Interieurfilter 1 987 432 190 Bosch

4.73 reviews

Productnummer: 0171959 Fabrikantcode: 1 987 432 190 EAN: 4047024655812

€ 19,24

€  10,39

Incl. BTW
-46%

Filter type: Stoffilter. Lengte (mm): 193. Breedte (mm): 213. Hoogte (mm): 30… Lees meer

Op voorraad
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.6/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice via 0380 833 78 en WhatsApp

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • PDF
  • Reviews 3
  • Stel een productvraag
  • Specificaties

    Lengte (mm)193
    Hoogte (mm)30
    Breedte (mm)213
    Filter typeStoffilter
    Aantal1
    HoeveelheidStuk
    Garantie2 jaar

    Alternatief product

    Interieurfilter - 0330911

    Mann € 10,23

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    1A FIRST AUTOMOTIVE C30205
    1A FIRST AUTOMOTIVE K30288
    3F QUALITY 1636
    ACKOJAP A70-30-0001
    ACR 320633
    ACR 320642
    ACR 321603
    AMC FILTER TC-1018
    ASHIKA 21-TY-TY9
    BBR Automotive 036-20-03264
    BBR Automotive 001-10-18825
    BLUE PRINT ADS72505
    BLUE PRINT ADT32511
    BLUE PRINT ADT32514
    BLUE PRINT ADT32517
    BORG & BECK BFC1021
    CLEAN FILTERS NC2358
    COMLINE EKF185
    CONTINENTAL 28.0002-1051.2
    CORTECO 80000604
    CoopersFiaam PC8186
    DENCKERMANN M110475
    DENSO DCF356P
    DIEDERICHS DCI0143
    DJ PARTS FC1033
    DJ PARTS FC1010
    DJ PARTS FC1013
    DT SPARE PARTS 14.87000
    FEBI 30242
    FI.BA CF-131
    FIL FILTER HC 7138
    FILTRON K 1210
    FRAM CF10285
    FRIGAIR 1315.5306
    HENGST FILTER E2945LI
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1342035
    JAPANPARTS FAA-TY9
    JAPKO 21TY9
    KAVO PARTS TC-1018
    KLAXCAR FRANCE FC077z
    KNECHT LA 395
    KRAFT AUTOMOTIVE 1733740
    MAGNETI MARELLI 350203062440
    MAHLE LA 395
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MALÒ 1531291
    MANN CU 1919
    MANN FP 1919
    MASTER-SPORT 1919-IFB-PCS-MS
    MASTER-SPORT 1919-IF-PCS-MS
    MAXGEAR 26-0464
    MAXGEAR 26-0853
    MEYLE 30-12 319 0006
    MFILTER K 9021
    MISFAT HB198
    MOTAQUIP VCF397
    MULLER FILTER FC205
    MULLER FILTER FK288
    NIPPARTS J1342028
    NPS T135A01
    OPEN PARTS CAF2005.01
    OPEN PARTS CAF2191.01
    Omnicraft 2135490
    PURFLUX AH256
    QUATTRO FRENI QF20Q00083
    QUATTRO FRENI QF00300018
    SCT Germany SA 1208
    SIVENTO G733
    SIVENTO P733
    SOFIMA S 3147 C
    STELLOX 71-10202-SX
    SWAG 81 93 0242
    TECNECO FILTERS CK1919
    TECNOCAR E459
    TOPRAN 600 038
    UFI 53.147.00
    VALEO 715620
    VEMO V70-30-0009
    WILMINK GROUP WG1233547
    WILMINK GROUP WG1431995
    WILMINK GROUP WG1793712
    WILMINK GROUP WG1368668
    WILMINK GROUP WG1171651
    WILMINK GROUP WG1735534
    WIX FILTERS WP9290
    ZAFFO Z528
    ZAFFO ZF528
    ZAFFO Z3A528
  • Toepasbaarheid

