Interieurfilter 11233 FEBI

4.33 reviews
  • Interieurfilter 11233 FEBI
  • Interieurfilter 11233 FEBI, voorbeeld 2

Productnummer: 0121811 Fabrikantcode: 11233 EAN: 4027816112334

€ 19,42

€  9,33

Incl. BTW
-52%

Filter type: Pollenfilter. Lengte (mm): 300. Breedte (mm): 200,0. Hoogte (mm): 30… Lees meer

Direct leverbaar
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.6/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice via 0380 833 78 en WhatsApp

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Reviews 3
  • Stel een productvraag
  • Specificaties

    Lengte (mm)300
    Hoogte (mm)30
    Breedte (mm)200,0
    Filter typePollenfilter
    Gewicht (kg)0,10
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    1A FIRST AUTOMOTIVE C30171
    ACR 320418/1
    ACR 320473
    AUTOMEGA 180046110
    AUTOMOTOR France LATR27
    BBR Automotive 006-20-01723
    BORG & BECK BFC1005
    BSG BSG 65-145-004
    BSG BSG 65-145-010
    CLEAN FILTERS NC2035
    COMLINE EKF119
    CONTINENTAL 28.0002-1023.2
    CORTECO 21651979
    DELPHI TSP0325028
    DENCKERMANN M110015
    DENSO DCF011P
    DENSO DCF476P
    FI.BA CF-24
    FIL FILTER HC 7008
    FILTRON K 1014
    FISPA 014
    FRIGAIR 1307.5239
    HENGST FILTER E910LI
    HOFFER 17108
    JC PREMIUM B4X010PR
    JP GROUP 1228100800
    KAMOKA F400601
    KLAXCAR FRANCE FC025z
    LUCAS FILTERS LFCP127
    MAGNETI MARELLI 350203061610
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MANN CU 3054
    MANN FP 3054
    MAPCO 65709
    MASTER-SPORT 3054-IF-PCS-MS
    MASTER-SPORT 3054-IFB-PCS-MS
    MAXGEAR 26-0060
    MEAT & DORIA 17108
    MECAFILTER ELR7040
    MEYLE 612 319 0003
    MISFAT HB111
    MULLER FILTER FC171
    Omnicraft 2135362
    QUATTRO FRENI QF20Q00049
    QUINTON HAZELL QFC0163
    SCT Germany SA 1126
    SIDAT 014
    SIVENTO G221
    SIVENTO P221
    SOFIMA S 3047 C
    STELLOX 71-10075-SX
    SWAG 40 91 1233
    TOPRAN 205 798
    UFI 53.047.00
    VEMO V40-30-1104-1
    WILMINK GROUP WG1429810
    WILMINK GROUP WG1735289
    WILMINK GROUP WG1226771
    WILMINK GROUP WG1746986
    WILMINK GROUP WG1916996
    WIX FILTERS WP6828
  • Toepasbaarheid

