Interieurfilter 17264 FEBI

4.77 reviews
  • Interieurfilter 17264 FEBI
  • Interieurfilter 17264 FEBI, voorbeeld 2

Productnummer: 0121803 Fabrikantcode: 17264 EAN: 4027816172642

€ 17,30

€  8,31

Incl. BTW
-52%

Filter type: Pollenfilter. Lengte (mm): 330. Breedte (mm): 165,0. Hoogte (mm): 30… Lees meer

Direct leverbaar
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.6/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice via 0380 833 78 en WhatsApp

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Reviews 7
  • Stel een productvraag
  • Specificaties

    Lengte (mm)330
    Hoogte (mm)30
    Breedte (mm)165,0
    Filter typePollenfilter
    Gewicht (kg)0,06
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    1A FIRST AUTOMOTIVE C30176
    1A FIRST AUTOMOTIVE K30176
    AUTOMEGA 180046710
    AUTOMEGA 180045910
    AUTOMOTOR France LATR23
    BBR Automotive 031-20-01915
    BOSCH 1 987 432 076
    BSG BSG 65-145-005
    BSG BSG 65-145-009
    CLEAN FILTERS NC2062
    COMLINE EKF116
    CONTINENTAL 28.0002-1022.2
    CORTECO 21652714
    CORTECO 80000621
    DELPHI TSP0325296
    DENCKERMANN M110030
    DENSO DCF204P
    DENSO DCF486P
    FI.BA CF-39
    FIL FILTER HC 7050
    FILTRON K 1081
    FISPA 194
    FRIGAIR 1307.5324
    HENGST FILTER E972LI
    HOFFER 17113
    JC PREMIUM B4X014PR
    JP GROUP 1228101100
    KAMOKA F402501
    KLAXCAR FRANCE FC022z
    LUCAS FILTERS LFCP123
    MAGNETI MARELLI 350203061800
    MAGNETI MARELLI 350203062120
    MANN CU 3337
    MANN FP 3337
    MAPCO 65712
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MAPCO 65713
    MASTER-SPORT 3337-IF-PCS-MS
    MASTER-SPORT 3337-IFB-PCS-MS
    MAXGEAR 26-0063
    MAXGEAR 26-0477
    MEAT & DORIA 17113
    MECAFILTER ELR7106
    MEYLE 612 319 0005
    MULLER FILTER FC176
    MULLER FILTER FK176
    Omnicraft 2144608
    QUATTRO FRENI QF20Q00045
    QUINTON HAZELL QFC0195
    SCT Germany SA 1127
    SIDAT 194
    SIVENTO P664
    SIVENTO P608
    SIVENTO G664
    SIVENTO G608
    SOFIMA S 3045 C
    STELLOX 71-10256-SX
    SWAG 40 91 7264
    TOPRAN 206 245
    TOPRAN 206 246
    UFI 53.045.00
    VEMO V40-30-1002
    VEMO V40-30-1002-1
    WILMINK GROUP WG1429824
    WILMINK GROUP WG1735440
    WILMINK GROUP WG1226930
    WILMINK GROUP WG1746995
    WILMINK GROUP WG1917004
    WILMINK GROUP WG1923593
    WIX FILTERS WP9034
  • Toepasbaarheid