    LAND ROVER
    DISCOVERY V
    DISCOVERY V (L462) | 2016.09-heden - 2.0 Sd4 4x4 - 1999ccm, 241pk, 177KW - 204DTA
    DISCOVERY V (L462) | 2017.09-heden - 2.0 Si4 4x4 - 1997ccm, 300pk, 221KW - PT204
    DISCOVERY V (L462) | 2016.09-heden - 2.0 Td4 4x4 - 1999ccm, 180pk, 132KW - 204DTD
    DISCOVERY V (L462) | 2016.09-heden - 3.0 D 4x4 - 2993ccm, 249pk, 183KW - 306DT
    DISCOVERY V (L462) | 2016.09-heden - 3.0 D 4x4 - 2993ccm, 211pk, 155KW - 306DT
    DISCOVERY V (L462) | 2016.09-heden - 3.0 SCV6 4x4 - 2995ccm, 340pk, 250KW - 306PS
    DISCOVERY V (L462) | 2016.09-heden - 3.0 Td6 4x4 - 2993ccm, 258pk, 190KW - 306DT
    RANGE ROVER IV
    RANGE ROVER IV (L405) | 2013.10-heden - 3.0 SCV6 4x4 - 2995ccm, 340pk, 250KW - 306PS
    RANGE ROVER IV (L405) | 2015.06-heden - 3.0 SCV6 4x4 - 2995ccm, 380pk, 280KW - 306PS
    RANGE ROVER IV (L405) | 2012.08-heden - 3.0 SDV6 4x4 - 2993ccm, 249pk, 183KW - 306DT
    RANGE ROVER IV (L405) | 2013.10-heden - 3.0 SDV6 Hybrid 4x4 - 2993ccm, 340pk, 250KW - 306DT
    RANGE ROVER IV (L405) | 2015.06-heden - 3.0 SDV6 Hybrid 4x4 - 2993ccm, 306pk, 225KW - 306DT
    RANGE ROVER IV (L405) | 2015.06-heden - 3.0 SDV6 Hybrid 4x4 - 2993ccm, 292pk, 215KW - 306DT
    RANGE ROVER IV (L405) | 2012.08-heden - 3.0 TDV6 4x4 - 2993ccm, 258pk, 190KW - 306DT
    RANGE ROVER IV (L405) | 2013.10-heden - 3.0 TDV6 4x4 - 2993ccm, 211pk, 155KW - 306DT
    RANGE ROVER IV (L405) | 2012.08-heden - 4.4 SDV8 4x4 - 4367ccm, 340pk, 250KW - 448DT
    RANGE ROVER IV (L405) | 2012.08-heden - 5.0 SCV8 4x4 - 5000ccm, 510pk, 375KW - 508PS
    RANGE ROVER IV (L405) | 2015.06-heden - 5.0 SCV8 4x4 - 5000ccm, 550pk, 405KW - 508PS
    RANGE ROVER IV (L405) | 2017.11-heden - 5.0 SCV8 4x4 - 5000ccm, 525pk, 386KW - 508PS
    RANGE ROVER IV (L405) | 2017.11-heden - 5.0 SCV8 4x4 - 5000ccm, 566pk, 416KW - 508PS
    RANGE ROVER IV (L405) | 2013.12-heden - 5.0 V8 4x4 - 5000ccm, 375pk, 276KW - 508PN
    RANGE ROVER SPORT
    RANGE ROVER SPORT (L494) | 2016.08-heden - 2.0 SD4 4x4 - 1999ccm, 241pk, 177KW - 204DTA
    RANGE ROVER SPORT (L494) | 2013.04-heden - 3.0 SCV6 4x4 - 2995ccm, 340pk, 250KW - 306PS
    RANGE ROVER SPORT (L494) | 2015.06-heden - 3.0 SCV6 4x4 - 2995ccm, 380pk, 280KW - 306PS
    RANGE ROVER SPORT (L494) | 2013.04-heden - 3.0 SDV6 4x4 - 2993ccm, 292pk, 215KW - 306DT
    RANGE ROVER SPORT (L494) | 2013.04-heden - 3.0 SDV6 4x4 - 2993ccm, 249pk, 183KW - 30DDTX
    RANGE ROVER SPORT (L494) | 2014.09-heden - 3.0 SDV6 4x4 - 2993ccm, 306pk, 225KW - 306DT
    RANGE ROVER SPORT (L494) | 2013.10-heden - 3.0 SDV6 Hybrid 4x4 - 2993ccm, 340pk, 250KW - 306DT
    RANGE ROVER SPORT (L494) | 2014.12-heden - 3.0 SDV6 Hybrid 4x4 - 2993ccm, 292pk, 215KW - 306DT
    RANGE ROVER SPORT (L494) | 2015.06-heden - 3.0 SDV6 Hybrid 4x4 - 2993ccm, 306pk, 225KW - 306DT
    RANGE ROVER SPORT (L494) | 2013.04-heden - 3.0 TDV6 4x4 - 2993ccm, 258pk, 190KW - 30DDTX
    RANGE ROVER SPORT (L494) | 2013.04-heden - 3.0 TDV6 4x4 - 2993ccm, 211pk, 155KW - 30DDTX
    RANGE ROVER SPORT (L494) | 2013.10-heden - 4.4 SDV8 4x4 - 4367ccm, 340pk, 250KW - 448DT
    RANGE ROVER SPORT (L494) | 2013.04-heden - 5.0 SCV8 4x4 - 4999ccm, 510pk, 375KW - 508PS
    RANGE ROVER SPORT (L494) | 2014.01-heden - 5.0 SCV8 4x4 - 4999ccm, 550pk, 405KW - 508PS
    RANGE ROVER VELAR
    RANGE ROVER VELAR (L560) | 2017.03-heden - 2.0 D180 TD4 4x4 - 1999ccm, 180pk, 132KW - 204DTD