    OPEL
    ASTRA G Bestelwagen
    ASTRA G Bestelwagen (F70) | 1998.09-2005.04 - 1.4 (F70) - 1389ccm, 90pk, 66KW - X 14 XE, Z 14 XE
    ASTRA G Bestelwagen (F70) | 1998.09-2004.01 - 1.6 (F70) - 1598ccm, 101pk, 74KW - Z 16 XE, C 16 SEL
    ASTRA G Bestelwagen (F70) | 1999.01-2000.09 - 1.6 (F70) - 1598ccm, 75pk, 55KW - X 16 SZR
    ASTRA G Bestelwagen (F70) | 2000.09-2005.04 - 1.6 (F70) - 1598ccm, 84pk, 62KW - Z 16 SE
    ASTRA G Bestelwagen (F70) | 2003.07-2004.11 - 1.7 CDTi (F70) - 1686ccm, 80pk, 59KW - Z 17 DTL
    ASTRA G Bestelwagen (F70) | 2000.02-2005.04 - 1.7 DTI 16V (F70) - 1686ccm, 75pk, 55KW - Y 17 DT
    ASTRA G Bestelwagen (F70) | 1999.01-2005.04 - 1.7 TD (F70) - 1700ccm, 68pk, 50KW - X 17 DTL
    ASTRA G Bestelwagen (F70) | 1999.01-2005.04 - 2.0 DI (F70) - 1995ccm, 82pk, 60KW - X 20 DTL
    ASTRA G Bestelwagen (F70) | 2000.09-2005.04 - 2.0 DTI (F70) - 1995ccm, 101pk, 74KW - Y 20 DTH
    ASTRA G Cabriolet
    ASTRA G Cabriolet (T98) | 2003.01-2005.10 - 1.6 (F67) - 1598ccm, 103pk, 76KW - Z 16 XEP
    ASTRA G Cabriolet (T98) | 2001.03-2005.10 - 1.6 16V (F67) - 1598ccm, 101pk, 74KW - Z 16 XE
    ASTRA G Cabriolet (T98) | 2001.03-2005.10 - 1.8 16V (F67) - 1796ccm, 125pk, 92KW - Z 18 XE
    ASTRA G Cabriolet (T98) | 2002.11-2005.10 - 2.0 16V Turbo (F67) - 1998ccm, 200pk, 147KW - Z 20 LET
    ASTRA G Cabriolet (T98) | 2002.03-2005.10 - 2.0 OPC (F67) - 1998ccm, 192pk, 141KW - Z 20 LET
    ASTRA G Cabriolet (T98) | 2001.03-2005.10 - 2.2 16V (F67) - 2198ccm, 147pk, 108KW - Z 22 SE
    ASTRA G Cabriolet (T98) | 2002.09-2005.10 - 2.2 DTI (F67) - 2172ccm, 125pk, 92KW - Y 22 DTR
    ASTRA G CLASSIC Caravan
    ASTRA G CLASSIC Caravan (F35) | 2004.06-2006.02 - 1.6 - 1598ccm, 101pk, 74KW - Z 16 XE
    ASTRA G Coupé
    ASTRA G Coupé (T98) | 2000.03-2005.05 - 1.6 16V (F07) - 1598ccm, 103pk, 76KW - Z 16 XEP
    ASTRA G Coupé (T98) | 2000.03-2005.05 - 1.6 16V (F07) - 1598ccm, 101pk, 74KW - Z 16 XE
    ASTRA G Coupé (T98) | 2000.03-2000.10 - 1.8 16V (F07) - 1796ccm, 116pk, 85KW - X 18 XE1
    ASTRA G Coupé (T98) | 2000.09-2005.05 - 1.8 16V (F07) - 1796ccm, 125pk, 92KW - Z 18 XE
    ASTRA G Coupé (T98) | 2000.09-2001.08 - 2.0 16V Turbo (F07) - 1998ccm, 190pk, 140KW - Z 20 LET
    ASTRA G Coupé (T98) | 2001.08-2005.05 - 2.0 16V Turbo (F07) - 1998ccm, 192pk, 141KW - Z 20 LET
    ASTRA G Coupé (T98) | 2002.11-2005.05 - 2.0 16V Turbo (F07) - 1998ccm, 200pk, 147KW - Z 20 LET
    ASTRA G Coupé (T98) | 2000.09-2005.05 - 2.2 16V (F07) - 2198ccm, 147pk, 108KW - Z 22 SE
    ASTRA G Coupé (T98) | 2002.09-2005.05 - 2.2 DTI (F07) - 2172ccm, 125pk, 92KW - Y 22 DTR
    ASTRA G Hatchback
    ASTRA G Hatchback (T98) | 1998.02-2000.09 - 1.2 16V (F08, F48) - 1199ccm, 65pk, 48KW - X 12 XE
    ASTRA G Hatchback (T98) | 2000.09-2005.01 - 1.2 16V (F08, F48) - 1199ccm, 75pk, 55KW - Z 12 XE
    ASTRA G Hatchback (T98) | 2007.09-2009.12 - 1.4 (F08, F48) - 1364ccm, 90pk, 66KW - Z 14 XEP
    ASTRA G Hatchback (T98) | 1998.02-2005.01 - 1.4 16V (F08, F48) - 1389ccm, 90pk, 66KW - X 14 XE, Z 14 XE
    ASTRA G Hatchback (T98) | 1998.02-2000.09 - 1.6 (F08, F48) - 1598ccm, 75pk, 55KW - X 16 SZR
    ASTRA G Hatchback (T98) | 2000.09-2005.01 - 1.6 (F08, F48) - 1598ccm, 84pk, 62KW - Z 16 SE
    ASTRA G Hatchback (T98) | 2002.12-2009.12 - 1.6 (F08, F48) - 1598ccm, 103pk, 76KW - Z 16 XEP
    ASTRA G Hatchback (T98) | 1998.02-2005.01 - 1.6 16V (F08, F48) - 1598ccm, 101pk, 74KW - X 16 XEL, Z 16 XE