    FIAT
    CROMA
    CROMA (194_) | 2005.12-heden - 1.8 16V - 1796ccm, 140pk, 103KW - 939 A4.000
    CROMA (194_) | 2005.06-heden - 1.9 D Multijet - 1910ccm, 115pk, 85KW - 939 A7.000
    CROMA (194_) | 2005.12-heden - 1.9 D Multijet - 1910ccm, 136pk, 100KW - 939 A8.000
    CROMA (194_) | 2005.06-2011.12 - 1.9 D Multijet (194AXB1B) - 1910ccm, 120pk, 88KW - 939 A1.000
    CROMA (194_) | 2005.06-2011.12 - 1.9 D Multijet (194AXC1B, 194AXC12) - 1910ccm, 150pk, 110KW - 939 A2.000
    CROMA (194_) | 2005.06-heden - 2.2 16V - 2198ccm, 147pk, 108KW - 194 A1.000
    CROMA (194_) | 2005.06-heden - 2.4 D Multijet - 2387ccm, 200pk, 147KW - 939 A3.000
    OPEL
    COMBO Bestelwagen/Bus
    COMBO Bestelwagen/Bus | 2005.08-heden - 1.3 CDTI 16V - 1248ccm, 69pk, 51KW - Z 13 DT
    COMBO Bestelwagen/Bus | 2005.10-2012.12 - 1.3 CDTI 16V - 1248ccm, 75pk, 55KW - Z 13 DTJ
    COMBO Bestelwagen/Bus | 2005.08-heden - 1.4 16V - 1364ccm, 90pk, 66KW - Z 14 XEP
    COMBO Bestelwagen/Bus | 2001.10-heden - 1.6 - 1598ccm, 87pk, 64KW - Z 16 SE
    COMBO Bestelwagen/Bus | 2005.04-heden - 1.6 CNG 16V - 1598ccm, 97pk, 71KW - Z 16 YNG
    COMBO Bestelwagen/Bus | 2006.06-heden - 1.6 CNG 16V - 1598ccm, 94pk, 69KW - Z 16 YNG
    COMBO Bestelwagen/Bus | 2004.12-heden - 1.7 CDTI 16V - 1686ccm, 101pk, 74KW - Z 17 DTH
    COMBO Bestelwagen/Bus | 2001.10-heden - 1.7 DI 16V - 1686ccm, 65pk, 48KW - Y 17 DTL
    COMBO Bestelwagen/Bus | 2001.10-heden - 1.7 DTI 16V - 1686ccm, 75pk, 55KW - Y 17 DT
    COMBO Tour
    COMBO Tour | 2004.06-2011.01 - 1.3 CDTI 16V - 1248ccm, 69pk, 51KW - Z 13 DT, Y 13 DT
    COMBO Tour | 2005.10-2011.12 - 1.3 CDTI 16V - 1248ccm, 75pk, 55KW - Z 13 DTJ
    COMBO Tour | 2001.10-2006.09 - 1.6 - 1598ccm, 87pk, 64KW - Z 16 SE
    COMBO Tour | 2005.04-2011.01 - 1.6 CNG - 1598ccm, 97pk, 71KW - Z 16 YNG
    COMBO Tour | 2006.06-2011.12 - 1.6 CNG - 1598ccm, 94pk, 69KW - Z 16 YNG
    COMBO Tour | 2004.07-2011.12 - 1.7 CDTI 16V - 1686ccm, 101pk, 74KW - Z 17 DTH
    COMBO Tour | 2001.10-2004.06 - 1.7 DI 16V - 1686ccm, 65pk, 48KW - Y 17 DTL
    COMBO Tour | 2001.10-2004.06 - 1.7 DTI 16V - 1686ccm, 75pk, 55KW - Y 17 DT
    CORSA C
    CORSA C (X01) | 2000.09-2003.06 - 1.0 (F08, F68) - 973ccm, 58pk, 43KW - Z 10 XE
    CORSA C (X01) | 2003.06-2009.12 - 1.0 (F08, F68) - 998ccm, 60pk, 44KW - Z 10 XEP
    CORSA C (X01) | 2000.09-2009.12 - 1.2 (F08, F68) - 1199ccm, 75pk, 55KW - Z 12 XE
    CORSA C (X01) | 2004.07-2009.12 - 1.2 Twinport (F08, F68) - 1229ccm, 80pk, 59KW - Z 12 XEP