    RANGE ROVER VELAR (L560) | 2017.03-heden - 2.0 D240 SD4 4x4 - 1999ccm, 241pk, 177KW - 204DTA
    RANGE ROVER VELAR (L560) | 2017.03-heden - 2.0 P250 Si4 4x4 - 1997ccm, 250pk, 184KW - PT204
    RANGE ROVER VELAR (L560) | 2017.03-heden - 3.0 D300 SDV6 4x4 - 2993ccm, 300pk, 221KW - 306DT
    RANGE ROVER VELAR (L560) | 2017.03-heden - 3.0 P380 SCV6 4x4 - 2995ccm, 380pk, 280KW - 306PS
    LEXUS
    CT
    CT (ZWA10_) | 2010.12-heden - 200h (ZWA10_) - 1798ccm, 99pk, 73KW - 2ZR-FXE
    ES
    ES (_V6_) | 2012.06-2018.06 - 350 (GSV60_) - 3456ccm, 249pk, 183KW - 2GR-FE
    GS
    GS (_S19_) | 2005.04-2011.11 - 300 (GRS190_) - 2995ccm, 249pk, 183KW - 3GR-FSE
    GS (_S19_) | 2005.04-2011.11 - 430 (UZS190_) - 4293ccm, 283pk, 208KW - 3UZ-FE
    GS (_S19_) | 2006.02-2011.11 - 450h (GRS191_, GWS191_) - 3456ccm, 345pk, 254KW - 2GR-FSE
    GS (_S19_) | 2006.02-2011.11 - 450h (GRS191_, GWS191_) - 3456ccm, 296pk, 218KW - 2GR-FSE
    GS (_S19_) | 2007.09-2011.11 - 460 (UZS190_, URS190_) - 4608ccm, 347pk, 255KW - 1UR-FSE
    IS C
    IS C (GSE2_) | 2009.04-2015.06 - 250 (GSE20) - 2499ccm, 208pk, 153KW - 4GR-FSE
    IS II
    IS II (_E2_) | 2010.07-2012.07 - 200d (ALE20_) - 2231ccm, 150pk, 110KW - 2AD-FTV
    IS II (_E2_) | 2005.08-2012.07 - 220d (ALE20) - 2231ccm, 177pk, 130KW - 2AD-FHV
    IS II (_E2_) | 2005.08-2013.03 - 250 (GSE20) - 2499ccm, 208pk, 153KW - 4GR-FSE
    IS II (_E2_) | 2007.11-2013.03 - IS F (USE20) - 4969ccm, 423pk, 311KW - 2UR-GSE
    LFA
    LFA (LFA10_) | 2011.11-2012.11 - 4.8 (LFA10_) - 4805ccm, 571pk, 420KW - 1LR-GUE
    LS
    LS (_F4_) | 2006.04-heden - 460 (USF40) - 4608ccm, 381pk, 280KW - 1UR-FSE
    LS (_F4_) | 2006.08-heden - 460 (USF40, USF41) - 4608ccm, 347pk, 255KW - 1UR-FE
    LS (_F4_) | 2012.09-heden - 460 (USF40, USF41) - 4608ccm, 388pk, 285KW - 1UR-FSE
    LS (_F4_) | 2008.12-heden - 460 AWD (USF45, USF46) - 4608ccm, 367pk, 270KW - 1UR-FSE
    LS (_F4_) | 2012.09-heden - 460 AWD (USF45, USF46) - 4608ccm, 370pk, 272KW - 1UR-FSE
    LS (_F4_) | 2007.04-heden - 600h AWD (UVF45, UVF46) - 4969ccm, 394pk, 290KW - 2UR-FSE
    NX
    NX (_Z1_) | 2014.07-heden - 200t (AGZ10_) - 1998ccm, 238pk, 175KW - 8AR-FTS
    NX (_Z1_) | 2014.07-heden - 200t AWD (AGZ15_) - 1998ccm, 238pk, 175KW - 8AR-FTS
    NX (_Z1_) | 2014.07-heden - 300h (AYZ10_) - 2494ccm, 155pk, 114KW - 2AR-FXE
    NX (_Z1_) | 2014.07-heden - 300h AWD (AYZ15_) - 2494ccm, 155pk, 114KW - 2AR-FXE
    RX
    RX (_L1_) | 2008.12-2015.08 - 350 AWD (GGL15_) - 3456ccm, 277pk, 204KW - 2GR-FE, 2GR-FXE
    RX (_L1_) | 2008.12-2015.10 - 450h (GYL10_) - 3456ccm, 249pk, 183KW - 2GR-FXE
    RX (_L1_) | 2008.12-2015.10 - 450h AWD (GYL15_) - 3456ccm, 249pk, 183KW - 2GR-FXE
    SUBARU
    LEGACY V
    LEGACY V (BM) | 2009.09-2014.12 - 2.0 D AWD - 1998ccm, 150pk, 110KW - EE20Z
    LEGACY V (BM) | 2009.09-2014.12 - 2.0 i AWD - 1994ccm, 150pk, 110KW - EJ204
    LEGACY V (BM) | 2009.09-2014.12 - 2.5 i AWD (BM9) - 2457ccm, 167pk, 123KW - EJ253
    LEGACY V Stationwagen
    LEGACY V Stationwagen (BR) | 2009.09-2014.12 - 2.0 D AWD - 1998ccm, 150pk, 110KW - EE20Z
    LEGACY V Stationwagen (BR) | 2009.09-2014.12 - 2.0 i AWD - 1994ccm, 150pk, 110KW - EJ204
    LEGACY V Stationwagen (BR) | 2012.06-2014.12 - 2.0 i AWD - 1995ccm, 150pk, 110KW - FB20
    LEGACY V Stationwagen (BR) | 2009.09-2014.12 - 2.5 i AWD (BR9) - 2457ccm, 167pk, 123KW - EJ253
    LEGACY V Stationwagen (BR) | 2012.07-2014.12 - 2.5 i AWD (BRM) - 2498ccm, 173pk, 127KW - FB25