    ASTRA G Hatchback (T98) | 1998.03-2005.01 - 1.6 LPG (F08, F48) - 1598ccm, 101pk, 74KW - Z 16 XE
    ASTRA G Hatchback (T98) | 2002.11-2007.06 - 1.6 LPG (F08, F48) - 1598ccm, 103pk, 76KW - Z 16 XEP
    ASTRA G Hatchback (T98) | 2003.04-2009.12 - 1.7 CDTI (F08, F48) - 1686ccm, 80pk, 59KW - Z 17 DTL
    ASTRA G Hatchback (T98) | 2000.02-2005.01 - 1.7 DTI 16V (F08, F48) - 1686ccm, 75pk, 55KW - Y 17 DT
    ASTRA G Hatchback (T98) | 1998.02-2000.08 - 1.7 TD (F08, F48) - 1700ccm, 68pk, 50KW - X 17 DTL
    ASTRA G Hatchback (T98) | 1998.02-2000.09 - 1.8 16V (F08, F48) - 1796ccm, 116pk, 85KW - X 18 XE1
    ASTRA G Hatchback (T98) | 2000.09-2005.01 - 1.8 16V (F08, F48) - 1796ccm, 125pk, 92KW - Z 18 XE
    ASTRA G Hatchback (T98) | 1998.02-2005.01 - 2.0 16V (F08, F48) - 1998ccm, 136pk, 100KW - X 20 XEV
    ASTRA G Hatchback (T98) | 1999.11-2002.09 - 2.0 16V OPC (F08, F48) - 1998ccm, 160pk, 118KW - X 20 XER
    ASTRA G Hatchback (T98) | 1998.02-2005.01 - 2.0 DI (F08, F48) - 1995ccm, 82pk, 60KW - X 20 DTL, Y 20 DTL
    ASTRA G Hatchback (T98) | 1999.08-2005.01 - 2.0 DTI 16V (F08, F48) - 1995ccm, 101pk, 74KW - Y 20 DTH
    ASTRA G Hatchback (T98) | 2002.09-2005.01 - 2.0 OPC (F08, F48) - 1998ccm, 192pk, 141KW - Z 20 LET
    ASTRA G Hatchback (T98) | 2002.11-2005.01 - 2.0 OPC (F08, F48) - 1998ccm, 200pk, 147KW - Z 20 LET
    ASTRA G Hatchback (T98) | 2000.06-2005.01 - 2.2 16V (F08, F48) - 2198ccm, 147pk, 108KW - Z 22 SE
    ASTRA G Hatchback (T98) | 2002.09-2005.01 - 2.2 DTI (F08, F48) - 2172ccm, 125pk, 92KW - Y 22 DTR
    ASTRA G Sedan
    ASTRA G Sedan (T98) | 1998.09-2000.09 - 1.2 16V (F69) - 1199ccm, 65pk, 48KW - X 12 XE
    ASTRA G Sedan (T98) | 2000.09-2005.01 - 1.2 16V (F69) - 1199ccm, 75pk, 55KW - Z 12 XE
    ASTRA G Sedan (T98) | 2007.09-2009.12 - 1.4 (F69) - 1364ccm, 90pk, 66KW - Z 14 XEP
    ASTRA G Sedan (T98) | 1998.09-2005.01 - 1.4 16V (F69) - 1389ccm, 90pk, 66KW - X 14 XE, Z 14 XE
    ASTRA G Sedan (T98) | 1998.09-2000.09 - 1.6 (F69) - 1598ccm, 75pk, 55KW - X 16 SZR
    ASTRA G Sedan (T98) | 2000.09-2005.01 - 1.6 (F69) - 1598ccm, 84pk, 62KW - Z 16 SE
    ASTRA G Sedan (T98) | 2002.12-2009.12 - 1.6 (F69) - 1598ccm, 103pk, 76KW - Z 16 XEP
    ASTRA G Sedan (T98) | 1998.09-2005.01 - 1.6 16V (F69) - 1598ccm, 101pk, 74KW - X 16 XEL, Z 16 XE
    ASTRA G Sedan (T98) | 2002.06-2005.01 - 1.6 LPG (F69) - 1598ccm, 101pk, 74KW - X 16 XEL, Z 16 XE
    ASTRA G Sedan (T98) | 2003.04-2009.12 - 1.7 CDTI (F69) - 1686ccm, 80pk, 59KW - Z 17 DTL
    ASTRA G Sedan (T98) | 2000.02-2005.01 - 1.7 DTI 16V (F69) - 1686ccm, 75pk, 55KW - Y 17 DT
    ASTRA G Sedan (T98) | 1998.09-2000.08 - 1.7 TD (F69) - 1700ccm, 68pk, 50KW - X 17 DTL
    ASTRA G Sedan (T98) | 1998.09-2000.09 - 1.8 16V (F69) - 1796ccm, 116pk, 85KW - X 18 XE1
    ASTRA G Sedan (T98) | 2000.06-2005.01 - 1.8 16V (F69) - 1796ccm, 125pk, 92KW - Z 18 XE
    ASTRA G Sedan (T98) | 1998.09-2005.01 - 2.0 16V (F69) - 1998ccm, 136pk, 100KW - X 20 XEV
    ASTRA G Sedan (T98) | 1998.09-2005.01 - 2.0 DI (F69) - 1995ccm, 82pk, 60KW - X 20 DTL, Y 20 DTL
    ASTRA G Sedan (T98) | 1999.08-2005.01 - 2.0 DTI 16V (F69) - 1995ccm, 101pk, 74KW - Y 20 DTH
    ASTRA G Sedan (T98) | 2001.03-2005.01 - 2.2 16V (F69) - 2198ccm, 147pk, 108KW - Z 22 SE
    ASTRA G Sedan (T98) | 2002.09-2005.01 - 2.2 DTI (F69) - 2172ccm, 125pk, 92KW - Y 22 DTR