    CORSA C (X01) | 2003.06-2009.12 - 1.3 CDTI (F08, F68) - 1248ccm, 70pk, 51KW - Z 13 DT
    CORSA C (X01) | 2000.09-2009.12 - 1.4 (F08, F68) - 1389ccm, 90pk, 66KW - Z 14 XE
    CORSA C (X01) | 2003.06-2009.12 - 1.4 Twinport (F08, F68) - 1364ccm, 90pk, 66KW - Z 14 XEP
    CORSA C (X01) | 2003.06-2009.12 - 1.7 CDTI (F08, F68) - 1686ccm, 100pk, 74KW - Z 17 DTH
    CORSA C (X01) | 2000.09-2009.12 - 1.7 DI (F08, F68) - 1686ccm, 65pk, 48KW - Y 17 DTL
    CORSA C (X01) | 2000.09-2009.12 - 1.7 DTI (F08, F68) - 1686ccm, 75pk, 55KW - Y 17 DT
    CORSA C (X01) | 2000.09-2009.12 - 1.8 (F08, F68) - 1796ccm, 125pk, 92KW - Z 18 XE
    CORSA C Bestelwagen
    CORSA C Bestelwagen (X01) | 2005.07-2006.06 - 1.2 (F08, W5L) - 1229ccm, 80pk, 59KW - Z 12 XEP
    CORSA C Bestelwagen (X01) | 2000.09-2003.07 - 1.2 16V (F08, W5L) - 1199ccm, 75pk, 55KW - Z 12 XE
    CORSA C Bestelwagen (X01) | 2005.07-2006.06 - 1.3 CDTI 16V (F08, W5L) - 1248ccm, 69pk, 51KW - Z 13 DT
    CORSA C Bestelwagen (X01) | 2000.09-2003.07 - 1.7 DTI 16V (F08, W5L) - 1686ccm, 75pk, 55KW - Y 17 DT
    CORSA D Van
    CORSA D Van (S07) | 2006.08-2014.08 - 1.2 (L08) - 1229ccm, 80pk, 59KW - Z 12 XEP
    CORSA D Van (S07) | 2006.07-2010.06 - 1.3 CDTI (L08) - 1248ccm, 90pk, 66KW - Z 13 DTH
    SIGNUM Hatchback
    SIGNUM Hatchback (Z03) | 2003.05-2005.07 - 1.8 (F48) - 1796ccm, 122pk, 90KW - Z 18 XE
    SIGNUM Hatchback (Z03) | 2005.09-2008.12 - 1.8 (F48) - 1796ccm, 140pk, 103KW - Z 18 XER
    SIGNUM Hatchback (Z03) | 2004.04-2008.02 - 1.9 CDTI (F48) - 1910ccm, 150pk, 110KW - Z 19 DTH
    SIGNUM Hatchback (Z03) | 2004.04-2008.02 - 1.9 CDTI (F48) - 1910ccm, 120pk, 88KW - Z 19 DT
    SIGNUM Hatchback (Z03) | 2005.08-2008.02 - 1.9 CDTI (F48) - 1910ccm, 100pk, 74KW - Z 19 DTL
    SIGNUM Hatchback (Z03) | 2003.05-2004.04 - 2.0 DTI (F48) - 1995ccm, 100pk, 74KW - Y 20 DTH
    SIGNUM Hatchback (Z03) | 2003.05-2008.12 - 2.0 Turbo (F48) - 1998ccm, 175pk, 129KW - Z 20 NET
    SIGNUM Hatchback (Z03) | 2003.05-2008.09 - 2.2 direct (F48) - 2198ccm, 155pk, 114KW - Z 22 YH
    SIGNUM Hatchback (Z03) | 2003.05-2004.04 - 2.2 DTI (F48) - 2172ccm, 125pk, 92KW - Y 22 DTR
    SIGNUM Hatchback (Z03) | 2005.09-2008.12 - 2.8 V6 Turbo (F48) - 2792ccm, 230pk, 169KW - Z 28 NEL
    SIGNUM Hatchback (Z03) | 2006.01-2008.12 - 2.8 V6 Turbo (F48) - 2792ccm, 250pk, 184KW - Z 28 NET
    SIGNUM Hatchback (Z03) | 2003.05-2005.07 - 3.0 V6 CDTI (F48) - 2958ccm, 177pk, 130KW - Y 30 DT
    SIGNUM Hatchback (Z03) | 2005.09-2008.12 - 3.0 V6 CDTI (F48) - 2959ccm, 184pk, 135KW - Z 30 DT