    OUTBACK
    OUTBACK (BR) | 2009.09-heden - 2.0 D AWD (BRD) - 1998ccm, 150pk, 110KW - EE20Z
    OUTBACK (BR) | 2010.01-2014.12 - 2.5 BiFuel AWD - 2457ccm, 167pk, 123KW - EJ253
    OUTBACK (BR) | 2012.09-heden - 2.5 i AWD - 2457ccm, 170pk, 125KW - EJ25
    OUTBACK (BR) | 2013.01-heden - 2.5 i AWD - 2498ccm, 173pk, 127KW - FB25B
    OUTBACK (BR) | 2009.09-heden - 2.5 i AWD (BR9) - 2457ccm, 167pk, 123KW - EJ253
    OUTBACK (BR) | 2009.09-heden - 3.6 R AWD (BRF) - 3630ccm, 260pk, 191KW - EZ36D
    TREZIA
    TREZIA | 2011.03-heden - 1.3 (NSP120X) - 1329ccm, 99pk, 73KW - 1NR-FE, 1NR-FKE
    TREZIA | 2011.03-heden - 1.4 D - 1364ccm, 90pk, 66KW - 1ND-TV
    TOYOTA
    AURIS
    AURIS (_E15_) | 2009.05-2012.09 - 1.33 Dual-VVTi (NRE150_) - 1329ccm, 101pk, 74KW - 1NR-FE
    AURIS (_E15_) | 2010.01-2012.09 - 1.33 Dual-VVTi (NRE150_) - 1329ccm, 99pk, 73KW - 1NR-FE
    AURIS (_E15_) | 2007.03-2012.09 - 1.4 (ZZE150_) - 1398ccm, 97pk, 71KW - 4ZZ-FE
    AURIS (_E15_) | 2007.03-2012.09 - 1.4 D-4D (NDE150_) - 1364ccm, 90pk, 66KW - 1ND-TV
    AURIS (_E15_) | 2007.03-2012.09 - 1.6 (ZRE151_) - 1598ccm, 124pk, 91KW - 1ZR-FE
    AURIS (_E15_) | 2009.05-2012.09 - 1.6 (ZRE151_) - 1598ccm, 132pk, 97KW - 1ZR-FAE
    AURIS (_E15_) | 2009.02-2012.09 - 1.8 (ZRE152_) - 1798ccm, 147pk, 108KW - 2ZR-FAE
    AURIS (_E15_) | 2010.09-2012.09 - 1.8 Hybrid (ZWE150_) - 1798ccm, 99pk, 73KW - 2ZR-FXE
    AURIS (_E15_) | 2007.03-2012.09 - 2.0 D-4D (ADE150_) - 1998ccm, 126pk, 93KW - 1AD-FTV
    AURIS (_E15_) | 2006.11-2012.09 - 2.2 D (ADE157_, ADE151_) - 2231ccm, 177pk, 130KW - 2AD-FHV
    AURIS (_E18_) | 2015.03-2018.12 - 1.2 (NRE185_) - 1197ccm, 116pk, 85KW - 8NR-FTS
    AURIS (_E18_) | 2012.10-2018.12 - 1.3 (NRE180_) - 1329ccm, 99pk, 73KW - 1NR-FE
    AURIS (_E18_) | 2012.10-2018.12 - 1.4 D-4D (NDE180_) - 1364ccm, 90pk, 66KW - 1ND-TV
    AURIS (_E18_) | 2012.10-2018.12 - 1.6 (ZRE181_, ZRE185_) - 1598ccm, 132pk, 97KW - 1ZR-FAE
    AURIS (_E18_) | 2015.04-2018.12 - 1.6 D4-D (WWE185_) - 1598ccm, 112pk, 82KW - 1WW
    AURIS (_E18_) | 2012.10-2018.12 - 1.8 Hybrid (ZWE186_) - 1798ccm, 99pk, 73KW - 2ZR-FXE
    AURIS (_E18_) | 2012.10-2015.04 - 2.0 D-4D (ADE186_) - 1998ccm, 124pk, 91KW - 1AD-FTV
    AURIS Stationwagen
    AURIS Stationwagen (_E18_) | 2015.03-2018.12 - 1.2 (NRE185_) - 1197ccm, 116pk, 85KW - 8NR-FTS
    AURIS Stationwagen (_E18_) | 2013.07-2018.12 - 1.3 (NRE180_) - 1329ccm, 99pk, 73KW - 1NR-FE
    AURIS Stationwagen (_E18_) | 2013.07-2018.12 - 1.4 D-4D (NDE180_) - 1364ccm, 90pk, 66KW - 1ND-TV
    AURIS Stationwagen (_E18_) | 2013.07-2018.12 - 1.6 (ZRE185_) - 1598ccm, 132pk, 97KW - 1ZR-FAE
    AURIS Stationwagen (_E18_) | 2015.04-2018.12 - 1.6 D4-D (WWE185_) - 1598ccm, 112pk, 82KW - 1WW
    AURIS Stationwagen (_E18_) | 2013.07-2018.12 - 1.8 Hybrid (ZWE186_) - 1798ccm, 99pk, 73KW - 2ZR-FXE
    AURIS Stationwagen (_E18_) | 2013.07-2015.04 - 2.0 D-4D (ADE186_) - 1998ccm, 124pk, 91KW - 1AD-FTV
    AVALON Sedan
    AVALON Sedan (_X3_) | 2005.10-2012.11 - 3.5 (GSX30_) - 3456ccm, 269pk, 198KW - 2GR-FE
    AVENSIS Sedan
    AVENSIS Sedan (_T27_) | 2008.11-2018.10 - 1.6 (ZRT270_) - 1598ccm, 132pk, 97KW - 1ZR-FAE
    AVENSIS Sedan (_T27_) | 2015.04-2018.10 - 1.6 D4-D (WWT270_) - 1598ccm, 112pk, 82KW - 1WW
    AVENSIS Sedan (_T27_) | 2008.11-2018.10 - 1.8 (ZRT271_) - 1798ccm, 147pk, 108KW - 2ZR-FAE
    AVENSIS Sedan (_T27_) | 2008.11-2018.10 - 2.0 (ZRT272_) - 1987ccm, 152pk, 112KW - 3ZR-FAE, 3ZR-FE