    ASTRA G Stationwagen
    ASTRA G Stationwagen (T98) | 1998.02-2000.09 - 1.2 16V (F35) - 1199ccm, 65pk, 48KW - X 12 XE
    ASTRA G Stationwagen (T98) | 2000.09-2004.07 - 1.2 16V (F35) - 1199ccm, 75pk, 55KW - Z 12 XE
    ASTRA G Stationwagen (T98) | 2004.10-2009.12 - 1.4 (F35) - 1364ccm, 90pk, 66KW - Z 14 XEP
    ASTRA G Stationwagen (T98) | 1998.06-2004.07 - 1.4 16V (F35) - 1389ccm, 90pk, 66KW - X 14 XE, Z 14 XE
    ASTRA G Stationwagen (T98) | 1998.03-2004.07 - 1.4 LPG (F35) - 1389ccm, 90pk, 66KW - X 14 XE, Z 14 XE
    ASTRA G Stationwagen (T98) | 1998.02-2000.09 - 1.6 (F35) - 1598ccm, 75pk, 55KW - X 16 SZR
    ASTRA G Stationwagen (T98) | 2000.09-2004.07 - 1.6 (F35) - 1598ccm, 84pk, 62KW - Z 16 SE
    ASTRA G Stationwagen (T98) | 2002.12-2009.07 - 1.6 (F35) - 1598ccm, 103pk, 76KW - Z 16 XEP
    ASTRA G Stationwagen (T98) | 1998.02-2004.07 - 1.6 16V (F35) - 1598ccm, 101pk, 74KW - X 16 XEL, Z 16 XE
    ASTRA G Stationwagen (T98) | 2003.03-2004.07 - 1.6 CNG (F35) - 1598ccm, 97pk, 71KW - Z 16 YNG
    ASTRA G Stationwagen (T98) | 1998.03-2004.07 - 1.6 LPG (F35) - 1598ccm, 101pk, 74KW - Z 16 XE
    ASTRA G Stationwagen (T98) | 2002.06-2004.07 - 1.6 LPG (F35) - 1598ccm, 103pk, 76KW - Z 16 XEP
    ASTRA G Stationwagen (T98) | 2003.04-2009.07 - 1.7 CDTI (F35) - 1686ccm, 80pk, 59KW - Z 17 DTL
    ASTRA G Stationwagen (T98) | 2000.02-2004.07 - 1.7 DTI 16V (F35) - 1686ccm, 75pk, 55KW - Y 17 DT
    ASTRA G Stationwagen (T98) | 1998.02-2000.08 - 1.7 TD (F35) - 1700ccm, 68pk, 50KW - X 17 DTL
    ASTRA G Stationwagen (T98) | 1998.02-2000.09 - 1.8 16V (F35) - 1796ccm, 116pk, 85KW - X 18 XE1
    ASTRA G Stationwagen (T98) | 2000.09-2004.07 - 1.8 16V (F35) - 1796ccm, 125pk, 92KW - Z 18 XE
    ASTRA G Stationwagen (T98) | 1998.02-2004.07 - 2.0 16V (F35) - 1998ccm, 136pk, 100KW - X 20 XEV
    ASTRA G Stationwagen (T98) | 1998.02-2004.07 - 2.0 DI (F35) - 1995ccm, 82pk, 60KW - X 20 DTL, Y 20 DTL
    ASTRA G Stationwagen (T98) | 1999.08-2004.07 - 2.0 DTI 16V (F35) - 1995ccm, 101pk, 74KW - Y 20 DTH
    ASTRA G Stationwagen (T98) | 2002.09-2004.07 - 2.0 OPC (F35) - 1998ccm, 192pk, 141KW - Z 20 LET
    ASTRA G Stationwagen (T98) | 2002.11-2004.07 - 2.0 OPC (F35) - 1998ccm, 200pk, 147KW - Z 20 LET
    ASTRA G Stationwagen (T98) | 2001.03-2004.07 - 2.2 16V (F35) - 2198ccm, 147pk, 108KW - Z 22 SE
    ASTRA G Stationwagen (T98) | 2002.09-2004.07 - 2.2 DTI (F35) - 2172ccm, 125pk, 92KW - Y 22 DTR
    ASTRA H
    ASTRA H (A04) | 2005.08-2010.10 - 1.2 (L48) - 1229ccm, 80pk, 59KW - Z 12 XEP
    ASTRA H (A04) | 2005.08-2010.10 - 1.3 CDTI (L48) - 1248ccm, 90pk, 66KW - Z 13 DTH
    ASTRA H (A04) | 2004.03-2010.10 - 1.4 (L48) - 1364ccm, 90pk, 66KW - Z 14 XEP
    ASTRA H (A04) | 2004.04-2004.10 - 1.4 (L48) - 1364ccm, 75pk, 55KW - Z 14 XEL
    ASTRA H (A04) | 2009.08-2010.10 - 1.4 LPG (L48) - 1364ccm, 90pk, 66KW - Z 14 XEP
    ASTRA H (A04) | 2004.03-2010.10 - 1.6 (L48) - 1598ccm, 105pk, 77KW - Z 16 XEP, Z 16 XE1
    ASTRA H (A04) | 2006.12-2014.05 - 1.6 (L48) - 1598ccm, 116pk, 85KW - A 16 XER, Z 16 XER
    ASTRA H (A04) | 2007.02-2010.10 - 1.6 Turbo (L48) - 1598ccm, 180pk, 132KW - Z 16 LET
    ASTRA H (A04) | 2004.03-2010.10 - 1.7 CDTI (L48) - 1686ccm, 80pk, 59KW - Z 17 DTL
    ASTRA H (A04) | 2004.03-2010.10 - 1.7 CDTI (L48) - 1686ccm, 100pk, 74KW - Z 17 DTH
    ASTRA H (A04) | 2007.02-2014.05 - 1.7 CDTI (L48) - 1686ccm, 110pk, 81KW - A 17 DTJ, Z 17 DTJ