    SIGNUM Hatchback (Z03) | 2003.05-2005.07 - 3.2 V6 (F48) - 3175ccm, 211pk, 155KW - Z 32 SE
    TIGRA TwinTop
    TIGRA TwinTop (X04) | 2004.06-2010.12 - 1.3 CDTI (R97) - 1248ccm, 69pk, 51KW - Z 13 DT
    TIGRA TwinTop (X04) | 2004.06-2010.12 - 1.4 (R97) - 1364ccm, 90pk, 66KW - Z 14 XEP
    TIGRA TwinTop (X04) | 2004.06-2010.12 - 1.8 (R97) - 1796ccm, 125pk, 92KW - Z 18 XE
    VECTRA C
    VECTRA C (Z02) | 2005.08-2008.08 - 1.6 (F69) - 1598ccm, 105pk, 77KW - Z 16 XEP
    VECTRA C (Z02) | 2004.06-2008.09 - 1.6 16V (F69) - 1598ccm, 100pk, 74KW - Z 16 XE
    VECTRA C (Z02) | 2002.04-2008.07 - 1.8 (F69) - 1796ccm, 110pk, 81KW - Z 18 XEL
    VECTRA C (Z02) | 2005.08-2008.08 - 1.8 (F69) - 1796ccm, 140pk, 103KW - Z 18 XER
    VECTRA C (Z02) | 2002.04-2008.09 - 1.8 16V - 1796ccm, 122pk, 90KW - Z 18 XE
    VECTRA C (Z02) | 2004.04-2009.01 - 1.9 CDTI (F69) - 1910ccm, 120pk, 88KW - Z 19 DT
    VECTRA C (Z02) | 2004.04-2008.08 - 1.9 CDTI (F69) - 1910ccm, 150pk, 110KW - Z 19 DTH
    VECTRA C (Z02) | 2005.10-2008.08 - 1.9 CDTI (F69) - 1910ccm, 100pk, 74KW - Z 19 DTL
    VECTRA C (Z02) | 2003.03-2008.08 - 2.0 16V Turbo (F69) - 1998ccm, 175pk, 129KW - Z 20 NET
    VECTRA C (Z02) | 2002.04-2006.08 - 2.0 DTI 16V (F69) - 1995ccm, 101pk, 74KW - Y 20 DTH
    VECTRA C (Z02) | 2002.04-2008.12 - 2.2 16V (F69) - 2198ccm, 147pk, 108KW - Z 22 SE
    VECTRA C (Z02) | 2003.10-2008.08 - 2.2 DGi (F69) - 2198ccm, 155pk, 114KW - Z 22 YH
    VECTRA C (Z02) | 2002.04-2004.07 - 2.2 DTI 16V (F69) - 2172ccm, 125pk, 92KW - Y 22 DTR
    VECTRA C (Z02) | 2002.04-2004.12 - 2.2 DTI 16V (F69) - 2172ccm, 117pk, 86KW - Y 22 DTR
    VECTRA C (Z02) | 2005.08-2006.10 - 2.8 V6 Turbo (F69) - 2792ccm, 230pk, 169KW - Z 28 NEL
    VECTRA C (Z02) | 2005.08-2006.09 - 2.8 V6 Turbo (F69) - 2792ccm, 255pk, 188KW - Z 28 NET
    VECTRA C (Z02) | 2005.08-2008.08 - 2.8 V6 Turbo (F69) - 2792ccm, 250pk, 184KW - Z 28 NET
    VECTRA C (Z02) | 2006.09-2008.08 - 2.8 V6 Turbo OPC (F69) - 2792ccm, 280pk, 206KW - Z 28 NET
    VECTRA C (Z02) | 2003.02-2005.07 - 3.0 CDTI (F69) - 2958ccm, 177pk, 130KW - Y 30 DT
    VECTRA C (Z02) | 2005.08-2008.08 - 3.0 CDTi (F69) - 2959ccm, 184pk, 135KW - Z 30 DT
    VECTRA C (Z02) | 2002.08-2006.07 - 3.2 V6 (F69) - 3175ccm, 211pk, 155KW - Z 32 SE
    VECTRA C GTS
    VECTRA C GTS (Z02) | 2005.08-2008.08 - 1.6 (F68) - 1598ccm, 100pk, 74KW - Z 16 XE
    VECTRA C GTS (Z02) | 2006.01-2008.08 - 1.6 (F68) - 1598ccm, 105pk, 77KW - Z 16 XEP