    AVENSIS Sedan (_T27_) | 2008.11-2018.10 - 2.0 D-4D (ADT270_) - 1998ccm, 126pk, 93KW - 1AD-FTV
    AVENSIS Sedan (_T27_) | 2011.11-heden - 2.0 D-4D (ADT270_) - 1998ccm, 124pk, 91KW - 1AD-FTV
    AVENSIS Sedan (_T27_) | 2015.04-2018.10 - 2.0 D-4D (WWT271_) - 1995ccm, 143pk, 105KW - 2WW
    AVENSIS Sedan (_T27_) | 2008.11-2018.10 - 2.2 D-4D (ADT271_) - 2231ccm, 150pk, 110KW - 2AD-FTV, 2AD-FHV
    AVENSIS Sedan (_T27_) | 2008.11-2018.10 - 2.2 D-4D (ADT271_) - 2231ccm, 177pk, 130KW - 2AD-FHV
    AVENSIS Stationwagen
    AVENSIS Stationwagen (_T27_) | 2009.02-2018.10 - 1.6 (ZRT270_) - 1598ccm, 132pk, 97KW - 1ZR-FAE
    AVENSIS Stationwagen (_T27_) | 2015.04-2018.10 - 1.6 D4-D (WWT270_) - 1598ccm, 112pk, 82KW - 1WW
    AVENSIS Stationwagen (_T27_) | 2009.02-2018.10 - 1.8 (ZRT271_) - 1798ccm, 147pk, 108KW - 2ZR-FAE
    AVENSIS Stationwagen (_T27_) | 2009.02-2018.10 - 2.0 (ZRT272_) - 1987ccm, 152pk, 112KW - 3ZR-FAE, 3ZR-FE
    AVENSIS Stationwagen (_T27_) | 2009.02-2018.10 - 2.0 D-4D (ADT270_) - 1998ccm, 126pk, 93KW - 1AD-FTV
    AVENSIS Stationwagen (_T27_) | 2011.11-heden - 2.0 D-4D (ADT270_) - 1998ccm, 124pk, 91KW - 1AD-FTV
    AVENSIS Stationwagen (_T27_) | 2015.04-2018.10 - 2.0 D-4D (WWT271_) - 1995ccm, 143pk, 105KW - 2WW
    AVENSIS Stationwagen (_T27_) | 2009.02-2018.10 - 2.2 D-4D (ADT271_) - 2231ccm, 150pk, 110KW - 2AD-FTV, 2AD-FHV
    AVENSIS Stationwagen (_T27_) | 2009.02-2018.10 - 2.2 D-4D (ADT271_) - 2231ccm, 177pk, 130KW - 2AD-FHV
    CAMRY Sedan
    CAMRY Sedan (_V4_) | 2006.01-2011.09 - 2.4 (ACV40_) - 2362ccm, 167pk, 123KW - 2AZ-FE
    CAMRY Sedan (_V4_) | 2006.01-2011.12 - 3.5 (GSV40_) - 3456ccm, 272pk, 200KW - 2GR-FE
    COROLLA Sedan
    COROLLA Sedan (_E15_) | 2008.12-2014.07 - 1.33 (NRE150) - 1329ccm, 101pk, 74KW - 1NR-FE
    COROLLA Sedan (_E15_) | 2006.10-2014.07 - 1.4 D-4D (NDE150) - 1364ccm, 90pk, 66KW - 1ND-TV
    COROLLA Sedan (_E15_) | 2006.11-2013.11 - 1.4 VVT-i (ZZE150_) - 1398ccm, 97pk, 71KW - 4ZZ-FE
    COROLLA Sedan (_E15_) | 2006.11-2013.11 - 1.6 (ZRE151) - 1598ccm, 132pk, 97KW - 1ZR-FE, 1ZR-FAE
    COROLLA Sedan (_E15_) | 2007.01-2014.07 - 1.6 Dual VVTi (ZRE141, ZRE151) - 1598ccm, 124pk, 91KW - 1ZR-FE
    COROLLA Sedan (_E15_) | 2006.11-2014.07 - 2.0 D-4D (ADE150) - 1998ccm, 126pk, 93KW - 1AD-FTV
    COROLLA Sedan (_E18_, ZRE1_) | 2013.06-2018.12 - 1.3 (NRE180_) - 1329ccm, 99pk, 73KW - 1NR-FE
    COROLLA Sedan (_E18_, ZRE1_) | 2013.06-2018.12 - 1.4 D-4D (NDE180_, NDE170_) - 1364ccm, 90pk, 66KW - 1ND-TV
    COROLLA Sedan (_E18_, ZRE1_) | 2013.06-2018.12 - 1.6 (ZRE181_) - 1598ccm, 132pk, 97KW - 1ZR-FAE
    FORTUNER
    FORTUNER (_N5_, _N6_) | 2004.06-2015.05 - 2.7 (TGN61_) - 2694ccm, 160pk, 118KW - 2TR-FE
    FORTUNER (_N5_, _N6_) | 2004.06-2015.05 - 3.0 D 4WD (KUN51) - 2982ccm, 163pk, 120KW - 1KD-FTV
    HILUX VII Pick-up
    HILUX VII Pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) | 2005.03-2015.05 - 2.5 D 4WD (KUN25_) - 2494ccm, 102pk, 75KW - 2KD-FTV
    HILUX VII Pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) | 2010.01-2015.05 - 2.5 D-4D (KUN15, KUN35) - 2494ccm, 144pk, 106KW - 2KD-FTV
    HILUX VII Pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) | 2005.03-2015.05 - 2.5 D-4D (KUN15_) - 2494ccm, 102pk, 75KW - 2KD-FTV
    HILUX VII Pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) | 2011.05-2015.05 - 2.5 D-4D (KUN15_) - 2494ccm, 120pk, 88KW - 2KD-FTV