    ASTRA H (A04) | 2007.02-2014.05 - 1.7 CDTI (L48) - 1686ccm, 125pk, 92KW - A 17 DTR, Z 17 DTR
    ASTRA H (A04) | 2004.01-2010.10 - 1.8 (L48) - 1796ccm, 125pk, 92KW - Z 18 XE
    ASTRA H (A04) | 2006.01-2010.10 - 1.8 (L48) - 1796ccm, 140pk, 103KW - A 18 XER, Z 18 XER
    ASTRA H (A04) | 2004.06-2010.10 - 1.9 CDTI (L48) - 1910ccm, 120pk, 88KW - Z 19 DT
    ASTRA H (A04) | 2004.09-2010.10 - 1.9 CDTI (L48) - 1910ccm, 150pk, 110KW - Z 19 DTH
    ASTRA H (A04) | 2005.09-2010.10 - 1.9 CDTI (L48) - 1910ccm, 100pk, 74KW - Z 19 DTL
    ASTRA H (A04) | 2004.04-2010.10 - 1.9 CDTI 16V (L48) - 1910ccm, 120pk, 88KW - Z 19 DTJ
    ASTRA H (A04) | 2004.03-2010.10 - 2.0 Turbo (L48) - 1998ccm, 170pk, 125KW - Z 20 LEL
    ASTRA H (A04) | 2004.09-2010.10 - 2.0 Turbo (L48) - 1998ccm, 200pk, 147KW - Z 20 LER
    ASTRA H (A04) | 2005.03-2010.10 - 2.0 Turbo (L48) - 1998ccm, 240pk, 177KW - Z 20 LEH
    ASTRA H Bestelwagen
    ASTRA H Bestelwagen (L70) | 2005.08-2010.10 - 1.3 CDTI (L70) - 1248ccm, 90pk, 66KW - Z 13 DTH
    ASTRA H Bestelwagen (L70) | 2004.12-2012.12 - 1.4 EcoTec (L70) - 1364ccm, 90pk, 66KW - Z 14 XEP
    ASTRA H Bestelwagen (L70) | 2004.02-2004.11 - 1.6 EcoTec (L70) - 1598ccm, 103pk, 76KW - Z 16 XEP
    ASTRA H Bestelwagen (L70) | 2006.10-2010.12 - 1.6 EcoTec (L70) - 1598ccm, 116pk, 85KW - Z 16 XER
    ASTRA H Bestelwagen (L70) | 2004.03-2010.10 - 1.7 CDTI (L70) - 1686ccm, 101pk, 74KW - Z 17 DTH
    ASTRA H Bestelwagen (L70) | 2004.12-2007.07 - 1.7 CDTI (L70) - 1686ccm, 80pk, 59KW - Z 17 DTL
    ASTRA H Bestelwagen (L70) | 2007.02-2010.10 - 1.7 CDTI (L70) - 1686ccm, 110pk, 81KW - A 17 DTJ, Z 17 DTJ
    ASTRA H Bestelwagen (L70) | 2007.02-2010.10 - 1.7 CDTI (L70) - 1686ccm, 125pk, 92KW - A 17 DTR, Z 17 DTR
    ASTRA H Bestelwagen (L70) | 2004.09-2010.10 - 1.9 CDTI (L70) - 1910ccm, 150pk, 110KW - Z 19 DTH
    ASTRA H Bestelwagen (L70) | 2005.08-2012.12 - 1.9 CDTI (L70) - 1910ccm, 101pk, 74KW - Z 19 DTL
    ASTRA H Bestelwagen (L70) | 2005.09-2010.10 - 1.9 CDTI (L70) - 1910ccm, 120pk, 88KW - Z 19 DT
    ASTRA H Bestelwagen (L70) | 2004.08-2010.10 - 1.9 CDTI 16V (L70) - 1910ccm, 120pk, 88KW - Z 19 DTJ
    ASTRA H GTC
    ASTRA H GTC (A04) | 2005.04-2010.10 - 1.3 CDTI (L08) - 1248ccm, 90pk, 66KW - Z 13 DTH
    ASTRA H GTC (A04) | 2005.03-2010.10 - 1.4 (L08) - 1364ccm, 90pk, 66KW - Z 14 XEP
    ASTRA H GTC (A04) | 2005.03-2010.10 - 1.4 (L08) - 1364ccm, 75pk, 55KW - Z 14 XEL
    ASTRA H GTC (A04) | 2005.03-2010.10 - 1.6 (L08) - 1598ccm, 105pk, 77KW - Z 16 XEP, Z 16 XE1
    ASTRA H GTC (A04) | 2006.12-2010.10 - 1.6 (L08) - 1598ccm, 116pk, 85KW - Z 16 XER
    ASTRA H GTC (A04) | 2007.02-2010.10 - 1.6 Turbo (L08) - 1598ccm, 180pk, 132KW - Z 16 LET
    ASTRA H GTC (A04) | 2005.03-2010.10 - 1.7 CDTI (L08) - 1686ccm, 80pk, 59KW - Z 17 DTL
    ASTRA H GTC (A04) | 2005.03-2010.10 - 1.7 CDTi (L08) - 1686ccm, 101pk, 74KW - Z 17 DTH
    ASTRA H GTC (A04) | 2007.02-2010.10 - 1.7 CDTI (L08) - 1686ccm, 125pk, 92KW - A 17 DTR
    ASTRA H GTC (A04) | 2005.03-2010.10 - 1.8 (L08) - 1796ccm, 125pk, 92KW - Z 18 XE
    ASTRA H GTC (A04) | 2006.01-2010.10 - 1.8 (L08) - 1796ccm, 140pk, 103KW - Z 18 XER
    ASTRA H GTC (A04) | 2005.03-2010.10 - 1.9 CDTi (L08) - 1910ccm, 150pk, 110KW - Z 19 DTH
    ASTRA H GTC (A04) | 2005.09-2010.10 - 1.9 CDTI (L08) - 1910ccm, 120pk, 88KW - Z 19 DT
