AQM
    LEON (1M1) | 1999.11-2006.06 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - AGR, ALH
    LEON (1M1) | 1999.11-2006.06 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AHF, ASV
    LEON (1M1) | 2000.09-2006.06 - 1.9 TDI - 1896ccm, 150pk, 110KW - ARL
    LEON (1M1) | 2003.05-2006.06 - 1.9 TDI - 1896ccm, 130pk, 96KW - ASZ
    LEON (1M1) | 2005.10-2006.06 - 1.9 TDI - 1896ccm, 100pk, 74KW - AXR
    LEON (1M1) | 2002.05-2006.06 - 1.9 TDI Syncro - 1896ccm, 150pk, 110KW - ARL
    LEON (1M1) | 2002.05-2004.06 - 2.8 - 2792ccm, 204pk, 150KW - BDE
    LEON (1M1) | 2001.02-2006.06 - 2.8 Cupra 4 - 2792ccm, 204pk, 150KW - AUE
    TOLEDO II
    TOLEDO II (1M2) | 2000.01-2002.05 - 1.4 16V - 1390ccm, 75pk, 55KW - BCA, AHW, APE, AXP, AUA
    TOLEDO II (1M2) | 1998.10-2004.07 - 1.6 - 1595ccm, 100pk, 74KW - AEH, AKL, APF
    TOLEDO II (1M2) | 2000.06-2006.05 - 1.6 16V - 1598ccm, 105pk, 77KW - AUS, AZD, BCB
    TOLEDO II (1M2) | 1998.10-2004.07 - 1.8 20V - 1781ccm, 125pk, 92KW - AGN, APG
    TOLEDO II (1M2) | 2000.09-2004.07 - 1.8 20VT - 1781ccm, 180pk, 132KW - APP, AUQ
    TOLEDO II (1M2) | 1998.10-2004.07 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AHF, ASV
    TOLEDO II (1M2) | 1999.03-2004.07 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - AGR, ALH
    TOLEDO II (1M2) | 2000.10-2004.07 - 1.9 TDI - 1896ccm, 150pk, 110KW - ARL
    TOLEDO II (1M2) | 2003.05-2006.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 130pk, 96KW - ASZ
    TOLEDO II (1M2) | 1998.10-2000.11 - 2.3 V5 - 2324ccm, 150pk, 110KW - AGZ
    TOLEDO II (1M2) | 2000.09-2003.11 - 2.3 V5 20V - 2324ccm, 170pk, 125KW - AQN
    SKODA
    OCTAVIA I
    OCTAVIA I (1U2) | 1999.04-2001.03 - 1.4 - 1397ccm, 60pk, 44KW - AMD
    OCTAVIA I (1U2) | 2000.09-2010.12 - 1.4 16V - 1390ccm, 75pk, 55KW - BCA, AXP
    OCTAVIA I (1U2) | 1996.09-2004.09 - 1.6 - 1598ccm, 75pk, 55KW - AEE
    OCTAVIA I (1U2) | 1997.02-2007.12 - 1.6 - 1595ccm, 101pk, 74KW - AEH, AKL
    OCTAVIA I (1U2) | 2000.11-2010.12 - 1.6 - 1595ccm, 102pk, 75KW - AVU, BFQ
    OCTAVIA I (1U2) | 1996.09-2000.07 - 1.8 - 1781ccm, 125pk, 92KW - AGN
    OCTAVIA I (1U2) | 1997.08-2010.12 - 1.8 T - 1781ccm, 150pk, 110KW - AGU, ARZ, AUM, ARX
    OCTAVIA I (1U2) | 2001.05-2006.05 - 1.8 T 4x4 - 1781ccm, 150pk, 110KW - ARX
    OCTAVIA I (1U2) | 1997.06-2003.12 - 1.9 SDI - 1896ccm, 68pk, 50KW - AGP, AQM
    OCTAVIA I (1U2) | 1996.09-2010.03 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - AGR, ALH
    OCTAVIA I (1U2) | 1997.08-2006.01 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AHF, ASV
    OCTAVIA I (1U2) | 2002.09-2004.09 - 1.9 TDI - 1896ccm, 130pk, 96KW - ASZ
    OCTAVIA I (1U2) | 2005.10-2010.12 - 1.9 TDI - 1896ccm, 100pk, 74KW - AXR
    OCTAVIA I (1U2) | 1999.04-2007.05 - 2.0 - 1984ccm, 116pk, 85KW - AEG, AQY, AZJ, APK, AZH
    OCTAVIA I (1U2) | 2001.05-2006.01 - RS 1.8 T - 1781ccm, 180pk, 132KW - AUQ
    OCTAVIA I Bestelwagen/Bus
    OCTAVIA I Bestelwagen/Bus (1U5) | 2000.08-2003.12 - 1.9 D - 1896ccm, 68pk, 50KW - AQM
    OCTAVIA I Bestelwagen/Bus (1U5) | 2000.08-2010.03 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - ALH