    HILUX VII Pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) | 2007.12-2015.05 - 2.5 D-4D 4WD (KUN25, KUN10) - 2494ccm, 144pk, 106KW - 2KD-FTV
    HILUX VII Pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) | 2005.03-2015.05 - 3.0 D 4WD (KUN26_) - 2982ccm, 163pk, 120KW - 1KD-FTV
    HILUX VII Pick-up (_N1_, _N2_, _N3_) | 2005.08-2015.05 - 3.0 D-4D 4WD (KUN26) - 2982ccm, 171pk, 126KW - 1KD-FTV
    LAND CRUISER
    LAND CRUISER (_J7_) | 1990.01-heden - 4.2 D (HZJ76, HZJ78, HZJ70, HZJ73, HZJ75, HZJ79, HZJ77) - 4164ccm, 131pk, 96KW - 1H-Z
    LAND CRUISER 200
    LAND CRUISER 200 (_J2_) | 2008.01-heden - 4.5 D V8 (VDJ200) - 4461ccm, 286pk, 210KW - 1VD-FTV
    LAND CRUISER 200 (_J2_) | 2008.01-heden - 4.5 D-4D (VDJ200) - 4461ccm, 265pk, 195KW - 1VD-FTV
    LAND CRUISER 200 (_J2_) | 2012.01-heden - 4.5 D4-D (VDJ200) - 4461ccm, 272pk, 200KW - 1VD-FTV
    LAND CRUISER 200 (_J2_) | 2012.01-heden - 4.6 V8 (_URJ202W_) - 4608ccm, 318pk, 234KW - 1UR-FE
    LAND CRUISER 200 (_J2_) | 2008.01-heden - 4.7 V8 (UZJ200) - 4664ccm, 288pk, 212KW - 2UZ-FE
    LAND CRUISER PRADO
    LAND CRUISER PRADO (_J15_) | 2015.06-heden - 2.8 D-4D (GDJ150_, GDJ155_) - 2755ccm, 177pk, 130KW - 1GD-FTV
    LAND CRUISER PRADO (_J15_) | 2009.08-heden - 3.0 D-4D (KDJ150_) - 2982ccm, 173pk, 127KW - 1KD-FTV
    LAND CRUISER PRADO (_J15_) | 2009.08-heden - 3.0 D-4D (KDJ155_, KDJ150_) - 2982ccm, 190pk, 140KW - 1KD-FTV
    LAND CRUISER PRADO (_J15_) | 2009.08-heden - 4.0 V6 VVT-i (GRJ150_, GRJ125_) - 3956ccm, 282pk, 207KW - 1GR-FE
    LAND CRUISER VAN
    LAND CRUISER VAN (_J15_) | 2011.01-heden - 3.0 D4d 4WD (KDJ155, KDJ150) - 2982ccm, 190pk, 140KW - 1KD-FTV
    MIRAI
    MIRAI (JPD1_) | 2014.10-heden - FCV (JPD10_) - 0ccm, 154pk, 113KW - 4JM
    PREVIA III
    PREVIA III (_R2_, _R5_) | 2005.10-heden - 2.4 (ACR50_) - 2362ccm, 170pk, 125KW - 2AZ-FE
    PRIUS
    PRIUS (_W3_) | 2008.06-heden - 1.8 Hybrid (ZVW3_) - 1798ccm, 99pk, 73KW - 2ZR-FXE
    PRIUS (_W3_) | 2008.06-heden - 1.8 Hybrid (ZVW3_) - 1798ccm, 136pk, 100KW - 2ZR-FXE
    PRIUS (_W3_) | 2012.01-heden - 1.8 Plug-in Hybrid (ZVW35) - 1798ccm, 99pk, 73KW - 2ZR-FXE
    PRIUS PLUS
    PRIUS PLUS (_W4_) | 2011.05-heden - 1.8 Hybrid (ZVW40W, ZVW41W) - 1798ccm, 99pk, 73KW - 2ZR-FXE
    RACTIS
    RACTIS (_P10_) | 2005.09-2010.08 - 1.5 (NCP100_) - 1497ccm, 110pk, 81KW - 1NZ-FE
    RAV 4 III
    RAV 4 III (_A3_) | 2008.12-2013.06 - 2.0 (ZSA35_) - 1987ccm, 158pk, 116KW - 3ZR-FAE
    RAV 4 III (_A3_) | 2006.02-2013.06 - 2.0 4WD (ACA30_) - 1998ccm, 152pk, 112KW - 1AZ-FE
    RAV 4 III (_A3_) | 2008.12-2013.06 - 2.0 4WD (ZSA30_) - 1987ccm, 158pk, 116KW - 3ZR-FAE
    RAV 4 III (_A3_) | 2008.12-2013.06 - 2.2 D (ALA35_) - 2231ccm, 150pk, 110KW - 2AD-FTV, 2AD-FHV
    RAV 4 III (_A3_) | 2006.02-2012.12 - 2.2 D 4WD (ALA30_) - 2231ccm, 136pk, 100KW - 2AD-FTV
    RAV 4 III (_A3_) | 2006.02-2013.06 - 2.2 D 4WD (ALA30_) - 2231ccm, 177pk, 130KW - 2AD-FHV
    RAV 4 III (_A3_) | 2008.12-2013.06 - 2.2 D 4WD (ALA30_) - 2231ccm, 150pk, 110KW - 2AD-FTV, 2AD-FHV
    RAV 4 IV
    RAV 4 IV (_A4_) | 2012.12-heden - 2.0 4WD (ZSA44_) - 1987ccm, 151pk, 111KW - 3ZR-FAE
    RAV 4 IV (_A4_) | 2015.04-heden - 2.0 4WD (ZSA44_) - 1987ccm, 151pk, 112KW - 3ZR-FAE
    RAV 4 IV (_A4_) | 2012.12-2018.11 - 2.0 D (ALA40_) - 1998ccm, 124pk, 91KW - 1AD-FTV
    RAV 4 IV (_A4_) | 2015.10-2018.11 - 2.0 D (WWA42_) - 1995ccm, 143pk, 105KW - 2WW