    ASTRA H GTC (A04) | 2006.01-2010.10 - 1.9 CDTI (L08) - 1910ccm, 101pk, 74KW - Z 19 DTL
    ASTRA H GTC (A04) | 2005.03-2010.10 - 1.9 CDTi 16V (L08) - 1910ccm, 120pk, 88KW - Z 19 DTJ
    ASTRA H GTC (A04) | 2005.03-2010.10 - 2.0 Turbo (L08) - 1998ccm, 170pk, 125KW - Z 20 LEL
    ASTRA H GTC (A04) | 2005.03-2010.10 - 2.0 Turbo (L08) - 1998ccm, 200pk, 147KW - Z 20 LER
    ASTRA H GTC (A04) | 2005.08-2010.10 - 2.0 Turbo (L08) - 1998ccm, 240pk, 177KW - Z 20 LEH
    ASTRA H H Sedan
    ASTRA H H Sedan (A04) | 2007.02-2014.05 - 1.6 (L69) - 1598ccm, 116pk, 85KW - Z 16 XER
    ASTRA H H Sedan (A04) | 2007.02-2014.05 - 1.7 CDTi (L69) - 1686ccm, 110pk, 81KW - Z 17 DTJ
    ASTRA H H Sedan (A04) | 2007.02-2012.09 - 1.8 (L69) - 1796ccm, 140pk, 103KW - A 18 XER, Z 18 XER
    ASTRA H Stationwagen
    ASTRA H Stationwagen (A04) | 2005.08-2010.10 - 1.3 CDTI (L35) - 1248ccm, 90pk, 66KW - Z 13 DTH
    ASTRA H Stationwagen (A04) | 2004.08-2010.10 - 1.4 (L35) - 1364ccm, 90pk, 66KW - Z 14 XEP
    ASTRA H Stationwagen (A04) | 2004.08-2010.10 - 1.4 (L35) - 1364ccm, 75pk, 55KW - Z 14 XEL
    ASTRA H Stationwagen (A04) | 2009.08-2010.10 - 1.4 LPG (L35) - 1364ccm, 90pk, 66KW - Z 14 XEP
    ASTRA H Stationwagen (A04) | 2004.08-2010.10 - 1.6 (L35) - 1598ccm, 105pk, 77KW - Z 16 XEP, Z 16 XE1
    ASTRA H Stationwagen (A04) | 2006.12-2014.05 - 1.6 (L35) - 1598ccm, 116pk, 85KW - A 16 XER, Z 16 XER
    ASTRA H Stationwagen (A04) | 2009.08-2010.10 - 1.6 LPG (L35) - 1598ccm, 116pk, 85KW - Z 16 XER
    ASTRA H Stationwagen (A04) | 2007.02-2010.10 - 1.6 Turbo (L35) - 1598ccm, 180pk, 132KW - Z 16 LET
    ASTRA H Stationwagen (A04) | 2004.08-2010.10 - 1.7 CDTI (L35) - 1686ccm, 80pk, 59KW - Z 17 DTL
    ASTRA H Stationwagen (A04) | 2004.08-2010.10 - 1.7 CDTI (L35) - 1686ccm, 101pk, 74KW - Z 17 DTH
    ASTRA H Stationwagen (A04) | 2007.02-2014.05 - 1.7 CDTI (L35) - 1686ccm, 125pk, 92KW - A 17 DTR, Z 17 DTR
    ASTRA H Stationwagen (A04) | 2007.02-2014.05 - 1.7 CDTI (L35) - 1686ccm, 110pk, 81KW - A 17 DTJ, Z 17 DTJ
    ASTRA H Stationwagen (A04) | 2004.08-2010.10 - 1.8 (L35) - 1796ccm, 125pk, 92KW - Z 18 XE
    ASTRA H Stationwagen (A04) | 2005.08-2014.05 - 1.8 (L35) - 1796ccm, 140pk, 103KW - A 18 XER, Z 18 XER
    ASTRA H Stationwagen (A04) | 2004.09-2010.10 - 1.9 CDTI (L35) - 1910ccm, 150pk, 110KW - Z 19 DTH
    ASTRA H Stationwagen (A04) | 2005.09-2010.10 - 1.9 CDTI (L35) - 1910ccm, 100pk, 74KW - Z 19 DTL
    ASTRA H Stationwagen (A04) | 2005.09-2010.10 - 1.9 CDTI (L35) - 1910ccm, 120pk, 88KW - Z 19 DT
    ASTRA H Stationwagen (A04) | 2004.08-2010.10 - 1.9 CDTI 16V (L35) - 1910ccm, 120pk, 88KW - Z 19 DTJ
    ASTRA H Stationwagen (A04) | 2004.08-2010.10 - 2.0 Turbo (L35) - 1998ccm, 170pk, 125KW - Z 20 LEL
    ASTRA H Stationwagen (A04) | 2004.09-2010.10 - 2.0 Turbo (L35) - 1998ccm, 200pk, 147KW - Z 20 LER
    ASTRA H TwinTop
    ASTRA H TwinTop (A04) | 2005.09-2010.10 - 1.6 (L67) - 1598ccm, 105pk, 77KW - Z 16 XEP, Z 16 XE1
    ASTRA H TwinTop (A04) | 2006.12-2010.10 - 1.6 (L67) - 1598ccm, 116pk, 85KW - Z 16 XER
    ASTRA H TwinTop (A04) | 2007.02-2010.10 - 1.6 Turbo (L67) - 1598ccm, 180pk, 132KW - Z 16 LET
    ASTRA H TwinTop (A04) | 2005.09-2010.10 - 1.8 (L67) - 1796ccm, 125pk, 92KW - Z 18 XE
    ASTRA H TwinTop (A04) | 2005.09-2010.10 - 1.8 (L67) - 1796ccm, 140pk, 103KW - A 18 XER, Z 18 XER
    ASTRA H TwinTop (A04) | 2005.09-2010.10 - 1.9 CDTi (L67) - 1910ccm, 150pk, 110KW - Z 19 DTH