    VECTRA C GTS (Z02) | 2005.08-2008.08 - 1.8 (F68) - 1796ccm, 140pk, 103KW - Z 18 XER
    VECTRA C GTS (Z02) | 2002.08-2008.09 - 1.8 16V (F68) - 1796ccm, 122pk, 90KW - Z 18 XE
    VECTRA C GTS (Z02) | 2002.08-2006.12 - 1.8 16V (F68) - 1796ccm, 110pk, 81KW - Z 18 XEL
    VECTRA C GTS (Z02) | 2004.04-2009.01 - 1.9 CDTI (F68) - 1910ccm, 120pk, 88KW - Z 19 DT
    VECTRA C GTS (Z02) | 2004.04-2008.08 - 1.9 CDTI (F68) - 1910ccm, 150pk, 110KW - Z 19 DTH
    VECTRA C GTS (Z02) | 2005.06-2008.08 - 1.9 CDTI (F68) - 1910ccm, 100pk, 74KW - Z 19 DTL
    VECTRA C GTS (Z02) | 2003.03-2008.08 - 2.0 16V Turbo (F68) - 1998ccm, 175pk, 129KW - Z 20 NET
    VECTRA C GTS (Z02) | 2002.08-2005.08 - 2.0 DTI 16V (F68) - 1995ccm, 101pk, 74KW - Y 20 DTH
    VECTRA C GTS (Z02) | 2002.08-2008.08 - 2.2 16V (F68) - 2198ccm, 147pk, 108KW - Z 22 SE
    VECTRA C GTS (Z02) | 2003.10-2008.08 - 2.2 DGi (F68) - 2198ccm, 155pk, 114KW - Z 22 YH
    VECTRA C GTS (Z02) | 2002.08-2006.07 - 2.2 DTI 16V (F68) - 2172ccm, 125pk, 92KW - Y 22 DTR
    VECTRA C GTS (Z02) | 2002.08-2008.06 - 2.2 DTI 16V (F68) - 2172ccm, 117pk, 86KW - Y 22 DTR
    VECTRA C GTS (Z02) | 2005.08-2008.08 - 2.8 V6 Turbo (F68) - 2792ccm, 230pk, 169KW - Z 28 NEL
    VECTRA C GTS (Z02) | 2005.08-2008.09 - 2.8 V6 Turbo (F68) - 2792ccm, 255pk, 188KW - Z 28 NET
    VECTRA C GTS (Z02) | 2005.08-2008.08 - 2.8 V6 Turbo (F68) - 2792ccm, 250pk, 184KW - Z 28 NET
    VECTRA C GTS (Z02) | 2006.08-2008.08 - 2.8 V6 Turbo (F68) - 2792ccm, 280pk, 206KW - Z 28 NET
    VECTRA C GTS (Z02) | 2003.06-2005.07 - 3.0 CDTI (F68) - 2958ccm, 177pk, 130KW - Y 30 DT
    VECTRA C GTS (Z02) | 2005.08-2008.08 - 3.0 CDTi (F68) - 2959ccm, 184pk, 135KW - Z 30 DT
    VECTRA C GTS (Z02) | 2002.08-2006.07 - 3.2 V6 (F68) - 3175ccm, 211pk, 155KW - Z 32 SE
    VECTRA C Stationwagen
    VECTRA C Stationwagen (Z02) | 2005.12-2008.08 - 1.6 (F35) - 1598ccm, 105pk, 77KW - Z 16 XEP
    VECTRA C Stationwagen (Z02) | 2004.06-2005.09 - 1.6 16V (F35) - 1598ccm, 100pk, 74KW - Z 16 XE
    VECTRA C Stationwagen (Z02) | 2003.10-2006.09 - 1.8 (F35) - 1796ccm, 122pk, 90KW - Z 18 XE
    VECTRA C Stationwagen (Z02) | 2005.08-2008.08 - 1.8 (F35) - 1796ccm, 140pk, 103KW - Z 18 XER
    VECTRA C Stationwagen (Z02) | 2004.04-2009.01 - 1.9 CDTI (F35) - 1910ccm, 120pk, 88KW - Z 19 DT
    VECTRA C Stationwagen (Z02) | 2004.04-2008.08 - 1.9 CDTI (F35) - 1910ccm, 150pk, 110KW - Z 19 DTH
    VECTRA C Stationwagen (Z02) | 2005.06-2008.08 - 1.9 CDTI (F35) - 1910ccm, 100pk, 74KW - Z 19 DTL