    RAV 4 IV (_A4_) | 2013.01-2018.11 - 2.0 D 4WD (ALA41_) - 1998ccm, 124pk, 91KW - 1AD-FTV
    RAV 4 IV (_A4_) | 2012.12-heden - 2.2 D 4WD (ALA49) - 2231ccm, 177pk, 130KW - 2AD-FHV
    RAV 4 IV (_A4_) | 2012.12-heden - 2.2 D 4WD (ALA49) - 2231ccm, 150pk, 110KW - 2AD-FTV, 2AD-FHV
    RAV 4 IV (_A4_) | 2012.12-heden - 2.5 4WD (ASA44) - 2494ccm, 180pk, 132KW - 2AR-FE
    RAV 4 IV (_A4_) | 2015.10-2018.11 - 2.5 Hybrid (AVA42_, AVA44_) - 2494ccm, 155pk, 114KW - 2AR-FXE
    RAV 4 IV (_A4_) | 2015.10-2018.12 - 2.5 Hybrid 4WD (AVA44_) - 2494ccm, 155pk, 114KW - 2AR-FXE
    SIENNA
    SIENNA (_L3_) | 2010.09-2013.07 - 2.7 (ASL30_) - 2672ccm, 190pk, 140KW - 1AR-FE
    TUNDRA Pick-up
    TUNDRA Pick-up (_K5_, _K6_) | 2006.11-heden - 5.7 4WD (USK56_, USK57_, USK55_, USK75_) - 5663ccm, 386pk, 284KW - 3UR-FE
    URBAN CRUISER
    URBAN CRUISER (_P1_) | 2009.01-2016.03 - 1.33 (NSP110_) - 1329ccm, 99pk, 73KW - 1NR-FE
    URBAN CRUISER (_P1_) | 2009.04-2016.03 - 1.33 (NSP110_) - 1329ccm, 101pk, 74KW - 1NR-FE
    URBAN CRUISER (_P1_) | 2009.01-2014.04 - 1.4 D-4D (NLP110_) - 1364ccm, 90pk, 66KW - 1ND-TV
    URBAN CRUISER (_P1_) | 2009.01-2014.04 - 1.4 D-4D 4WD (NLP115_) - 1364ccm, 90pk, 66KW - 1ND-TV
    VERSO
    VERSO (_R2_) | 2009.04-2018.08 - 1.6 (ZGR20_) - 1598ccm, 132pk, 97KW - 1ZR-FAE
    VERSO (_R2_) | 2013.11-2018.08 - 1.6 D4-D (WAR20_) - 1598ccm, 112pk, 82KW - 1WW
    VERSO (_R2_) | 2009.04-2018.08 - 1.8 (ZGR21_) - 1798ccm, 147pk, 108KW - 2ZR-FAE
    VERSO (_R2_) | 2009.04-2018.08 - 2.0 D-4D (AUR20_) - 1998ccm, 126pk, 93KW - 1AD-FTV
    VERSO (_R2_) | 2012.11-2018.08 - 2.0 D-4D (AUR20_) - 1998ccm, 124pk, 91KW - 1AD-FTV
    VERSO (_R2_) | 2009.04-2018.08 - 2.2 D-4D (AUR21_) - 2231ccm, 150pk, 110KW - 2AD-FHV
    VERSO (_R2_) | 2009.04-2018.08 - 2.2 D-CAT (AUR21_) - 2231ccm, 177pk, 130KW - 2AD-FHV
    VERSO S
    VERSO S (_P12_) | 2010.11-2016.10 - 1.33 (NSP120_) - 1329ccm, 99pk, 73KW - 1NR-FE
    VERSO S (_P12_) | 2010.11-2016.10 - 1.4 D4-D (NLP121_) - 1364ccm, 90pk, 66KW - 1ND-TV
    YARIS
    YARIS (_P13_) | 2018.06-heden - 1.0 (KSP130) - 998ccm, 72pk, 53KW - 1KR-FE
    YARIS (_P13_) | 2010.12-heden - 1.0 (KSP130_) - 998ccm, 69pk, 51KW - 1KR-FE
    YARIS (_P13_) | 2011.09-heden - 1.3 (NSP130_) - 1329ccm, 99pk, 73KW - 1NR-FE, 1NR-FKE
    YARIS (_P13_) | 2011.09-heden - 1.4 D (NLP130_) - 1364ccm, 90pk, 66KW - 1ND-TV
    YARIS (_P13_) | 2017.03-heden - 1.5 (NSP131_) - 1496ccm, 112pk, 82KW - 2NR-FKE
    YARIS (_P13_) | 2012.03-heden - 1.5 Hybrid (NHP130_) - 1497ccm, 75pk, 55KW - 1NZ-FXE
    YARIS (_P13_) | 2015.04-heden - 1.5 Hybrid (NHP130_) - 1497ccm, 73pk, 54KW - 1NZ-FXE
    YARIS (_P13_) | 2017.09-heden - 1.8 GRMN (NSP131_) - 1798ccm, 212pk, 156KW - 2ZR-FE (SC)
    YARIS (_P9_) | 2006.01-2011.12 - 1.0 GPL (KSP90_) - 998ccm, 69pk, 51KW - 1KR-FE
    YARIS (_P9_) | 2005.08-2011.12 - 1.0 VVT-i (KSP90_) - 998ccm, 69pk, 51KW - 1KR-FE
    YARIS (_P9_) | 2005.08-2010.11 - 1.3 VVT-i (SCP90_) - 1298ccm, 87pk, 64KW - 2SZ-FE
    YARIS (_P9_) | 2008.11-2011.12 - 1.33 VVT-i (NSP90_) - 1329ccm, 100pk, 74KW - 1NR-FE
    YARIS (_P9_) | 2010.07-2011.05 - 1.33 VVT-i (NSP90_) - 1329ccm, 99pk, 73KW - 1NR-FE
    YARIS (_P9_) | 2005.08-2012.12 - 1.4 D-4D (NLP90_) - 1364ccm, 90pk, 66KW - 1ND-TV
    YARIS (_P9_) | 2007.01-2011.12 - 1.8 VVTi (ZSP90_) - 1798ccm, 133pk, 98KW - 2ZR-FE
    YARIS Sedan
    YARIS Sedan (_P9_) | 2006.01-2013.04 - 1.3 (NCP92_) - 1299ccm, 86pk, 63KW - 2NZ-FE
  • Origineel nummers