    OCTAVIA I Combi
    OCTAVIA I Combi (1U5) | 2000.08-2010.12 - 1.4 16V - 1390ccm, 75pk, 55KW - BCA, AXP
    OCTAVIA I Combi (1U5) | 1998.07-2004.09 - 1.6 - 1598ccm, 75pk, 55KW - AEE
    OCTAVIA I Combi (1U5) | 1998.07-2007.12 - 1.6 - 1595ccm, 101pk, 74KW - AEH, AKL
    OCTAVIA I Combi (1U5) | 2000.09-2010.12 - 1.6 - 1595ccm, 102pk, 75KW - AVU, BFQ
    OCTAVIA I Combi (1U5) | 1998.07-2000.07 - 1.8 20V - 1781ccm, 125pk, 92KW - AGN
    OCTAVIA I Combi (1U5) | 1998.07-2010.12 - 1.8 T - 1781ccm, 150pk, 110KW - AGU, ARZ, AUM, ARX
    OCTAVIA I Combi (1U5) | 2001.05-2006.05 - 1.8 T 4x4 - 1781ccm, 150pk, 110KW - ARX
    OCTAVIA I Combi (1U5) | 1998.07-2003.12 - 1.9 SDI - 1896ccm, 68pk, 50KW - AGP, AQM
    OCTAVIA I Combi (1U5) | 1998.07-2010.03 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - AGR, ALH
    OCTAVIA I Combi (1U5) | 1998.07-2006.01 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AHF, ASV
    OCTAVIA I Combi (1U5) | 2000.08-2010.12 - 1.9 TDI - 1896ccm, 100pk, 74KW - AXR
    OCTAVIA I Combi (1U5) | 2002.09-2004.09 - 1.9 TDI - 1896ccm, 130pk, 96KW - ASZ
    OCTAVIA I Combi (1U5) | 1999.11-2006.02 - 1.9 TDI 4x4 - 1896ccm, 90pk, 66KW - AGR
    OCTAVIA I Combi (1U5) | 2000.09-2006.01 - 1.9 TDI 4x4 - 1896ccm, 100pk, 74KW - ATD
    OCTAVIA I Combi (1U5) | 1999.04-2007.05 - 2.0 - 1984ccm, 116pk, 85KW - AEG, AQY, AZJ, APK, AZH
    OCTAVIA I Combi (1U5) | 2000.01-2010.12 - 2.0 4x4 - 1984ccm, 120pk, 88KW - ATF
    OCTAVIA I Combi (1U5) | 2000.08-2004.09 - 2.0 4x4 - 1984ccm, 116pk, 85KW - AZJ, AZH
    OCTAVIA I Combi (1U5) | 2002.08-2006.01 - RS 1.8 T - 1781ccm, 180pk, 132KW - AUQ
    SUPERB I
    SUPERB I (3U4) | 2001.12-2008.03 - 1.8 T - 1781ccm, 150pk, 110KW - AWT
    SUPERB I (3U4) | 2001.12-2008.03 - 1.9 TDI - 1896ccm, 130pk, 96KW - AVF, AWX
    SUPERB I (3U4) | 2002.08-2005.10 - 1.9 TDI - 1896ccm, 101pk, 74KW - AVB
    SUPERB I (3U4) | 2005.10-2007.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 105pk, 77KW - BSV
    SUPERB I (3U4) | 2007.01-2008.03 - 1.9 TDI - 1896ccm, 115pk, 85KW - BPZ
    SUPERB I (3U4) | 2001.12-2008.03 - 2.0 - 1984ccm, 115pk, 85KW - AZM
    SUPERB I (3U4) | 2005.10-2008.03 - 2.0 TDI - 1968ccm, 140pk, 103KW - BSS
    SUPERB I (3U4) | 2001.12-2003.08 - 2.5 TDI - 2496ccm, 155pk, 114KW - AYM
    SUPERB I (3U4) | 2003.06-2008.03 - 2.5 TDI - 2496ccm, 163pk, 120KW - BDG
    SUPERB I (3U4) | 2001.12-2008.03 - 2.8 V6 - 2771ccm, 193pk, 142KW - AMX
    VOLKSWAGEN
    BORA
    BORA (1J2) | 2000.05-2005.05 - 1.8 T - 1781ccm, 150pk, 110KW - AGU, AUM, ARX, BAE
    CADDY II Bestelwagen
    CADDY II Bestelwagen (9K9A) | 2000.08-2004.01 - 1.4 - 1390ccm, 75pk, 55KW - AUA
    CADDY II Bestelwagen (9K9A) | 1995.11-2004.01 - 1.9 D - 1896ccm, 64pk, 47KW - 1Y
    CADDY II Bestelwagen (9K9A) | 1995.11-2004.01 - 1.9 SDI - 1896ccm, 64pk, 47KW - AEY, AYQ
    CADDY II Bestelwagen (9K9A) | 1996.09-2004.01 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, ALH
    CADDY II Bestelwagen (9K9A) | 1995.11-2004.01 - 60 1.4 - 1390ccm, 60pk, 44KW - AEX, APQ, AUD