    VECTRA C Stationwagen (Z02) | 2003.10-2005.08 - 2.0 DTI (F35) - 1995ccm, 100pk, 74KW - Y 20 DTH
    VECTRA C Stationwagen (Z02) | 2003.10-2008.08 - 2.0 Turbo (F35) - 1998ccm, 175pk, 129KW - Z 20 NET
    VECTRA C Stationwagen (Z02) | 2003.10-2008.08 - 2.2 direct (F35) - 2198ccm, 155pk, 114KW - Z 22 YH
    VECTRA C Stationwagen (Z02) | 2003.10-2005.12 - 2.2 DTI (F35) - 2172ccm, 125pk, 92KW - Y 22 DTR
    VECTRA C Stationwagen (Z02) | 2005.08-2008.10 - 2.8 V6 Turbo (F35) - 2792ccm, 230pk, 169KW - Z 28 NEL
    VECTRA C Stationwagen (Z02) | 2005.08-2008.09 - 2.8 V6 Turbo (F35) - 2792ccm, 255pk, 188KW - Z 28 NET
    VECTRA C Stationwagen (Z02) | 2005.08-2008.08 - 2.8 V6 Turbo (F35) - 2792ccm, 250pk, 184KW - Z 28 NET
    VECTRA C Stationwagen (Z02) | 2006.07-2008.08 - 2.8 V6 Turbo (F35) - 2792ccm, 280pk, 206KW - Z 28 NET
    VECTRA C Stationwagen (Z02) | 2003.10-2005.07 - 3.0 V6 CDTI (F35) - 2958ccm, 177pk, 130KW - Y 30 DT
    VECTRA C Stationwagen (Z02) | 2005.08-2008.08 - 3.0 V6 CDTI (F35) - 2959ccm, 184pk, 135KW - Z 30 DT
    VECTRA C Stationwagen (Z02) | 2003.10-2005.07 - 3.2 V6 (F35) - 3175ccm, 211pk, 155KW - Z 32 SE
    SAAB
    9-3
    9-3 (YS3F, E79, D79, D75) | 2002.09-2015.02 - 1,8t - 1998ccm, 150pk, 110KW - B207E
    9-3 (YS3F, E79, D79, D75) | 2007.01-2015.02 - 1,8t BioPower - 1998ccm, 150pk, 110KW - B207E
    9-3 (YS3F, E79, D79, D75) | 2004.01-2015.02 - 1.8 i - 1796ccm, 122pk, 90KW - Z 18 XE
    9-3 (YS3F, E79, D79, D75) | 2004.09-2015.02 - 1.9 TiD - 1910ccm, 120pk, 88KW - Z 19 DT
    9-3 (YS3F, E79, D79, D75) | 2004.09-2015.02 - 1.9 TiD - 1910ccm, 150pk, 110KW - Z 19 DTH
    9-3 (YS3F, E79, D79, D75) | 2007.12-2015.02 - 1.9 TTiD - 1910ccm, 180pk, 132KW - A 19 DTR, Z 19 DTR
    9-3 (YS3F, E79, D79, D75) | 2002.09-2015.02 - 2.0 t - 1998ccm, 210pk, 154KW - B207R
    9-3 (YS3F, E79, D79, D75) | 2002.09-2015.02 - 2.0 t - 1998ccm, 175pk, 129KW - B207L
    9-3 (YS3F, E79, D79, D75) | 2009.05-2015.02 - 2.0 t - 1998ccm, 241pk, 177KW - B207R
    9-3 (YS3F, E79, D79, D75) | 2002.09-2015.02 - 2.0 t BioPower - 1998ccm, 210pk, 154KW - B207R
    9-3 (YS3F, E79, D79, D75) | 2007.01-2015.02 - 2.0 t BioPower - 1998ccm, 175pk, 129KW - B207L
    9-3 (YS3F, E79, D79, D75) | 2006.06-2015.02 - 2.0 T16 - 1998ccm, 194pk, 143KW -
    9-3 (YS3F, E79, D79, D75) | 2002.09-2015.02 - 2.2 TiD - 2171ccm, 125pk, 92KW - D223L
    9-3 (YS3F, E79, D79, D75) | 2007.12-2015.02 - 2.8 Turbo V6 - 2792ccm, 256pk, 188KW - B284L
    9-3 (YS3F, E79, D79, D75) | 2008.05-2011.12 - 2.8 Turbo V6 XWD - 2792ccm, 280pk, 206KW - B284R