    ASTRA H TwinTop (A04) | 2005.09-2010.10 - 2.0 Turbo (L67) - 1998ccm, 170pk, 125KW - Z 20 LEL
    ASTRA H TwinTop (A04) | 2005.09-2010.10 - 2.0 Turbo (L67) - 1998ccm, 200pk, 147KW - Z 20 LER
    ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B
    ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) | 2005.07-2012.09 - 1.6 (M75) - 1598ccm, 105pk, 77KW - Z 16 XEP, Z 16 XE1
    ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) | 2008.01-2015.04 - 1.6 (M75) - 1598ccm, 115pk, 85KW - A 16 XER, Z 16 XER
    ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) | 2005.07-2015.04 - 1.6 CNG (M75) - 1598ccm, 94pk, 69KW - Z 16 YNG
    ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) | 2009.02-2015.04 - 1.6 CNG Turbo (M75) - 1598ccm, 150pk, 110KW - A 16 XNT, Z 16 XNT
    ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) | 2008.01-2015.04 - 1.7 CDTI (M75) - 1686ccm, 110pk, 81KW - A 17 DTJ, Z 17 DTJ
    ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) | 2008.01-2015.04 - 1.7 CDTI (M75) - 1686ccm, 125pk, 92KW - A 17 DTR
    ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) | 2005.07-2015.04 - 1.8 (M75) - 1796ccm, 140pk, 103KW - A 18 XER, Z 18 XER
    ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) | 2013.06-2015.04 - 1.8 (M75) - 1796ccm, 120pk, 88KW - A 18 XEL
    ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) | 2009.07-2015.04 - 1.8 LPG (M75) - 1796ccm, 140pk, 103KW - Z 18 XER
    ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) | 2005.07-2015.04 - 1.9 CDTI (M75) - 1910ccm, 150pk, 110KW - Z 19 DTH
    ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) | 2005.07-2010.12 - 1.9 CDTI (M75) - 1910ccm, 100pk, 74KW - Z 19 DTL
    ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) | 2005.07-2015.04 - 1.9 CDTI (M75) - 1910ccm, 120pk, 88KW - Z 19 DT
    ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) | 2005.07-2010.12 - 2.0 (M75) - 1998ccm, 200pk, 147KW - Z 20 LER
    ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) | 2006.01-2010.12 - 2.0 (M75) - 1998ccm, 241pk, 177KW - Z 20 LEH
    ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) | 2005.07-2012.12 - 2.2 (M75) - 2198ccm, 150pk, 110KW - Z 22 YH
    ZAFIRA A MPV
    ZAFIRA A MPV (T98) | 1999.04-2005.06 - 1.6 16V (F75) - 1598ccm, 101pk, 74KW - X 16 XEL, Z 16 XE
    ZAFIRA A MPV (T98) | 2001.09-2005.06 - 1.6 CNG (F75) - 1598ccm, 97pk, 71KW - Z 16 YNG
    ZAFIRA A MPV (T98) | 1999.04-2000.09 - 1.8 16V (F75) - 1796ccm, 116pk, 85KW - X 18 XE1
    ZAFIRA A MPV (T98) | 2000.09-2005.06 - 1.8 16V (F75) - 1796ccm, 125pk, 92KW - Z 18 XE
    ZAFIRA A MPV (T98) | 1999.07-2000.06 - 2.0 DI (F75) - 1995ccm, 86pk, 63KW - X 20 DTL
    ZAFIRA A MPV (T98) | 1999.07-2005.06 - 2.0 DI 16V (F75) - 1995ccm, 82pk, 60KW - X 20 DTL
    ZAFIRA A MPV (T98) | 2000.09-2005.06 - 2.0 DTI 16V (F75) - 1995ccm, 101pk, 74KW - Y 20 DTH
    ZAFIRA A MPV (T98) | 2001.09-2005.06 - 2.0 OPC (F75) - 1998ccm, 192pk, 141KW - Z 20 LET
    ZAFIRA A MPV (T98) | 2002.11-2005.06 - 2.0 OPC (F75) - 1998ccm, 200pk, 147KW - Z 20 LET, Z 20 LER
    ZAFIRA A MPV (T98) | 2000.09-2005.06 - 2.2 16V (F75) - 2198ccm, 147pk, 108KW - Z 22 SE
    ZAFIRA A MPV (T98) | 2002.01-2005.06 - 2.2 DTI 16V (F75) - 2172ccm, 125pk, 92KW - Y 22 DTR
    ZAFIRA A MPV (T98) | 2002.01-2005.06 - 2.2 DTI 16V (F75) - 2172ccm, 117pk, 86KW - Y 22 DTR
  • Origineel nummers