    CADDY II Bestelwagen (9K9A) | 1995.11-2000.09 - 75 1.6 - 1598ccm, 75pk, 55KW - AEE
    CADDY II Bestelwagen (9K9A) | 1995.11-1997.05 - 75 1.6 - 1595ccm, 75pk, 55KW - 1F
    CADDY II Pick-up
    CADDY II Pick-up (9U7) | 1996.06-2000.12 - 1.6 - 1598ccm, 75pk, 55KW - AEE
    CADDY II Pick-up (9U7) | 1996.06-2000.12 - 1.9 D - 1896ccm, 64pk, 47KW - AEF
    CADDY II Stationwagen
    CADDY II Stationwagen (9K9B) | 1995.11-2004.01 - 1.4 - 1390ccm, 60pk, 44KW - AEX, APQ, AKV, AUD
    CADDY II Stationwagen (9K9B) | 2000.08-2004.01 - 1.4 16V - 1390ccm, 75pk, 55KW - AUA
    CADDY II Stationwagen (9K9B) | 1995.11-1997.05 - 1.6 - 1595ccm, 75pk, 55KW - 1F
    CADDY II Stationwagen (9K9B) | 1997.06-2000.09 - 1.6 - 1598ccm, 75pk, 55KW - AEE
    CADDY II Stationwagen (9K9B) | 1995.11-2004.01 - 1.9 D - 1896ccm, 64pk, 47KW - 1Y
    CADDY II Stationwagen (9K9B) | 1995.11-2004.01 - 1.9 SDI - 1896ccm, 64pk, 47KW - AEY, AYQ
    CADDY II Stationwagen (9K9B) | 1996.10-2004.01 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - AHU, ALE, ALH
    GOLF III
    GOLF III (1H1) | 1991.10-1997.08 - 1.4 - 1390ccm, 60pk, 44KW - ABD, AEX
    GOLF III (1H1) | 1991.11-1997.08 - 1.4 - 1390ccm, 55pk, 40KW - ABD, AEX
    GOLF III (1H1) | 1992.09-1997.08 - 1.6 - 1598ccm, 75pk, 55KW - ABU, AEA, AEE
    GOLF III (1H1) | 1995.07-1997.08 - 1.6 - 1595ccm, 101pk, 74KW - AEK, AFT, AKS
    GOLF III (1H1) | 1991.11-1997.08 - 1.8 - 1781ccm, 75pk, 55KW - AAM
    GOLF III (1H1) | 1991.11-1997.08 - 1.8 - 1781ccm, 90pk, 66KW - ABS, ADZ, ACC
    GOLF III (1H1) | 1993.01-1997.08 - 1.8 Syncro (1HX1) - 1781ccm, 90pk, 66KW - ABS, ADZ
    GOLF III (1H1) | 1991.11-1997.08 - 1.9 D - 1896ccm, 64pk, 47KW - 1Y
    GOLF III (1H1) | 1995.07-1997.08 - 1.9 SDI - 1896ccm, 64pk, 47KW - AEY
    GOLF III (1H1) | 1991.11-1997.08 - 1.9 TD,GTD - 1896ccm, 75pk, 55KW - AAZ
    GOLF III (1H1) | 1993.08-1997.08 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, ALE
    GOLF III (1H1) | 1996.04-1997.08 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN
    GOLF III (1H1) | 1995.08-1997.08 - 1.9 TDI Syncro (1HX1) - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, ALE
    GOLF III (1H1) | 1991.11-1997.08 - 2.0 - 1984ccm, 115pk, 85KW - 2E, ADY, AGG, ABA, AKR
    GOLF III (1H1) | 1992.08-1997.08 - 2.0 GTI 16V - 1984ccm, 150pk, 110KW - ABF
    GOLF III (1H1) | 1995.08-1997.08 - 2.0 Syncro (1HX1) - 1984ccm, 115pk, 85KW - AGG
    GOLF III (1H1) | 1992.01-1997.08 - 2.8 VR6 - 2792ccm, 174pk, 128KW - AAA
    GOLF III (1H1) | 1994.10-1997.08 - 2.9 VR6 Syncro (1HX1) - 2861ccm, 190pk, 140KW - ABV
    GOLF III (1H1) | 1994.11-1997.08 - Citystromer - 0ccm, 27pk, 20KW -
    GOLF III Cabriolet
    GOLF III Cabriolet (1E7) | 1994.10-1998.05 - 1.6 - 1595ccm, 101pk, 74KW - AEK, AFT, AKS
    GOLF III Cabriolet (1E7) | 1993.07-1998.05 - 1.8 - 1781ccm, 75pk, 55KW - AAM
    GOLF III Cabriolet (1E7) | 1993.07-1998.05 - 1.8 - 1781ccm, 90pk, 66KW - ABS, ADZ
    GOLF III Cabriolet (1E7) | 1995.08-1998.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, ALE
    GOLF III Cabriolet (1E7) | 1996.07-1998.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN
    GOLF III Cabriolet (1E7) | 1993.07-1998.05 - 2.0 - 1984ccm, 115pk, 85KW - 2E, ADY, AGG, AKR
    GOLF III Van
    GOLF III Van (1H1) | 1991.08-1996.05 - 1.4 - 1390ccm, 60pk, 44KW - ABD, AEX
    GOLF III Van (1H1) | 1992.08-1995.06 - 1.6 - 1598ccm, 75pk, 55KW -
    GOLF III Van (1H1) | 1991.08-1997.12 - 1.8 - 1781ccm, 90pk, 66KW - ABS, ADZ
    GOLF III Van (1H1) | 1991.08-1995.07 - 1.8 - 1781ccm, 75pk, 55KW - AAM
    GOLF III Van (1H1) | 1991.08-1995.07 - 1.9 D - 1896ccm, 75pk, 55KW -
    GOLF III Van (1H1) | 1995.08-1997.09 - 1.9 SDI - 1896ccm, 64pk, 47KW - 1Y, AEY
    GOLF III Van (1H1) | 1991.08-1997.09 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z
    GOLF III Van (1H1) | 1995.08-1997.09 - 2.0 - 1984ccm, 116pk, 85KW - AGG
    GOLF III Van (1H1) | 1991.08-1997.09 - 2.0 GTI - 1984ccm, 150pk, 110KW - ABF
    GOLF III Variant
    GOLF III Variant (1H5) | 1993.07-1999.04 - 1.4 - 1390ccm, 55pk, 40KW - ABD
    GOLF III Variant (1H5) | 1993.07-1999.04 - 1.4 - 1390ccm, 60pk, 44KW - ABD, AEX, APQ
    GOLF III Variant (1H5) | 1994.07-1999.04 - 1.6 - 1595ccm, 101pk, 74KW - AEK, AFT, AKS
    GOLF III Variant (1H5) | 1993.07-1999.04 - 1.8 - 1781ccm, 75pk, 55KW - AAM, ANN
    GOLF III Variant (1H5) | 1993.07-1999.04 - 1.8 - 1781ccm, 90pk, 66KW - ABS, ADZ, ANP
    GOLF III Variant (1H5) | 1994.10-1999.04 - 1.8 Syncro - 1781ccm, 90pk, 66KW - ADZ
    GOLF III Variant (1H5) | 1993.07-1999.04 - 1.9 D - 1896ccm, 64pk, 47KW - 1Y
    GOLF III Variant (1H5) | 1995.07-1999.04 - 1.9 SDI - 1896ccm, 64pk, 47KW - AEY
    GOLF III Variant (1H5) | 1993.07-1999.04 - 1.9 TD - 1896ccm, 75pk, 55KW - AAZ
    GOLF III Variant (1H5) | 1994.03-1999.04 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, ALE
    GOLF III Variant (1H5) | 1996.04-1999.04 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN
    GOLF III Variant (1H5) | 1995.07-1999.04 - 1.9 TDI Syncro - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, ALE
    GOLF III Variant (1H5) | 1993.07-1999.04 - 2.0 - 1984ccm, 115pk, 85KW - 2E, ADY, AGG, AKR
    GOLF III Variant (1H5) | 1995.08-1999.04 - 2.0 Syncro - 1984ccm, 115pk, 85KW - AGG
    GOLF III Variant (1H5) | 1994.10-1999.04 - 2.9 VR6 Syncro - 2861ccm, 190pk, 140KW - ABV
    GOLF IV Cabriolet
    GOLF IV Cabriolet (1E7) | 1998.06-2002.06 - 1.6 - 1595ccm, 100pk, 74KW - AFT, AKS
    GOLF IV Cabriolet (1E7) | 1998.06-2002.06 - 1.8 - 1781ccm, 75pk, 55KW - AAM, ANN
    GOLF IV Cabriolet (1E7) | 1998.06-2002.06 - 1.8 - 1781ccm, 90pk, 66KW - ADZ, ANP
    GOLF IV Cabriolet (1E7) | 1998.06-2002.06 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - AHU, ALE
    GOLF IV Cabriolet (1E7) | 1998.06-2002.06 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN, AVG
    GOLF IV Cabriolet (1E7) | 1998.06-2002.06 - 2.0 - 1984ccm, 115pk, 85KW - AGG, AKR, ATU, AWF, AWG
    GOLF V
    GOLF V (1K1) | 2006.08-2008.11 - 2.0 - 1984ccm, 116pk, 85KW - CBPA, BHY
    GOLF Van III Variant
    GOLF Van III Variant (1H5) | 1993.08-1999.02 - 1.9 - 1896ccm, 64pk, 47KW - 1Y
    GOLF Van III Variant (1H5) | 1995.07-1999.02 - 1.9 SDI - 1896ccm, 64pk, 47KW - AEY