    9-3 Cabriolet
    9-3 Cabriolet (YS3F) | 2003.08-2015.02 - 1,8t - 1998ccm, 150pk, 110KW - B207E
    9-3 Cabriolet (YS3F) | 2007.01-2015.02 - 1,8t BioPower - 1998ccm, 150pk, 110KW - B207E
    9-3 Cabriolet (YS3F) | 2007.01-2015.02 - 1,8t BioPower - 1998ccm, 175pk, 129KW - B207L
    9-3 Cabriolet (YS3F) | 2006.01-2015.02 - 1.9 TiD - 1910ccm, 150pk, 110KW - Z 19 DTH
    9-3 Cabriolet (YS3F) | 2007.12-2015.02 - 1.9 TTiD - 1910ccm, 180pk, 132KW - A 19 DTR, Z 19 DTR
    9-3 Cabriolet (YS3F) | 2006.04-2007.09 - 2.0 - 1998ccm, 194pk, 143KW - B207L
    9-3 Cabriolet (YS3F) | 2003.08-2015.02 - 2.0 t - 1998ccm, 175pk, 129KW - B207L
    9-3 Cabriolet (YS3F) | 2003.08-2015.02 - 2.0 t - 1998ccm, 210pk, 154KW - B207R
    9-3 Cabriolet (YS3F) | 2007.01-2015.02 - 2.0 t BioPower - 1998ccm, 175pk, 129KW - B207L
    9-3 Cabriolet (YS3F) | 2007.12-2015.02 - 2.8 Turbo V6 - 2792ccm, 256pk, 188KW - B284L
    9-3 Cabriolet (YS3F) | 2009.02-2015.02 - 2.8 Turbo V6 - 2792ccm, 280pk, 206KW - B284R
    9-3 Stationwagen
    9-3 Stationwagen (YS3F) | 2005.03-2015.02 - 1.8 i - 1796ccm, 122pk, 90KW - Z 18 XE
    9-3 Stationwagen (YS3F) | 2005.03-2015.02 - 1.9 TiD - 1910ccm, 120pk, 88KW - Z 19 DT
    9-3 Stationwagen (YS3F) | 2005.03-2015.02 - 1.9 TiD - 1910ccm, 150pk, 110KW - Z 19 DTH
    9-3 Stationwagen (YS3F) | 2007.12-2015.02 - 1.9 TTiD - 1910ccm, 180pk, 132KW - Z 19 DTR
    9-3 Stationwagen (YS3F) | 2005.03-2015.02 - 2.0 t - 1998ccm, 150pk, 110KW - B207E
    9-3 Stationwagen (YS3F) | 2005.03-2015.02 - 2.0 t - 1998ccm, 175pk, 129KW - B207L
    9-3 Stationwagen (YS3F) | 2005.03-2015.02 - 2.0 t - 1998ccm, 209pk, 154KW - B207R
    9-3 Stationwagen (YS3F) | 2009.05-2015.02 - 2.0 t - 1998ccm, 241pk, 177KW - B207R
    9-3 Stationwagen (YS3F) | 2007.01-2015.02 - 2.0 t BioPower - 1998ccm, 150pk, 110KW - B207E
    9-3 Stationwagen (YS3F) | 2007.01-2015.02 - 2.0 t BioPower - 1998ccm, 175pk, 129KW - B207L
    9-3 Stationwagen (YS3F) | 2007.06-2015.02 - 2.0 t BioPower - 1998ccm, 197pk, 145KW - B207R
    9-3 Stationwagen (YS3F) | 2008.06-2015.02 - 2.0 t XWD - 1998ccm, 209pk, 154KW - B207R
    9-3 Stationwagen (YS3F) | 2006.04-2015.02 - 2.0 T16 - 1998ccm, 194pk, 143KW - B207L
    9-3 Stationwagen (YS3F) | 2007.12-2015.02 - 2.8 Turbo V6 - 2792ccm, 256pk, 188KW - B284L
    9-3 Stationwagen (YS3F) | 2008.05-2015.02 - 2.8 Turbo V6 - 2792ccm, 276pk, 203KW - B284R
    9-3 Stationwagen (YS3F) | 2008.05-2011.12 - 2.8 Turbo V6 XWD - 2792ccm, 280pk, 206KW - B284R
  • Origineel nummers