    90520689GENERAL MOTORS
    13175553GENERAL MOTORS
    13175553VAUXHALL
    90520689VAUXHALL
    090520689GENERAL MOTORS
    013175553GENERAL MOTORS
    052484324GENERAL MOTORS
    093373161GENERAL MOTORS
    52484324GENERAL MOTORS
    93373161GENERAL MOTORS
    13175553CHEVROLET
    52484324CHEVROLET
    90520689CHEVROLET
    93373161CHEVROLET
    18 08 610OPEL
    68 08 606OPEL
    013175553VAUXHALL
    090520689VAUXHALL
  • Fabrikant

    FEBI

    FeBi is een van onze grootste fabrikanten in remschijven, remblokken, draagarmen en onderstel producten.

    Bij FeBi vindt u alles voor de professionele reparatie van personenwagens, trailers, aanhangwagens en bestelwagens van alle gangbare merken en modellen. FeBi maakt gebruik van haar jarenlange ervaring, de modernste productietechnologieën en investeren continu in het uitbouwen van de eigen productie.

    FeBi onderscheidt zich op de volgende zaken van andere fabrikanten:

    • Zeer ruim aanbod van >30.000 producten
    • 95% ligt op voorraad bij Febi en wordt dus snel geleverd
    • FeBi produceert zelf en garandeert daarmee een hoge Duitse kwaliteit
    • Groot aanbod voor zeer recente automodellen

    Op dit moment hebben wij FeBi producten in de volgende productgroepen:

    • Remblokkensets
    • Remschijven
    • Gasdrukveren
    • Draagarmen
    • Veren
    • Distributiesets
    • Filters
    • Bobines
    • Koeldelen (Koelwaterflens, slangen)
    • Bougies
    • Stuurkogels en Stuurstangen
    • Draagarmrubbers
    • Wiellagers
    • Sensoren
    • Elektrische delen

    FeBi levert tegenwoordig ook haar eigen Pro-kit. De Febi Pro-kit is een complete reparatieset en bevat alle materialen om een reparatie volledig volgens voorschriften te vervangen. Handig, want zo hoef je niet zelf alle producten bij elkaar te zoeken en past het altijd.

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 21:00 uur besteld is morgen in huis

  • Reviews 3

    • 4
      Door op .

      prima vervanger.. redelijk snelle levering

    • 5
      Door op .

      Top filter, voor mooie prijs. Jammer dat de Opel wat weinig ruimte heeft om hem te plaatsen. Maar met een lampje en een spiegeltje.... Komt het goed.

    • 4
      Door op .

      - geen verdere toelichting gegeven -

  • Stel een productvraag

    • 0121811. Interieurfilter
    • Uw autogegevens

      selecteer handmatig

      Uw autogegevens

      selecteer handmatig

Interieurfilter 11233 FEBI

Interieurfilter 11233 FEBI

€  9,33

Winparts gebruikt cookies en vergelijkbare technieken om uw ervaring in onze webshop zo makkelijk en prettig mogelijk te maken. Dankzij cookies kunnen wij en derde partijen uw internetgedrag op en buiten onze website volgen. Hierdoor kunnen wij onze website gebruiksvriendelijker maken en kunnen we advertenties tonen die aansluiten bij uw interesses. Door verder gebruik te maken van onze webshop gaan we ervan uit dat u hier mee akkoord gaat. Lees meer over onze cookies .
Sluiten X