    GOLF Van III Variant (1H5) | 1993.08-1999.12 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU
    GOLF Van III Variant (1H5) | 1996.05-1999.02 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN
    LUPO
    LUPO (6X1, 6E1) | 1998.09-2005.07 - 1.0 - 999ccm, 50pk, 37KW - AER, ALL, ALD, ANV, AUC
    LUPO (6X1, 6E1) | 1998.10-2000.05 - 1.0 - 997ccm, 50pk, 37KW - AHT
    LUPO (6X1, 6E1) | 1999.07-2005.07 - 1.2 TDI 3L - 1191ccm, 61pk, 45KW - ANY, AYZ
    LUPO (6X1, 6E1) | 2000.10-2005.07 - 1.4 - 1390ccm, 60pk, 44KW - AUD
    LUPO (6X1, 6E1) | 1998.09-2005.07 - 1.4 16V - 1390ccm, 75pk, 55KW - AHW, AKQ, APE, AUA, BBY
    LUPO (6X1, 6E1) | 1999.08-2005.07 - 1.4 16V - 1390ccm, 100pk, 74KW - AFK, AQQ, AUB
    LUPO (6X1, 6E1) | 2001.02-2005.07 - 1.4 FSI - 1390ccm, 105pk, 77KW - ARR
    LUPO (6X1, 6E1) | 1999.01-2005.07 - 1.4 TDI - 1422ccm, 75pk, 55KW - AMF
    LUPO (6X1, 6E1) | 2000.09-2005.07 - 1.6 GTI - 1598ccm, 125pk, 92KW - AVY
    LUPO (6X1, 6E1) | 1998.09-2005.07 - 1.7 SDI - 1716ccm, 60pk, 44KW - AKU
    PASSAT
    PASSAT (3B3) | 2000.11-2005.05 - 1.6 - 1595ccm, 102pk, 75KW - ALZ
    PASSAT (3B3) | 2000.11-2005.05 - 1.8 T 20V - 1781ccm, 150pk, 110KW - AWT, AWL
    PASSAT (3B3) | 2000.11-2005.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 101pk, 74KW - AVB
    PASSAT (3B3) | 2000.11-2005.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 130pk, 96KW - AVF, AWX
    PASSAT (3B3) | 2000.11-2005.05 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 130pk, 96KW - AVF
    PASSAT (3B3) | 2000.11-2005.05 - 2.0 - 1984ccm, 115pk, 85KW - AZM, BFF
    PASSAT (3B3) | 2001.11-2005.05 - 2.0 - 1984ccm, 130pk, 96KW - ALT
    PASSAT (3B3) | 2000.11-2005.05 - 2.0 4motion - 1984ccm, 115pk, 85KW - AZM
    PASSAT (3B3) | 2003.12-2005.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100KW - BGW
    PASSAT (3B3) | 2000.11-2005.05 - 2.3 V5 - 2324ccm, 170pk, 125KW - AZX
    PASSAT (3B3) | 2000.11-2005.05 - 2.3 V5 4motion - 2324ccm, 170pk, 125KW - AZX
    PASSAT (3B3) | 2000.11-2005.05 - 2.5 TDI - 2496ccm, 150pk, 110KW - AKN
    PASSAT (3B3) | 2003.05-2005.05 - 2.5 TDI - 2496ccm, 163pk, 120KW - BDG
    PASSAT (3B3) | 2000.11-2005.05 - 2.5 TDI 4motion - 2496ccm, 150pk, 110KW - AFB, AKN
    PASSAT (3B3) | 2003.01-2005.05 - 2.5 TDI 4motion - 2496ccm, 180pk, 132KW - BAU, BDH
    PASSAT (3B3) | 2000.10-2005.05 - 2.8 4motion - 2771ccm, 190pk, 140KW - BBG
    PASSAT (3B3) | 2000.11-2005.05 - 2.8 4motion - 2771ccm, 193pk, 142KW - AMX, ATQ
    PASSAT (3B3) | 2001.09-2004.09 - 4.0 W8 4motion - 3999ccm, 275pk, 202KW - BDN
    PASSAT Variant
    PASSAT Variant (3B6) | 2000.11-2005.05 - 1.6 - 1595ccm, 102pk, 75KW - ALZ
    PASSAT Variant (3B6) | 2002.05-2005.08 - 1.8 T - 1781ccm, 170pk, 125KW - AWM
    PASSAT Variant (3B6) | 2000.11-2005.05 - 1.8 T 20V - 1781ccm, 150pk, 110KW - AWT
    PASSAT Variant (3B6) | 2000.11-2005.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 130pk, 96KW - AVF, AWX
    PASSAT Variant (3B6) | 2000.11-2005.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 101pk, 74KW - AVB