    09201440GENERAL MOTORS
    93172299GENERAL MOTORS
    9201440GENERAL MOTORS
    91 79 905SAAB
    93 172 299SAAB
    93172299VAUXHALL
    09201440VAUXHALL
    46844822FIAT
    55185219FIAT
    9201440VAUXHALL
    009201440GENERAL MOTORS
    093172299GENERAL MOTORS
    18 08 619OPEL
    68 08 601OPEL
    009201440VAUXHALL
    093172299VAUXHALL
  • Fabrikant

    FEBI

    FeBi is een van onze grootste fabrikanten in remschijven, remblokken, draagarmen en onderstel producten.

    Bij FeBi vindt u alles voor de professionele reparatie van personenwagens, trailers, aanhangwagens en bestelwagens van alle gangbare merken en modellen. FeBi maakt gebruik van haar jarenlange ervaring, de modernste productietechnologieën en investeren continu in het uitbouwen van de eigen productie.

    FeBi onderscheidt zich op de volgende zaken van andere fabrikanten:

    • Zeer ruim aanbod van >30.000 producten
    • 95% ligt op voorraad bij Febi en wordt dus snel geleverd
    • FeBi produceert zelf en garandeert daarmee een hoge Duitse kwaliteit
    • Groot aanbod voor zeer recente automodellen

    Op dit moment hebben wij FeBi producten in de volgende productgroepen:

    • Remblokkensets
    • Remschijven
    • Gasdrukveren
    • Draagarmen
    • Veren
    • Distributiesets
    • Filters
    • Bobines
    • Koeldelen (Koelwaterflens, slangen)
    • Bougies
    • Stuurkogels en Stuurstangen
    • Draagarmrubbers
    • Wiellagers
    • Sensoren
    • Elektrische delen

    FeBi levert tegenwoordig ook haar eigen Pro-kit. De Febi Pro-kit is een complete reparatieset en bevat alle materialen om een reparatie volledig volgens voorschriften te vervangen. Handig, want zo hoef je niet zelf alle producten bij elkaar te zoeken en past het altijd.

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 21:00 uur besteld is morgen in huis

  • Reviews 7

    • 5
      Door op .

      Goede kwaliteit filter en past precies.

    • 5
      Door op .

      - geen verdere toelichting gegeven -

    • 5
      Door op .

      - geen verdere toelichting gegeven -

    • 5
      Door op .

      - geen verdere toelichting gegeven -

    • 5
      Door op .

      - geen verdere toelichting gegeven -

    • 4
      Door op .

      - geen verdere toelichting gegeven -

    • 4
      Door op .

      - geen verdere toelichting gegeven -

  • Stel een productvraag

    • 0121803. Interieurfilter
    • Uw autogegevens

      selecteer handmatig

      Uw autogegevens

      selecteer handmatig

Klanten die dit kochten, kochten ook

Interieurfilter 17264 FEBI

Interieurfilter 17264 FEBI

€  8,31

Winparts gebruikt cookies en vergelijkbare technieken om uw ervaring in onze webshop zo makkelijk en prettig mogelijk te maken. Dankzij cookies kunnen wij en derde partijen uw internetgedrag op en buiten onze website volgen. Hierdoor kunnen wij onze website gebruiksvriendelijker maken en kunnen we advertenties tonen die aansluiten bij uw interesses. Door verder gebruik te maken van onze webshop gaan we ervan uit dat u hier mee akkoord gaat. Lees meer over onze cookies .
Sluiten X