    72880 AJ000SUBARU
    87139 02020TOYOTA
    87139 06080TOYOTA
    87139 07010TOYOTA
    87139 30040TOYOTA
    87139 30070TOYOTA
    87139 52020TOYOTA
    87139YZZ08TOYOTA
    87139-0D010TOYOTA
    87439-0D010DAIHATSU
    87139 YZZ16LEXUS
    87139 02020LEXUS
    SEDNF-29100SUBARU
    SEDNF-29110SUBARU
    72880AJ0009PSUBARU
    87139 30040SUBARU
    87139 02090TOYOTA
    87139 06050TOYOTA
    87139-YZZ16TOYOTA
    871390D070TOYOTA
    87139 52040TOYOTA
    LR055993LAND ROVER
    87139 30040DAIHATSU
    87139 52040DAIHATSU
    871390D010DAIHATSU
    8713902090LEXUS
    T2H 8151JAGUAR
  • Fabrikant

    Bosch

    Bosch levert hoogwaardige auto onderdelen van originele kwaliteit. Talrijke voertuigfabrikanten vertrouwen bij de eerste montage op nieuwe voertuigen op producten van Bosch. Evenals werkplaatsen en servicepunten die hun klanten zeer hoogwaardig onderhoud en reparaties willen bieden.

    Bosch auto onderdelen kenmerken zich door de volgende zaken:

    • Hoge kwaliteit
    • Betrouwbaarheid en duurzaamheid
    • Innovatieve technologie

    Bosch auto onderdelen zijn ontworpen op duurzaamheid en daarom ideaal als u uw auto nog lang in topconditie wilt houden. Zo zijn de Ruitenwissers, Accu’s en Bougies verreweg het meest duurzaam in de markt.

    Bosch maakt de volgende service en onderhoudsproducten:

    • Ruitenwissers
    • Accu’s
    • Autolampen
    • Filters
    • Bougies
    • Remmen
    • Aandrijfriemen

    Verder staat Bosch bekend om de kwalitatief hoogwaardige elektrische componenten. Bosch maakt namelijk verschillende sensoren en elektrische toebehoren voor auto’s. Altijd van originele kwaliteit, waardoor u weer met een vertrouwd gevoel de weg op gaat.

    Veel Bosch producten leveren wij uit eigen voorraad, waardoor de producten doorgaans binnen één dag geleverd worden.

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 17:00 uur besteld is morgen in huis

  • Reviews 3

    • 5
      Door op .

      Past perfect!!! Snelle verzending!!!

    • 5
      Door op .

      Was op tijd en super kwaliteit

    • 4
      Door op .

      - geen verdere toelichting gegeven -

  • Stel een productvraag

    • 0171959. Interieurfilter
    • Uw autogegevens

      selecteer handmatig

      Uw autogegevens

      selecteer handmatig

Interieurfilter 1 987 432 190 Bosch

Interieurfilter 1 987 432 190 Bosch

€  10,39

Winparts gebruikt cookies en vergelijkbare technieken om uw ervaring in onze webshop zo makkelijk en prettig mogelijk te maken. Dankzij cookies kunnen wij en derde partijen uw internetgedrag op en buiten onze website volgen. Hierdoor kunnen wij onze website gebruiksvriendelijker maken en kunnen we advertenties tonen die aansluiten bij uw interesses. Door verder gebruik te maken van onze webshop gaan we ervan uit dat u hier mee akkoord gaat. Lees meer over onze cookies .
Sluiten X