    PASSAT Variant (3B6) | 2000.11-2005.05 - 1.9 TDI 4motion - 1896ccm, 130pk, 96KW - AVF
    PASSAT Variant (3B6) | 2000.11-2005.05 - 2.0 - 1984ccm, 115pk, 85KW - AZM
    PASSAT Variant (3B6) | 2001.11-2005.05 - 2.0 - 1984ccm, 130pk, 96KW - ALT
    PASSAT Variant (3B6) | 2000.11-2005.05 - 2.0 4motion - 1984ccm, 115pk, 85KW - AZM
    PASSAT Variant (3B6) | 2003.12-2005.05 - 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100KW - BGW
    PASSAT Variant (3B6) | 2000.11-2005.05 - 2.3 VR5 - 2324ccm, 170pk, 125KW - AZX
    PASSAT Variant (3B6) | 2000.11-2005.05 - 2.3 VR5 4motion - 2324ccm, 170pk, 125KW - AZX
    PASSAT Variant (3B6) | 2000.11-2005.05 - 2.5 TDI - 2496ccm, 150pk, 110KW - AFB, AKN
    PASSAT Variant (3B6) | 2003.05-2005.05 - 2.5 TDI - 2496ccm, 163pk, 120KW - BDG
    PASSAT Variant (3B6) | 2000.11-2005.05 - 2.5 TDI 4motion - 2496ccm, 150pk, 110KW - AFB, AKN
    PASSAT Variant (3B6) | 2003.01-2005.05 - 2.5 TDI 4motion - 2496ccm, 180pk, 132KW - BAU, BDH
    PASSAT Variant (3B6) | 2000.10-2005.05 - 2.8 4motion - 2771ccm, 190pk, 140KW - BBG
    PASSAT Variant (3B6) | 2000.11-2005.05 - 2.8 4motion - 2771ccm, 193pk, 142KW - AMX, ATQ
    PASSAT Variant (3B6) | 2001.09-2004.09 - 4.0 W8 4motion - 3999ccm, 275pk, 202KW - BDN
    POLO
    POLO (6N1) | 1997.04-1999.10 - 1.7 SDI - 1716ccm, 57pk, 42KW - AHG
    POLO (6N1) | 1996.04-1999.10 - 100 1.4 16V - 1390ccm, 100pk, 74KW - AFH
    POLO (6N1) | 1998.09-1999.10 - 120 1.6 16V GTI - 1598ccm, 120pk, 88KW - AJV
    POLO (6N1) | 1994.10-1996.09 - 45 1.0 - 1043ccm, 45pk, 33KW - AEV
    POLO (6N1) | 1996.09-1999.10 - 50 1.0 - 999ccm, 50pk, 37KW - AER, ALL
    POLO (6N1) | 1994.10-1995.07 - 55 1.3 - 1296ccm, 55pk, 40KW - ADX
    POLO (6N1) | 1995.08-1999.10 - 55 1.4 - 1390ccm, 55pk, 40KW - AEX
    POLO (6N1) | 1995.07-1999.10 - 60 1.4 - 1390ccm, 60pk, 44KW - AEX, APQ, AKV
    POLO (6N1) | 1997.08-1999.10 - 60 1.7 SDI - 1716ccm, 60pk, 44KW - AKU
    POLO (6N1) | 1994.10-1999.10 - 64 1.9 D - 1896ccm, 64pk, 47KW - AEF
    POLO (6N1) | 1996.07-1999.10 - 64 1.9 SDI - 1896ccm, 64pk, 47KW - AGD
    POLO (6N1) | 1994.10-1999.10 - 75 1.6 - 1598ccm, 75pk, 55KW - AEA, AEE
    POLO (6N2) | 1999.10-2001.09 - 1.0 - 999ccm, 50pk, 37KW - ALD, AUC
    POLO (6N2) | 1999.10-2001.09 - 1.4 - 1390ccm, 60pk, 44KW - AKK, AUD
    POLO (6N2) | 1999.10-2001.09 - 1.4 - 1390ccm, 54pk, 40KW - AKP, ANX
    POLO (6N2) | 1999.10-2001.09 - 1.4 16V - 1390ccm, 101pk, 74KW - AFK, AQQ, AUB
    POLO (6N2) | 1999.10-2001.09 - 1.4 16V - 1390ccm, 75pk, 55KW - AHW, APE, AUA
    POLO (6N2) | 1999.10-2001.09 - 1.4 TDI - 1422ccm, 75pk, 55KW - AMF
    POLO (6N2) | 1999.10-2001.09 - 1.6 16V GTI - 1598ccm, 125pk, 92KW - ARC, AVY
    POLO (6N2) | 1999.10-2001.09 - 1.7 SDI - 1716ccm, 60pk, 44KW - AKU
    POLO (6N2) | 1999.10-2001.09 - 1.9 D - 1896ccm, 64pk, 47KW - AEF
    POLO (6N2) | 1999.10-2001.09 - 1.9 SDI - 1896ccm, 64pk, 47KW - AGD, ASX
    POLO CLASSIC
    POLO CLASSIC (6V2) | 1995.12-2001.09 - 100 1.6 - 1595ccm, 100pk, 74KW - AFT, AEH, AKL, APF, AUR
    POLO CLASSIC (6V2) | 1998.06-2002.01 - 110 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN, ASV
    POLO CLASSIC (6V2) | 1997.07-2001.09 - 57 1.7 SDI - 1716ccm, 57pk, 42KW - AKW
    POLO CLASSIC (6V2) | 1995.12-2001.09 - 60 1.4 - 1390ccm, 60pk, 44KW - AEX, APQ, AKV, AKK, ANW, AUD
    POLO CLASSIC (6V2) | 1995.12-1999.08 - 64 1.9 SDI - 1896ccm, 64pk, 47KW - AEY
    POLO CLASSIC (6V2) | 1999.08-2002.01 - 68 1.9 SDI - 1896ccm, 68pk, 50KW - AGP, AQM
    POLO CLASSIC (6V2) | 1999.10-2001.09 - 75 1.4 16V - 1390ccm, 75pk, 55KW - APE, AUA
    POLO CLASSIC (6V2) | 1995.11-2001.09 - 75 1.6 - 1598ccm, 75pk, 55KW - AEE, ALM
    POLO CLASSIC (6V2) | 1995.11-1997.09 - 75 1.6 - 1595ccm, 75pk, 55KW - 1F
    POLO CLASSIC (6V2) | 1997.01-2001.09 - 90 1.8 - 1781ccm, 90pk, 66KW - ADD
    POLO CLASSIC (6V2) | 1996.09-2001.09 - 90 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - AHU, ALE, AGR, ALH
    POLO Van Bestelwagen/Bus
    POLO Van Bestelwagen/Bus (6V5) | 2000.06-2001.09 - 1.4 - 1390ccm, 75pk, 55KW - AUA
    POLO Van Bestelwagen/Bus (6V5) | 1999.10-2001.09 - 1.9 SDI - 1896ccm, 68pk, 50KW - AGP, AQM
    POLO Van Hatchback/Van
    POLO Van Hatchback/Van (6N1) | 1994.10-1999.12 - 1.0 - 1043ccm, 45pk, 33KW - AEV
    POLO Variant
    POLO Variant (6V5) | 1997.05-2001.09 - 1.4 - 1390ccm, 60pk, 44KW - AEX, APQ, AKV, AKK, ANW, AUD
    POLO Variant (6V5) | 1998.12-2001.09 - 1.4 - 1390ccm, 54pk, 40KW - AKP
    POLO Variant (6V5) | 1999.10-2001.09 - 1.4 16V - 1390ccm, 75pk, 55KW - APE, AUA
    POLO Variant (6V5) | 1997.05-2001.09 - 1.6 - 1598ccm, 75pk, 55KW - AEE, ALM
    POLO Variant (6V5) | 1997.05-2001.09 - 1.6 - 1595ccm, 101pk, 74KW - AFT, AEH, AKL, APF, AUR
    POLO Variant (6V5) | 1997.08-2001.09 - 1.7 SDI - 1716ccm, 57pk, 42KW - AKW
    POLO Variant (6V5) | 1997.06-2001.09 - 1.9 SDI - 1896ccm, 64pk, 47KW - AEY
    POLO Variant (6V5) | 1999.08-2001.09 - 1.9 SDI - 1896ccm, 68pk, 50KW - AGP, AQM
    POLO Variant (6V5) | 1997.05-2001.09 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - AHU, ALE, AGR, ALH
    POLO Variant (6V5) | 1998.06-2001.09 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN, ASV
    VENTO
    VENTO (1H2) | 1991.11-1998.09 - 1.4 - 1390ccm, 55pk, 40KW - ABD, AEX
    VENTO (1H2) | 1991.11-1998.09 - 1.4 - 1390ccm, 60pk, 44KW - ABD, AEX
    VENTO (1H2) | 1992.09-1998.09 - 1.6 - 1598ccm, 75pk, 55KW - ABU, AEA, AEE
    VENTO (1H2) | 1994.10-1998.09 - 1.6 - 1595ccm, 101pk, 74KW - AEK, AFT
    VENTO (1H2) | 1991.11-1998.09 - 1.8 - 1781ccm, 75pk, 55KW - AAM
    VENTO (1H2) | 1991.11-1998.09 - 1.8 - 1781ccm, 90pk, 66KW - ABS, ADZ
    VENTO (1H2) | 1991.11-1998.09 - 1.9 D - 1896ccm, 65pk, 48KW - 1Y
    VENTO (1H2) | 1997.04-1998.09 - 1.9 SDI - 1896ccm, 64pk, 47KW - AEY
    VENTO (1H2) | 1991.11-1998.09 - 1.9 TD - 1896ccm, 75pk, 55KW - AAZ
    VENTO (1H2) | 1993.09-1998.09 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, ALE
    VENTO (1H2) | 1996.04-1998.09 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN
    VENTO (1H2) | 1991.11-1998.09 - 2.0 - 1984ccm, 115pk, 85KW - 2E, ADY, AGG, AKR
    VENTO (1H2) | 1992.01-1998.09 - 2.8 VR6 - 2792ccm, 174pk, 128KW - AAA
  • Origineel nummers

    1HO819644VW
    1H0 819 638 AVW
    1H0 819 638 BVW
    1H0 819 644VW
    1H0 819 644 AVW
    1H0 819 644 BVW
    1H0 819 644 BAUDI
    1H0 819 644SEAT
    1H0 819 644 BSEAT
    1H0 819 644 ASKODA
    1H0 819 644 BSKODA
  • Fabrikant

    Bosch

    Bosch levert hoogwaardige auto onderdelen van originele kwaliteit. Talrijke voertuigfabrikanten vertrouwen bij de eerste montage op nieuwe voertuigen op producten van Bosch. Evenals werkplaatsen en servicepunten die hun klanten zeer hoogwaardig onderhoud en reparaties willen bieden.

    Bosch auto onderdelen kenmerken zich door de volgende zaken:

    • Hoge kwaliteit
    • Betrouwbaarheid en duurzaamheid
    • Innovatieve technologie

    Bosch auto onderdelen zijn ontworpen op duurzaamheid en daarom ideaal als u uw auto nog lang in topconditie wilt houden. Zo zijn de Ruitenwissers, Accu’s en Bougies verreweg het meest duurzaam in de markt.

    Bosch maakt de volgende service en onderhoudsproducten:

    • Ruitenwissers
    • Accu’s
    • Autolampen
    • Filters
    • Bougies
    • Remmen
    • Aandrijfriemen

    Verder staat Bosch bekend om de kwalitatief hoogwaardige elektrische componenten. Bosch maakt namelijk verschillende sensoren en elektrische toebehoren voor auto’s. Altijd van originele kwaliteit, waardoor u weer met een vertrouwd gevoel de weg op gaat.

    Veel Bosch producten leveren wij uit eigen voorraad, waardoor de producten doorgaans binnen één dag geleverd worden.

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 17:00 uur besteld is morgen in huis

  • Reviews 2

    • 4
      Door op .

      - geen verdere toelichting gegeven -

    • 5
      Door op .

      - geen verdere toelichting gegeven -

  • Stel een productvraag

    • 0169787. Interieurfilter
    • Uw autogegevens

      selecteer handmatig

      Uw autogegevens

      selecteer handmatig

Interieurfilter M2012 Bosch

Interieurfilter M2012 Bosch

€  10,00

Winparts gebruikt cookies en vergelijkbare technieken om uw ervaring in onze webshop zo makkelijk en prettig mogelijk te maken. Dankzij cookies kunnen wij en derde partijen uw internetgedrag op en buiten onze website volgen. Hierdoor kunnen wij onze website gebruiksvriendelijker maken en kunnen we advertenties tonen die aansluiten bij uw interesses. Door verder gebruik te maken van onze webshop gaan we ervan uit dat u hier mee akkoord gaat. Lees meer over onze cookies .
Sluiten X